Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Voruta, visgi nusprendet tvarkytis? Man atrodo, kad daug kas apsiima, bele tik pinigus moki. O kodel pas savo chirurga nenori? Nzn pas ka dareis, bet TA tai minejo taisantis daug kitu darbu

Noriu nueiti konsultacijai. Esu patenkinta 80% , lb abejoju ar verta vel pro visa tai eiti o ir kainuoja.. Bet pykstu ant gyd kad blogai paskaiciavo ir truksta pilnumo

Atsakyti

Palyginimo niekur nerandu(ft)

Realself psl

Atsakyti
QUOTE(Voruta @ 2017 02 27, 13:09)
<p>Tas spa tai mintis bloga🙈Nebent viesbutis ir tv tam spa numatytas😂 Man sunku buvo 7 d tikrai</p>

Spa tai cia tik vyrui, man kambarys ir ramybe smile.gif
Atsakyti

Apsiima apsiima. TA merginos minejo kaip "remontininka" kitu... O ka ten tau tvarkyt? unsure.gifPaziurejau, nu tobuli gi wub.gif

Dar nzn ar tvarkysiu, bet konsultacijos lb noriu

Atsakyti

Spa tai cia tik vyrui, man kambarys ir ramybe smile.gif

Uzmusciau vyra jei jis spa malonumais dziaugtusi pasonej, o as kankinciausi😂Bet as boba bjauri 😂

Atsakyti
QUOTE(Voruta @ 2017 02 27, 13:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Liniuxxx" data-cid="71470982" data-time="1488194147"><div><p>Spa tai cia tik vyrui, man kambarys ir ramybe vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Uzmusciau vyra jei jis spa malonumais dziaugtusi pasonej, o as kankinciausi😂Bet as boba bjauri 😂</p>


As ne tokia bjauri biggrin.gif issirinkau lekt geriau i spa, nei vaziuot namo, galvoju tos pora paru man iseis i nauda, geriau nei namie
Atsakyti
Sveikos, noreciau prisijungti prie jusu smile.gif
Pries 5min uzsirasiau konsultacijai ir operacijai pas Astrauska smile.gif
negaliu sulaukt, tiek metu laukta ir svajota tiesiog atrodo pusantro menesio per daug ilgai laukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Voruta @ 2017 02 27, 14:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Aurio zmona" data-cid="71470973" data-time="1488193933"><div><p>Palyginimo niekur nerandu(ft)</p></div></blockquote><p>Realself psl</p>



Buten ten snipineju biggrin.gif kadangi kalbos nelabai moku tai nesuprantu,labai noteciau paziuret vaizda kaip is A dydzio su pakelimu padarom 425ml apvalius motivos,dar kazkaip sake eina paziuret tiksliai su ugiais svoriais smile.gif nu bet man nesigauna biggrin.gif
Papildyta:
Liniuxx kur darysi?kiek?musu ta pati diena! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džudzi @ 2017 02 27, 13:33)
Sveikos, noreciau prisijungti prie jusu smile.gif
Pries 5min uzsirasiau konsultacijai ir operacijai pas Astrauska smile.gif
negaliu sulaukt, tiek metu laukta ir svajota tiesiog atrodo pusantro menesio per daug ilgai laukt biggrin.gif

Sveika prisijungusi, placiau apie save kokie matnemys ka galvoji detis? 4u.gif
Atsakyti

Noriu nueiti konsultacijai. Esu patenkinta 80% , lb abejoju ar verta vel pro visa tai eiti o ir kainuoja.. Bet pykstu ant gyd kad blogai paskaiciavo ir truksta pilnumo

Pas ka dareisi?

Atsakyti
Uzsirasiau pas Astrauska konsultacijai Londone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 02 27, 13:37)
Papildyta:
Liniuxx kur darysi?kiek?musu ta pati diena! biggrin.gif


Pas TA darysiu smile.gif 350ml smile.gif o tu kur??

Eii, nenukamuokit Astrausko biggrin.gif
Atsakyti