Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

As tai dziaugiuosi, kad man TA iskart "prilipo", nes butu sunku lakstyti per kelis gyd - isvis jauciu man galva susimakalavus butu unsure.gif

O pas TA klinikoje ir dar kazkuris operuoja (girdeta pavarde, bet dabar jau tikrai nebeatgaminsiu ar Kaikaris ar dar koks) man slaugytoja sake 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 13, 09:18)
drinks_cheers.gif

Tiesa sakant palikau paskutinei minutei sudeti taskus ant i,bet seip jo manau,kad sutiksiu su jo pasiulymu,del implantu nuleidimo nesu tikra,nes kaip bus pakelus,panaikinus senus randukus jau zinau (bent jau daug maz)bet dar yra laiko ir bus galimybe  paklausti kodel jis taip isitikines,neleisti implantu,nes yra darbu kur kai viskas vietoj viskas tobula!bet yra darbu kur man nesinoretu taip zemai(naturalei)krutines .Viskas jau sutarta uzsakyta Balandzio 3 korekcija.



Jei jums dabartinis implanto aukstis tinka ir patinka, tai as net nesvarstyciau nuleidimo...

QUOTE(Kosmita @ 2017 02 13, 10:03)
uzsirasiau konsultacijai dar pas TA vasario gale, Vilniuje.

Gal iš trijų nuomonių jau susidėliosiu vieną. Tik bijau, kad su mano tempais teks operaciją nusikeltį į vėlyvą rudenį, nes vasarą man kažkaip sudėtinga atrodo per karščius su tais "šarvais". Norisi labiau apsinuoginti kai šilta.


Na man irgi nemazai liko laiko, vasara net negalvociau, ne tik del karscio, bet ir siaip, maudymkes neuzsidesi, tai nejau su tais sarvais i ezera koki lipt...



Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 02 13, 11:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="DivaZ" data-cid="71436605" data-time="1486976404"><div><p>Sasnausko 19 yra Astrausko klinika. Kaip suprantu, kai ner vietu gr chr jie pas ji klinikoj operuoja. Neturiu su kuo palygint, bet normaliai ten man buvo 😁</p></div></blockquote><p></p><p>Astrauskas persikelia nuo kovo i nauja klinika. O kaikari jau ankciau, panos sake, jo klinikoj ji mate.Tai matyt, GR.Ch.pleciasi, gal ima buvusias Astr.ptalpas.
</p><p></p><p>Normalios ten palatos, prieziura puiki.
</p>

Aha, keliasi TA i naujas patalpas nuo vasario 23 d. Man konsultacija 22 d., negalejo kelt i 23 del kraustymosi mirksiukas.gif
Del prieziuros pritariu - puiki.
Kaip suprantu, gr ch nebetelpa, tai perima tas patalpas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 13, 12:20)
Jei jums dabartinis implanto aukstis tinka ir patinka, tai as net nesvarstyciau nuleidimo...
Na man irgi nemazai liko laiko, vasara net negalvociau, ne tik del karscio, bet ir siaip, maudymkes neuzsidesi, tai nejau su tais sarvais i ezera koki lipt...

As vasara nesidaryciau ir del melyniu, ir del karscio - sarvai ner pats patogiausias variantas, ir del to, kad del sutinimo sunkiau vasara butu rolleyes.gif
Atsakyti

aš turiu anatominius, dėjo KM smile.gif

Man taip pat KM anatominius dejo  :rolleyes:  ir jis nesiule, o paklause, ko noriu, parode kaip vieni ir kiti atrodo, ir dave issirinkt.

Man noretusi galutini varianta pamatyt, gal tada ir pakeisciau nuomone del tu anatominiu. Dabar tiek fotkiu perziureta-graziausi mano skoniui apvalus...

Butinai tada reikia pas KM papult biggrin.gifGal mano norai ir isivaizdavimai su jo rekomendacijom.

Aciu merginos uz komentarus 4u.gif

Ir dar del sporto, sake, kad po menesio galesiu pilnai grizt sportuot (iskaitant ir krutines raumens treniravima) Jis siule pusiau po raumeniu det

As buvau tik vienoj konsultacijoj ir tik pas KM, iskart prabilom ta pacia kalba ir jokiu abejoniu, pas ka darytis, nekilo  :rolleyes:  o del sporto tai man pasake, kad bent 2 menesius negalima krutines raumenu apkrauti, nes kadangi implantas dalinai po raumeniu, bedirbdamas raumuo gali ji nustumti zemyn  :huh2:  rode net nuotrauka vienos pacientes, kai per anksti pradejo sportuot ir implantai ciut ne ant bambos atsidure, tai kam rizikuot...

Nelinkes jis I nieka  :D  paklausia ko nori, taciau, jis geriau zino kokie implantai kaip atrodo. Jei moteris sako, kad nori naturaliu, bet iskiliu ir wow, tada savaime suprantama, jis siulo apvalius. As pasakiau, kad nenoriu apvaliu, tai jis tik pora nuotrauku man su tokiais impantais parode  :)  

Sveikos  :4u: 

Kam nuotraukas siusti?  Siandien mano papuliams savaite  :yahoo:  Jau gerai jauciuosi, miegojau ant sono netgi! Tik jausmas, kad pagalves priklijuotos ant krutines  :P  vakar pavargau siek tiek is LT grizdamagrizdama , tai pergyvenau, kad gali pakenkti, bet siandien jau neblogai  :rolleyes:​ 

Atsakyti

aš turiu anatominius, dėjo KM smile.gif

Man taip pat KM anatominius dejo  :rolleyes:  ir jis nesiule, o paklause, ko noriu, parode kaip vieni ir kiti atrodo, ir dave issirinkt.

Man noretusi galutini varianta pamatyt, gal tada ir pakeisciau nuomone del tu anatominiu. Dabar tiek fotkiu perziureta-graziausi mano skoniui apvalus...

Butinai tada reikia pas KM papult biggrin.gifGal mano norai ir isivaizdavimai su jo rekomendacijom.

Aciu merginos uz komentarus 4u.gif

Ir dar del sporto, sake, kad po menesio galesiu pilnai grizt sportuot (iskaitant ir krutines raumens treniravima) Jis siule pusiau po raumeniu det

As buvau tik vienoj konsultacijoj ir tik pas KM, iskart prabilom ta pacia kalba ir jokiu abejoniu, pas ka darytis, nekilo  :rolleyes:  o del sporto tai man pasake, kad bent 2 menesius negalima krutines raumenu apkrauti, nes kadangi implantas dalinai po raumeniu, bedirbdamas raumuo gali ji nustumti zemyn  :huh2:  rode net nuotrauka vienos pacientes, kai per anksti pradejo sportuot ir implantai ciut ne ant bambos atsidure, tai kam rizikuot...

Nelinkes jis I nieka  :D  paklausia ko nori, taciau, jis geriau zino kokie implantai kaip atrodo. Jei moteris sako, kad nori naturaliu, bet iskiliu ir wow, tada savaime suprantama, jis siulo apvalius. As pasakiau, kad nenoriu apvaliu, tai jis tik pora nuotrauku man su tokiais impantais parode  :)  

Sveikos  :4u: 

Kam nuotraukas siusti?  Siandien mano papuliams savaite  :yahoo:  Jau gerai jauciuosi, miegojau ant sono netgi! Tik jausmas, kad pagalves priklijuotos ant krutines  :P  vakar pavargau siek tiek is LT grizdamagrizdama , tai pergyvenau, kad gali pakenkti, bet siandien jau neblogai  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Agiku, 11 Vas 2017 - 13:01, parašė: aš turiu anatominius, dėjo KM smile.gif
Man taip pat KM anatominius dejo :rolleyes: ir jis nesiule, o paklause, ko noriu, parode kaip vieni ir kiti atrodo, ir dave issirinkt.

lindrukas, 11 Vas 2017 - 13:29, parašė: Man noretusi galutini varianta pamatyt, gal tada ir pakeisciau nuomone del tu anatominiu. Dabar tiek fotkiu perziureta-graziausi mano skoniui apvalus... Butinai tada reikia pas KM papult biggrin.gifGal mano norai ir isivaizdavimai su jo rekomendacijom. Aciu merginos uz komentarus 4u.gif Ir dar del sporto, sake, kad po menesio galesiu pilnai grizt sportuot (iskaitant ir krutines raumens treniravima) Jis siule pusiau po raumeniu det
As buvau tik vienoj konsultacijoj ir tik pas KM, iskart prabilom ta pacia kalba ir jokiu abejoniu, pas ka darytis, nekilo :rolleyes: o del sporto tai man pasake, kad bent 2 menesius negalima krutines raumenu apkrauti, nes kadangi implantas dalinai po raumeniu, bedirbdamas raumuo gali ji nustumti zemyn :huh2: rode net nuotrauka vienos pacientes, kai per anksti pradejo sportuot ir implantai ciut ne ant bambos atsidure, tai kam rizikuot...

DivaZ, 11 Vas 2017 - 11:23, KM labiau linkes i apvalius implantus - neteko dar is aplinkos susidurt nei su viena, kuriai jis butu dejes anatominius.
Nelinkes jis I nieka :D paklausia ko nori, taciau, jis geriau zino kokie implantai kaip atrodo. Jei moteris sako, kad nori naturaliu, bet iskiliu ir wow, tada savaime suprantama, jis siulo apvalius. As pasakiau, kad nenoriu apvaliu, tai jis tik pora nuotrauku man su tokiais impantais parode :) Sveikos :4u: Kam nuotraukas siusti? Siandien mano papuliams savaite :yahoo: Jau gerai jauciuosi, miegojau ant sono netgi! Tik jausmas, kad pagalves priklijuotos ant krutines :P vakar pavargau siek tiek is LT grizdamagrizdama , tai pergyvenau, kad gali pakenkti, bet siandien jau neblogai :rolleyes:
Atsakyti
[quote name="Agiku" post="71432753" timestamp="1486818072"]Agiku, 11 Vas 2017 - 13:01, parašė:

aš turiu anatominius, dėjo KM smile.gif[/quote]
Man taip pat KM anatominius dejo :rolleyes: ir jis nesiule, o paklause, ko noriu, parode kaip vieni ir kiti atrodo, ir dave issirinkt.

lindrukas, 11 Vas 2017 - 13:29, parašė:

Man noretusi galutini varianta pamatyt, gal tada ir pakeisciau nuomone del tu anatominiu. Dabar tiek fotkiu perziureta-graziausi mano skoniui apvalus...

Butinai tada reikia pas KM papult biggrin.gifGal mano norai ir isivaizdavimai su jo rekomendacijom.

Aciu merginos uz komentarus 4u.gif

Ir dar del sporto, sake, kad po menesio galesiu pilnai grizt sportuot (iskaitant ir krutines raumens treniravima) Jis siule pusiau po raumeniu det
As buvau tik vienoj konsultacijoj ir tik pas KM, iskart prabilom ta pacia kalba ir jokiu abejoniu, pas ka darytis, nekilo :rolleyes: o del sporto tai man pasake, kad bent 2 menesius negalima krutines raumenu apkrauti, nes kadangi implantas dalinai po raumeniu, bedirbdamas raumuo gali ji nustumti zemyn :huh2: rode net nuotrauka vienos pacientes, kai per anksti pradejo sportuot ir implantai ciut ne ant bambos atsidure, tai kam rizikuot...

DivaZ, 11 Vas 2017 - 11:23, KM labiau linkes i apvalius implantus - neteko dar is aplinkos susidurt nei su viena, kuriai jis butu dejes anatominius.
Nelinkes jis I nieka :D paklausia ko nori, taciau, jis geriau zino kokie implantai kaip atrodo. Jei moteris sako, kad nori naturaliu, bet iskiliu ir wow, tada savaime suprantama, jis siulo apvalius. As pasakiau, kad nenoriu apvaliu, tai jis tik pora nuotrauku man su tokiais impantais parode :)


Sveikos :4u:
Kam nuotraukas siusti? Siandien mano papuliams savaite :yahoo: Jau gerai jauciuosi, miegojau ant sono netgi! Tik jausmas, kad pagalves priklijuotos ant krutines :P vakar pavargau siek tiek is LT grizdamagrizdama , tai pergyvenau, kad gali pakenkti, bet siandien jau neblogai :rolleyes:
Atsakyti

Agiku, 11 Vas 2017 - 13:01, parašė: aš turiu anatominius, dėjo KM smile.gif
Man taip pat KM anatominius dejo :rolleyes: ir jis nesiule, o paklause, ko noriu, parode kaip vieni ir kiti atrodo, ir dave issirinkt.

lindrukas, 11 Vas 2017 - 13:29, parašė: Man noretusi galutini varianta pamatyt, gal tada ir pakeisciau nuomone del tu anatominiu. Dabar tiek fotkiu perziureta-graziausi mano skoniui apvalus... Butinai tada reikia pas KM papult biggrin.gifGal mano norai ir isivaizdavimai su jo rekomendacijom. Aciu merginos uz komentarus 4u.gif Ir dar del sporto, sake, kad po menesio galesiu pilnai grizt sportuot (iskaitant ir krutines raumens treniravima) Jis siule pusiau po raumeniu det
As buvau tik vienoj konsultacijoj ir tik pas KM, iskart prabilom ta pacia kalba ir jokiu abejoniu, pas ka darytis, nekilo :rolleyes: o del sporto tai man pasake, kad bent 2 menesius negalima krutines raumenu apkrauti, nes kadangi implantas dalinai po raumeniu, bedirbdamas raumuo gali ji nustumti zemyn :huh2: rode net nuotrauka vienos pacientes, kai per anksti pradejo sportuot ir implantai ciut ne ant bambos atsidure, tai kam rizikuot...

DivaZ, 11 Vas 2017 - 11:23, KM labiau linkes i apvalius implantus - neteko dar is aplinkos susidurt nei su viena, kuriai jis butu dejes anatominius.
Nelinkes jis I nieka :D paklausia ko nori, taciau, jis geriau zino kokie implantai kaip atrodo. Jei moteris sako, kad nori naturaliu, bet iskiliu ir wow, tada savaime suprantama, jis siulo apvalius. As pasakiau, kad nenoriu apvaliu, tai jis tik pora nuotrauku man su tokiais impantais parode :) Sveikos :4u: Kam nuotraukas siusti? Siandien mano papuliams savaite :yahoo: Jau gerai jauciuosi, miegojau ant sono netgi! Tik jausmas, kad pagalves priklijuotos ant krutines :P vakar pavargau siek tiek is LT grizdamagrizdama , tai pergyvenau, kad gali pakenkti, bet siandien jau neblogai :rolleyes:
Atsakyti

Agiku, 11 Vas 2017 - 13:01, parašė: aš turiu anatominius, dėjo KM smile.gif
Man taip pat KM anatominius dejo :rolleyes: ir jis nesiule, o paklause, ko noriu, parode kaip vieni ir kiti atrodo, ir dave issirinkt.

lindrukas, 11 Vas 2017 - 13:29, parašė: Man noretusi galutini varianta pamatyt, gal tada ir pakeisciau nuomone del tu anatominiu. Dabar tiek fotkiu perziureta-graziausi mano skoniui apvalus... Butinai tada reikia pas KM papult biggrin.gifGal mano norai ir isivaizdavimai su jo rekomendacijom. Aciu merginos uz komentarus 4u.gif Ir dar del sporto, sake, kad po menesio galesiu pilnai grizt sportuot (iskaitant ir krutines raumens treniravima) Jis siule pusiau po raumeniu det
As buvau tik vienoj konsultacijoj ir tik pas KM, iskart prabilom ta pacia kalba ir jokiu abejoniu, pas ka darytis, nekilo :rolleyes: o del sporto tai man pasake, kad bent 2 menesius negalima krutines raumenu apkrauti, nes kadangi implantas dalinai po raumeniu, bedirbdamas raumuo gali ji nustumti zemyn :huh2: rode net nuotrauka vienos pacientes, kai per anksti pradejo sportuot ir implantai ciut ne ant bambos atsidure, tai kam rizikuot...

DivaZ, 11 Vas 2017 - 11:23, KM labiau linkes i apvalius implantus - neteko dar is aplinkos susidurt nei su viena, kuriai jis butu dejes anatominius.
Nelinkes jis I nieka :D paklausia ko nori, taciau, jis geriau zino kokie implantai kaip atrodo. Jei moteris sako, kad nori naturaliu, bet iskiliu ir wow, tada savaime suprantama, jis siulo apvalius. As pasakiau, kad nenoriu apvaliu, tai jis tik pora nuotrauku man su tokiais impantais parode :) Sveikos :4u: Kam nuotraukas siusti? Siandien mano papuliams savaite :yahoo: Jau gerai jauciuosi, miegojau ant sono netgi! Tik jausmas, kad pagalves priklijuotos ant krutines :P vakar pavargau siek tiek is LT grizdamagrizdama , tai pergyvenau, kad gali pakenkti, bet siandien jau neblogai :rolleyes:
Atsakyti

O siaube kiek mano komentaru prikele  :blink: gal kas galit istrinti? As niekaip nerandu kaip  :blink:​ 

Atsakyti
istrinti ne..gali pati pakeisti, kol dar leidziasi keiciami, ir istrinti teksta smile.gif
Atsakyti
MissFoxy, man tik tokia nuomone susidare, nes procentaliai daugiau tu apvaliu vis tik. Net man jis siule apvalius, nors sakiau, kad noriu kuo naturaliau ir nepastebimiau.
Smagu, kad jau geriau jauties! As tik keletas dienu kaip galiu ant abieju sonu gulet, dvi savaites net pasvajot negalejau biggrin.gif
Atsakyti