Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(KELV'ita @ 2016 12 20, 08:55)
Butri, as atsimenu kaip tau 'neskaudejo' biggrin.gif
Manau, tikrai brangu, jei kartas kokiu 250eur tai ziek ir visas 1000eur susidaro po truputeli didinant. kazkaip gaila lupoms, pagalvojus... 

Liida, musu berniukui jau 11m. tai kazkaip net nezinau ar imanoma tuo kaledu seniu taip ilgai tiketi biggrin.gif  Vyras sako, butu gerai, kad jau nebetiketu juo kai prades eiti i High school, bet gi taip gera kol tiki tuo stebuklu. Pamenu, man gyvenimas lyg sugriuvo, kai vaikai pasake, kad nera kaledu senio biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Sveikit, viskas bus gerai 4u.gif

Maniskis panasei iki tiek ir tikejo,o panele jau dabar sako cia netikras ,su kostiumu..
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2016 12 20, 10:28)
Aciu  4u.gif  mane domina, kada galesiu vairuoti  unsure.gif  pasiemiau 2 savaites atostogu, del viso pikto  biggrin.gif 
Ar yra kuri nors is jusu su laso formos implantais? Nes as juos pasirinkau, bet ziuriu i apvaliu, detu po raumeniu ir lyg graziau  atrodo  biggrin.gif

As pries pora savaiciu dejausi laso forma, taigi dar sunku ka pasakyti, bet kolkas esu patenkinta. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2016 12 20, 11:28)
Aciu  4u.gif  mane domina, kada galesiu vairuoti  unsure.gif  pasiemiau 2 savaites atostogu, del viso pikto  biggrin.gif 
Ar yra kuri nors is jusu su laso formos implantais? Nes as juos pasirinkau, bet ziuriu i apvaliu, detu po raumeniu ir lyg graziau  atrodo  biggrin.gif

Vairavau po savaites laisvai, tik dureles atidarant suskausdavo.

As su laso formos. Man ir gražiau ir dr pagal krutu forma siule. Taigi sutapo nuomones.
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif aš po ligoninės su mažiu... Mėgaujuosi namu kava ir grįžau čia paskaitinėt. Kažkaip pradėjau skaityti apie tas formas implanto ir dydžius tai dabar pati galvoju ar Gerai pasirinkau nebus, kad norėsis kitaip. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 21, 09:41)
Sveikos. 4u.gif aš po ligoninės su mažiu... Mėgaujuosi namu kava ir grįžau čia paskaitinėt. Kažkaip pradėjau skaityti apie tas formas implanto ir dydžius tai dabar pati galvoju ar Gerai pasirinkau nebus, kad norėsis kitaip.  unsure.gif

Sveikatos 4u.gif domekis domekis domekis... dar turi laiko ax.gif
Atsakyti
Ačiū. 4u.gif Aš galvoju, kad nebūtu taip, kad jie užsako jau kai aš pasirinkau ir nebegalėsiu Nieko keisti. Vakar aš parašiau y Klinika laukiu atsakymo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta-dute @ 2016 12 20, 23:06)
As pries pora savaiciu dejausi laso forma, taigi dar sunku ka pasakyti, bet kolkas esu patenkinta.  bigsmile.gif


o kokios projekcijos implantus dėjaisi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sarmosa @ 2016 12 21, 10:55)
o kokios projekcijos implantus dėjaisi?  bigsmile.gif

315 biggrin.gif laso forma, daugiau nezinau unsure.gif
Atsakyti
Mano bus 315, lašo. ax.gif
Atsakyti
mano 310 ml, laso forma, vidutine projekcija, tai labai naturaliai atrodo smile.gif
Atsakyti
Mano 315 lašo formos. Tikrai noreciau 350 ml. Nes atitirpo ir liko mažiukai. Arba akis priprato. Man didesnių nesiūlė. Dėl pjūvio vietos apačioj. Mano vis dar 1 didesnė. 3 sav.jau. Kadangi be sporto, pilvuzas užaugo, tai dėl to norisi didesnių. Nepatinka, kad labai į šalis. Tarpas didelis. Bet tokia ta mano (.)(.) forma iš prigimties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akimirkos jėga: 21 gruodžio 2016 - 21:00
Sveikos, mergaites 4u.gif
100 metu bebuvau. Jaudinuosi labai pries op... biski nukeliau is 17 i 19 d. imoka padaryta, laukiu bigsmile.gif

Ko dovanu uzsiprasiusios??? biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(moocho @ 2016 12 20, 19:39)
blink.gif what? as visada primenu pries temos pabaiga, kad parasytu tos, kurios nori temos sarasa. Ir kurios paraso, tas itraukiu. Tos, kurios buvo prie planuojanciu (tu man rodos prie ju buvai), neitraukiamos automatiskai i pasidariusias. Dar labai daug iki temos pabaigos, bet uzsirasysiu. Nes tikra labai gaila, kad 2016 sarasiukas toks skystokas  unsure.gif tai kiekviena norinti isirasyti, labai laukiama 4u.gif


As vis nespeju itaikyti i pabaiga, kad pateikciau "duomenis" unsure.gif
Atsakyti