Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Butri @ 2017 02 22, 21:18)
Ne, suleido puse svirksto allergano ir siulius i abi lupas  bigsmile.gif

Ir kaip tie siulai? Skaudejo?
O puse svirksto tai cia daug ar mazai? Nieko apie tai neraukiu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Panos, apie siulus -ne visiems juos isimineja, ane? Gali siut tirpstanciais?
Apie papus as, ne lupas jei ka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 22, 21:01)
Panos, apie siulus -ne visiems juos isimineja, ane? Gali siut tirpstanciais?
Apie papus as, ne lupas jei ka smile.gif


Taip, tirpstanciais man siuvo. Po men nuvaziavau i vizita, like buvo du ziuziukai neistirpe, tai tuos atkrapste ir nukrito iki galo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 22, 21:04)
Taip, tirpstanciais man siuvo. Po men nuvaziavau i vizita, like buvo du ziuziukai neistirpe, tai tuos atkrapste ir nukrito iki galo  4u.gif


Supratau , vienu klausimu maziau, aciu 4u.gif
Berods ir mano gydytojas minejo tirpstancius.
Atsakyti

Butri, 22 Vas 2017 - 17:51, parašė: Siandien dar lupu buvau rolleyes.gif
Apetitas kyla bevalgant 😲😂
Atsakyti

Moterys, o uz op mokejot kortele ar nesetes grynais ? Gal zinot kaip gr.ch. ? Aisku paklaust galiu jiem emeila rasant, bet as jau ten jiem rasau ir rasau 🙈

Atsakyti
Blueta, man atrodo, kad moterims su didelėmis krūtimis pirmoje vietoje turėtų siūlyti tik pakėlimą, gal kažkiek papildymą riebalais, nelabai aš suprantu, kam dėl vieno dydžio, jei ir taip didelės krūtys, dėtis implantus.

QUOTE(dr. @ 2017 02 22, 23:42)
<p>Moterys, o uz op mokejot kortele ar nesetes grynais ? Gal zinot kaip gr.ch. ? Aisku paklaust galiu jiem emeila rasant, bet as jau ten jiem rasau ir rasau 🙈</p>

Kortele pas juos galima atsiskaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites.
As su beda, labai skauda krutis abi. Patinusios nuo vakar. Turejau temperaturos iki 38. Kaulus lauzo, galva skauda. Krutys sunkios ir apacia krutu karstoka, paruzavavusi... 7men jau po op. Kas cia per nesamone? Uzdegimas?
Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2017 02 23, 09:39)
Labas rytas mergaites.
As su beda, labai skauda krutis abi. Patinusios nuo vakar. Turejau temperaturos iki 38. Kaulus lauzo, galva skauda. Krutys sunkios ir apacia krutu karstoka, paruzavavusi... 7men jau po op. Kas cia per nesamone? Uzdegimas?

Gydytojas minėjo, kad krūtis su implantais reikia saugoti kaip pilnas pieno. Nebūti ant skersvėjo, neperšaldyti, nes gali būti uždegimas..
Gal kur peršalai?
Mane tada Dr gan nugąsdino, tai aš skambinčiausi saviškiui.
Sveikatos tau...
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 23, 10:01)
Gydytojas minėjo, kad krūtis su implantais reikia saugoti kaip pilnas pieno. Nebūti ant skersvėjo, neperšaldyti, nes gali būti uždegimas..
Gal kur peršalai?
Mane tada Dr gan nugąsdino, tai aš skambinčiausi saviškiui.
Sveikatos tau...


Net neisivaizduoju kur galejau persalti. Cia itariu antibijotiko reikes jau. Skambinsiu daktariukui tuoj, sake bus po 9val.
Papildyta:
Vaziuosiu 12val. pasirodyti. Ziuresiu ka sakys man, bet cia grynai uzdegimas bus, kaip ir maitinanciom.
Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2017 02 23, 10:23)
Net neisivaizduoju kur galejau persalti. Cia itariu antibijotiko reikes jau. Skambinsiu daktariukui tuoj, sake bus po 9val.
Papildyta:
Vaziuosiu 12val. pasirodyti. Ziuresiu ka sakys man, bet cia grynai uzdegimas bus, kaip ir maitinanciom.

Ojej, sveik! Parasyk po to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 23, 07:08)
Blueta, man atrodo, kad moterims su didelėmis krūtimis pirmoje vietoje turėtų siūlyti tik pakėlimą, gal kažkiek papildymą riebalais, nelabai aš suprantu, kam dėl vieno dydžio, jei ir taip didelės krūtys, dėtis implantus.
Kortele pas juos galima atsiskaityti mirksiukas.gif

Ta paty pagalvoju ir apie tas kurios nedaro pakelimo,bet vos vienu dydziu nori pasididinti),ir dedas implantus.
Papildyta:
QUOTE(R.R. @ 2017 02 23, 08:23)
Net neisivaizduoju kur galejau persalti. Cia itariu antibijotiko reikes jau. Skambinsiu daktariukui tuoj, sake bus po 9val.
Papildyta:
Vaziuosiu 12val. pasirodyti. Ziuresiu ka sakys man, bet cia grynai uzdegimas bus, kaip ir maitinanciom.

O jei kaip tau cia.Siunciu baliona tau!
Atsakyti