Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sianakt ir as sapnavau grazu pilva :D ir VK sapnavau, nors jo ne nesvarstau. Gal cia zenklas, kad ji itraukt i sarasa?  :hmm:  :D 

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 28, 18:46)
O man PORYT  fear.gif nuolat visos mintys apie tai sukas, bet panikos nejauciu smile.gif bet tai nereiskia, kad jos nejausiu ryt biggrin.gif

Nu ka sekmės. 4u.gif
Atsakyti

Pas koki gydytoja operavaisi?

Bagdonas

Atsakyti
Gal turit atsiliepimu apie Radzeviciu? Buvau konsultacijoj, jauciu, darysiu.Tik labai nusiminiau kad silikoninius rekomendavo, man neramu del plysimu ir saugumo.
Atsakyti
QUOTE(Voruta @ 2017 02 28, 19:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="DivaZ" data-cid="71472925" data-time="1488268642"><div><p>Pas koki gydytoja operavaisi?</p></div></blockquote><p>Bagdonas</p>

Aš darysiuosi pas Bagdona ir juo pasitikiu. Man visas ten kolektyvas labai priimtinas.
Atsakyti

Oi kaip as jums pavydziu kurios jau pasidare, kaip fainai smile.gif

Zinok, as irgi sau pavydziu  :D 

Ir as pavydziu! Nes baimiu daug turiu.. unsure.gif

Nebijok, svarbiausia pasitiketi savo chirurgu  :4u: 

Grozis. Plastines operacijos. Planuojancioms ir pasidariusioms 4u.gif
Nors ten ne tik apie krutine, bet daugiausiai apue ja biggrin.gif

As irgi ten  :D  bet dabar viena is panu sukure kita grupe, grynai papuliams  :mirksiukas: 

:D ir ka atsakei? Ar buvo ir kitoms tokiu pastebejimu? As irgi sulauksiu, nes visvien persirengiant mato( irgi 8), tai tikrai sulauksiu klausimu  :mirksiukas:

- nesiociau kiek gyd individualiai man pasake. Atmintinej bendra info.

Atsakiau, kad nepastebejau kazkokiu pokyciu  :oh:  pasakyciau tiesa, jei moketu liezuvi uz dantu laikyt, nes manau, visas miestas skambetu, kad mamyte boob job pasidare  :lol: 

Atsakyti
Merginos ar kurios nors dejosi hydrogelinius papukus biggrin.gif atsiliepimai? nes kiek skaitau lb mazai gydytoju ju naudoja ir daug kas yra pries hydrogeli...
Atsakyti
QUOTE(Džudzi @ 2017 02 28, 22:25)
Merginos ar kurios nors dejosi hydrogelinius papukus biggrin.gif atsiliepimai? nes kiek skaitau lb mazai gydytoju ju naudoja ir daug kas yra pries hydrogeli...

Hydrogelio jau nebededa. Tik silikona ir fiziologini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 28, 20:04)
As irgi ten  biggrin.gif  bet dabar viena is panu sukure kita grupe, grynai papuliams  :mirksiukas


Pasidalink pavadinimu grupes 4u.gif Ir as isiprasysiu biggrin.gif
Atsakyti

Atsakiau, kad nepastebejau kazkokiu pokyciu  :oh:  pasakyciau tiesa, jei moketu liezuvi uz dantu laikyt, nes manau, visas miestas skambetu, kad mamyte boob job pasidare  :lol:

Tai jau tikrai nepatyletu  :D  :D 

Kaip kitos? Esat pasisake? Slepiat/ nepastebejo/neigiat?  :4u: 

Atsakyti
Sveikos pleputes 4u.gif

Žiūriu jau vel netrukus turesim keletą merginų besidžiaugiančių naujais (.)(.) ax.gif sėkmės mirksiukas.gif
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 28, 21:48)
Pasidalink pavadinimu grupes 4u.gif  Ir as isiprasysiu biggrin.gif

Krūtų implantai. Visi mūsų džiaugsmai ir rupimi klausimai 4u.gif


Ar matėt laida per Lietuvos ryto TV? Apie G.P.
Laida "Patriotai" 44 minute... Sorry uz neigiama info, nežinau ar turėčiau tuo dalintis... unsure.gif man pačiai paskambino is lt ir sake pažiūrėt unsure.gif žinoma, pagal viena asmenį negalima taikyti visiems atvejams, žinome mes visos, kad rizika yra ir kiekvieno organizmas individualiai reaguoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 28, 22:40)
Kaip kitos? Esat pasisake? Slepiat/ nepastebejo/neigiat? 

As jau kazkada esu pasisakius sia tema... Man lengviau, turiu panas, nebe kudikiai, labai supratingos. Net nesumastyciau slept, per dideles, suprastu kad pas mama is kur tie papuliai atsirado. Zino, kad cia musu reikalas ir kad tokiu kalbu uz namu negalima nesiot. Palaiko ir supranta kaip ir kas ir del ko sito reikia... wub.gif

QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 02 28, 22:41)
Sveikos pleputes  4u.gif

Žiūriu jau vel netrukus turesim keletą merginų besidžiaugiančių naujais (.)(.)  ax.gif sėkmės  mirksiukas.gif

Krūtų implantai. Visi mūsų džiaugsmai ir rupimi klausimai  :4u


Aciu! 4u.gif isiprasiau ax.gif

Ar cia ta pati laida kur viena is FB merginu buvo imetus?
Atsakyti