Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(R.R. @ 2017 02 23, 20:49)
Neduoda man cituoti. Netikrinau po op ar bega pienas. Tik dabar  :/

Vajeeei. Sveik!

Sveikos. smile.gif
Čia dėl tos temos pagalvojau, galėtu leisti bent koreguoti, visai norėjau isirašyti čia...
Pas mane namie haosas didelis, bėdu bėdos ir jos po viena nevaikšto. :/ iki op liko 12d net nepagalvoju apie tai per visas problemas, o taip laukiau.
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 23, 23:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="suilele smile.gif" data-cid="71462382" data-time="1487857735"><div><p>Pas manr tai tokia dilema..... Lygtais noreciau darytis pas Kaikari bet galerijoj kas pas ji parodyta pries ir po niekas manes netenkina vartotojo įkelta nuotrauka, o vat pas Viksraiti galerijoj yra kas man patinka vartotojo įkelta nuotraukaBandysiu kalbeti su Kaikariu ir parodyti pavydzius, paziuresiu ka pasakys.....</p></div></blockquote><p>Jei patinka SV darbai, del ko tada pas VK?</p>


pas VK daresi giminaite ir laabai net isgyre..... o vakar is vis susibalamutinau..... paskaiciavau temos pradzioje pas ka daugiausia atlikta Kaune tai pasirodo TA vos ne geriausias blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 24, 10:02)
Vajeeei. Sveik!

Sveikos. smile.gif
Čia dėl tos temos pagalvojau, galėtu leisti bent koreguoti, visai norėjau isirašyti čia...
Pas mane namie haosas didelis, bėdu bėdos ir jos po viena nevaikšto. :/ iki op liko 12d net nepagalvoju apie tai per visas problemas, o taip laukiau.



Labas rytas, tikiuosi visos problemos issispres ir turesite grazius papycius 4u.gif
Atsakyti

Dr, tukrsi kad reikalingas sarasiukas. Ypac renksntis gyd. 

Vajeeei. Sveik!

Sveikos. smile.gif
Čia dėl tos temos pagalvojau, galėtu leisti bent koreguoti, visai norėjau isirašyti čia...
Pas mane namie haosas didelis, bėdu bėdos ir jos po viena nevaikšto. :/ iki op liko 12d net nepagalvoju apie tai per visas problemas, o taip laukiau.

Ojej... tikrsi kad po viena nevaiksto... kas nutiko?

pas VK daresi giminaite ir laabai net isgyre..... o vakar is vis susibalamutinau..... paskaiciavau temos pradzioje pas ka daugiausia atlikta Kaune tai pasirodo TA vos ne geriausias blink.gifblink.gif

Ta pati as padariau. Todel va dabar mastau apie SV( nes tikrai foto mano akiai lb grazios), GP( patiko irgi, nes nei labai status nei labai kabantys, lb grazia irgi forma isgauna, ir puslapis informatyvus) ir TA( nes irgi mano skonio ir visgi turbut ne seip populiariausias)  :karsta: 

Atsakyti
Dr. Aciu, jau geriau. Kopustu priviniojau ant (.)(.) Ir antibijotikus isgeriau smile.gif palengvejo, tik bendras toks silpnumas, prakaitavimas. Krutine minksta, grazi. Tikiuosi susitvarkys. Itariu kad gal su hormonais man cia, reikia pas moteru gyd. gera nueiti. Girdejau grozio chirurgijoj yra, turi gera naujausia aparatura. Reikes pasiklausti. Nes po pametinuku gimdymo negerai kazkas.

As pas Kaikari op dariausi, ir drauge daresi du kartus jau. Nesiskundziam, priziuri puikiai. Tik I sarasa neisirasau niekaip.
Atsakyti

Taip, tikrai, dar poop ir tolimesne prieziura lb svarbu. Kaip cia kazkam buvo, kad nelabai susikalbejo po op. Tikrai nesinoretu  :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2017 02 24, 12:43)
Dr.  Aciu, jau geriau. Kopustu priviniojau ant (.)(.) Ir antibijotikus isgeriau smile.gif palengvejo, tik bendras toks silpnumas, prakaitavimas. Krutine minksta, grazi. Tikiuosi susitvarkys. Itariu kad gal su hormonais man cia, reikia pas moteru gyd. gera nueiti. Girdejau grozio chirurgijoj yra, turi gera naujausia aparatura. Reikes pasiklausti. Nes po pametinuku gimdymo negerai kazkas.

As pas Kaikari op dariausi, ir drauge daresi du kartus jau. Nesiskundziam, priziuri puikiai. Tik I sarasa neisirasau niekaip.



Isirasykit, labai net padeda tas sarasas smile.gif, kai pradedi skaiciuoti kas pas ka daresi smile.gif
Atsakyti

suilele :), 24 Vas 2017 - 12:25, parašė: Isirasykit, labai net padeda tas sarasas smile.gif, kai pradedi skaiciuoti kas pas ka daresi smile.gif
As irgi uz isirasyma..bet nera kaip ..tema nebesibaigia, tai va taip ir kabam 😀 Sunku atsimint kas kiek isidejo ir pas ka is pokalbiu.perskaiciau lyg visas aktyvias temas.apsiskaiciau iki soties.kolkas ramu.laukiu balandzio.va tada bus itariu nebelabai ramu..bet lb noriu... ir bijau permazu...na ir perdideliu bijau 😂🙈 vyras juokesi..bet as jau stengiuos jam maziau trizniot, nes tuoj pabosiu 👀
Atsakyti

suilele :), 24 Vas 2017 - 12:25, parašė: Isirasykit, labai net padeda tas sarasas smile.gif, kai pradedi skaiciuoti kas pas ka daresi smile.gif
As irgi uz isirasyma..bet nera kaip ..tema nebesibaigia, tai va taip ir kabam 😀 Sunku atsimint kas kiek isidejo ir pas ka is pokalbiu.perskaiciau lyg visas aktyvias temas.apsiskaiciau iki soties.kolkas ramu.laukiu balandzio.va tada bus itariu nebelabai ramu..bet lb noriu... ir bijau permazu...na ir perdideliu bijau 😂🙈 vyras juokesi..bet as jau stengiuos jam maziau trizniot, nes tuoj pabosiu 👀
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 02 24, 14:30)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="suilele smile.gif" data-cid="71464577" data-time="1487935547">suilele smile.gif, 24 Vas 2017 - 12:25, parašė: Isirasykit, labai net padeda tas sarasas vartotojo įkelta nuotrauka, kai pradedi skaiciuoti kas pas ka daresi vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> As irgi uz isirasyma..bet nera kaip ..tema nebesibaigia, tai va taip ir kabam 😀 Sunku atsimint kas kiek isidejo ir pas ka is pokalbiu.perskaiciau lyg visas aktyvias temas.apsiskaiciau iki soties.kolkas ramu.laukiu balandzio.va tada bus itariu nebelabai ramu..bet lb noriu... ir bijau permazu...na ir perdideliu bijau 😂🙈 vyras juokesi..bet as jau stengiuos jam maziau trizniot, nes tuoj pabosiu 👀



Priminkit, pas ka darysites? As irgi vyrui stengiuosi kuo maziau uzti galva, nes operacija tik metu gale ax.gif
Atsakyti

Priminkit, pas ka darysites? As irgi vyrui stengiuosi kuo maziau uzti galva, nes operacija tik metu gale ax.gif
Paskirta data? Konsultacijoj jau buvai?sori, kad nepamenu, nes neisimenu labai kas pas kada ir kiek :geda:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 24 vasario 2017 - 15:05
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 24, 12:41)
Ta pati as padariau. Todel va dabar mastau apie SV( nes tikrai foto mano akiai lb grazios), GP( patiko irgi, nes nei labai status nei labai kabantys, lb grazia irgi forma isgauna, ir puslapis informatyvus) ir TA( nes irgi omano skonio ir visgi turbut ne seip populiariausias)  karsta.gif </p>

GP dar linkes deti i didesne puse, sako, paskui po metu jus ateinat persidet i didesnius, ir gailites kad iskart nesidejot lotuliukas.gif gryna tiesa lotuliukas.gif
As ejau i konsultacija isivaizduodama, kad maaaax kokius 290 desiuos, o jis man 425 uzgiedojo biggrin.gif ir aciu D kad nesuabejojau smile.gif
Atsakyti

GP dar linkes deti i didesne puse, sako, paskui po metu jus ateinat persidet i didesnius, ir gailites kad iskart nesidejot lotuliukas.gifgryna tiesa lotuliukas.gif As ejau i konsultacija isivaizduodama, kad maaaax kokius 290 desiuos, o jis man 425 uzgiedojo biggrin.gifir aciu D kad nesuabejojau smile.gif
Juhuuu kokie skaiciukai :bigsmile: cia kad maza nepasirodytu  :D na tikrai varysiu pabendrauti su juo, ziauriai suintrigavai  :sokiai:  :D Jis pas vitku konsultuoja, maciau. Pala, o tuk juk berods ir pilva tvarkeisi? Irgi pas ji? Kaip tau? Patenkinta likai? Kaune ar vln operuoja? Prieziura gera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 24 vasario 2017 - 19:59