Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

R.R., 23 Vas 2017 - 08:23, parašė: Net neisivaizduoju kur galejau persalti. Cia itariu antibijotiko reikes jau. Skambinsiu daktariukui tuoj, sake bus po 9val. [b]Papildyta:[/b] Vaziuosiu 12val. pasirodyti. Ziuresiu ka sakys man, bet cia grynai uzdegimas bus, kaip ir maitinanciom.
Ojej... net ir po 7 menesiu ligos islenda...vajej.tikekimes nieko baisiai nebus.. :4u:
Atsakyti

Ta paty pagalvoju ir apie tas kurios nedaro pakelimo,bet vos vienu dydziu nori pasididinti),ir dedas impla

Tam, kad tikslas ne PASIDIDINT  o užpildyt ištampytą odą, atkurti tai kas buvo prieš nėštumus/maitinimus. Kai kuriais atvejais pakėlimas dar nebūtinas, bet krūtų forma/stangrumas jau netenkina.

R.R. 🎈

Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 23, 11:16)
Ta paty pagalvoju ir apie tas kurios nedaro pakelimo,bet vos vienu dydziu nori pasididinti),ir dedas implantus.



Nesupratau, ka tuo norejai pasakyti - beveik pasijutau kalta, kad norejau dydziu/ pusantro didesnes krutines, nors pakelimo nereikia unsure.gif . Ar cia gydytojas turejo kategoriskai atsisakyti man deti implantus, kol papai nenukars....?


R.R. , sveikatos tau 4u.gif
Atsakyti
Jau norejau rasyt apie moterim su normalaus dydzio (didesnemis) krutimis, bet Blueta aplenke mane. Yra moteru kurios krutine nera miniatiurine, bet virsus tuscias po svorio metimu/vaiko maitinimu. O pakelimas realiai dar nereikalingas, tai kad uzpildyti ta tuscia virsu ir dedames implantus😊
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 23, 09:57)
Nesupratau, ka tuo norejai pasakyti - beveik pasijutau kalta, kad norejau dydziu/ pusantro didesnes krutines, nors pakelimo nereikia  unsure.gif . Ar cia gydytojas turejo kategoriskai atsisakyti man deti implantus, kol papai nenukars....?
R.R. , sveikatos tau  4u.gif

O tu nepriimk asmeniskai.Norejau pasakyti,kad kiekviena renkasi tai ko jai reikia,ir su pakelimu ar be jo moterims pirmiausia rupi forma.Ir is po abieju op yra tikimasi graziu(.)(.)ir vienos ir kitos yra teisios.Ir tos kurios po pakelimo pasididina tik vienu dydziu dejusios implanta,lygei tokios pat kaip ir vienu dydziu be pakelimo pasigrazinusios.
Beje TA nenorejo deti man implantu.Sake tik siek tiek pakelti,ir siek tiek riebaliuku..o nuotraukas kai pamaciau tipo kaip butu,tai randai vieni daugiau nieko!Bet yra cia vienas pvz kuris stebuklingai grazus!man tokio nesiule ir nerode.Asmeniskai mano dydis isvis nepadidejo.Bet jei butu nereikeje korekcijos,buciau nesigailejus dejus implantus,nes as to naturalaus minkstumo atsikandus nuo pat paauglystes.O kai ateis laikas issiimsiu implanta sumazins siek tiek riebaliuku ir tada bus ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 23 vasario 2017 - 12:04
Liida, nu baisiai trumpa atmintis pas mane, zinau, kad praskaiciau, bet primink, kokius tau implantus (apvalius/anatominius) ir kiek ml dejo? Zinau, kad darei su pakelimu, o koks krutines dydis pries tai buvo?
Del to ka TA siule, pastebejau (is kitos grupes) kad jis daug kam (sudidesniom krutim) implantu nesiulo, o tik savo riebalo. Bet taip pat pastebejau, kad tos kurios paklause jo, gailisi implant nedejusios (nes riebalai per laika vistiek issivaiksto)
O kodel jo rodytas pavyzdys jums netiko? Juk vistiek pakelima daret, tai pjaustymai tie patys, ar pjaut ir savo riebalo det, ar pjaut ir implanta det.

As dar pasimetus, taip noreciau save pamatyt su TA siulomu variantu… o dabar ir kvarsinu galva….
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 23, 12:50)
Liida, nu baisiai trumpa atmintis pas mane, zinau, kad praskaiciau, bet primink, kokius tau implantus (apvalius/anatominius) ir kiek ml dejo? Zinau, kad darei su pakelimu, o koks krutines dydis pries tai buvo?
Del to ka TA siule, pastebejau (is kitos grupes) kad jis daug kam (sudidesniom krutim) implantu nesiulo, o tik savo riebalo. Bet taip pat pastebejau, kad tos kurios paklause jo, gailisi implant nedejusios (nes riebalai per laika vistiek issivaiksto)
O kodel jo rodytas pavyzdys jums netiko? Juk vistiek pakelima daret, tai pjaustymai tie patys, ar pjaut ir savo riebalo det, ar pjaut ir implanta det.

As dar pasimetus, taip noreciau save pamatyt su TA siulomu variantu… o dabar ir kvarsinu galva….

Mano yra 380 apvalus.Pries tai buvo 34D.Na ir per pakelima nemazai pasalinama yra odos ir nebelieka tu 34D.Jo rodomi pvz mane atbaide,nes nemaciau nei vieno grazaus be implantu.Tik randai sviete.Sviecia jie ir dabar,bet tikiuos po korekcijos turesiu ir (.)(.)grazius.Jo pvz maciau tik brokus,taisymus arba po pakelimo be implanto tikrai ne tai i ka noreciau investuoti.
Yra ir kita puse apie kuria po poros metu galesiu pakomentuoti,kolkas anksti.Ir jei buciau ejus ten 50 greiciausei nebuciau jokiu implantu dejus.Riebalais ir pakelimas.Mano (.)(.)nuo paauglystes nebuvo grazios,tik pilnesnes aisku ir visada nemazos,tad man to vos vos matomo ir jauciamo rezultato tikrai nereikejo.Jei jau daryt tai,kad jaustusi ir matytusi.
Jei jis butu parodes pilnas sultingas (.)(.)padarytas su riebalais ir pakelimu tikrai buciau susivelus,nes maniskis numyke ta reikala su riebalais pakraipes galva pasake,kad na kazkokio tai efekto didelio nebus.Ir pasiule implantus.
Tu nori staciu ir aukstu,o TA jis labiau toks naturalistas..tai nepamenu buvai tu ar ne kitur.Kad susidelioti viska tijrai turi isgirsti ir kitus,bet neatmesk TA is karto jis turi paslapties..nors ir susikirto keletoj vietu per mano konsultacija.
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 02 22, 22:42)
<p>Moterys, o uz op mokejot kortele ar nesetes grynais ? Gal zinot kaip gr.ch. ? Aisku paklaust galiu jiem emeila rasant, bet as jau ten jiem rasau ir rasau 🙈</p>


Atsiskaityti gali visaip 4u.gif
Bet as "nifidencialumo" sumetimais nesiausi cashu moket biggrin.gif
Atsakyti
Pas manr tai tokia dilema..... Lygtais noreciau darytis pas Kaikari bet galerijoj kas pas ji parodyta pries ir po niekas manes netenkina unsure.gif , o vat pas Viksraiti galerijoj yra kas man patinka unsure.gif Bandysiu kalbeti su Kaikariu ir parodyti pavydzius, paziuresiu ka pasakys.....
Atsakyti

Labas rytas mergaites.
As su beda, labai skauda krutis abi. Patinusios nuo vakar. Turejau temperaturos iki 38. Kaulus lauzo, galva skauda. Krutys sunkios ir apacia krutu karstoka, paruzavavusi... 7men jau po op. Kas cia per nesamone? Uzdegimas?

Ojej  :unsure:  :4u: 

Gydytojas minėjo, kad krūtis su implantais reikia saugoti kaip pilnas pieno. Nebūti ant skersvėjo, neperšaldyti, nes gali būti uždegimas..
Gal kur peršalai?
Mane tada Dr gan nugąsdino, tai aš skambinčiausi saviškiui.
Sveikatos tau...

Ir visada taip reikia saugoti? Ar tik po op kazkiek laiko?

Atsakyti
Aciu uz balionus smile.gif
Kraujas rodo uzdegima, paspaudus krutis priespienis pasirodo nemaitinu jau 11 menesiu. Nestumo testas neigiamas. Nesuprantu :/ kita sav. Dar vaziuosiu...
Atsakyti

TA ir SV braizas panasus ar tik man taip atrodo? 

Jei pvz kokia komplikacija, tj pjuvi daro jau po (.) ar vistiek tarkim per pazasti ar speneli?  

Man taip susisuko galva pas ka eiti konsultacijai  :umn:  Suprantu, kad dar ne op, bet vistiek issirunkti reikia labiausiai patinkancius.

Atsakyti