Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Blueta @ 2017 02 21, 22:32)
</blockquote><p>Oi, nu tai aišku, kur jau čia būsi 😃</p>Nori nerealių dalykų. Manau, džiaugsies, finale vistiek Klausykit, o kur ta panelė SAKURA, berods? Atsimenat, kur labai ilgai planavo op., vis nesiryžo ,rašė vis čia gal pora metų, po to jau lyg nusprendė darytis, sulaukė savo suplanuotos dienos ir dingo. Tai pasidarė, ar ne

Man vyras sako, kad dabar atėjo eilė smegenis išsioperuoti lotuliukas.gif
Aš tai esu patenkinta, kad dariausi, milijoną kartų geriau atrodau, jau vien kad raumenys susiųsti ir liemuo sumažejo gal 10 cm kiek laimės duoda lotuliukas.gif ir sterblės po bamba nebėr bigsmile.gif

aha, įdomu kaip Sakura. Kažkodėl manau, kad nepasidarė rolleyes.gif

O tu dėl pilvo jau nebegalvoji? Nors ką ten tau pjauti, tai neįsivaizduoju, arba labai gerai moki maskuotis net su bikiniu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 21 vasario 2017 - 21:41
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 21, 16:44)
Slaunu neskaudes, tik bus baisios kraujosruvos/melynes. As geriau Traumeel, tai man tos melynes pakankamai sparciai (per grubiai 2 savaites!) pradingo, bet vaizdas buvo TRAGISKAS  4u.gif

Rimtai taip baisiai?? O tau kokiu tikslu tai dare- irgi gal mano atvejis?
Atsakyti

As po konsultacijos.
Sake jokiu apvaliu! 😄
Ir kandangi noriu siek tiek didesniu implantu, siurbs dar nuo slaunu riebalo ir jo des i krutine. Zodziu, bus faina-pabusiu, papai skauda, slaunys skauda!!

Nezinau kaip jums, taciau man tie riebalai taip nepatikimai atrodo... prigis/neprigis, issivaikscios...

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 02 21, 22:38)
Tai jau pradėk augint tuos riebalus, kūdena

Turėjau to riebalo, per konsultaciją net šlaunis čiupinėjo biggrin.gif
Bet kai paišė prieš op, ką nuo šonų nusiurbt, tai vos rado, kažkokiu būdu jie man dingo lotuliukas.gif

Ai, tikiu kad per 10 ar 20 metų užsiauginsiu pakankamai, galės po litrą į kiekvieną (.) suleist, kad bent pusė prigytų lotuliukas.gif
Atsakyti

Ok, brukstelk kai jau busi po visko, kokie ispudziai. Nes as po menesio eisiu cia Vln i pasimatyma su TA, tai speju nebus echo jau cia. Tai dabar jau ir nzn kada vel ta echo man "paskirs". Kol kas tik 1 turejau - po menesio po op. hmm.gif

Gal kartais TA vln konsultuos? Ot faina butu  :) 

Atsakyti

Aš tai esu patenkinta, kad dariausi, milijoną kartų geriau atrodau, jau vien kad raumenys susiųsti ir liemuo sumažejo gal 10 cm kiek laimės duoda lotuliukas.gifir sterblės po bamba nebėr

O tu dėl pilvo jau nebegalvoji? Nors ką ten tau pjauti, tai neįsivaizduoju, arba labai gerai moki maskuotis net su bikiniu lotuliukas.gif

Tai aš tikiu. Mačiau gi nuotraukas, netiko ta sterblė prie tokio puikaus tavo kūno.

žinai, dėl rimtos pilvo plastikos aš niekad nesvaigau, pas mane gi ok viskas su raumenimis, net po visų nėštumų jokie raumenys neprasiskyrę/neplyšę, presas vietoj.

bet va tą ištampytą skurą žemiau bambos norėč nupjaut ☺ 

Atsakyti

T.A.kievieną mėnesį vieną svtgl konsultuoja Vitk.klinikoj. Po op.niekad į Kauną nelėkiau, čia, vietoj, susitardavau, kad priimtų.

denim, o kaip veidukas? Leidai gi į paakius, lyg. 

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 21, 21:40)
Rimtai taip baisiai?? O tau kokiu tikslu tai dare- irgi gal mano atvejis?

Nu istryniau foto. Buvo tikrai negrazu, kraujosruvos per visas slaunis vidinej pusej.
Man del asimetrijos tu riebalu leido. Viena krutis gerokai aukstesne buvo - 2 cm
Atsakyti
Dėl mėlynių - gal dėl to, kad man nedaug nusiurbė šonus (po 150 ml), tai man nebuvo nieko ten žiauraus unsure.gif Ant vieno šono išvis mėlynės nebuvo, tik vos geltona, o kitas buvo mėlynas, bet irgi greit praėjo. Dabar jau nei kvapo mėlynės nėra, rytoj bus 3 sav.

Blueta, kiek laiko tu su implantais prabuvai?
Aš tai mėgstu iš anksto pasiparint, kaip sakoma - roges ruošk vasarą lotuliukas.gif tai va ir galvoju, ką čia reiks daryt čiut ne po pusės amžiaus lotuliukas.gif
Atsakyti

DenimOnDenim, pas ka pilvuka dareisi? 

T.A.kievieną mėnesį vieną svtgl konsultuoja Vitk.klinikoj. Po op.niekad į Kauną nelėkiau, čia, vietoj, susitardavau, kad priimtų.

denim, o kaip veidukas? Leidai gi į paakius, lyg. 

O geras! Nezinojau! Aciu lb  :4u: 

grch irgi jau vln, tai nereiks i kns varyt  :) 

Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 21, 21:57)
Nu istryniau foto. Buvo tikrai negrazu, kraujosruvos per visas slaunis vidinej pusej.
Man del asimetrijos tu riebalu leido. Viena krutis gerokai aukstesne buvo - 2 cm


O tai skausmo kojose nebuvo pabudus? As jau parinuos, nenoriu tu riebalu, bet kitaip turiu tenkintis 305 vietoj 350ml.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 02 21, 22:49)
Tai aš tikiu. Mačiau gi nuotraukas, netiko ta sterblė prie tokio puikaus tavo kūno. žinai, dėl rimtos pilvo plastikos aš niekad nesvaigau, pas mane gi ok viskas su raumenimis, net po visų nėštumų jokie raumenys neprasiskyrę/neplyšę, presas vietoj. bet va tą ištampytą skurą žemiau bambos norėč nupjaut ☺ 

Man tai raumenys per visą ilgį buvo kiauri, tai šitą dalyką tikrai reikėjo ir dėl sveikatos susitvarkyt. nes neaišku, kaip po kažkiek laiko tai atsilieptų.
Nu kad su mažu randu prasuko visą remontą, tai aš dėkinga, nes odą reikėjo pilnai atkelinėt, kai ir per pilną plastiką. Tik pagalvoju, kad jei tą bambos odą nutepmtų, kaip tada būtų. Bet tokiu atveju, didelis randas garantuotas. Nu žiūrėsiu, kap bus po pusmečio, kai sugis viskas, praeis tinimai, priaugs ta oda ir t.t.

O veidas liuks, užpildė paakius, man patinka, kad saikingai jis tą padarė, nepasikeitė veido bruožai kaip kitoms, kur prifarširuoja kažin kiek tų riebaų ar užpildų. Sakė ir rodė fotkes, kad tos vietos, kurios užpildytos nesiraukšlėja, tai žiūrėsiu :lens: O patinimas irgi buvo minimalus, jokių mėlyniu, tik vos pageltę paakiuose, po savaitės nei žymės nesimatė.
Atsakyti