Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 01, 16:56)
Mrs. Norris, rimtai jauciasi kaip vandens maisas? Noreciau paciupinet biggrin.gif o kaip krastai, ar banguojasi? Jei ir taip, tai pas tave neturetu matytis, kai mesos savo turejai g.gif


Vandens maisai ir yra, kaip kitaip jie gali jaustis. Galiu duoti pagraibyti prie progos biggrin.gif. Krastu nesimato ir net neuzciuopiu.

QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 01, 17:50)
Tai juk jie  ir yra patvirtinti Europoje smile.gif
O jus ar domejotes apie 'grybeli', kuris uzsiveisia tame vandens maiselyje, ir kaip toksiskai tai veikia organizma?


Kelvita, nera ju EU. Ideal implants tik pries metus su biskiu sukurti, usa kol kas tik keli simtai gydytoju yra sertifikuoti juos deti. Jie jauciasi visiskai naturaliai, kaip silikonas, bet viduje su saline. Neseniai buvo delfi interviu su DR, kaip tik pasakojo apie juos.

O tas grybelis daznesnis buvo pries 7-8 metus, naudojant dabartinius implanto pildymo metodus jo tikimybe mazesne, nei kontrakturos ;)


QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 01, 18:18)
Padrasinkit, ka, kad labai blogai nebus  biggrin.gif  biggrin.gif


Ryt baika, issimiegosi ant stalo ir atsikelsi su papais 4u.gif . Blogai (jeigu bus) tai bus savaitgali tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MrsNorris: 01 kovo 2017 - 18:14
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 01, 16:11)
Vandens maisai ir yra, kaip kitaip jie gali jaustis. Galiu duoti pagraibyti prie progos biggrin.gif. Krastu nesimato ir net neuzciuopiu.
Kelvita, nera ju EU. Ideal implants tik pries metus  su biskiu sukurti, usa kol kas tik keli simtai gydytoju yra sertifikuoti juos deti. Jie jauciasi visiskai naturaliai, kaip silikonas, bet viduje su saline. Neseniai buvo delfi interviu su DR, kaip tik pasakojo apie juos.

O tas grybelis daznesnis buvo pries 7-8 metus, naudojant dabartinius implanto pildymo metodus jo tikimybe mazesne, nei kontrakturos ;)
Ryt baika, issimiegosi ant stalo ir atsikelsi su papais  4u.gif . Blogai (jeigu bus) tai bus savaitgali  tongue.gif


Tai dar keli metai ir apie situos visokiu blogybiu gali islysti.
As nebetikiu tom pasakomom, kaip ir amazon skaityti 'review' ir pagal tai rinktis preke, nors visiems aisku, kad atsiliepimai 'nuperkami'.
Juk Ir silikoniniai implantai dabar yra saugesni ir plysimo tikimybe lb maza. Bet juk pacios suvokiam, kad ji yra! Ir isidejus svetimkuni, gali visko nutikti.
Naturaliausia tai ir buti naturaliai, arba riebalais pasididinti.

Denim, kaip pilvukas? Ar praejo tinimas? Kaip jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 01, 18:13)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Aurio zmona" data-cid="71475162" data-time="<a href="> Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴</blockquote><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Liniuxxx" data-cid="71475343" data-time="<a href="> Ir MANO!! Dabar jau tikrai bijau vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Sekmes, merginos!!!! Laukiu nesulaukiu jusu ispudziu  clap.gif  Priminkit, prasau, pas ka darotes  rolleyes.gif
<p> </p>
<p> </p>
<p>Bet o kaip taip nutinka, kad anatominiai pasisuka? Ir vat gyd visvien drasiai su jais dirba. </p>



As Klp.G.Gelzinis 425ml apvalus ;)
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 01, 18:11)
Ryt baika, issimiegosi ant stalo ir atsikelsi su papais  4u.gif . Blogai (jeigu bus) tai bus savaitgali  tongue.gif

Kodel?? O ne pirmos dienos blogiausios?? Ar tada kai jau is ligonines paleidzia ir nuo skausmo nieko nebeleidzia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 01 kovo 2017 - 19:13
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 01, 20:13)
Kodel?? O ne pirmos dienos blogiausios?? Ar tada kai jau is ligonines paleidzia ir nuo skausmo nieko nebeleidzia?



Nesigasdintkit be reikalo, issimiegokit gerai ir viskas ryt bus puiku smile.gif. jeigu ka skaudes visada yra nuskausminamos tablets smile.gif 4u.gif Lauksim ryt ispudziu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 01, 19:59)
As Klp.G.Gelzinis 425ml apvalus ;)


425ml bus kokia D ? As renkuosi sau mazdaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 01, 16:17)
As ko geru esu "sekmingam" kune randu atzvilgiu, nes nu man randai tikrai greit gyja. As kai po menesio vaziavau pas TA, pagal visa vaizda TA galvojo, kad as cia po 2 men vizitui esu atvaziavus, kol nepasiziurejo i data op, tada susizgribo, kad dar tik menuo praejo, o jau taip gerai atrodo.
Del deginimosi tai taip, nepatare tu vietu saulei demonstruoti sia vasara, nes jei jie idegs, paksui gali likti visam laikui patamseje tokie, tai geriau prisiziuret ir juos padangstyt (as turiu susiradusi tokia maudymke gera su "garbanelem - ideda), tai su ja ir busiu  biggrin.gif

Veliau galesiu vakare idet fotke kaip siai dienai atrodo randeliai.

Jei visoms taip gytu kaip man, tai ikalbineciau visas darytis taip kaip as - bet kaip zinia visi atvejai skirtingi, sunku numatyt.

As nekeisciau nei gydytojo, nei op budo per pazasti - zodizu nieko. Viskuo patenkinta labai labai  bigsmile.gif  wub.gif

Labai smagu,kad tau taip patinka viskas!
Bet jei butu taip sugije kaip pas mane,gi to negali zinoti pries op.Tai tokiu atveju man jau geriau tikrai ne per pazasty randukas.
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 01, 13:07)
As taip bijau 🙊🙊🙊🙊 iki vemimo,toks jausmas kad ryt ryte nuvaziuosiu apsisiuksii ir parvaziuosiu,neisdrysiu😨😨😨



Pamenu as pries op diena uzsikokteiliavau su drauge net 😂😂😂 tai rami buvau kaip belgas 😊😃
Sekmes merginos ryt, nuostabi diena nusimato smile.gif
O as siandien H&M nusipirkau dvi liemeneles, viena pamaciau fb forume, mergina pasirode, nulekiau ir as tokios smile.gif ryt gal ikelsiu foto.

Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 01, 20:13)
Kodel?? O ne pirmos dienos blogiausios?? Ar tada kai jau is ligonines paleidzia ir nuo skausmo nieko nebeleidzia?


Man 3cia diena po o tinti pradejo, geriau nimesili, tai skausmo jokio nejutau. Nelaukiau kol pajusiu, nugara maude tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 03 01, 20:08)
Labai smagu,kad tau taip patinka viskas!
Bet jei butu taip sugije kaip pas mane,gi to negali zinoti pries op.Tai tokiu atveju man jau geriau tikrai ne per pazasty randukas.


Nemaciau jauciu kas tau ten buvo su randuku... unsure.gif

Bet siaip is esmes, ko gero dar labai svarbu ir nuojautos savo isiklausyti. Nu nezinau, as nuo pat pirmu minciu kai dar tik emiau svarstyti apie sita op, pradejau galvoti kur dar pjuvis galimas kad tik ne po krutim ir ne per speneli, ir kai "atradau", kad per pazasti LT deda, man kazkoks nusvitimas atejo, kad taip - va tai ir yra mano variantas hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 01, 19:44)
Denim, kaip pilvukas? Ar praejo tinimas? Kaip jautiesi?

Aciu, Kelvita. Siandien kaip tik 4 sav. Ryte buna gerai, vakare issipuciu, patinstu unsure.gif bet turbut teks randa koreguot, nes sone uzsidejus sasams tokia kaip raukslyte susiformavo, po op jos nebuvo. O tau striju visai nebeliko? Nusipjove visos? Nes mane jos taip nervina, anksciau kazkaip nereaguodavau unsure.gif

QUOTE(liida @ 2017 03 01, 21:08)
Labai smagu,kad tau taip patinka viskas!
Bet jei butu taip sugije kaip pas mane,gi to negali zinoti pries op.Tai tokiu atveju man jau geriau tikrai ne per pazasty randukas.

Liida, kada tau korekcija? Ka nutarei daryt? Gal dr pasake ka pats labiau siulytu?
O menesio randukas dar visai nieko nereiskia, kaip tik sakyciau jis graziausias iki menesio-pusantro, o paskui jau formuojasi, ima raudonuot, tai buna baisesnis. Kol galiausiai isbala. As pilvu temoj apie randus tiek prisiskaiciau, tai i savo pilva irgi ziuriu vos ne su padidinimo stiklu, ar neplateja ir tt. Kolkas grazu, bet dabar pats tas laikas, kai gali imt ir isplatet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 01 kovo 2017 - 20:36
smile.gif+2017 03 01, 20:35-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2017 03 01, 20:35)
Nesigasdintkit be reikalo, issimiegokit gerai ir viskas ryt bus puiku smile.gif. jeigu ka skaudes visada yra nuskausminamos tablets smile.gif  4u.gif Lauksim ryt ispudziu  rolleyes.gif
Papildyta:
425ml bus kokia D ? As renkuosi sau mazdaug smile.gif



Taip sake D ziuresim ;)
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 01, 19:33)

Liida, kada tau korekcija? Ka nutarei daryt? Gal dr pasake ka pats labiau siulytu?
O menesio randukas dar visai nieko nereiskia, kaip tik sakyciau jis graziausias iki menesio-pusantro, o paskui jau formuojasi, ima raudonuot, tai buna baisesnis. Kol galiausiai isbala. As pilvu temoj apie randus tiek prisiskaiciau, tai i savo pilva irgi ziuriu vos ne su padidinimo stiklu, ar neplateja ir tt. Kolkas grazu, bet dabar pats tas laikas, kai gali imt ir isplatet doh.gif

Manoji 3 Balandzio,gydytojas siulo spenelius pakelti,nesiulo implantu leisti,neva mane labiau erzins tuscias virsutinis polius nei tuscia apacia...Pries op tikiuosi kolegos isikisimo ir uztvirtinimo.
Del rando tai mano nera kaip is siaubo filmo,bet ne toks kokio tikejaus,o tikejaus tikrai ne paciu graziausiu,buvau nusiteikus viskam.Nuojautos cia ir burimai nepades,na nebent vadovautis iki tol turetais randukais,ju sugyjimu.Nes seip jei jau blogas variantas lai jis buna po tais (.)(.)bet jei pazastyje tai man butu daug liudniau.Gaila,visur nepribendrausi ir nebusi visuose albumuose noreciau palyginti manojo daktariuko pilvelius tvarkytus..Mano isplatejes randas..nors imk ir sakyk daktarui,kad pjauk is naujo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 03 01, 22:47)
Manoji 3 Balandzio,gydytojas siulo spenelius pakelti,nesiulo implantu leisti,neva mane labiau erzins tuscias virsutinis polius nei tuscia apacia...Pries op tikiuosi kolegos isikisimo ir uztvirtinimo.
Del rando tai mano nera kaip is siaubo filmo,bet ne toks kokio tikejaus,o tikejaus tikrai ne paciu graziausiu,buvau nusiteikus viskam.Nuojautos cia ir burimai nepades,na nebent vadovautis iki tol turetais randukais,ju sugyjimu.Nes seip jei jau blogas variantas lai jis buna po tais (.)(.)bet jei pazastyje tai man butu daug liudniau.Gaila,visur nepribendrausi ir nebusi visuose albumuose noreciau palyginti manojo daktariuko pilvelius tvarkytus..Mano isplatejes randas..nors imk ir sakyk daktarui,kad pjauk is naujo wub.gif

As labai senas temas skaitau, tai neretas atvejis korekcijos, juos ir lygina, ir zemina, ir dar odos ispjauna, nes gyjant ir nueinant tinimui matosi perteklius. Man dr sake sutvarkys, jei rauksle neissilygins, tai jei reiks, as ir tvarkysiuos. Jei jau pradejau, reik uzbaigt biggrin.gif Jei nervina tave randas, uzklausk daktaro.
Atsakyti