Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(lindrukas @ 2017 02 15, 13:26)

Pagalvoju, kartais - noreciau US gyvent vien del VS maudymkiu, paskutini kart siunciantis-tiek muitu pridejo (plius deliveris) Tai vos ne antra tiek kiek uz maudymkes cry.gif


O tai negi Europoj nera nei vienos VS pardes...? unsure.gif Su tais muitais man isvis kazkokia mistika - pries Kaledas radau cia grazia ranku darbo patalynes deze, kaip tik i miegamaji Vilniuje. Tai muitines agentas priskaiciavo virs 700 euru mokesciu, nors viso mokejau gal 500 uz deze ir dar tiek pat uz siuntima. Dar bandziau aiskintis, kisau po nosim istatymus kad baldams muito mokescio ner, o pvm tik 20 proc, bet jie ten susigalvoje kazkokia gudria taisykle, kad jei siunti is tax free valstybes dar prisideda, plius ju komisiniai ir velniai zino kas doh.gif. Zodziu, daugiau nepirksiu nieko, kas netelpa i cemodanus.
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 02 15, 11:49)

<p>As nedristu siustis. Maudymkiu ir apatiniu juo labiau. Karta batus siunciausi ziauriai nesekmingai, tai dsugiau nebenoriu biggrin.gif nebent jau 120% zinai, matavaisi, ciupinejai, na gal tada...</p>



As beveik viska siunciuos biggrin.gif
Aisku kazkoki brangesni pirkini pries tai gyvai stengiuos paciupinet... Del maudymkiu tai isvis lengva, kai turtai ne per dideliausi, zinau kokio tipo bikinio virsus man tinka ir patinka-dar nesu prasovus! Mano daugiau nei puse VS maudymkiu-visos online pirktos... Nzn gal su kita firma butu netaip - bet del VS neabejoju niekad
Papildyta:
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 15, 12:07)
O tai negi Europoj nera nei vienos VS pardes...?  unsure.gif Su tais muitais man isvis kazkokia mistika - pries Kaledas radau cia grazia ranku darbo patalynes deze, kaip tik i miegamaji Vilniuje. Tai muitines agentas priskaiciavo virs 700 euru mokesciu, nors viso mokejau gal 500 uz deze ir dar tiek pat uz siuntima. Dar bandziau aiskintis, kisau po nosim istatymus kad baldams muito mokescio ner, o pvm tik 20 proc, bet jie ten susigalvoje kazkokia gudria taisykle, kad jei siunti is tax free valstybes dar prisideda, plius ju komisiniai ir velniai zino kas doh.gif. Zodziu, daugiau nepirksiu nieko, kas netelpa i cemodanus.


Yra pas mus ir ne viena, bet paskutini pusmeti maudymkiu nesu macius, nors apatinius tai irgi dazniausiai tik is VS. Bet kad ir seniau, kol dar matydavau pardej maudymkiu-pasirinkimas zymiai skurdesnis nei kad online, jeigu ant kokio sale uztaikydavau tai atrodo isvis pusdykiai groziu galedavai prisirinkt (aisku reikedavo skubiai nes dydziu nelikdavo greit)
Su muitais as irgi nelabai gaudaus, paskutini kart shopinantis visus muitus tiesiai susimoki juk, bet vietoj savo deliverio gavau laiskiuka ir Royal mailo, kad as dar £13.80 muitu esu skolinga blink.gif
Bet siaip per sale su kokia drauge kooperuotis vistiek apsimoka kad siuntima pusiau pasidalint
Atsakyti
VS pardes yra kelios UK, daugiau niekur Europoj nera. Dar yra keliuose oro uostuose, bet ten tik triusikeliai ir kuno kremai/purskekliai..
O del swim wear, tai jau cia senoka informacija, bent jau as tai pernai kazkur apie tai SM paskaiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 15, 00:20)
Mano vestuvės kažkuo panašios buvo - nulėkėm savaitgaliui į Gibraltarą, 11am nuėjom į registry office padėti parašų, 11.15 jau sėdėjom pub'e su alum ir mušėmės su beždžionėm dėl savo fish n chips smile.gif . Bet aš kitaip ir nenorėčiau - jei vyras būtų reikalavęs didelės šventės su balta suknele ir daug svečių, turbūt iki šiol būčiau netekėjus  rolleyes.gif
Kaip jūs VS tų maudymkių randat? Kiek užeidavau ieškodama maudymkių, tiek nei viena "nelipdavo"  unsure.gif .
Labryt.

As visada online ieskau, parduotuvej trys maudymkes, bent jau pas mus kaime. O kur daugiau, jei ne VS 😀 Pasirinkimas didelis ir vienoj vietoj buvo kaip niekur kitur smile.gif
Papildyta:
QUOTE(moocho @ 2017 02 15, 08:11)
VS pardes yra kelios UK, daugiau niekur Europoj nera. Dar yra keliuose oro uostuose, bet ten tik triusikeliai ir kuno kremai/purskekliai..
O del swim wear, tai jau cia senoka informacija, bent jau as tai pernai kazkur apie tai SM paskaiciau  smile.gif

As vasaros gale suzinojau netycia, kai pradingo online tas swim wear "mygtukas" smile.gif
Atsakyti
MissFoxy, as tai su savo traktorium pati parvairavau is Kauno i Vln po op biggrin.gif
__

O del pirkiniu, tai jau 8 metai kaip LT neperku nei rubu, nei kosmetikos (nebent labai kokio blizgio prisireikia, tai gal i metus karta ir pasiimu kazka expromtu...) viskas is USA arba CA... Man cia kainos Lietuvoj visizkai nelogiskos - gaila pinigu unsure.gif
Atsakyti
[quote=MoulinRouge,2017 02 15, 15:29]
MissFoxy, as tai su savo traktorium pati parvairavau is Kauno i Vln po op biggrin.gif
__
As irgi is po operacijos pati parsivairavau ir iki mamos Kaune, ir po to i Vilniu pati grizau po 3 paru. Cia gal nuo gydytojo priklauso, ar vairavima kaip neleistina veiksma nurodo ax.gif
Atsakyti
As tik uz pirkima uzsieni, cia nera net tokiu daiktu ir tokiu kainu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 02 15, 15:47)
As tik uz pirkima uzsieni, cia nera net tokiu daiktu ir tokiu kainu...  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kainos pas mus nesamoningos, cia esminis reikalas, ypac vaikisku drabuziu ax.gif
Atsakyti

Nezinau, man desine kazkaip kaip ikalta buvo visiskailotuliukas.gif MissFoxy, o tu pas TA dareisdoh.gif
Mano desine irgi kietesne kolkas, bet ji ir didesne 100ml... savo akim nematau, o vat nuotraukoj iskart pamaciau, kad didesne. Tikiuosi, daktarelis nesuklydo ir viskas susinormalizuos  :hmm:  as pas KM dariausi  :4u: 

Tai muitines agentas priskaiciavo virs 700 
Wtf  :huh2:  :blink:  neblogai saibas plauna  :unsure: 

MissFoxy, as tai su savo traktorium pati parvairavau is Kauno i Vln po op biggrin.gif
As kazkaip nedristu dar  :unsure:  lyg Butri rase, kad gailisi, jog anksti vairuot pradejo....? Gal kazka maisau... pas mane ne automatas, tai bijau ka nors prisidaryt.

[quote=MoulinRouge,2017 02 15, 15:29] MissFoxy, as tai su savo traktorium pati parvairavau is Kauno i Vln po op biggrin.gif __ As irgi is po operacijos pati parsivairavau ir iki mamos Kaune, ir po to i Vilniu pati grizau po 3 paru. Cia gal nuo gydytojo priklauso, ar vairavima kaip neleistina veiksma nurodo ax.gif
KM patare pora savaiciu nevairuot, klausau ir vykdau  :D  nes labai sukrete foto su papuliais ant bambos, kuria jis man parode  :blink:  :D​ 
Atsakyti
Nauja kandidatura albume, prabalsuokit panos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 15, 18:08)
As kazkaip nedristu dar  unsure.gif  lyg Butri rase, kad gailisi, jog anksti vairuot pradejo....? Gal kazka maisau... pas mane ne automatas, tai bijau ka nors prisidaryt


Aaa, jei ne automatas, tada nerizikuociau irgi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Alexi19 @ 2017 02 15, 19:53)
Nauja kandidatura albume, prabalsuokit panos  bigsmile.gif



Balsas atiduotas 4u.gif
Atsakyti

Nu kaip mane uzkniso jau tie vientisi maudymukai. Na suorantu, kad madinga ir etc, bet taip gers tureti galimybe rinktis: istisa ar atskira:) jau astuoni metai nenesioju atskiro. 

Atsakyti