Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Butri @ 2017 03 01, 11:44)
Pas mane visa seima, draugai zino, nematau ko slept, kad is lentos sultingi papai pasidare biggrin.gif
Papildyta:


Ir slepti beprasmiska mirksiukas.gif Bet vaikams rasciau ka pasakyti.
Papildyta:
QUOTE(Butri @ 2017 03 01, 11:44)

Papildyta:
As nelabai supratau, ka jus cia veikiate? Gal jus juos pardavinejat ir reklamuojat cia?

Manau cia is serijos,kai demesio trukumas,ir emociju stygius.
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 01, 08:01)
Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴



QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 01, 08:59)
Ir MANO!!
Dabar jau tikrai bijau  unsure.gif


Kaip jum faina merginos! wub.gif pagalvokit kiek laukėte tos išsvajotos dienos - trauktis negalima! Stiprybes ir drasos. Mano op po mėnesio, bet dar nesuvokiu, todėl ir baimes kol kas jokio. Turbut jau kai nuskrisiu i lt imsiu realiai suprasti ir prasidės... biggrin.gif arba ne tongue.gif kai pati su medicina susijusi, tai ir požiūris pasikeitęs, nebijau kažkaip, suvokiu rizikas ir cia kaip gambling taip sakant - nuo mūsų priklauso tik kompetetingo chirurgo pasirinkimas ir žinoma, kaip aplinkybes po op susiklostys saugojimosi atžvilgiu.

O as vakar parašiau pagaliau email TA, jog noriu apvaliu ir placiau detalizavau. Dar - nors op jau po mėnesio, taciau nesu informuota del reikalingu tyrimu ar kokiu rekomendacijų pries op. Kol kas ats negavau.

Dar Fb isskaiciau, kad oda lupasi - cia nuo (.)(.)? blink.gif
Visoms? Tepliojates papildomai kremais kažkokiais? Gal kas ka rekomenduotu? Dar kokius tuos pleistiukus perkate randama ne lt gyvenančios ar gal but reiktų lt uzsipirkt prie to pacio?

Moulen_Rouge kaip tavo randai gyja? ax.gif Nuomone kol kas nepasikeitė - ar taip pat rinktumeisi, jei galetum? Vis dar svarstau - op balandžio men. O kelione rugpjūčio gale - grubiai imant 5 mėnesiai po op. Nesinorėtų, kad matytusi ryškiai paplūdimyje unsure.gif kada jau galėjai rankas kilnoti - ar pjūvis per pažastį dar nereiskia, jog rankas sunkiau kilnot nei po pjūvio po krūtine? Busiu dekinga uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
>>Glamourrr<<,aciu smile.gif na begt jau nebera kur, as skausmui baile, tas mane labiausiai gasdina, kaip kitos sako, kad skausmas ziaurus. Nors turejau tris gimdymus, bet jie tai parom netrunka biggrin.gif
Del tyrimu -juos op diena gali net padaryt, nors as praejusia sav dariausi, nenorejau stresuot dar pries ta op. O rekomendaciju jokiu kaip ir nera, apart to, kad nieko nevalgius ir negerus i ja atvaziuot smile.gif
Atsakyti
Sekmes merginos !!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 01, 15:00)
Moulen_Rouge kaip tavo randai gyja?  ax.gif Nuomone kol kas nepasikeitė - ar taip pat rinktumeisi, jei galetum? Vis dar svarstau - op balandžio men. O kelione rugpjūčio gale - grubiai imant 5 mėnesiai po op. Nesinorėtų, kad matytusi ryškiai paplūdimyje  unsure.gif kada jau galėjai rankas kilnoti - ar pjūvis per pažastį dar nereiskia, jog rankas sunkiau kilnot nei po pjūvio po krūtine? Busiu dekinga uz atsakymus  4u.gif

As ne Moule Rouge, bet po 5 men randai nebus isbale smile.gif Kazkur tokiu metu randai ima raudonuot, dar veliau melynuot, kol galutinai isbala, anksciausiai po metu, cia jei labai pasiseka smile.gif Be to, iki metu rekomenduojama randus slept nuo saules, kad jie neliktu visam laikui raudoni 4u.gif

Mrs. Norris, rimtai jauciasi kaip vandens maisas? Noreciau paciupinet biggrin.gif o kaip krastai, ar banguojasi? Jei ir taip, tai pas tave neturetu matytis, kai mesos savo turejai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 01 kovo 2017 - 16:01
QUOTE(Adrilina @ 2017 02 28, 23:14)
Mano informacija nepasenusi. As kalbejau apie silikoninius implantus apskritai, neisskirdama geresniu ar blogesniu. Jus kalbate apie implantus "gummy bear". Taip, gummy bear silikoniniai maiseliai nera uzpildyti skystu silikonu, kaip kad ankstesnes kartos. Kad gummy bear implantu silikoninis turis nepateks i organizma, trukus maiseliui, nera tiesa. Tikiuosi, gydytojai jums pataria darytis MRI kas 2 metus?
Nenoriu plestis ir aiskinti, pilna literaturos yra angliskuose tinklapiuose, kuriuose komentuoja ir atsako i klausimus patyre plastikos chirurgai.
Kas del saline implantu (fiziologiniu uzpildu), tai jie yra daug saugesni, bet moterys ju nesirenka del keliu priezasciu: neatrodo naturaliai, nesiciuopia naturaliai, kai kurios moterys jaucia vandens kliunksejima, implanto krastai susigaranksciuoja ir tai matosi per krutines oda.
Kaip minejau anksciau, JAV patvirtini Ideal Implants. Tikekimes, kad greitai jie bus patvirtinti ir Europoje.  mirksiukas.gif
Sekmes visoms! Bukite sveikos ir grazios!  smile.gif

Tai juk jie ir yra patvirtinti Europoje smile.gif
O jus ar domejotes apie 'grybeli', kuris uzsiveisia tame vandens maiselyje, ir kaip toksiskai tai veikia organizma? Svetimkunis ir liks svetimkuniu. Ar saline uzpildas ar silikonas turi savo neigiamu pusiu ir rizika visuomet yra. Todel aciu uz info, bet mes viska pacios puikiai suprantame ir renkames atsakingai!
Aciu, sekmes ir jums!!!
Atsakyti

Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴

Ir MANO!! Dabar jau tikrai bijau unsure.gif
Sekmes, merginos!!!! Laukiu nesulaukiu jusu ispudziu  :clap:  Priminkit, prasau, pas ka darotes  :rolleyes:

 

 

Bet o kaip taip nutinka, kad anatominiai pasisuka? Ir vat gyd visvien drasiai su jais dirba. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 01 kovo 2017 - 17:17
ot butu sutapimas jeigu abidvi ryt ir pas TA smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 01, 14:00)
Moulen_Rouge kaip tavo randai gyja?  ax.gif Nuomone kol kas nepasikeitė - ar taip pat rinktumeisi, jei galetum? Vis dar svarstau - op balandžio men. O kelione rugpjūčio gale - grubiai imant 5 mėnesiai po op. Nesinorėtų, kad matytusi ryškiai paplūdimyje  unsure.gif kada jau galėjai rankas kilnoti - ar pjūvis per pažastį dar nereiskia, jog rankas sunkiau kilnot nei po pjūvio po krūtine? Busiu dekinga uz atsakymus  4u.gif


As ko geru esu "sekmingam" kune randu atzvilgiu, nes nu man randai tikrai greit gyja. As kai po menesio vaziavau pas TA, pagal visa vaizda TA galvojo, kad as cia po 2 men vizitui esu atvaziavus, kol nepasiziurejo i data op, tada susizgribo, kad dar tik menuo praejo, o jau taip gerai atrodo.
Del deginimosi tai taip, nepatare tu vietu saulei demonstruoti sia vasara, nes jei jie idegs, paksui gali likti visam laikui patamseje tokie, tai geriau prisiziuret ir juos padangstyt (as turiu susiradusi tokia maudymke gera su "garbanelem - ideda), tai su ja ir busiu biggrin.gif

Veliau galesiu vakare idet fotke kaip siai dienai atrodo randeliai.

Jei visoms taip gytu kaip man, tai ikalbineciau visas darytis taip kaip as - bet kaip zinia visi atvejai skirtingi, sunku numatyt.

As nekeisciau nei gydytojo, nei op budo per pazasti - zodizu nieko. Viskuo patenkinta labai labai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2017 03 01, 17:14-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2017 03 01, 17:14)
ot butu sutapimas jeigu abidvi ryt ir pas TA smile.gif  bigsmile.gif

Lyg ne smile.gif As pas TA biggrin.gif
Padrasinkit, ka, kad labai blogai nebus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 01, 18:18)
Lyg ne smile.gif As pas TA  biggrin.gif
Padrasinkit, ka, kad labai blogai nebus  biggrin.gif  biggrin.gif


Tai zinoma, kad skaudes smile.gif, bet ko del grozio nepadarysi smile.gif. Va viena panele rase, kad ta pacia diena po operacijos ir plaukus susisukavo ir apsirenge ir nezino ko cia taip visos bijo smile.gif)). Manau kiekvienai vis kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 01, 11:44)
Pas mane visa seima, draugai zino, nematau ko slept, kad is lentos sultingi papai pasidare biggrin.gif
Papildyta:
As nelabai supratau, ka jus cia veikiate? Gal jus juos pardavinejat ir reklamuojat cia?


Man atrodo kad cia gali but koks gyd pasislepes ir fiziologiniu skysciu implantus labai agituojantis biggrin.gif

Ir tuose ir tuose yra pliusu ir minusu. Ne viena cia is musu cia is lempos nenusprende tu papu detis, rimtas ir apgalvotas sprendimas, taip kad manau pries nusprendziant visos pasidomejom vienu ir kitu privalumais ir trukumais!

Merginos sekmes jums besioperuojancioms! Kaip pavydziu jums wub.gif Tikiuos ir i mano kiema svente greit ateis biggrin.gif
Atsakyti