Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos smile.gif
As vakar aptikau, kad pas mane ant sonu dar ir riplingas pasilenkus matosi, o svorio esu priaugusi, tikiuosi, kad jei numesiu neislys dar ir tarpupapy, kur labiausiai Pastebima.
As nagrineju realself ir besuprantu, kodel vienom jie neturi apacioje rauksles, kaip pas mane, o kiti naturaliai atrodo. Kitas dalykas, pas mane jie man kaip per daug nusileide, nes nuo spenelio iki apacios didesnis atstumas, nors pjuvis atrodo prie pat rauksles, reiskia toks sumanymas buvo... galvoju gal jei pakeltu siek tiek ir tarpa bent minimaliai sumazintu, naturaliau ir atrodytu.
Kuo labiau juos apziuribeju, tuo labiau nepatinka. Tik po rubais viskas gerai.
Atsakyti
Sveikos!

Del albumo rasykit man AZ. Jei bus daugumos nubalsuota UZ, sveikinsim su pakliuvimu i albuma. Jei NE, vadinasi merginos dar ne visiskai pasitiki jumis. Tokiu atveju, jusu foto lieka albume ir bus perbalsuota praejus kazkuriam laikui. Buna taip, kad panos negavusios slapuko pradeda reiksti pretenzijas, kad atsiunte nuotraukas, o mes, gyvates, tik apsnekejom ir nedavem priejimo. Kad nebutu tokiu situaciju, perspeju is anksto smile.gif
Dar vienas naujas dalykas tai, kad albumas yra mokamas smile.gif
Tai va, tokie reikaliukai, laukiu AZ. Mums negaila priimt naujokes, tik supraskit, kad ten ne siaip foto is gimtadienio mirksiukas.gif

Tropic, vis nerimsti ziuriu biggrin.gif grazus tie tavo (.)(.), palik tu juos ramybej
Papildyta:
Zinojot, kad VS nebegamins daugiau swimwear? Galima bus keleta rasti PINK kolekcijoj, bet ten ju tikrai tik keletas. Keista, kad toki sprendima padare, nes paklausa tikrai didele buvo. Dabar VS daugiau konsentruosis i apatini trikotaza smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexi19: 13 vasario 2017 - 19:39
QUOTE(Alexi19 @ 2017 02 13, 18:50)
Sveikos!

Zinojot, kad VS nebegamins daugiau swimwear? Galima bus keleta rasti PINK kolekcijoj, bet ten ju tikrai tik keletas. Keista, kad toki sprendima padare, nes paklausa tikrai didele buvo. Dabar VS daugiau konsentruosis i apatini trikotaza  smile.gif


Ot sudas! Jau dabar tik pink kolekcijoj tu maudymkiu bera, na bet nemaniau kad visai isims... Pas mus UK jau seniai pardese maudomu bemaciau, bet galvojau, kad cia mes tokie grybai ir nesugebam is US ju parsivezt... Reiks uzsipirkt pries visai isimant juos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 13, 14:19)
Ot sudas! Jau dabar tik pink kolekcijoj tu maudymkiu bera, na bet nemaniau kad visai isims... Pas mus UK jau seniai pardese maudomu bemaciau, bet galvojau, kad cia mes tokie grybai ir nesugebam is US ju parsivezt... Reiks uzsipirkt pries visai isimant juos biggrin.gif

PINK tai ju bus, bet tiek ten ju ir tera verysad.gif
ne katastrofa, bet buvo labai lengva susirasti sau tinkama, o dabar teks gerai paieskot smile.gif ir PINK visai nieko yra, as jau viena nusigriebiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 13, 15:07)
MissFoxy, man tik tokia nuomone susidare, nes procentaliai daugiau tu apvaliu vis tik. Net man jis siule apvalius, nors sakiau, kad noriu kuo naturaliau ir nepastebimiau.
Smagu, kad jau geriau jauties! As tik keletas dienu kaip galiu ant abieju sonu gulet, dvi savaites net pasvajot negalejau biggrin.gif

Nes pagal ji, darant pakelima, graziau atrodo apvalus. Labai individualu. Ne visoms anatominiai ir tinka. Man jie netinka. Cia panos buvo daug apkalbeje, kad kartais anatominiai atrodo kaip apvalus ir atvirksciai... Tikrai nera taip, kad jei apvalus, tai atrodys kaip burbulai ir atvirksciai. Daug tu pvz matem kai apvalus, super aukstos projekcijos implantai pas panas atrodo labai labai naturaliai ir graziai. Viskas nuo anatomijos labiau priklauso. O ne kas dr graziau ar patinka.
Papildyta:
QUOTE(Alexi19 @ 2017 02 13, 18:28)
PINK tai ju bus, bet tiek ten ju ir tera  verysad.gif
ne katastrofa, bet buvo labai lengva susirasti sau tinkama, o dabar teks gerai paieskot  smile.gif ir PINK visai nieko yra, as jau viena nusigriebiau  cool.gif

Bet PINK labiau sportinio stiliaus, keista, tikrai faini maudomai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 13 vasario 2017 - 21:28
QUOTE(Alexi19 @ 2017 02 13, 20:50)
Del albumo rasykit man AZ. Jei bus daugumos nubalsuota UZ, sveikinsim su pakliuvimu i albuma. Jei NE, vadinasi merginos dar ne visiskai pasitiki jumis. Tokiu atveju, jusu foto lieka albume ir bus perbalsuota praejus kazkuriam laikui. Buna taip, kad panos negavusios slapuko pradeda reiksti pretenzijas, kad atsiunte nuotraukas, o mes, gyvates, tik apsnekejom ir nedavem priejimo. Kad nebutu tokiu situaciju, perspeju is anksto smile.gif
Dar vienas naujas dalykas tai, kad albumas yra mokamas smile.gif
Tai va, tokie reikaliukai, laukiu AZ. Mums negaila priimt naujokes, tik supraskit, kad ten ne siaip foto is gimtadienio mirksiukas.gif

Labai šauniai viską surašei. Aš nelabai suprantu, kaip galima rašyti, kad niekas nepriima į albumą, jei net nebandoma siųsti savo foto ir prašytis į jį.
Pats albumas niekada nebus be slaptažodžio, nes juo pradės domėtis ne tik moterys, norinčios darytis OP, bet ir nepageidaujami asmenys.

Kiekvienas Dr parodo savo darbų pavydžius: ir gerų, ir nevykusių. O čia vyksta bendravimas, atviravimai, kurių tikrai nebūtina kiekvienai prašalaitei ar dar neaišku kam skaityti.
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 13, 15:53)
Kiekvienas Dr parodo savo darbų pavydžius: ir gerų, ir nevykusių. O čia vyksta bendravimas, atviravimai, kurių tikrai nebūtina kiekvienai prašalaitei ar dar neaišku kam skaityti.

drinks_cheers.gif friends.gif
Papildyta:
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 13, 15:25)
Papildyta:
Bet PINK labiau sportinio stiliaus, keista, tikrai faini maudomai verysad.gif

teip teip, labiau sportinio ir siaip, PINK labiau toks teenager stiliukas. As nusipirkau ana savaite visai nebloga, bent jau mano skoniui, maudymke (ikeliau). Dar viena kita yra, kurios is ten noreciau, bet VS buvo visai kas kita. Tikrai gaila labai verysad.gif
Atsakyti

Labukas :) pirmiausiai su Meiles diena :heart:  :love:  O dabar prie temos .  Planuose yra dviguba op- pilvo ir krutines. Gal priimsite i savo buri? :lady: Skaitau, domiuosi ir vistiek norisi pasitarti su jumis "gyvai"  :rolleyes:  Pagal (.)(.) ar pilvo darbus rinkotes gyd? Noreciau konsultacijai du issirinkti, kad nesiblaskyti. Ziuriu kad siemet TA  ir KM nemazai demesio sulaukia. Tai tokie tad mano favoritai: VK, KM, TA, DS. Ziurejau GrCh saita, tai kaip zinoti kur kurio chirurgo darbas? Ten tiesiog visos klinikos sudetos fotkes ir neaisku kas dare. Kaip issirinkti? Dar susidariau tokia nuimone, kad neimanoma issirinkus svajoniu (.)(.) parodyti gyd ir jis nulipdys. Cia jau nuo genetikos, esamu formu priklauso. Ir negali reikalauti- noriu to ar kitko. Kaip jau yra- taip. As cia kalbu apie naturaliau atrodancius. Gali tik dydi mazdaug aptarti, teisingai? Dar neaisku kuo anatominiai skiriasi nuo kitu? Kiek laiko po zindymo turi praeiti, kad galeciau konsultacijai rasytis? 

Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 10, 19:16)
O ju kaip papu nereikia keisti kas 10 metu? Vis i didesni ir didesni biggrin.gif

Skaiciau kad lyg ne... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 02 10, 21:30)
Man tai kosmosas, kaip tu taip greit priaugi 5 kg ir paskui numeti 8kg.

Tai tu laikaisi dietos, o po dietos organizmas pasiima savo ir negali valgyti sustot, svoris grįžta su kaupu?



Nenumetu as visu kiek noriu, svyruoja 2-3kg visada, bet nera, kad butu jau tiek kiek man noretusi...
Atsakyti
Sveikos. Pas mane haosas, darbe biziakas, kovo 1d kraustytis, mergvakaris ant nosies, Lietuva tai pat. Nebežinau kur Kaip ka suspėti tai jai nebendrausiu kury laika nenustebkit. Gyvenu ant streso kekviena diena! unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

Siandien nuvariau i SKIN on SKIN, pasimatavau liemenele Heidi Klum, nu sakes koks gorzis tu papu biggrin.gif (imeciau i albumiuka foto) - kaip dziaugiuosi! Dydis gavosi kol kas 34C, tikiuosi nesusileis jau iki B blink.gif

Chocolatea, viskas bus gerai - istekesi, niekur nepabegs tos vestuves - nestresuok 4u.gif

As tai kad susiorganizavau vestuve stai ir po 8 metu negaliu atsidziaugt. Vyras pasipirso 5-dieni kai lankem jo seimyna Kanadoj mazdaug taip: "klausyk, cia mano visa gimine bus suvaziavus, gal tuo paciu ir susituokiam galvoju...?" biggrin.gif Tai sakau ok... 7-dieni susituokem, basi, ant vandenyno kranto... Su vasarine lengva suknele, kuria turejau lagamine atsivezusi ir is uosves darziuko prisiskynusi mylimiausiu savo geliu - kaliju wub.gif
Nei streso, nei sveciams parkiu del pasipuosimu, dovanu - NIEKO! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 14, 19:02)
Sveikos,

Siandien nuvariau i SKIN on SKIN, pasimatavau liemenele Heidi Klum, nu sakes koks gorzis tu papu  biggrin.gif  (imeciau i albumiuka foto) - kaip dziaugiuosi! Dydis gavosi kol kas 34C, tikiuosi nesusileis jau iki B  blink.gif
Chocolatea, viskas bus gerai - istekesi, niekur nepabegs tos vestuves - nestresuok  4u.gif

uko prisiskynusi mylimiausiu savo geliu - kaliju  wub.gif
Nei streso, nei sveciams parkiu del pasipuosimu, dovanu - NIEKO!  biggrin.gif

Nulėksiu ryt po darbo išsimiegojusi peržvelgt nuotrauku kurias naujas sukėlėt. 4u.gif

Haha tai kad ne mano vestuvės. biggrin.gif savo kolkas dar nenoriu, nereikia peranksti. ax.gif draugo sesers vestuvės. smile.gif

Tai čia jum neplanuotos vestuvės buvo, ar Kaip? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 14 vasario 2017 - 19:11