Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 27, 18:46)
Pas TA darysiu smile.gif 350ml smile.gif o tu kur??

Eii, nenukamuokit Astrausko  biggrin.gif



Pritariu smile.gif))) as irgi pas ji uzsirasiau smile.gif)), bet tik konsultacijai dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 27, 17:46)
Eii, nenukamuokit Astrausko  biggrin.gif


biggrin.gif

Gerailaiku spejau pries buma lotuliukas.gif Ikeliau ta proga pora fotkiu TA "kurybos" i albumiuka ax.gif
Atsakyti
Gal butu galima prasau I uzdara grupe albumo paziureti?
Atsakyti

Aha, TA ant bangos  :D Liniux, o kokio dydzio tikiesi? Konsultavaisi vln ar kne? Ejai zinodama ko nori, ar gyd nusprende? Anatominiai?  Klausimu melejonas  :ax:

 

GP klinikoj keistai. Skambinau pora kartu, skirtingom dienom. Niekas nekelia, su atsakikliu pakalbejau, sake persuks ir nesuka  :mastau:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 27 vasario 2017 - 19:08
Pinot'e, kns konsultavaus. Aha, anatominiai. Tikiuosi kokio C, na gal nepilno, bet i ta puse smile.gif
Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Baigesi mano katino dienos, grizau i darba  :cray: ikeliau nauju foto i albumeli  :victory2:  o dabar einu skaityti 20 virs puslapiu, ka priraset cia  :mirksiukas: 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 27, 20:04)
GP klinikoj keistai. Skambinau pora kartu, skirtingom dienom. Niekas nekelia, su atsakikliu pakalbejau, sake persuks ir nesuka  mastau.gif

Gal tu ne tuo numeriu skambinai? Nebuvo man nei karto, kad neatsilieptu
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 27, 18:46)
Pas TA darysiu smile.gif 350ml smile.gif o tu kur??

Eii, nenukamuokit Astrausko  biggrin.gif



Gelzinis,Klaipeda 425ml apvalus ;)
Atsakyti

Gal tu ne tuo numeriu skambinai? Nebuvo man nei karto, kad neatsilieptu

Hmmm, puslapyje kuris nurodytas. Sukau ir mob ir paprastu...

Pinot'e, kns konsultavaus. Aha, anatominiai. Tikiuosi kokio C, na gal nepilno, bet i ta puse smile.gif

 To ir linkiu :) laukiu ir as savo konsultacijos :))

Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 02 27, 15:16)
Sveika prisijungusi, placiau apie save kokie matnemys ka galvoji detis?  4u.gif

Matmenys, net dar nzn nesimatavau saves biggrin.gif esu auksta 180,5cm o svoris nemazas, po gimdymo sunkei atsikratau kg tai dabar sveriu 75kg tikiuosi numesti nors 5 iki operacijos biggrin.gif
Na as pagal savo ugi noreciau koki pilna C dydi ir laso forma.
O kuo skiriasi firmos, cia gydytojas parenka ar pats pasirenki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džudzi: 27 vasario 2017 - 21:20

Zinokit atsiliepimu visokiu yra apie kiekviena gydytoja-tiek geru tiek blogu. Kiekviena mergina komentuoja is savo varpines, sioj temoj nelabai maciau kazkoki gydytoja peikiant... Prisijungiau FB prie plastiniu op grupes, tai ten netgi apie musu labiausiai megiamus chirurgus blogu atsiliepimu pilna...

As irgi FB vienoj grupej, kurioj tu?  :bigsmile: 

Priimsiu tai kaip likimo zenkla smile.gifnuo pat pradziu buvo sudetinga bendraut su juo,tai el laisko negauna,tai sakosi atrases( as negaunu ) tai neatsiliepia,tai atmeta skambuti- paraso,kad perskambins-neperskambina,konsultacijas vis nukelia, o galiausiai va snd isgirdau,kad operacijos nedarys . Nesuprantu-isizeide,kad paprasiau pavyzdziu . Uzsirasiau snd pas K.Maslauska konsultacijai

Siaubas  :blink: 

Panos, apie siulus -ne visiems juos isimineja, ane? Gali siut tirpstanciais?
Apie papus as, ne lupas jei ka smile.gif

Mano buvo ne tirpstantys, nuejau pas seimos gydytoja ir sesute graziai ir greitai iseme  :mirksiukas: 

Moterys, o uz op mokejot kortele ar nesetes grynais ? Gal zinot kaip gr.ch. ? Aisku paklaust galiu jiem emeila rasant, bet as jau ten jiem rasau ir rasau 🙈

Mokejau grynais, nes kortele ne lietuviska, bijojau, kad bankas neblokuotu tokios sumos pervedimo... visko bijojau, pries operacija  :lol: 

Labas rytas mergaites.
As su beda, labai skauda krutis abi. Patinusios nuo vakar. Turejau temperaturos iki 38. Kaulus lauzo, galva skauda. Krutys sunkios ir apacia krutu karstoka, paruzavavusi... 7men jau po op. Kas cia per nesamone? Uzdegimas?

Vajei... sveikateles  :4u: 

Atsakyti

Man siandien 3 savaites, gyja graziai, o ir jauciuosi kas diena vis geriau  :ax:  papuliai jau minksteja, tai laukiu neulaukiu, kada jau galesiu lekt liemeneliu pirkt  :bigsmile:  koks malonumas buvo ismesti visa kruva AA dydzio  :wub:  :lol:  o kas liecia del isvaizdos po 20 metu, man kolkas visiskai nusisjaut! Tarp kitko, mano 8 metu sunus uzmete, kad mano krutine atrodo padidejus po "atostogu" LT  :oh: 

Man KM sake, reikia sarvus nesioti 8 savaites, o ju isduotoje atmintineje raso, kad tik 6, tai idomu kaip cia  :hmm: 

Atsakyti