Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Tender @ 2017 02 28, 20:19)
Gal turit atsiliepimu apie Radzeviciu? Buvau konsultacijoj, jauciu, darysiu.Tik labai nusiminiau kad silikoninius rekomendavo, man neramu del plysimu ir saugumo.


Jo profesine veikla nesidomejau, bet zinau ji is asmenines puses, tad kaip zmogus ir asmenybe - siltas ir malonus 4u.gif Is to, kiek matau neformalioj aplinkoj, buciau linkusi juo pasitiketi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 28, 10:45)
Jus turima informacija yra pasenusi...

Pasidomekite naujos kartos silikoniniais implantais (kurie nors ir turi salyti su audiniais jam trukus, vis del to nera toks lakus kaip senos kartos implantai pildyti silikonu)  ir atvejais su pelesiu implantais su  fiziologiniu uzpildu  4u.gif

O del to, kad implantai su fiziologiniu uzpildu tampa maziau populiarus nei silikoniniu uzpildu - ne merginu susigalvojimai ir ismastymai, bet paciu gydytoju rekomendaciju ir darbu su tam tikrais gamintojais tokia bendra "isvada" sakyciau, nes kaip ten bebutu, ne veltui turbut daugelis gydytoju pageidauja nedirbti su implantais su fiziologiniu uzpildu (tam gali buti ivairios priezastys: klientes nepatenkintos galutiniu rezultatu, tenka keisti / koreguoti dazniau ir t.t. ir pan - i sita nesigilinau labai, nes nebuvo man aktuali tema)  4u.gif



Mano informacija nepasenusi. As kalbejau apie silikoninius implantus apskritai, neisskirdama geresniu ar blogesniu. Jus kalbate apie implantus "gummy bear". Taip, gummy bear silikoniniai maiseliai nera uzpildyti skystu silikonu, kaip kad ankstesnes kartos. Kad gummy bear implantu silikoninis turis nepateks i organizma, trukus maiseliui, nera tiesa. Tikiuosi, gydytojai jums pataria darytis MRI kas 2 metus?
Nenoriu plestis ir aiskinti, pilna literaturos yra angliskuose tinklapiuose, kuriuose komentuoja ir atsako i klausimus patyre plastikos chirurgai.
Kas del saline implantu (fiziologiniu uzpildu), tai jie yra daug saugesni, bet moterys ju nesirenka del keliu priezasciu: neatrodo naturaliai, nesiciuopia naturaliai, kai kurios moterys jaucia vandens kliunksejima, implanto krastai susigaranksciuoja ir tai matosi per krutines oda.
Kaip minejau anksciau, JAV patvirtini Ideal Implants. Tikekimes, kad greitai jie bus patvirtinti ir Europoje. mirksiukas.gif
Sekmes visoms! Bukite sveikos ir grazios! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrilina @ 2017 03 01, 01:14)
Mano informacija nepasenusi. As kalbejau apie silikoninius implantus apskritai, neisskirdama geresniu ar blogesniu. Jus kalbate apie implantus "gummy bear". Taip, gummy bear silikoniniai maiseliai nera uzpildyti skystu silikonu, kaip kad ankstesnes kartos. Kad gummy bear implantu silikoninis turis nepateks i organizma, trukus maiseliui, nera tiesa. Tikiuosi, gydytojai jums pataria darytis MRI kas 2 metus?
Nenoriu plestis ir aiskinti, pilna literaturos yra angliskuose tinklapiuose, kuriuose komentuoja ir atsako i klausimus patyre plastikos chirurgai.
Kas del saline implantu (fiziologiniu uzpildu), tai jie yra daug saugesni, bet moterys ju nesirenka del keliu priezasciu: neatrodo naturaliai, nesiciuopia naturaliai, kai kurios moterys jaucia vandens kliunksejima, implanto krastai susigaranksciuoja ir tai matosi per krutines oda.
Kaip minejau anksciau, JAV patvirtini Ideal Implants. Tikekimes, kad greitai jie bus patvirtinti ir Europoje.  mirksiukas.gif
Sekmes visoms! Bukite sveikos ir grazios!  smile.gif


Negi Jus tikrai galvojat visos cia esancios moterys rik "poks - susisove papus" kaip tusciagalves ir sedi grazios ilgom blakstienom "klink klink"? biggrin.gif

As asmeniskai 5 metus informacija rinkausi ir gydytojo issiklausinejau visas rizikas pries ryzdamasi op.

Jei atvirai, neskaiciau as kas cia pirmam psl parasyta (kas Jus cia taip isgasdino), nes as patikimesnius saltinius nagrinejausi, nei forumai.

Neviska Jus teisingai vistiek surasete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 01, 00:41)

Ar matėt laida per Lietuvos ryto TV? Apie G.P.
Laida "Patriotai" 44 minute... Sorry uz neigiama info, nežinau ar turėčiau tuo dalintis...  unsure.gif man pačiai paskambino is lt ir sake pažiūrėt  unsure.gif  žinoma, pagal viena asmenį negalima taikyti visiems atvejams, žinome mes visos, kad rizika yra ir kiekvieno organizmas individualiai reaguoja  unsure.gif

Atsisukau paziuret.
O jus matet ka ta moteris norejo parodyt? Nes man atrode viskas normaliai, gal tiesiog sunku iziuret, nes uzdengia spenelius.
Kaip supratau, jai ideti anatominiai ir nuo pasisukimo didziulis skausmas? Man tik vienas dalykas nesuprantama - jei jai 5 metus toks baisus skausmas, kodel ji ju neissieme ar nesidare korekcijos? Nes su tokiu baisiu skausmu, kaip nupasakojo, 5 metus neisvaiksciosi. I teismus, laidas iskart galejo kreiptis, o ne po 5 metu doh.gif

Adrilina, silikonas dabar yra kohezyvinis - neisbegantis, butent kaip gummy bear, o paprastas silikonas yra senos kartos implantuose, kuriu dabar nededa.


Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 02 28, 21:19)
Gal turit atsiliepimu apie Radzeviciu? Buvau konsultacijoj, jauciu, darysiu.Tik labai nusiminiau kad silikoninius rekomendavo, man neramu del plysimu ir saugumo.


As pas ji dariausi, nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyti, labai siltas ir profesionalus gydytojas. O nesake, kodel siulo butent silikona? Gal tiesiog savos krutines labai mazai turi? Saline implantai daug kietesni, tai idejus i visiskai plokscia krutine gali nelabai naturaliai atrodyti. As iki op turejau B, tai kazkiek savu audiniu buvo, bet vis tiek suemus kruti jauciasi tas vandens maisas viduj.

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 01, 09:00)

Adrilina, silikonas dabar yra kohezyvinis - neisbegantis, butent kaip gummy bear, o paprastas silikonas yra senos kartos implantuose, kuriu dabar nededa.


Adrilina is esmes viska teisingai surase - silikonas neisbega, bet garantiju, kad per plysimo vieta nekontaktuos su aplinkiniais audiniais ir nepateks i kokia limfa, irgi nera.
Ir kiek zinau (pataisykit, jei klystu), Lietuvoje niekas nerekomenduoja reguliariai tikrintis MRI, tik echoskopu - kas mano galva nera labai gerai, nes echo nepersviecia silikono, tai matosi, tik kas vyksta pavirsiuje.
Atsakyti
Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 28, 22:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MissFoxy" data-cid="71474478" data-time="1488308681"><div><p></p><p>Atsakiau, kad nepastebejau kazkokiu pokyciu  doh.gif  pasakyciau tiesa, jei moketu liezuvi uz dantu laikyt, nes manau, visas miestas skambetu, kad mamyte boob job pasidare  lotuliukas.gif</p></div></blockquote><p>Tai jau tikrai nepatyletu  biggrin.gif  biggrin.gif </p><p></p><p>Kaip kitos? Esat pasisake? Slepiat/ nepastebejo/neigiat?  4u.gif </p>


Nesakiau.Savim kartais negaliu pasitiketi biggrin.gif o cia ...Sakyciau tik tokiu atveju,kai neslepiu nei nuo vieno artimo.Kad suzinos svetimi man pofig.
Papildyta:
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 01, 08:01)
Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴

4u.gif sekmes ir lauksim ziniu!
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 01, 09:01)
Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴


Sekmes ir laukiam ispudziu po op ;) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 01, 09:01)
Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴


Ir MANO!!
Dabar jau tikrai bijau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 01 kovo 2017 - 10:00
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 01, 09:01)
Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴


Viskas bus ok, reikia leisti teigiamoms mintims realizuotis biggrin.gif
Galvok, kad busi is tu laiminguju, kur viskas klosis puikiai - liksi patenkinta forma, gysi greitai ir gerai, nebus jokiu komplikaciju ir t.t.

As labai labai bijojau, bet bandziau minciu neprisileisti apie visus minusus sitos proceduros... Sekmes 4u.gif

Lauksim "su akmeniu" ant krutines kai atsibusi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 01, 09:59)
Ir MANO!!
Dabar jau tikrai bijau  unsure.gif


Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 01, 10:59)
Ir MANO!!
Dabar jau tikrai bijau  unsure.gif




As taip bijau 🙊🙊🙊🙊 iki vemimo,toks jausmas kad ryt ryte nuvaziuosiu apsisiuksii ir parvaziuosiu,neisdrysiu😨😨😨
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 28, 23:40)
Kaip kitos? Esat pasisake? Slepiat/ nepastebejo/neigiat?  4u.gif </p>


Pas mane visa seima, draugai zino, nematau ko slept, kad is lentos sultingi papai pasidare biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrilina @ 2017 03 01, 01:14)
Mano informacija nepasenusi. As kalbejau apie silikoninius implantus apskritai, neisskirdama geresniu ar blogesniu. Jus kalbate apie implantus "gummy bear". Taip, gummy bear silikoniniai maiseliai nera uzpildyti skystu silikonu, kaip kad ankstesnes kartos. Kad gummy bear implantu silikoninis turis nepateks i organizma, trukus maiseliui, nera tiesa. Tikiuosi, gydytojai jums pataria darytis MRI kas 2 metus?
Nenoriu plestis ir aiskinti, pilna literaturos yra angliskuose tinklapiuose, kuriuose komentuoja ir atsako i klausimus patyre plastikos chirurgai.
Kas del saline implantu (fiziologiniu uzpildu), tai jie yra daug saugesni, bet moterys ju nesirenka del keliu priezasciu: neatrodo naturaliai, nesiciuopia naturaliai, kai kurios moterys jaucia vandens kliunksejima, implanto krastai susigaranksciuoja ir tai matosi per krutines oda.
Kaip minejau anksciau, JAV patvirtini Ideal Implants. Tikekimes, kad greitai jie bus patvirtinti ir Europoje.  mirksiukas.gif
Sekmes visoms! Bukite sveikos ir grazios!  smile.gif


As nelabai supratau, ka jus cia veikiate? Gal jus juos pardavinejat ir reklamuojat cia?
Atsakyti