Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Agiku, man dr dave kontakta labai fainos echoskopuotojos, bet cia Kaune. Jei reiks, galesiu duot kontaktus, labai issamiai apziurejo ir viska surase.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 21 vasario 2017 - 14:51
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 21, 15:46)
Agiku, man dr dave kontakta labai fainos echoskopuotojos, bet cia Kaune. Jei reiks, galesiu duot kontaktus, labai issamiai apziurejo ir viska surase.

Ačiū, pamiršau, kad iš Kauno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 21, 17:06)
Ačiū, pamiršau, kad iš Kauno  4u.gif

Jei patiks tau Vilniuj, tai super, ir as ten eiciau smile.gif tai parasyk ispudzius po to ;)
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 21, 13:44)
As po konsultacijos.
Sake jokiu apvaliu! 😄
Ir kandangi noriu siek tiek didesniu implantu, siurbs dar nuo slaunu riebalo ir jo des i krutine. Zodziu, bus faina-pabusiu, papai skauda, slaunys skauda!!😫

Slaunu neskaudes, tik bus baisios kraujosruvos/melynes. As geriau Traumeel, tai man tos melynes pakankamai sparciai (per grubiai 2 savaites!) pradingo, bet vaizdas buvo TRAGISKAS 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
labai senai cia buvau ... ir pamirsau slaptazodzius.. dabar susikuriau nauja anketa smile.gif
nuo tada kai bendravau sioje temoje praeju daug laiko.. tuo metu planavau op. aisku paidariau smile.gif
atsiduriau cia vel nes noriu keistis implantus , praejo virs 5 metu .. viskas ok , bet noriu didesniu ir siektiek pakeisti forma smile.gif su daktaru aptarem viskas , operacija suplanuota ,bet jis apsigalvojo del pasirinktu implantu ... vaziuosiu uz poros dienu persitarti ... buvom nutaredeti motiva , bet dbr sako geriau polytech deti ....nes motiva atseit gali vartytis ...dbr toks galvos skausmas man ... ar kuri esat susidejus tuos polytech ? ar yra dar sioje temoje merginu susidejusiu 2011 metais kaip ir as ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Theijlla @ 2017 02 21, 17:49)
Sveikos mergaites  4u.gif  4u.gif  4u.gif
labai senai cia buvau ... ir pamirsau slaptazodzius.. dabar susikuriau nauja anketa  smile.gif
nuo tada kai bendravau sioje temoje praeju daug laiko.. tuo metu planavau op. aisku paidariau smile.gif
atsiduriau cia vel nes noriu keistis implantus , praejo virs 5 metu .. viskas ok , bet noriu didesniu ir siektiek pakeisti forma smile.gif su daktaru aptarem viskas , operacija suplanuota ,bet jis apsigalvojo del pasirinktu implantu ... vaziuosiu uz poros dienu persitarti ... buvom nutaredeti motiva , bet dbr sako geriau polytech deti ....nes motiva atseit gali vartytis ...dbr toks galvos skausmas man ... ar kuri esat susidejus tuos polytech ? ar yra dar sioje temoje merginu susidejusiu 2011 metais kaip ir as ? smile.gif

Ar tik ne pas TA suplanuota op? smile.gif
Man rodos, dabar cia bendrauja 'svieziai' isidejusios, max 2 metai nuo op ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 21 vasario 2017 - 17:08
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 21, 17:07)
Ar tik ne pas TA suplanuota op? smile.gif
Man rodos, dabar cia bendrauja 'svieziai' isidejusios, max 2 metai nuo op ;)



Ne .. as pas GP planuoju ..
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 21, 12:46)
Agiku, man dr dave kontakta labai fainos echoskopuotojos, bet cia Kaune. Jei reiks, galesiu duot kontaktus, labai issamiai apziurejo ir viska surase.

Labutis, gal kartais N.Mickuviene? As rytoj pas ja eisii apziurai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 21 vasario 2017 - 17:16
QUOTE(Theijlla @ 2017 02 21, 17:49)
Sveikos mergaites  4u.gif  4u.gif  4u.gif
labai senai cia buvau ... ir pamirsau slaptazodzius.. dabar susikuriau nauja anketa  smile.gif
nuo tada kai bendravau sioje temoje praeju daug laiko.. tuo metu planavau op. aisku paidariau smile.gif
atsiduriau cia vel nes noriu keistis implantus , praejo virs 5 metu .. viskas ok , bet noriu didesniu ir siektiek pakeisti forma smile.gif su daktaru aptarem viskas , operacija suplanuota ,bet jis apsigalvojo del pasirinktu implantu ... vaziuosiu uz poros dienu persitarti ... buvom nutaredeti motiva , bet dbr sako geriau polytech deti ....nes motiva atseit gali vartytis ...dbr toks galvos skausmas man ... ar kuri esat susidejus tuos polytech ? ar yra dar sioje temoje merginu susidejusiu 2011 metais kaip ir as ? smile.gif


Sveika, as pati tai dar tik laukiu konsultacijos, bet polytech mano giminaite susidejo ir dziaugiasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suilele :): 21 vasario 2017 - 18:03

lindrukas, 21 Vas Man atrodo nuo siol nesibaigs tema niekad, ar klystu?
Nu tu pamanyk... :blink:

Klausimas: Kai siuntet/siunciat safo foto ar uzklausas daktaram , tai siunciat tiesiai daktarui ar i klinika..? As kontaktuoju su grozio chirurgija bet bendrauju su administracija, ne su daktaru...🤔

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 21 vasario 2017 - 18:23

Baikit jūs "stradalint" kas bus "senatvėj" 😃Nu išsiimsit tuos implantus, va kaip aš padariau, padarys "pakėlimą" ir džiaugsitės stačiais, gražiais papuliais. Nu mažesniais, bet tai ne brokas, svarbu forma gi. 😉

Pasirinkau tą kliniką, nes jie ir krūtų OP daro, tai galvoju, lyg turėtų būti visko matę.
Parašysiu paskui, kaip sekėsi mirksiukas.gif
tik dar negreit eisiu.

Aš buvus North pora kartų tikrintis krūtinę, echoskopuoja vyras gydytojas, normalus toks. Man atrodo, šiais laikais, tiek tų moterų su implantais, kad nei kiek nestebina jų.

ai, dar BAK'e dariausi pernai, irgi vyras gydytojas apžiūri, echoskopuoja. Prie bajerio toks, išleisdamas mane sako "laimingai! gyvenkit  ir džiuginkit pasaulį" 😃

Kelvita, a tu LT dabar? Pas savo daktariuką lankais?

sveikos.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 02 21, 16:19)
Baikit jūs "stradalint" kas bus "senatvėj" 😃Nu išsiimsit tuos implantus, va kaip aš padariau, padarys "pakėlimą" ir džiaugsitės stačiais, gražiais papuliais. Nu mažesniais, bet tai ne brokas, svarbu forma gi. 😉Kelvita, a tu LT dabar? Pas savo daktariuką lankais?

drinks_cheers.gif nu,30metes del senatves pergyvena biggrin.gif
Nakti iskrendu, taip, eisiu po echo pas Dr. Reikia del tos kruties issiaiskinti.
Kaip tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 21 vasario 2017 - 19:00