Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(KELV'ita @ 2016 12 19, 20:11)
Butri, kokiu ten siulus i lupytes dejaisi/. Pirma karta girdziu ax.gif  Tu berods jau 3k lupytes putlinaisi, kodel per toki trumpa laika tiek daug kartu? Man labai idomu, nes as planuoju vasari truputeli, bet galvoju, kad visai be reikalo noriu 'truputi' biggrin.gif


Labas 4u.gif mezosiulai, jie sulaik, kad ne taip greitai issivaiksciotu, idejau foto i fotki kaip atrodo lupos, tikrai nera per daug, ir niekas nesake, kad pasididinus. Cia gal nuo kiekvieno organizmo priklauso kaip issivaiksto, gal pas mane greiciau, gal pripratau prie vaizdo, norejau pries sventes, o jeigu nori tai reikia ax.gif tai pirma karta buvo 0.7 antra karta 0.5 ir dabar 0.5, kitos varo po pilna 1, o man cia 1.7 gavosi, sakyciau visai normaliai per sitiek laiko, geriau po truputi dazniau negu susileist visa vienu kartu, aisku po truputi brangiau daug gaunasi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(MissFoxy @ 2016 12 19, 22:42)
Sveikos  4u.gif

Ar priimsite naujoke?  ax.gif  Esu uzsiregistravus (.)(.) didinimo operacija su Maslausku, Vasario 6 d., tai labai domina laikotarpis po operacijos....


Sveikute 4u.gif viskas bus tvarkoje, tik savaite jeigu imanoma nieko neplanuok ir po savaites jau i darba galesi eiti pilnai, jeigu ne fizinis darbas mirksiukas.gif skausmas nera labai didelis jeigu jau matysi, kad labai skauda, vaistai tam yra. Sekmes wub.gif
Atsakyti
Butri, as atsimenu kaip tau 'neskaudejo' biggrin.gif
Manau, tikrai brangu, jei kartas kokiu 250eur tai ziek ir visas 1000eur susidaro po truputeli didinant. kazkaip gaila lupoms, pagalvojus...

Liida, musu berniukui jau 11m. tai kazkaip net nezinau ar imanoma tuo kaledu seniu taip ilgai tiketi biggrin.gif Vyras sako, butu gerai, kad jau nebetiketu juo kai prades eiti i High school, bet gi taip gera kol tiki tuo stebuklu. Pamenu, man gyvenimas lyg sugriuvo, kai vaikai pasake, kad nera kaledu senio biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sveikit, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2016 12 20, 08:39)
Labas  4u.gif mezosiulai, jie sulaik, kad ne taip greitai issivaiksciotu, idejau foto i fotki kaip atrodo lupos, tikrai nera per daug, ir niekas nesake, kad pasididinus. Cia gal nuo kiekvieno organizmo priklauso kaip issivaiksto, gal pas mane greiciau, gal pripratau prie vaizdo, norejau pries sventes, o jeigu nori tai reikia  ax.gif  tai pirma karta buvo 0.7 antra karta 0.5 ir dabar 0.5, kitos varo po pilna 1, o man cia 1.7 gavosi, sakyciau visai normaliai per sitiek laiko, geriau po truputi dazniau negu susileist visa vienu kartu, aisku po truputi brangiau daug gaunasi  unsure.gif
Papildyta:
Sveikute  4u.gif  viskas bus tvarkoje, tik savaite jeigu imanoma nieko neplanuok ir po savaites jau i darba galesi eiti pilnai, jeigu ne fizinis darbas  mirksiukas.gif  skausmas nera labai didelis jeigu jau matysi, kad labai skauda, vaistai tam yra. Sekmes  wub.gif

Aciu 4u.gif mane domina, kada galesiu vairuoti unsure.gif pasiemiau 2 savaites atostogu, del viso pikto biggrin.gif
Ar yra kuri nors is jusu su laso formos implantais? Nes as juos pasirinkau, bet ziuriu i apvaliu, detu po raumeniu ir lyg graziau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2016 12 20, 08:28)
Aciu  4u.gif  mane domina, kada galesiu vairuoti  unsure.gif  pasiemiau 2 savaites atostogu, del viso pikto  biggrin.gif 
Ar yra kuri nors is jusu su laso formos implantais? Nes as juos pasirinkau, bet ziuriu i apvaliu, detu po raumeniu ir lyg graziau  atrodo  biggrin.gif

Tai cia kiekvienai individualu. Zinoma, kad yra. Ta laso forma, tiesigog sonu ziurint atrodo naturaliau, nera tokio push-up efekto. Implantus parenka dr, tik jis gali patarti, atsizvelgiant i pacios norus bei fiziologines savybes.
As vairavau po 3sav. kitos ir po op parvairuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2016 12 20, 09:55)
Butri, as atsimenu kaip tau 'neskaudejo' biggrin.gif
Manau, tikrai brangu, jei kartas kokiu 250eur tai ziek ir visas 1000eur susidaro po truputeli didinant. kazkaip gaila lupoms, pagalvojus... 


As zinok jau rimtai apie implanta i virsutine lupa galvoju ax.gif nes per metus dar daugiau injekcijoms iseina... As vaistus saujom rijau ir vaiksciojau kaip zombis, bet neskaudejo paskui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MissFoxy @ 2016 12 20, 10:28)
Aciu  4u.gif  mane domina, kada galesiu vairuoti  unsure.gif  pasiemiau 2 savaites atostogu, del viso pikto  biggrin.gif 
Ar yra kuri nors is jusu su laso formos implantais? Nes as juos pasirinkau, bet ziuriu i apvaliu, detu po raumeniu ir lyg graziau  atrodo  biggrin.gif


As po savaites vairavau, bet nepatariu, gal delto ir reikia korekcijos, nes skaudejo begi jungiant unsure.gif

As dejau apvalius motiva jie atrodo, kaip laso, norejau laso, bet nedejau del pasisukimo galimybes, bet dabar galvoju visai noreciau to kalniuko virsuj smile.gif blink.gif nu zodziu... As tik uz apvalius.
Atsakyti
As rinkausi laso del naturalumo, bet kuo arciau operacija, tuo labiau i apvalius linkstu blink.gif hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2016 12 20, 11:44)
As rinkausi laso del naturalumo, bet kuo arciau operacija, tuo labiau i apvalius linkstu  blink.gif  hmm.gif


Juk tu apvaliu visokiu projekciju buna, kokia imsi taip ir atrodys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2016 12 20, 11:00)
Juk tu apvaliu visokiu projekciju buna, kokia imsi taip ir atrodys  4u.gif

Na taip, tas tai teisybe.. Blyn, gyvenciau Lietuvoj, turbut kas antra diena lekciau i konsultacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2016 12 20, 08:39)
Labas  4u.gif mezosiulai, jie sulaik, kad ne taip greitai issivaiksciotu, idejau foto i fotki kaip atrodo lupos, tikrai nera per daug, ir niekas nesake, kad pasididinus. Cia gal nuo kiekvieno organizmo priklauso kaip issivaiksto, gal pas mane greiciau, gal pripratau prie vaizdo, norejau pries sventes, o jeigu nori tai reikia  ax.gif  tai pirma karta buvo 0.7 antra karta 0.5 ir dabar 0.5, kitos varo po pilna 1, o man cia 1.7 gavosi, sakyciau visai normaliai per sitiek laiko, geriau po truputi dazniau negu susileist visa vienu kartu, aisku po truputi brangiau daug

Net labai normalei!nes prisipusti daug,kad pigiau juokinti zmones kol prasivaikscios..no no geriau kaip tu darai!cia dar dazniau pasipusk ir as uzsimanysiu:-)nes nori nenori pasiskaiciau kas tas mezo siulas
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif seniai bebuvau pas jus uzsukusi. Ziuriu kazkodel tai manes vis dar i sarasa neiraset, jau rasykit kiek galima laukti. Primenu as dariausi pas TA per pazasti, 17/05, 350cc Polytech anatominius, buvau 34B, tapau 34D (166cm, 65kg). Nuotraukas jau siunciau i albumeli jusu. Irasykite jau. smile.gif

Tai va. Sveiki visi. Man jau 7 menesiai. Buvau viskuo patenkinta iki dabar, judeti galejau laisvai beje kas cia klause del 3-ios dienos - as tai klube sokau net gi truputeli su drauge 3cia diena - gimtadieni jos sventem. Atsargiai aisku sokau, bet tikrai be problemu ir visai nesijauciau ligone. Kaip kam, gal del to kad ne labai didelius dejau. smile.gif

Patenkinta buvau nuo pat pradziu viskup, bet dabar kai visi istinimai praejo ir krutys isminkstejo, matau, jauciu kazkoki skirtuma kairej pusei, lyg nera visiskai po raumenim viena puse, lyg butu trupiteli "bottomed out". Ne labai tai iss isores pastebeti galima nes nera didele ismera , labiau yra jauciama kai judu - kaip kazkas cia sake tustuma kazkokia, arba ciupinejant jauciu kad implantas yra auksciau ir del to kaire krutine kietesne gal yra ir susoaudus jauciu nepatoguma, gal net ruputeli skausmo. Ieskosiu budu nuskristi i LT arba lauksiu vasario kai gydytojas vel bus UK apziurai. ax.gif

Atsimenat rinkausi is 350 ir 420 ir issigandus kad bus per dideli emiau 350? Nu dabar kaip ir dauguma gailiuosi kad neemiau didesniu arba aukstesnes projekcijos del pilnesnio tarpo iskirptei. Tai jeigu dar kas bijo kad bus per dideli - nebijokit imkit didesnius. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(karinkamois @ 2016 12 20, 14:53)
jau rasykit kiek galima laukti. Primenu as dariausi pas TA per pazasti, 17/05, 350cc Polytech anatominius, buvau 34B, tapau 34D (166cm, 65kg).
blink.gif what? as visada primenu pries temos pabaiga, kad parasytu tos, kurios nori temos sarasa. Ir kurios paraso, tas itraukiu. Tos, kurios buvo prie planuojanciu (tu man rodos prie ju buvai), neitraukiamos automatiskai i pasidariusias. Dar labai daug iki temos pabaigos, bet uzsirasysiu. Nes tikra labai gaila, kad 2016 sarasiukas toks skystokas unsure.gif tai kiekviena norinti isirasyti, labai laukiama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 20 gruodžio 2016 - 18:42

Man ta pati chirurgas sake - nebijok, jei atrodys per dideli, tinimui praejus, noresi, kad jis griztu biggrin.gif Mano "uogytes" gan skirtingo dydzio, matavausi per konsultacija kelis variantus ir vis norejau daugiau biggrin.gif tai nutarem 385 ir 415 deti... sake, gali ir didesnius, bet yra galimybe ryskiam seseliui sonuose ir implanto uzciuopimui is apacios. Zodziu, bijau, kad ir man mazai pasirodys biggrin.gif
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissFoxy: 20 gruodžio 2016 - 19:55