Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Jap jap... as manau, kad musu amziaus senutes bus kitokios...nenesiosim juk skareliu...nevaiksciosim su apatiniais tokiais ziauriai turginiais su storom petnesom ir pan. Keiciasi laikai..aisku pasensim, jegos apleis..bet kaip mano senelis budamas gyvas pasake, kai jam buvo netoli 90... " as matau , kad senstu, jauciu , kad daug ko negaliu padaryti, kad galva svaigsta, bet zinok sirdy niekas nepasikeite.., tik va jegos nebetos..." ❤

Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 19, 11:18)
Mano abi mociutes aprasei biggrin.gif . O 80 metu uosviene, nors plauku, nagu ir veido nedazo, bet bent tris kartus per savaite eina i sokius, likusiom dienom savanoriauja visokiose organizacijose, eina i ilgus pasivaiksciojimus su draugem ir kelis kartus per metus vaziuoja atostogu. Ai ir dar nauja kavalieriu isitaise pries Kaledas - isimyleje iki ausu, grazu ziureti  wub.gif . Taip kad viskas priklauso nuo nusiteikimo - jei nesijauti sena ir dziaugiesi gyvenimu, kokio velnio elgtis ir atrodyti kaip senei?


Butent wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 19, 10:18)
Taip kad viskas priklauso nuo nusiteikimo - jei nesijauti sena ir dziaugiesi gyvenimu, kokio velnio elgtis ir atrodyti kaip senei?

Oi cia nereikia but 80 kad sena jaustis,aplink pilna tokiu 25 ar 30 kune 80mete gyvena ir ne ta kur po 5 km ryte nubega biggrin.gif o ta kur kaip yra taip ir gerai tongue.gif

Man asmeniskai netrukdo gyventi nei vienokie nei kitokie zmones,tik vienais zaviuosi kitu gaila..viskam savas laikas,na zinoma kaip gi be tu graziu ir isskirtinai idomiu gyvenimo istoriju..Bet as nelyginu lietuvaiciu su uzsienietem..duok dieve tokio gyvenimo ir galimybiu Lietuvai..dar dabar echo nuejus pasidaryt ziuri akis ispute kaip i nusikaltele,o ka bekalbet daugiau,kiek ir pinigu tam laiko sustabdymui ir prisiziurejimui reikia,dantuku kainos kosmines tikrai ne kiekvienapm prieinami tie sniego baltumo dantukai.Tad manau dar kolkas zmones tokiam amziuj dziaugiasi sveikata,galejimu judeti ,dziaugtis vaikais ir anukais.O tie visi nagai ir ragai nueina i antra plana.Bet minimalei prisiziureti manau cia jau ne nuo pinigines ir juo lab amziaus priklauso,tai igimta.O mociute su implantais man dar kosmosas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 19 vasario 2017 - 12:20
QUOTE(dr. @ 2017 02 19, 11:33)
<p>Jap jap... as manau, kad musu amziaus senutes bus kitokios...nenesiosim juk skareliu...nevaiksciosim su apatiniais tokiais ziauriai turginiais su storom petnesom ir pan. Keiciasi laikai..aisku pasensim, jegos apleis..bet kaip mano senelis budamas gyvas pasake, kai jam buvo netoli 90... " as matau , kad senstu, jauciu , kad daug ko negaliu padaryti, kad galva svaigsta, bet zinok sirdy niekas nepasikeite.., tik va jegos nebetos..." ❤</p>


Labai sauniai patarysta wub.gif
Atsakyti

Butri, 19 Vas 2017 - 13:02, parašė: Labai sauniai patarysta wub.gif
Butri, nuziurejau, kad tu dareisi op balandzio antroj pusej, kaip vasara praejo? Ar labai nepatogu buvo ? :hmm:
Atsakyti
Smagiai susiskaite grazus moteru pvz smile.gif
Merginos, tuos sarvus reik apie 6sav nesiot? O tada ka, gali bet kokia liemenele jau detis?
Atsakyti

Labas rytas :) Prireike keletos dienu, kol iveikiau visa tema, kad galeciau drasiau sveikintis jusu namuose 🙄 zodziu, apsizvalgiau ir jungiuos. ..tik perskaicius susimasciau labai. Svarsciau, jog darytis op mazdaug balanzio gale, geguzes pradzioj, tada bus praeje 6 menesiai po maitinimo pabaigos, bet ziuriu yra kas daretes ir po maziau laiko 🤔 as seniau buvau skaicius, kad reikalingi 6 men , bet man jau po 3 viskas grize ir net su kaupu sumazejo ...nors jau nepamenu , gal taip ir seniau buvo...kai maitinau geriau buvo :D Vienu zodziu, gyvenu ne lt. Planuoju konsultacija balandzio pradzioj pas Kaikari, veliau antra kelione pasidaryt jau operacija. Bet va vasara ant nosies... Nesioju db 75A , o gal AA 🙈? Noretusi kokio C, nes maitinimo metu buvo geras B. Noretusi daugiau.tik nzn ar tilps ...esu labai smulki.162cm /48kg

    O ziuriu kalbejot apie 60meti ..as buvau praita savaite pamascius apie tai 😅 , kad ir mirsiu grazi su papais ..😁

Sveika prisijungus! Musu sudejimas panasus  :) 

Laba, as skaiciuoju, kad pakeisti implantukus man reiktu apie 50ies, tai yra sansu, kad 60 dar busiu visai nieko lotuliukas.giflotuliukas.giflotuliukas.giflotuliukas.gifO gal tiesiog issilupsiu lauk tuos implantus ir susilipdysiu is skuros pakeldama papus, kas zino, kas tada galvoj desis lotuliukas.giflotuliukas.gifVirs 60ies, jauciu, gydytojai ne visoms nori daryt ta operacija del sunkesnio atsigavimo po narkozes hmm.gifhmm.gif

Gal tijrai del sveikatos butina juos issiimti  :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 02 19, 13:02)
Labai sauniai patarysta  wub.gif

Nei vienas manau netroksta senti,bet reikia tai priimti.Man priimtina kai zmogus gyvena santarveje su savo amzium ir netroksta buti ar elgtis kaip jaunystej..Nors visi mes sirdyse noretume ta laika sustabdyti.Bet seip jau as tikrai maziausei svarstau apie grozy ar ragus ir nagus i tolima ateity,trokstu tik vieno,kad as pati ir visa mano seima butu sveiki ir laimingi!Ir dar reikia dagyventi iki tu 70..kai toks nesaugus nesveikas ir dar belenkoks siu dienu oras ir maistas..ir visa kita.Kai ateina ta senatve ar liga nebereikia nieko unsure.gif tik sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 02 19, 15:34)
Smagiai susiskaite grazus moteru pvz smile.gif
Merginos, tuos sarvus reik apie 6sav nesiot? O tada ka, gali bet kokia liemenele jau detis?


Man sake 8 sav. "sarvus". Na kaip ir taip... Daugiau jei jautiesi gerai, apribojimu lyg ir nera hmm.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pritariu Liidai smile.gif
Tokiam amziuj jau ne noras labiausiai gros, o sveikata. Gali turet ir pinigu, ir noro, bet jei kazkokios sveikatos bedos (kuriu su amzium tikrai neisvengsi), tai ne iki implantu schmoll.gif
Bet gal iki kol reiks keistis sukurs tokius, kuriu keist nereiketu, ot butu faina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 19, 17:30)
Gal tijrai del sveikatos butina juos issiimti  hmm.gif </p>


Jei jau pirmoj vietoj sveikata yra - tai isvis patartina nesidet. Nieko nera SVEIKIAU uz naturalius 4u.gif
As cia labai rimtai, be juoko mirksiukas.gif

"Uztrukau" apie 4 metus kol apsisprendziau "susisaut" as juos. Ne viena ir ne 10 video perziurejau su atmetimo reakcijom, anafilaksinio soko reakcijom, kontrakturu atvejais besikartojanciais, nuolatiniu organizmo nuovargiu kaip salutine reakcija i implantus, ivairus hormoniniai sutikimai ir t.t. - ne galo be krasto galima ziureti tuos minusus... Na isties, tai tikrai labai ir net labai apsvarstyt reiketu ar verta detis. Ta prasme, ne tikd el pinigu, bet apskritai - tai svetimkunis kune juk...

Negasdinu - tik sakau ka pati apturejau mintyse pries op 4u.gif
Atsakyti

Jei jau pirmoj vietoj sveikata yra - tai isvis patartina nesidet. Nieko nera SVEIKIAU uz naturalius 4u.gif
As cia labai rimtai, be juoko mirksiukas.gif

"Uztrukau" apie 4 metus kol apsisprendziau "susisaut" as juos. Ne viena ir ne 10 video perziurejau su atmetimo reakcijom, anafilaksinio soko reakcijom, kontrakturu atvejais besikartojanciais, nuolatiniu organizmo nuovargiu kaip salutine reakcija i implantus, ivairus hormoniniai sutikimai ir t.t. - ne galo be krasto galima ziureti tuos minusus... Na isties, tai tikrai labai ir net labai apsvarstyt reiketu ar verta detis. Ta prasme, ne tikd el pinigu, bet apskritai - tai svetimkunis kune juk...

Negasdinu - tik sakau ka pati apturejau mintyse pries op 4u.gif

Neturejau galvoje, kad nesveika implantai. As tik pasvarsciau, kaip cia kazkas paminejo jog nebedaro nuo tam tikro amziaus op, kad vien todel juos muset ir issima visai  :4u: 

Na tikrai, salutiniu poveikiu daug yra, nesigilinau niekuomet. Idomu ar is cia esanciu kazkam jie pasireiske? Taciau dabar man aktualiau kad grazu butu  :ax:  :)  As irgi kazkaip ilgai pratinaus prie minties, kaip cia su tais svetimkuniais gyventi, o jeigu jausis, o jeigu nepatiks... bet va merginos sako, kad nei jauciasi nei erzina, viskas kaip turi buti. 

Atsakyti