Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 14, 19:10)
Nulėksiu ryt po darbo išsimiegojusi peržvelgt nuotrauku kurias naujas sukėlėt. 4u.gif

Haha tai kad ne mano vestuvės. biggrin.gif savo kolkas dar nenoriu, nereikia peranksti. ax.gif draugo sesers vestuvės. smile.gif

Tai čia jum neplanuotos vestuvės buvo, ar Kaip? bigsmile.gif


Vajetus - dar baisiau. Ne savo vestuves ir TAIP stresuot! Baik tu man tik - ramiai but reikia biggrin.gif 4u.gif

Na mums tai, sunus buvo jau gimes (7 men.) ir mes pirmakart jo tevus lankem po sunaus gimimo, apie vestuves dra negalvojom ir nekalbejom, tai taip netiketai kaip "pasipirso", taip ir susituokem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 14, 19:19)
Vajetus - dar baisiau. Ne savo vestuves ir TAIP stresuot! Baik tu man tik - ramiai but reikia  biggrin.gif  4u.gif

Na mums tai, sunus buvo jau gimes (7 men.) ir mes pirmakart jo tevus lankem po sunaus gimimo, apie vestuves dra negalvojom ir nekalbejom, tai taip netiketai kaip "pasipirso", taip ir susituokem biggrin.gif

Nu žinai kai viskas susideda į viena vieta tai sunku labai, kažkuria diena net apsiblioviau. biggrin.gif dabar jau kažkaip atsipalaidavau, bet tuoj vėl kaupsis kaupsis ir vėl išnaujo pradėsiu stresuoti ir bliaut. biggrin.gif

Na gal kartais ir Gerai kažka padaryt neplanuotai. Jug sako geriausiai pavyksta neplanuotai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 14, 18:19)
Vajetus - dar baisiau. Ne savo vestuves ir TAIP stresuot! Baik tu man tik - ramiai but reikia  biggrin.gif  4u.gif

Na mums tai, sunus buvo jau gimes (7 men.) ir mes pirmakart jo tevus lankem po sunaus gimimo, apie vestuves dra negalvojom ir nekalbejom, tai taip netiketai kaip "pasipirso", taip ir susituokem biggrin.gif

Bet tai kaip romantiskai!plevesuojanti suknele basi...super!
Atsakyti
Labas 4u.gif as paskutine savaita klaikiai stresavau kad reiks atidet operacija... buvau persalus kelias dienas buvo temp ir atsirado kazkoks nepaaiskinamas berimas. Tai supanikavau ar galesiu operuotis jei nepraeis, sian siaip taip papuoliau pas dermatologa, nuramino kad cia kazkoks povirusinis berimas ir kaip atsirado taip ir praeis. Vel skaiciuoju dienas iki turesiu papulius bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 14, 19:02)
Sveikos,
As tai kad susiorganizavau vestuve stai ir po 8 metu negaliu atsidziaugt. Vyras pasipirso 5-dieni kai lankem jo seimyna Kanadoj mazdaug taip: "klausyk, cia mano visa gimine bus suvaziavus, gal tuo paciu ir susituokiam galvoju...?" biggrin.gif Tai sakau ok... 7-dieni susituokem, basi, ant vandenyno kranto... Su vasarine lengva suknele, kuria turejau lagamine atsivezusi ir is uosves darziuko prisiskynusi mylimiausiu savo geliu - kaliju  wub.gif
Nei streso, nei sveciams parkiu del pasipuosimu, dovanu - NIEKO!  biggrin.gif

Wow nerealios vestuves bigsmile.gif savo atsimenu tik kaip viena dideli stresa ir lakstyma...
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 14, 18:02)
Sveikos,

Siandien nuvariau i SKIN on SKIN, pasimatavau liemenele Heidi Klum, nu sakes koks gorzis tu papu  biggrin.gif  (imeciau i albumiuka foto) - kaip dziaugiuosi! Dydis gavosi kol kas 34C, tikiuosi nesusileis jau iki B  blink.gif


Nei streso, nei sveciams parkiu del pasipuosimu, dovanu - NIEKO!  biggrin.gif


Pavydziu papu ax.gif Tikiuos pamatysiu ir as juos kada biggrin.gif

Romantiskai skamba labai vestuves jusu! As savo planavau metus (su pagalba ir be streso) Ilgai laukiau, jau ir vaikus buvom speje paaugint, nu bet nieko nekeisciau jei sakytu kas nors pakartot wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos - tokios "vejavaikiskos" tos vestuves buvo; Netiketos / susijaudinimas dar visas "gyvas" ir sviezias buvo nuo netiketumo, tai labai laiminga istekejau wub.gif

Aisku, kiek zmoniu, tiek poreikiu ir noriu - gi vieni impulzyvus ir nutruktgalviai, kiti apgalvotai ir apskaiciuotai zingsnius matuoja 4u.gif
__

echmeja, tai smagu, kad traukiasi ligos ir gali toliau laukti sau laiminga bigsmile.gif

__

Man poryt pas gyd. apziura "menesine", idomu ka echo parodys. Aisku, tikiuosi geriausio, bet nezinai ka sten viduje dedasi, nors isoriskai ir puikiai jauciuosi. Tai kakzike ir neramu kokia ten ta "teisybe" parodys apziura unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 14, 20:02)
Nei streso, nei sveciams parkiu del pasipuosimu, dovanu - NIEKO!


Mano vestuvės kažkuo panašios buvo - nulėkėm savaitgaliui į Gibraltarą, 11am nuėjom į registry office padėti parašų, 11.15 jau sėdėjom pub'e su alum ir mušėmės su beždžionėm dėl savo fish n chips smile.gif . Bet aš kitaip ir nenorėčiau - jei vyras būtų reikalavęs didelės šventės su balta suknele ir daug svečių, turbūt iki šiol būčiau netekėjus rolleyes.gif


Kaip jūs VS tų maudymkių randat? Kiek užeidavau ieškodama maudymkių, tiek nei viena "nelipdavo" unsure.gif .


Labryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MrsNorris: 15 vasario 2017 - 06:21
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 14, 19:32)
Nu žinai kai viskas susideda į viena vieta tai sunku labai, kažkuria diena net apsiblioviau. biggrin.gif dabar jau kažkaip atsipalaidavau, bet tuoj vėl kaupsis kaupsis ir vėl išnaujo pradėsiu stresuoti ir bliaut. biggrin.gif

Na gal kartais ir Gerai kažka padaryt neplanuotai. Jug sako geriausiai pavyksta neplanuotai. 4u.gif

Kartais reik ir pabliaut, nuleist gara 4u.gif Bet siaip - gi viskas bus ok, tik atsiribot nuo emociju sunku.
Moulin Rouge, nu neitiketinos tos vestuves tokios wub.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 14, 22:37)

Man poryt pas gyd. apziura "menesine", idomu ka echo parodys. Aisku, tikiuosi geriausio, bet nezinai ka sten viduje dedasi, nors isoriskai ir puikiai jauciuosi. Tai kakzike ir neramu kokia ten ta "teisybe" parodys apziura  unsure.gif

Man dar po savaites bus tokia pati apziura. Irgi tikiuosi geriausio, bet neramu 4u.gif
O sekancia diena po tos tech apziuros varau i Milana, su drauge is Kanados susimatyt, 5 dienas atsipust bigsmile.gif
Atsakyti

istrinti ne..gali pati pakeisti, kol dar leidziasi keiciami, ir istrinti teksta smile.gif

Neleido  :hmm: 

MissFoxy, man tik tokia nuomone susidare, nes procentaliai daugiau tu apvaliu vis tik. Net man jis siule apvalius, nors sakiau, kad noriu kuo naturaliau ir nepastebimiau.
Smagu, kad jau geriau jauties! As tik keletas dienu kaip galiu ant abieju sonu gulet, dvi savaites net pasvajot negalejau biggrin.gif

Oho  :unsure:  sunkus gyjimas? 

Sveikos smile.gif
As vakar aptikau, kad pas mane ant sonu dar ir riplingas pasilenkus matosi, o svorio esu priaugusi, tikiuosi, kad jei numesiu neislys dar ir tarpupapy, kur labiausiai Pastebima.
As nagrineju realself ir besuprantu, kodel vienom jie neturi apacioje rauksles, kaip pas mane, o kiti naturaliai atrodo. Kitas dalykas, pas mane jie man kaip per daug nusileide, nes nuo spenelio iki apacios didesnis atstumas, nors pjuvis atrodo prie pat rauksles, reiskia toks sumanymas buvo... galvoju gal jei pakeltu siek tiek ir tarpa bent minimaliai sumazintu, naturaliau ir atrodytu.
Kuo labiau juos apziuribeju, tuo labiau nepatinka. Tik po rubais viskas gerai.

:unsure:  :4u: 

Sveikos,

Siandien nuvariau i SKIN on SKIN, pasimatavau liemenele Heidi Klum, nu sakes koks gorzis tu papu biggrin.gif(imeciau i albumiuka foto) - kaip dziaugiuosi! Dydis gavosi kol kas 34C, tikiuosi nesusileis jau iki B blink.gif


As tai kad susiorganizavau vestuve stai ir po 8 metu negaliu atsidziaugt. Vyras pasipirso 5-dieni kai lankem jo seimyna Kanadoj mazdaug taip: "klausyk, cia mano visa gimine bus suvaziavus, gal tuo paciu ir susituokiam galvoju...?" biggrin.gifTai sakau ok... 7-dieni susituokem, basi, ant vandenyno kranto... Su vasarine lengva suknele, kuria turejau lagamine atsivezusi ir is uosves darziuko prisiskynusi mylimiausiu savo geliu - kaliju wub.gif
Nei streso, nei sveciams parkiu del pasipuosimu, dovanu - NIEKO! biggrin.gif

Mano sarvai 34C, bet suspausta labai, tai tikiuosi, D bus :hmm: 

Kokios grazios jusu vestuves buvo  :wub: 

Sveikos  :4u:  as jau noriu vairuot :unsure:  blyyyyn, kaip uzknisa be masinos  :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 15, 05:20)

Kaip jūs VS tų maudymkių randat? Kiek užeidavau ieškodama maudymkių, tiek nei viena "nelipdavo"  unsure.gif .
Labryt.


Laba.

Del maudymkiu tai skoniui draugu nera gi ax.gif
As kad ir dabar bent tris is PINK griebciau biggrin.gif Bet uzteks tu maudymkiu kol kas-papu dar nera -prasisuksiu su tom kur turiu smile.gif
Pagalvoju, kartais - noreciau US gyvent vien del VS maudymkiu, paskutini kart siunciantis-tiek muitu pridejo (plius deliveris) Tai vos ne antra tiek kiek uz maudymkes cry.gif
Atsakyti
[quote=MissFoxy,2017 02 15, 12:19]
Smagu, kad jau geriau jauties! As tik keletas dienu kaip galiu ant abieju sonu gulet, dvi savaites net pasvajot negalejau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Oho  unsure.gif  sunkus gyjimas? </p><p></p><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Tropic" data-cid="71437674" data-time="1487001091"><div><p>Sveikos vartotojo įkelta nuotrauka
Nezinau, man desine kazkaip kaip ikalta buvo visiskai, daugiau melyniu, kietesne daug, kazkaip labiau tempima jauciau... Logiskiausias paaiskinimas, kad as labai popa lialia, skausmo bijau
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
MissFoxy, o tu pas TA dareis, kazkaip neuzfiksavau to fakto...
Vien psichologiskai tas mazesnis liemenukas geriau man lotuliukas.gif as kai pamaciau D raide tam pooperaciniam tai ciut is vonios neisgriuvau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif galvojau - nu jo, turejo but link C, o cia cielas D doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti

MoulinRouge, vestuves super! Mes irgi tuokemes jau vaikiuka turedami, nes kazkaip prioritetas buvo vaikai, o jau kad viska sutvirtint oficialia seima ir padarem tokia jaukia veselia. Per dvi savaites gal susisukom :) del nieko nesiparinom, galvojom kaip bus taip gerai! ir viskas gavosi geriau nei gerai :)

 

echmeja, isivaizduoju stresiuka kai viskas suplanuota, sudeliota, islaukta ir bac susergi... 

 

As nedristu siustis. Maudymkiu ir apatiniu juo labiau. Karta batus siunciausi ziauriai nesekmingai, tai dsugiau nebenoriu :D nebent jau 120% zinai, matavaisi, ciupinejai, na gal tada...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 15 vasario 2017 - 12:53