Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(dr. @ 2017 02 20, 11:41)
<p>Eik konsultacijao ten ir ten.ziurek ka siulo.kuris daktaras mielesnis paciai. Apsispresi. </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pinot" data-cid="71453139" data-time="1487579205">Pinot'e, 20 Vas 2017 - 09:26, parašė: Pilvai graziau GrCh, papai TA. Ka daryt? mastau.gif</blockquote>

Butinai bent pas du. As po pasidarymo pagalvojau, kad dar ir pas trecia reikejo, bet jau po visko, velu buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 02 19, 15:20)
Butri, nuziurejau, kad tu dareisi op balandzio antroj pusej, kaip vasara praejo? Ar labai nepatogu buvo ? hmm.gif


Labas bigsmile.gif man po menesio leido vaikscioti su bralette, tai savus panesiojau tik iki geguzes galo, su megztukais ir striukytem buvo pats tas smile.gif o jau kai buvo laikas maudytis, laisvai galejau... tik aisku plaukti sugebejau tik vasaros pabaigoje, nes labai aktyviai dirba krutines raumenys plaukiant. Svarbiausia pirmas pusantro menesio, o paskui tai jokio skirtumo.
Papildyta:
QUOTE(liida @ 2017 02 19, 18:28)
Nei vienas manau netroksta senti,bet reikia tai priimti.Man priimtina kai zmogus gyvena santarveje su savo amzium ir netroksta buti ar elgtis kaip jaunystej..Nors visi mes sirdyse noretume ta laika sustabdyti.Bet seip jau as tikrai maziausei svarstau apie grozy ar ragus ir nagus i tolima ateity,trokstu tik vieno,kad as pati ir visa mano seima butu sveiki ir laimingi!Ir dar reikia dagyventi iki tu 70..kai toks nesaugus nesveikas ir dar belenkoks siu dienu oras ir maistas..ir visa kita.Kai ateina ta senatve ar liga nebereikia nieko unsure.gif tik sveikatos.


Kas kaip ta grozi supranta, vienam bobute su raudonu lupdaziu ir miniaku *tarkim Raisa* atrodo prisiziurinti, o kitiems svari tvarkinga mociute, kuri sveikai maitinasi, nepamirsta ir tu paciu nagu ir ragu prisiziureti, sportuoja, rupinasi plaukais, oda ir tiesiog svyti yra etalonas. Pvz pas mane kas tik nepadaryta, papai, antakiai, lupos, plaukai dazyti, nagai - o zinot kokiu pagyrimu daugiausia gaunu? Kad esu labai naturali palyginus su kitom moterim biggrin.gif ir tai dazniausiai girdziu is vyru...
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 20, 06:30)
As lygiai taip pat, isziurejau visa youtube - ir kaip deda implantus, ir kaip isima, ir kaip visokios komplikacijos atrodo. Vienas ypac ziaurus buvo, kai trukus implantui silikonas pateko i aplinkinius audinius ir viskas pradejo puti - per operacija vos ne samciu is papo seme silikono, audiniu ir puliniu kose  bijau.gif . Galutinai atbaide nuo silikoniniu implantu smile.gif


Aha, as ta irig maciau. Bet kaiissinagrinejau dabartinius silikonus, tai jie jau tobulesni yra ir nebe tokie glitus ir tasus, o labiau kaip meskiukai guminukai, tai ir trukus isoriniam sluoksniui, jie neissitraisko po kuna, o lieka "kruvoj". Tai tas mane itikino apsistoti ties silikonais, nes pabijojau to juodo pelesio, kuri daznai maciau skyscio uzpildytuose implantuose (pliustas riplingas man kazkaip neskaniai atrode).
Daug visoms skirtingi faktoriai groja, kas ir lemia apsisprendima galutini viska susumavus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 20, 12:46)
Aha, as ta irig maciau. Bet kaiissinagrinejau dabartinius silikonus, tai jie jau tobulesni yra ir nebe tokie glitus ir tasus, o labiau kaip meskiukai guminukai, tai ir trukus isoriniam sluoksniui, jie neissitraisko po kuna, o lieka "kruvoj". Tai tas mane itikino apsistoti ties silikonais, nes pabijojau to juodo pelesio, kuri daznai maciau skyscio uzpildytuose implantuose (pliustas riplingas man kazkaip neskaniai atrode).
Daug visoms skirtingi faktoriai groja, kas ir lemia apsisprendima galutini viska susumavus  unsure.gif


Jie vadinasi - gummybear implants mirksiukas.gif
Atsakyti

Butri, 20 Vas 2017 - 11:31, parašė: Labas bigsmile.gifman po menesio leido vaikscioti su bralette, tai savus panesiojau tik iki geguzes galo, su megztukais ir striukytem buvo pats tas smile.gifo jau kai buvo laikas maudytis, laisvai galejau... tik aisku plaukti sugebejau tik vasaros pabaigoje, nes labai aktyviai dirba krutines raumenys plaukiant. Svarbiausia pirmas pusantro menesio, o paskui tai jokio skirtumo.
Oj kaip aciu tau uz pasidalinima😘 Dar labiau laukiu datos..tikiuos pavyks balandzio galui sutart.

Skaitau senesnias temas, kurios aktyvios dar.prajuokino..kas (.)(.) sumaste susidet tiesiog eksprontu, vakare prie pc.sedint...o kita pasidovanojo tai sau skirybu proga. Nu nerealios moteros siais laikais 😂🙈

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 20, 10:21)
Panos, baikit rasyt baisybes, as ir taip bijau, o tokios zinutes drasos neprideda  unsure.gif
Isiprasiau dar konsultacijai trumpai, noriu pasitart kodel man apvaliu nenori det ir kaip su tais siurbimais


As tai linkusi save prisigasdinti kuo tik imanoma, kad suvokciau ar tikrai man to labai reikia, jei nepaisant visu baisybiu vistiek nusprendziu tai darytis - vadinasi tikrai LABAI LABAI noriu / reikia smile.gif
Isivertnkit butinai visas imanomas rizikas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Butri @ 2017 02 20, 12:49)
Jie vadinasi - gummybear implants  mirksiukas.gif


Esu ta fraze kazkur aptikusi bet nesigilinau ar cia dabar visu "nikneimas", kurie yra naujos kartos "highly cohesive gel" sudeties, ar konkreciu kazkuriu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 20, 13:16)
Esu ta fraze kazkur aptikusi bet nesigilinau ar cia dabar visu "nikneimas", kurie yra naujos kartos "highly cohesive gel" sudeties, ar konkreciu kazkuriu?  4u.gif


Cia gummybears tai tie kurie lieka ir iplantui plystant, gana saugus palyginus su senesniais, o tu kitu nezinau, gal cia tie patys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 20, 10:21)
Nu nera jie visai neisbegantys, kitaip nerekomenduotu kas kelis metus tikrintis su MRI skaneriu ir nekeistu plysusiu implantu. Galu gale, net ir neisbegdamas silikonas per plysusia vieta kontaktuoja su aplinkiniais audiniais. Aisku tu komplikaciju procentine tikimybe maza, bet man kazkaip nesinorejo rizikuoti, o tai del kiekvieno skausmelio stoveciau prie magnetinio rezonanso duru  tongue.gif

Jie neisbega, spaudziant visaip gali isiplesti pro itrukima, bet sugrizta atgal. Gal gali taip spaudziant susiliesti su kitais audiniais, arba ir siaip nera gerai kad silikonas 'garuoja' pro itrukima, todel tikrai reikia tikrintis ir keisti.
Atsakyti

Moterys!!! Viskas.sutarta.turiu data ! 😍😍😍 balandzio 18d. , pas V.Kaikari Va db jau bijau 😂

Atsakyti
MrsNorris, spėju, pati su adata ir pradursi tuos implantus? biggrin.gif
kažkaip nenustebčiau.

DenimOnDenim, tai nebūtina vyrams visko rodyt, kaip persišviečia kas ar kaip dantų implantai įsistato ar dar koks biesas, ai, nedetalizuosiu, bet šiaip visumoje į dantis ar nosį su ta lempa nebandei šviest, jie irgi persišviečia, nieko baisaus mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 20, 16:31)

DenimOnDenim, tai nebūtina vyrams visko rodyt, kaip persišviečia kas ar kaip dantų implantai įsistato ar dar koks biesas, ai, nedetalizuosiu, bet šiaip visumoje į dantis ar nosį su ta lempa nebandei šviest, jie irgi persišviečia, nieko baisaus mirksiukas.gif

Gulejau lovoj su kompu ir svieciau, pati net nepaziurejau i tuos papus. O jis uzejo ir apsales sako, kad papai kiaurai raudoni. Nesvieciau as nei i nosi, nei dar kur, bet sava mesa taip tikrai kiaurai neprasisviestu, kaip implantas. Kiekvienas krastelis kuo puikiausiai matosi, ir kaip raumuo dali uzdengia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 20 vasario 2017 - 16:08

DenimOnDenim, 20 Vas 2017 - 15:07, parašė: Gulejau lovoj su kompu ir svieciau, pati net nepaziurejau i tuos papus. O jis uzejo ir apsales sako, kad papai kiaurai raudoni. Nesvieciau as nei i nosi, nei dar kur, bet sava mesa taip tikrai kiaurai neprasisviestu, kaip implantas. Kiekvienas krastelis kuo puikiausiai matosi, ir kaip raumuo dali uzdengia.
Bet juk tai svetimkunis.normalu.dedames, zinom, kad ne mesos ten prideda...tad nereik jaustis kaip plastikine ..ar koki ten zodi paminejai...uzkrito :)) kitu implantai be lempos sviecia, na ne raudonai..bet pasakysi , kad tikrai sudeta..tad auksciau nosi.
Atsakyti