Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema


Mano dr mane nuramino - sake, kad viena gera naktis klube blogiau nei siuolaikine narkoze lotuliukas.gif

Tikrai  :D  :sutinku: 

Atsakyti

Ne nu tai niekas ar viskas visgi?? biggrin.gif
As jau mastau kiek ilgai is produktyvaus gyvenimo iskrisiu, kaip reiks vairuot, vaikus i uzsiemimus vezt, i ofisa vaziuot.
Pora savaiciu? Menesi?

Vat gal po op tas ir baisiausia man, kad toks spaudimas bus greiciau sveikti del vaiku, del mikslu, darbo... nu seip gi guletum sau, filmus ziuretum- atostogos!  :nail: 

Atsakyti
[quote=DenimOnDenim,2017 02 21, 20:56]
Theijlla, o pirma op irgi pas ji dareisi? ar uz motiva ir polytech skirtinga kaina?
Neisivaizduoju, kaip tas implantas galetu apsiversti, jis ten gerai igrustas ir apsivertimui vietos nelabai yra lotuliukas.gif Kaip tik eisiu kita savaite, paklausiu, kas cia per nauja giesmele lotuliukas.gif


taip as pirmai irgi dariausi pas ji :)krutine labai grazi ir naturali , bet net per daug gal... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif noriu didesnes... puslapio pradzioja yra info ir mano tarp merginu kurioms op daryta smile.gif Teijla as buvau pasivadinus , daryta man 2011 spali . tai va ryt varau pas ji ir tada kalbesim .. kolkas kainos nzn ir aplamai nzn ka rinktis ... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 21, 20:56)
Theijlla, o pirma op irgi pas ji dareisi? ar uz motiva ir polytech skirtinga kaina?
Neisivaizduoju, kaip tas implantas galetu apsiversti, jis ten gerai igrustas ir apsivertimui vietos nelabai yra lotuliukas.gif Kaip tik eisiu kita savaite, paklausiu, kas cia per nauja giesmele lotuliukas.gif

Kelvita, ne, as pas Vainauskiene buvau 4u.gif
Primink, tau kokia bedele istiko? Truko implantas ar as cia sapnuoju kazka? Tikiuosi, viskas bus ok tau 4u.gif


beja tu pas koki daktara ?
Atsakyti
QUOTE(Theijlla @ 2017 02 22, 13:48)
beja tu pas koki daktara ?

Pas ta pati GP ;)
Atsakyti
QUOTE(Theijlla @ 2017 02 22, 13:48)
beja tu pas koki daktara ?

Paziurejau, tai tu turejai anatominius, o dabar nori apvaliu?
Koki dydi planuoji det? Tu tokia smulkute, nesijaus krastai su didesniais? Nors neabejoju, kad jis graziai padarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 21, 20:56)
Theijlla, o pirma op irgi pas ji dareisi? ar uz motiva ir polytech skirtinga kaina?
Neisivaizduoju, kaip tas implantas galetu apsiversti, jis ten gerai igrustas ir apsivertimui vietos nelabai yra lotuliukas.gif Kaip tik eisiu kita savaite, paklausiu, kas cia per nauja giesmele lotuliukas.gif

Kelvita, ne, as pas Vainauskiene buvau 4u.gif
Primink, tau kokia bedele istiko? Truko implantas ar as cia sapnuoju kazka? Tikiuosi, viskas bus ok tau 4u.gif


Ne nauja ta giesmele, as irgi esu sakius kazkada ta "giesmele" biggrin.gif

Paguglink "breast implant flip" - istoriju ne viena 4u.gif
__

As kai dar Siauliuose gyvenau (man tada 16 m buvo), pas Karaleviciu dariausi op (bet labiau rekonstrukcine, ne grozio procedurai), tai tada toks labai linksmas jaunas daktariukas buvo mano akimis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 22 vasario 2017 - 15:17
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 22, 16:16)
Ne nauja ta giesmele, as irgi esu sakius kazkada ta "giesmele"  biggrin.gif

Paguglink "breast implant flip" - istoriju ne viena  4u.gif
__

As kai dar Siauliuose gyvenau (man tada 16 m buvo), pas Karaleviciu dariausi op (bet labiau rekonstrukcine, ne grozio procedurai), tai tada toks labai linksmas jaunas daktariukas buvo mano akimis  biggrin.gif



Del giesmeles, as butent apie GP kalbu, nes esu apie tai su juo kalbejus ir jis yra akcentaves anatominiu implantu pasisukimo rizika, o ne apvaliu persivertimo.
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 22, 15:51)
Del giesmeles, as butent apie GP kalbu, nes esu apie tai su juo kalbejus ir jis yra akcentaves anatominiu implantu pasisukimo rizika, o ne apvaliu persivertimo.


Aaa,a s mislyjau kad berndai apie implantu "flip'a" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 22, 14:16)
Ne nauja ta giesmele, as irgi esu sakius kazkada ta "giesmele"  biggrin.gif

Paguglink "breast implant flip" - istoriju ne viena  4u.gif
__

As kai dar Siauliuose gyvenau (man tada 16 m buvo), pas Karaleviciu dariausi op (bet labiau rekonstrukcine, ne grozio procedurai), tai tada toks labai linksmas jaunas daktariukas buvo mano akimis  biggrin.gif


O man atvirksciai tokio rustaus grubaus diedo ivaizdi jis paliko (irgi laaaaabi seniai pas ji tokia rekonstrukcine operacija apturejus)
Atsakyti

Liniuxxx, 22 Vas 2017 - 09:22, parašė: Ne nu tai niekas ar viskas visgi?? biggrin.gif As jau mastau kiek ilgai is produktyvaus gyvenimo iskrisiu, kaip reiks vairuot, vaikus i uzsiemimus vezt, i ofisa vaziuot. Pora savaiciu? Menesi?
Ir mastau... Na ir kas kad as grisiu namo po op.,bet klausimas kada as i darzeli ar is jo vaikus galesiu parvezt...didysis ok - ilips i masina..bet mazaja reik ikelt.iskelt.gaus vyras ... :huh2:

laffy, 22 Vas 2017 - 10:22, parašė: "ne, negalesiu,uztai as jums nedarysiu operacijos,atsiprasau"
Oho.nu ir bendravimas :blink: Sveikos :4u: Pervedziau avansa siandien.nusipirkau bilietus namo , lektuvu po op 4diena..na tikiuosi neperskubesiu :huh2: skrisiu be daiktu , tai gal bedu nebus dideliu... :hmm:
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 02 22, 17:16)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Liniuxxx" data-cid="71458934" data-time="1487751736">Liniuxxx, 22 Vas 2017 - 09:22, parašė: Ne nu tai niekas ar viskas visgi?? vartotojo įkelta nuotrauka As jau mastau kiek ilgai is produktyvaus gyvenimo iskrisiu, kaip reiks vairuot, vaikus i uzsiemimus vezt, i ofisa vaziuot. Pora savaiciu? Menesi?</blockquote> Ir mastau... Na ir kas kad as grisiu namo po op.,bet klausimas kada as i darzeli ar is jo vaikus galesiu parvezt...didysis ok - ilips i masina..bet mazaja reik ikelt.iskelt.gaus vyras ... huh.gif <p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="laffy" data-cid="71459148" data-time="1487755343">laffy, 22 Vas 2017 - 10:22, parašė: "ne, negalesiu,uztai as jums nedarysiu operacijos,atsiprasau" </blockquote> Oho.nu ir bendravimas blink.gif Sveikos 4u.gif Pervedziau avansa siandien.nusipirkau bilietus namo , lektuvu po op 4diena..na tikiuosi neperskubesiu huh.gif skrisiu be daiktu , tai gal bedu nebus dideliu... hmm.gif


Manau kad po savaites turi apziura buti unsure.gif
Atsakyti
As dar bandysiu konsultuotis su Viksraiciu...... kazkiap daugiau geru atsiliepimu kas liecia krutines operacijas nei pas Kaikari hmm.gif hmm.gif hmm.gif

Kita vertus paskaiciavau tai sioje temoje pas Kaikari operavosi 14 paneliu, o pas Viksraiti - 11 paneliu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suilele :): 22 vasario 2017 - 16:48