Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 16, 14:23)
<p>Kada galima po zindymo i konsultacija? Gal kazkas zinote? Kazkaip galvoju nerodyti jokiu fotkiu o nuoasakoti kaip as saviskius isivaizduoju. Kur juos paputlinti, kur pakelti. Nors gal ir fotke atitinkama ta dar aiskiau nuoasakotu. Bet kazkaip dauguma tokius stovincius dedasi  hmm.gif </p>


I konsultacija galima kad ir zindant biggrin.gif , tik operacijos nerekomenduoja min 6men po zindymo. Bet cia jau patart turetu jus konsultuojantis gydytojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 14, 20:02)
Sveikos,

Siandien nuvariau i SKIN on SKIN, pasimatavau liemenele Heidi Klum, nu sakes koks gorzis tu papu  biggrin.gif  (imeciau i albumiuka foto) - kaip dziaugiuosi! Dydis gavosi kol kas 34C, tikiuosi nesusileis jau iki B  blink.gif

Jau pergyveni, kad tik nesumažėtų? biggrin.gif

Dėl pirkimo USA, anksčiau buvo labai verta, o dabar ne itin. "Brandiniai" daiktai neretai apsimoka net ir kartais, bet kosmetika tokia pat arba net didesnė kaina užsiraito, jei negaudai akcijų. Yra daiktų, kuriuos nusipirkau su super duper kaina, bet gavau tarpininkavimo mokestį, valstijų tax, siuntimo mokestį, pakilusį dolerio kursą, du mėnesius daikto laukimo, o gavosi tokia pat kaina kaip LT parduotuvėj. Žodžiu, žaidimas.

Va, vyrui patinka vieneri ecco batai. Norėtų tokių pat. Nuvarau pas mus į pardę, kaina numušta per pusę. Amerikoje irgi nuolaidos, bet tik 30 proc, siuntimas ir t.t., nežinant permokėčiau gerokai.


MrsNorris, bet ir nuplėšė mokesčius iš tavęs. Kažkaip toks jausmas, pasipelnyt gavo progą. Apmaudu, kai fainas daiktas, o šitaip pabrangsta, kol atkeliauja iki namų...

Papildyta:
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 16, 16:23)
<p>Kada galima po zindymo i konsultacija? Gal kazkas zinote? Kazkaip galvoju nerodyti jokiu fotkiu o nuoasakoti kaip as saviskius isivaizduoju. Kur juos paputlinti, kur pakelti. Nors gal ir fotke atitinkama ta dar aiskiau nuoasakotu. Bet kazkaip dauguma tokius stovincius dedasi  hmm.gif </p>

man darė OP 4 mėn po baigimo žindyti. Nebuvo jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 16, 15:23)
<p>Kada galima po zindymo i konsultacija? Gal kazkas zinote? Kazkaip galvoju nerodyti jokiu fotkiu o nuoasakoti kaip as saviskius isivaizduoju. Kur juos paputlinti, kur pakelti. Nors gal ir fotke atitinkama ta dar aiskiau nuoasakotu. Bet kazkaip dauguma tokius stovincius dedasi  hmm.gif </p>


As stovinciu nenorejau 4u.gif

Man yra rase, kad 3 men po zindymo nutraukimo jau galima operuoti, vadinasi i konsultacija tai gali ir siaip nuzygiuoti pasiklausinet, tik kad dyzio gal dar to konkretaus nepasakys koki detu, nes bus patvinke krutys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 02 16, 20:45)
Jau pergyveni, kad tik nesumažėtų?  biggrin.gif

Dėl pirkimo USA, anksčiau buvo labai verta, o dabar ne itin. "Brandiniai" daiktai neretai apsimoka net ir kartais, bet kosmetika tokia pat arba net didesnė kaina užsiraito, jei negaudai akcijų. Yra daiktų, kuriuos nusipirkau su super duper kaina, bet gavau tarpininkavimo mokestį, valstijų tax, siuntimo mokestį, pakilusį dolerio kursą, du mėnesius daikto laukimo, o gavosi tokia pat kaina kaip LT parduotuvėj. Žodžiu, žaidimas.

Va, vyrui patinka vieneri ecco batai. Norėtų tokių pat. Nuvarau pas mus į pardę, kaina numušta  per pusę. Amerikoje irgi nuolaidos, bet tik 30 proc, siuntimas ir t.t., nežinant permokėčiau gerokai.
MrsNorris, bet ir nuplėšė mokesčius iš tavęs. Kažkaip toks jausmas, pasipelnyt gavo progą. Apmaudu, kai fainas daiktas, o šitaip pabrangsta, kol atkeliauja iki namų...

Papildyta:

man darė OP 4 mėn po baigimo žindyti. Nebuvo jokių problemų.


Kazkaip jo... kai matai skaiciu D - baisu, C - pats tas, bet jau B tai per mazai butu biggrin.gif
As dabar Kanadoj dazniau paperku gyvai, nes kursas "geras"
__

Siandien po echo as. Viskas liuks bigsmile.gif
Atsakyti

Kazkaip jo... kai matai skaiciu D - baisu, C - pats tas, bet jau B tai per mazai butu biggrin.gif
As dabar Kanadoj dazniau paperku gyvai, nes kursas "geras"
__

Siandien po echo as. Viskas liuks bigsmile.gif

Blyyyyn, as irgi bijau, kad nesumazetu  :blink:  gerai sako, kad norisi didesniu  :P 

Kiek jau laiko tavo papuliams? Berods menesiukas? Sveikinu su gerais rezultatais  :4u: 

O man PMS  :unsure:  papuliu jautrumas belekoks  :huh2:  o speneliu - isvis patyliu... Ar dedates ka nors i sarvus, kad nors kazkiek apsaugot spenelius? As kai pripratus prie paralonu, tai man net vejelio paputimas jauciasi  :D​ 

Atsakyti
MissFoxy, as naudojau silikoninius "antspenius", nes ir labai jautrus buvo bei skaudejo, ir styrojo labai biggrin.gif pabandyk, papigiai jie, o tikrai padeda. Buna ir plonu is paralono (tik nezinau, ar tokiu LT yra).
Atsakyti
MissFoxy slapukas išsiųstas. Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti

Aciu, merginos  :4u:  Tuomet dar luktersiu menesiuka ir rasysiuos :bigsmile:  eisiu nuo ryto gyd darbus ziureti ir daktariuka rinktis! Uj negaliu kaip norisi  :yahoo: 

As stovinciu nenorejau 4u.gif

Man yra rase, kad 3 men po zindymo nutraukimo jau galima operuoti, vadinasi i konsultacija tai gali ir siaip nuzygiuoti pasiklausinet, tik kad dyzio gal dar to konkretaus nepasakys koki detu, nes bus patvinke krutys 4u.gif
Papildyta:

Kazkaip jo... kai matai skaiciu D - baisu, C - pats tas, bet jau B tai per mazai butu biggrin.gif
As dabar Kanadoj dazniau paperku gyvai, nes kursas "geras"
__

Siandien po echo as. Viskas liuks bigsmile.gif

Sveikinu  :victory2: 

yes! Ir tu berods pas TA dareisi? Padare tau tai, ko norejai? Rodei foto ar tiesiog taike kas tau tinka?

Apie D cia as drasiai pasakiau :D sakyciau D i mazesne puse arba pilnas C. Bet kaip suprantu cia ne papu turgus ir daro taip, kad butu ir grazu ir skoninga ir be defektu. 

Ar speneliu korekcijos ne viena nesidarete? 

Atsakyti

MissFoxy, as naudojau silikoninius "antspenius", nes ir labai jautrus buvo bei skaudejo, ir styrojo labai biggrin.gifpabandyk, papigiai jie, o tikrai padeda. Buna ir plonu is paralono (tik nezinau, ar tokiu LT yra).

Gera ideja  :rolleyes:  as Airijoj, zinau, kad buna cia tokiu, nuleksiu  :4u: 

MissFoxy slapukas išsiųstas. Sveika prisijungus 4u.gif

Aciu  :4u:  visa ryta i jusu grozius ziurejau  :wub:  jauciu, kad per mazus pasidariau  :oh:  :lol:​ 

Atsakyti
Sveikos smile.gif
Buvom kelionej, tai negalejau aktyviau pabendraut cia tik prisijungus smile.gif
Man liko nepilnos 2sav iki op, baisu belenkaip!
Ar kam nors dar dare papildoma riebalu isvirkstima kad nesikonturuotu implantas?
Atsakyti

 visa ryta i jusu grozius ziurejau  :wub:  jauciu, kad per mazus pasidariau  :oh:  :lol: 

:oh: kokie pas tave sudeti ir koks dydis gavosi? 

Atsakyti

Sveikos smile.gif
Buvom kelionej, tai negalejau aktyviau pabendraut cia tik prisijungus smile.gif
Man liko nepilnos 2sav iki op, baisu belenkaip!
Ar kam nors dar dare papildoma riebalu isvirkstima kad nesikonturuotu implantas?

Man baisu buvo gal 3 dienas pries operacija  :oh:  bet taip baisu buvo, kad net sirdis gerklej atsidure ir sugalvojau, kad gal man net nereikia tos operacijos  :lol:  bet praejo ir laaaabai dziaugiuosi  :ax: 

:oh: kokie pas tave sudeti ir koks dydis gavosi? 

Sudeti 380 ir 480, liemenele raso 34C, bet suspausti tokie, tai tikiuosi, kai viskas susitvarkys, nors C ir liks  :huh2:​ 

Atsakyti
MissFoxy jauciu pries pat operacija ir mano nervai pakriks, nezinai ka reiskia operacija ir narkoze, o cia dar tad po laikotarpis sudetingas, brrr!
Atsakyti