Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(R.R. @ 2017 02 23, 18:55)
Aciu uz balionus smile.gif
Kraujas rodo uzdegima, paspaudus krutis priespienis pasirodo nemaitinu jau 11 menesiu. Nestumo testas neigiamas. Nesuprantu :/ kita sav. Dar vaziuosiu...



Sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2017 02 23, 16:55)
Aciu uz balionus smile.gif
Kraujas rodo uzdegima, paspaudus krutis priespienis pasirodo nemaitinu jau 11 menesiu. Nestumo testas neigiamas. Nesuprantu :/ kita sav. Dar vaziuosiu...

Nu cia dabar kas tau.

Kelvita ar jau suzinojai kazka apie savo(.)(.)labai idomu ar pasitvirtins VK zodis.
Atsakyti

R.R o iki siol netikrinai ar tikrinai ir nebego? Pas mane baigus maitinti irgi kone metus paspaudus pasimatydavo. 

Atsakyti
R.R, o ka dabar daryt? Paskyre antibus? O gal nestumo testui dar per anksti? Nu bet tada nerodytu uzdegimo... Sveik!

Pinot'e, nu man vistiek graziausi (.)(.) GP biggrin.gif O antroj vietoj turbut eiciau i G.Ch.

Del komplikaciju, tai tada pjuvi daro po krutine.
Atsakyti

O kas yra GP primink prasau  :ax:  :blush-anim-cl: labai knieti apziureti  :bigsmile: 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 23, 19:33)
<p>O kas yra GP primink prasau  ax.gif  blush-anim-cl.gif labai knieti apziureti  bigsmile.gif </p>



speju, kad Papeckys jeigu jus cia apie daktarus ax.gif
Atsakyti

speju, kad Papeckys jeigu jus cia apie daktarus ax.gif

:4u: 

DenimOnDenim, graziai tikrai :) nu va, dar vienas kandidatas  :lol: 

Atsakyti
Neduoda man cituoti. Netikrinau po op ar bega pienas. Tik dabar kaip uzkaito, o del nestumo kt geriu, bet del visa ko pasudariau testa. 28d. Echoskopas ir kovo 1d. pas daktariuka atskirai. Nu idomiai man cia, bet kodel iskart echoskopo nedare kazin... :/
Atsakyti

ar man nerodo 2017m pasigrazinusiu saraso ar jo ten nera? Norejau gydytojus isskaiciuoti ir nerandu  :D 

Atsakyti
paziurek, kada tema sukurta.....
beje, i 2016 sarasa jau nelabai kas benorejo, tai kazi kaip cia su siais metais butu buve rolleyes.gif

R.R. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 23 vasario 2017 - 21:56

Pas manr tai tokia dilema..... Lygtais noreciau darytis pas Kaikari bet galerijoj kas pas ji parodyta pries ir po niekas manes netenkina unsure.gif, o vat pas Viksraiti galerijoj yra kas man patinka unsure.gifBandysiu kalbeti su Kaikariu ir parodyti pavydzius, paziuresiu ka pasakys.....

Jei patinka SV darbai, del ko tada pas VK?

Atsakyti

Labas rytas :)

MoulinRouge, 23 Vas 2017 - 14:47, parašė: Atsiskaityti gali visaip 4u.gif Bet as "nifidencialumo" sumetimais nesiausi cashu moket biggrin.gif
As tai susimasciau koks banko dienos limitas? Kad nelikciau prie suskilusios geldos , kai pries op.reiks susimoket, o man bankas sakys dienos limito suma virsyta :D

R.R., 23 Vas 2017 - 16:55, parašė: Aciu uz balionus smile.gif Kraujas rodo uzdegima, paspaudus krutis priespienis pasirodo nemaitinu jau 11 menesiu. Nestumo testas neigiamas. Nesuprantu :/ kita sav. Dar vaziuosiu
Pagalvojau irgi apie nestumo testa.. Kaip siandien jauties ?

moocho, 23 Vas 2017 - 20:55, parašė: paziurek, kada tema sukurta..... beje, i 2016 sarasa jau nelabai kas benorejo, tai kazi kaip cia su siais metais butu buve rolleyes.gif R.R. 4u.gif4u.gif
Tai jei tema nesibaigs tai cia tas sarasas panasu ir nekis :) o jis naudingas visai kai planuoji op.
Atsakyti