Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Butri @ 2017 02 20, 11:31)

Kas kaip ta grozi supranta, vienam bobute su raudonu lupdaziu ir miniaku *tarkim Raisa* atrodo prisiziurinti, o kitiems svari tvarkinga mociute, kuri sveikai maitinasi, nepamirsta ir tu paciu nagu ir ragu prisiziureti, sportuoja, rupinasi plaukais, oda ir tiesiog svyti yra etalonas. Pvz pas mane kas tik nepadaryta, papai, antakiai, lupos, plaukai dazyti, nagai - o zinot kokiu pagyrimu daugiausia gaunu? Kad esu labai naturali palyginus su kitom moterim biggrin.gif ir tai dazniausiai girdziu is vyru...


Vadinas labai saikingai viskas pas tave... Arba aplinkoj labai ryskiai pasiturbinusiu moteru

Del to prisiziurejimo-laikai keiciasi, zinau, kad neatrodysiu 60 budama kaip mano mociute (na nebent sveikata ziauriai pareitu ir dzin butu ta isvaizda) Dabar ir 50 sulaukusios tvarkosi papulius... As kai pasakiau mamai (kuriai tin siek tiek virs 50) Maniau is koto isvirs... nu bet viska graziai isdesciau-suprato mane... Bet pagal daugeli seno sukirpimo moteru nuomone yra ta, kad man dabar tik vaikus augint, vyra apziuret, o apie save pamirst... Bet kaip sakoma, jei saves nemyles pats, kiti irgi nemyles... Tai uztat ir myliu save😂
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 17, 15:21)
Sveikos smile.gif
Buvom kelionej, tai negalejau aktyviau pabendraut cia tik prisijungus smile.gif
Man liko nepilnos 2sav iki op, baisu belenkaip!
Ar kam nors dar dare papildoma riebalu isvirkstima kad nesikonturuotu implantas?

Na zinokit mano mamai greit 64. Ji labai prisiziuri. Jauciu ir papus susidetu. Bet nereikia. Savi geri 😀
Atsakyti
Lekiu ryt paskut konsultacijai pries op ir tyrimams.
Ar yra cia tokiu, kuriens TA sudejo apvalius? Bandysiu ikalbet kad apvaliu noriu, nors jis man anatominius parinkes
Atsakyti

Sunki situacija!bet dar ne faktas,kad tau bus taip kaip foto pas TA!

Sutinku  :sutinku: 

Atsakyti

Eik konsultacijao ten ir ten.ziurek ka siulo.kuris daktaras mielesnis paciai. Apsispresi.

Jei nesusibalamutinsiu  :oh: 

Butinai bent pas du. As po pasidarymo pagalvojau, kad dar ir pas trecia reikejo, bet jau po visko, velu buvo biggrin.gif

Pas ka tu ejai? Koks tavo top trjetukas? 

Moterys!!! Viskas.sutarta.turiu data ! 😍😍😍 balandzio 18d. , pas V.Kaikari Va db jau bijau 😂

:ploja2:  :bigsmile:  

Atsakyti

MrsNorris, kaip tai pradidurt? Cia realiai? Tavo suprantu su skysciu. Tai jis issivaiksto po kuna ir viskas?

Atsakyti
Sveikos!

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 20, 21:31)
Lekiu ryt paskut konsultacijai pries op ir tyrimams.
Ar yra cia tokiu, kuriens TA sudejo apvalius? Bandysiu ikalbet kad apvaliu noriu, nors jis man anatominius parinkes


As irgi klausiau to paties merginų, matyt visom tik anatominius jis sudėjo. Man taip pat siūlo anatominius, taciau as vis vien linkstu prie apvaliu. Labai prašau po konsultacijos pasidalinti cia, ar pavyko perkalbėti bei pamatyt jo apvaliu implantu pavyzdžiu.
Atsakyti
Deda jis apvalius, bet kaip susidariau ispudi, jis megejas toki darba padaryti, kad atrodytu kuo naturaliau (matyt apvalus is esmes tokiam vaizdui sukurti yra maziau dekingi).

Paskaitykit cia (statistika konkretaus gyd, konkrecioje klinikoje) , as pries op isskaiciau ka tik sugebejau rasti apie TA biggrin.gif

http://www.tautrimas...imas-implantais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 20, 16:31)
MrsNorris, spėju, pati su adata ir pradursi tuos implantus?  biggrin.gif
kažkaip nenustebčiau.



Ahahahahaha lotuliukas.gif Su ziebtuveliu apdeginta siuvimo adata, kaip mokyklos laikais ausis ir nosis durdavomes biggrin.gif. Gal vistik aciu, bet patikesiu klinikai sita reikala, juolab kad i senatve labai lepi skausmo atzvilgiu pasidariau, tuoj ir antakiu pesioti be anesteziologo negalesiu smile.gif

Geros tu nuomones apie mane biggrin.gif

QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 21, 00:28)
MrsNorris, kaip tai pradidurt? Cia realiai? Tavo suprantu su skysciu. Tai jis issivaiksto po kuna ir viskas?


Taip, mano su fiziologiniu tirpalu, kuris plysus implantui susigeria i aplinkinius audinius. USA gan iprasta praktika pradurti implanta pries eksplantacija ir duoti laiko odai ir audiniams susitraukti, tada lengviau spresti, ar isimant implantus tuo paciu reikia daryti krutines mazinima/ pakelima.

Labryt cool.gif

Agiku , nepatikesi, bet siandien trecia diena, kaip galiu daryti atsispaudimus be skausmo!!! Jau buvau praradusi vilti sulaukti stebuklo bigsmile.gif
Atsakyti

Liniuxxx, 20 Vas 2017 - 21:31, parašė: Lekiu ryt paskut konsultacijai pries op ir tyrimams. Ar yra cia tokiu, kuriens TA sudejo apvalius? Bandysiu ikalbet kad apvaliu noriu, nors jis man anatominius parinkes
:clap: sekmes, pranesk kkaip sekes ir primink kada op.? :geda:
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 21, 07:02)

Agiku , nepatikesi, bet siandien trecia diena, kaip galiu daryti atsispaudimus be skausmo!!! Jau buvau praradusi vilti sulaukti stebuklo  bigsmile.gif

Nerealiai, reiškia viltis dar neprarasta ir man biggrin.gif
ta proga net nubėgau pažiūrėt ar man pavyksta, bet ne..
Nors nuo lovos visai pakenčiamai galiu daryt, ko ir anksčiau negalėjau. Tik man vieną krūtį vis pamaudžia. Jau metai, kai taip. Kažkiek nervina. Jei kokius pratimus padarau ar kokį nesunkų darbą padirbu - irgi maudžia. Užsirašiau echoskopui ir paskui konsultacijai pas savo Dr., taip ar taip metai jau praėjo.
Atsakyti
As tai atsimenu, kai pries metus cia buvo tokia nare, kuri galvojo, kai jai TA sudejo apvalius (lyg taip pries op taresi), o po op per menesine apziura paaiskejo, kad jai visgi sudejo anatominius. Matyt pries op kazkoks netycinis nesusikalbejimas ivyko unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 02 21, 09:23)
Nerealiai, reiškia viltis dar neprarasta ir man  biggrin.gif
ta proga net nubėgau pažiūrėt ar man pavyksta, bet ne..
Nors nuo lovos visai pakenčiamai galiu daryt, ko ir anksčiau negalėjau. Tik man vieną krūtį vis pamaudžia. Jau metai, kai taip. Kažkiek nervina. Jei kokius pratimus padarau ar kokį nesunkų darbą padirbu - irgi maudžia. Užsirašiau echoskopui ir paskui konsultacijai pas savo Dr., taip ar taip metai jau praėjo.

Man tik pora kartu anksciau yra pamaude, o dabar istisai i vakara viena puse skauda, nesuprantu, ar cia po korekcijos, ar cia sirdi skauda, ar limfmazgi. Irgi kartosiu echo.
Atsakyti