Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

O Jus tiesiogiai su daktarais email siuntinejates foto ko norit ir pan pries konsultacija?
Atsakyti
smile.gif+2017 02 21, 17:10-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2017 02 21, 17:10)
O Jus tiesiogiai su daktarais email siuntinejates foto ko norit ir pan pries konsultacija?

Kaip kas... As ejau i konsultacija ir ten viska issiaiskinau. Nematau prasmes dr asmeniskai rasyti ir klausti, kai vis tiek ketini 'gyvai' konsultuotis. Nebent esi uzsienyje ir gali atvykti tik i operacija. Tuomet merginos konsultuojasi 'nuotoliniu' budu su dr tiesiogiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 21, 20:15)
Kaip kas... As  ejau i konsultacija ir ten viska issiaiskinau. Nematau prasmes dr asmeniskai rasyti ir klausti, kai vis tiek ketini 'gyvai' konsultuotis. Nebent esi uzsienyje ir gali atvykti tik i operacija. Tuomet merginos konsultuojasi 'nuotoliniu' budu su dr  tiesiogiai  4u.gif



Aciu, as gyvenu uzsienyje, bet daktaras konsultuos Londone. Bet operacija Kaune bus.
Atsakyti
smile.gif+2017 02 21, 17:17-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2017 02 21, 17:17)
Aciu, as gyvenu uzsienyje, bet daktaras konsultuos Londone. Bet operacija Kaune bus.

As taip pat, tik ne Londone. Konsultavausi Lt, po metu operavausi, dar priea operacija pasitariau galutinai ir viskas. Bet jei po konsultacijos turesi kazkokiu klausimu, dr mielai atsakys el pastu. Jie labai geranoriski 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 21, 20:30)
As taip pat, tik ne Londone. Konsultavausi Lt, po metu operavausi, dar priea operacija pasitariau galutinai ir viskas. Bet jei po konsultacijos turesi kazkokiu klausimu, dr mielai atsakys el pastu. Jie labai geranoriski 4u.gif


Aciu 4u.gif man irgi isdegs operacija tik beveik po metu.. Kai Kaledoms grisim I LT. Labai laukiu konsultacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 02 21, 19:19)
<p>Baikit jūs "stradalint" kas bus "senatvėj" 😃Nu išsiimsit tuos implantus, va kaip aš padariau, padarys "pakėlimą" ir džiaugsitės stačiais, gražiais papuliais. Nu mažesniais, bet tai ne brokas, svarbu forma gi. 😉
Aš buvus North pora kartų tikrintis krūtinę, echoskopuoja vyras gydytojas, normalus toks. Man atrodo, šiais laikais, tiek tų moterų su implantais, kad nei kiek nestebina jų.</p><p>ai, dar BAK'e dariausi pernai, irgi vyras gydytojas apžiūri, echoskopuoja. Prie bajerio toks, išleisdamas mane sako "laimingai! gyvenkit  ir džiuginkit pasaulį" 😃

Tavo tai buvo iš ko daryti papulius ir tobuli gavosi, o man bus kairėn dešinėn supjaustytas AAA špygius. Na, tikiuosi, per 30 - 40 metų pasikeis dar daug kas biggrin.gif
Echoskopuos moteris, tad turbūt jie turi kelis darbuotojus 4u.gif
Atsakyti
Theijlla, o pirma op irgi pas ji dareisi? ar uz motiva ir polytech skirtinga kaina?
Neisivaizduoju, kaip tas implantas galetu apsiversti, jis ten gerai igrustas ir apsivertimui vietos nelabai yra lotuliukas.gif Kaip tik eisiu kita savaite, paklausiu, kas cia per nauja giesmele lotuliukas.gif

Kelvita, ne, as pas Vainauskiene buvau 4u.gif
Primink, tau kokia bedele istiko? Truko implantas ar as cia sapnuoju kazka? Tikiuosi, viskas bus ok tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 21, 18:56)
Theijlla, o pirma op irgi pas ji dareisi? ar uz motiva ir polytech skirtinga kaina?
Neisivaizduoju, kaip tas implantas galetu apsiversti, jis ten gerai igrustas ir apsivertimui vietos nelabai yra lotuliukas.gif Kaip tik eisiu kita savaite, paklausiu, kas cia per nauja giesmele lotuliukas.gif

Kelvita, ne, as pas Vainauskiene buvau 4u.gif
Primink, tau kokia bedele istiko? Truko implantas ar as cia sapnuoju kazka? Tikiuosi, viskas bus ok tau 4u.gif

Ne ne, man viskas labai gerai. Tik viena implanta jauciu 'vazinejanti'. Reikia pasitikrinti ar nera kapsule susidariusi. Bet as esu beveik 100proc tikra, kad viskas gerai. Tiesiog noriu isitikinti ir isgirsti dr nuomone kodel taip yra. Be to metai po op, reikia pasitikrinti.
Kaip tavo pilvelis?
Atsakyti

Tavo tai buvo iš ko daryti papulius ir tobuli gavosi, o man bus kairėn dešinėn supjaustytas AAA špygius. Na, tikiuosi, per 30 - 40 metų pasikeis dar daug kas biggrin.gif
Echoskopuos moteris, tad turbūt jie turi kelis darbuotojus 4u.gif

Nu jo, tu teisi, buvo pas mane iš ko.  Jei būtų ta "laiko atsukimo" funkcija, žinok, aš šitą op.jau geriau iš karto, tada prieš 10 metų, būč pasidarius. Ir būtent pas Aštr. 😃

Bet tada....kažkaip gazdino mane pakėlimo randai, nu ir nesiryžau aš tų papų pjaustyt taip drastiškai. Pasirinkau implantais ištampytą odą užpildyt.

Bet žiūrint iš šios dienos realijų, nafik man jie reikalingi buvo.

kelvita, ačiū, viskas ok man.

denimondenim, kaip tu po korekcijos jauties? Kaip pilvukas?

Atsakyti
Man pilvas gerai, nors nemanau kad būsiu 100 proc patenkinta. Aišku dar labai mažai laiko praėjo, pjūvis mažytis ir gražus, bet virš bambos turėjau strijų ir jų liko, nes liko mano bamba vietoj. Tai ją apėmus ir suspaudus, per strijas prie bambos pasigarankščiuoja. Aišku, nežinau kaip jausčiaus, jei turėčiau didelį randą, smarkiai įtemptą odą, daugiau pilvo būtų aptirpę, bamba perkelta į kitą vietą. Ir jei ta strijuota oda būtų nutempta žemyn prie rando, tai tada ten pasigarbanotų. Žodžiu, naujos odos nepersodins man niekas, tai turbūt viskas gerai lotuliukas.gif

O korekcija tai ten mažai ką darė, tik mažyti lopinėlį odos išėmė smile.gif

Aš tai manau, kad kai išsiimsiu implantus, riebalais pasididinsiu, kiek prigis, tiek; gal ir nereiks man daugiau ką pjaustyti, gal užteks šio mini pakėlimo lotuliukas.gif naivuolė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 21 vasario 2017 - 21:30

Man pilvas gerai, nors nemanau kad būsiu 100 proc patenkinta. Aišku dar labai mažai laiko praėjo, pjūvis mažytis ir gražus, bet virš bambos turėjau strijų ir jų liko, nes liko mano bamba vietoj. Tai ją apėmus ir suspaudus, per strijas prie bambos pasigarankščiuoja. Aišku, nežinau kaip jausčiaus, jei turėčiau didelį randą, smarkiai įtemptą odą, daugiau pilvo būtų aptirpę, bamba perkelta į kitą vietą. Ir jei ta strijuota oda būtų nutempta žemyn prie rando, tai tada ten pasigarbanotų. Žodžiu, naujos odos nepersodins man niekas, tai turbūt viskas gerai lotuliukas.gif

Oi, nu tai aišku, kur jau čia būsi 😃

Nori nerealių dalykų. Manau, džiaugsies, finale vistiek

Klausykit, o kur ta panelė SAKURA, berods? Atsimenat, kur labai ilgai planavo op., vis nesiryžo ,rašė vis čia gal pora metų, po to jau lyg nusprendė darytis, sulaukė savo suplanuotos dienos ir dingo. Tai pasidarė, ar ne 🤔

Atsakyti


Aš tai manau, kad kai išsiimsiu implantus, riebalais pasididinsiu, kiek prigis, tiek; gal ir nereiks man daugiau ką pjaustyti, gal užteks šio mini pakėlimo lotuliukas.gifnaivuolė lotuliukas.gif

Tai jau pradėk augint tuos riebalus, kūdena 😃

Atsakyti