Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

MoulinRouge aciu uz atsakyma issamu. Ziuresiu, kadangi tai tik pirma mano konsultacija, sulauksiu kitu gydytoju rekomendaciju ir ziuresiu...

Del albumo-aisku cia savo chirurgu darbus matai, bet as asmeniskai nenoreciau, kad naujai prie temos prisijungusios nares I mano krutine ziuretu (nesvarbu, kad ir be galvos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lindrukas: 12 vasario 2017 - 19:30
Laba, merginos!
Del albumiuko - as pati naujoke cia, o ir jau po op prisijungiau, bet pritarciau, kad geriausiai gydytojo braiza rodo ju paciu rodoma galerija bei zodines, asmenines rekomendacijos plius pajautimas gydytojo kaip zmogaus. Juk turim kiekviena savo kirpejas, manikiuristes, kosmetologes ir pan. O cia gerokai intymesnes vietas mato ir liecia gydytojas, tai tas savitarpio jausmas dar svarbiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 12, 18:12)
MoulinRouge aciu uz atsakyma issamu. Ziuresiu, kadangi tai tik pirma mano konsultacija, sulauksiu kitu gydytoju rekomendaciju ir ziuresiu...

Del albumo-aisku cia savo chirurgu darbus matai, bet as asmeniskai nenoreciau, kad naujai prie temos prisijungusios nares I mano krutine ziuretu (nesvarbu, kad ir be galvos)

Nepyk,bet tai kam tada deti tas foto?koks skirtumas ar sena ar nauja nare ziuri?ar bent isivaizduoji kiek zmoniu turi ta slapuka-priejima prie albumo smile.gif ir jy turedamos kiek kam rodo ta albuma.Pritariu,kad labiau iki op reiktu pasizvalgyti albume,bet taisykles yra vienodos visoms,jei kada nors jos keisis bus kitaip.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 12, 19:04)
Nepyk,bet tai kam tada deti tas foto?koks skirtumas ar sena ar nauja nare ziuri?ar bent isivaizduoji kiek zmoniu turi ta slapuka-priejima prie albumo smile.gif ir jy turedamos kiek kam rodo ta albuma.Pritariu,kad labiau iki op reiktu pasizvalgyti albume,bet taisykles yra vienodos visoms,jei kada nors jos keisis bus kitaip.

Nesupraskit manes klaidingai, as pati tame albume nesu, kadangi nesu aktyviai besireiskianti ir temos neseku 24/7, abejoju, kad i ji ir pakliusiu ( nors tikriausiai 10 temu atgal esu perskaicius info berinkdama) Nors man butent dabar, o ne po op butu naudingiau tas fotkes paziuret. Po op tu nuotrauku ziurejimas man betikslis ir nereikalingas (nu kam man tu svetimu papu fotkes - kai pas mane jau sutvarkyta krutine) Bet suprantu kodel merginos nenori visiems i kaire i desine to slapuko davinet, na jei jau sakai, kad koks skirtumas-nauja ar seniau prisijungusi ta tavo krutine nuziurines, tai kam tada isvis tas slaptas albumas? Kelt fotkes tiesiogiai i foruma tada...
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 12, 19:49)
Nesupraskit manes klaidingai, as pati tame albume nesu, kadangi nesu aktyviai besireiskianti ir temos neseku 24/7, abejoju, kad i ji ir pakliusiu ( nors tikriausiai 10 temu atgal esu perskaicius info berinkdama) Nors man butent dabar, o ne po op butu naudingiau tas fotkes paziuret. Po op tu nuotrauku ziurejimas man betikslis ir nereikalingas (nu kam man tu svetimu papu fotkes - kai pas mane jau sutvarkyta krutine) Bet suprantu kodel merginos nenori visiems i kaire i desine to slapuko davinet, na jei jau sakai, kad koks skirtumas-nauja ar seniau prisijungusi ta tavo krutine nuziurines, tai kam tada isvis tas slaptas albumas? Kelt fotkes tiesiogiai i foruma tada...

Cia mano nuomone,tai nieko bendro neturi su taisyklem.Blogiau nera jo dalinimas su tam tikrom taisyklem ,bet tai neapsaugo,tik ramiau siek tiek.Beje man irgi atrodo,kad labai gerai papult ten iki op,bet tu klysti,kad po to jau nebeidomu.Ne visoms tobulai viskas pavyksta,taip pat idomu kaip palaipsniui viskas keiciasi ir atrodo.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 12, 20:35)
Cia mano nuomone,tai nieko bendro neturi su taisyklem.Blogiau nera jo dalinimas su tam tikrom taisyklem ,bet tai neapsaugo,tik ramiau siek tiek.Beje man irgi atrodo,kad labai gerai papult ten iki op,bet tu klysti,kad po to jau nebeidomu.Ne visoms tobulai viskas pavyksta,taip pat idomu kaip palaipsniui viskas keiciasi ir atrodo.


Na del to ir kuriamos tos taisykles. Juk visos zino, kad daug nariu ta skapuka turi ir tikrai neapsaugos nuo nieko-na bet kaip saket, pabendravus ilgiau-kazkoks didesnis uztikrinimas merginoms, kad neprasalaitis is gatves i ta albuma prasosi... Na bet uzteks jau apie tai...

I ka jus nusprendet del korekcijos? Pasiliekat su gydytojo patarimu?

Atsakyti
As taip pat seku temas senai,skaitau renku info,o parasyt ne visada iseina,tikiuosi jus be galvu ft dedat ? smile.gif tai ko bijot?man asmeniskai gerai butu paziuret ft,gal rasciau savo pasirinkto gyd.nuotrauka,internete pas ji niekur nera,o tai idomu paziuret ka jis "islipdo" nemanau ,kad jusu sudetos ft iseis i viesuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 12, 22:25)
Na del to ir kuriamos tos taisykles. Juk visos zino, kad daug nariu ta skapuka turi ir tikrai neapsaugos nuo nieko-na bet kaip saket, pabendravus ilgiau-kazkoks didesnis uztikrinimas merginoms, kad neprasalaitis is gatves i ta albuma prasosi... Na bet uzteks jau apie tai...




drinks_cheers.gif

Tiesa sakant palikau paskutinei minutei sudeti taskus ant i,bet seip jo manau,kad sutiksiu su jo pasiulymu,del implantu nuleidimo nesu tikra,nes kaip bus pakelus,panaikinus senus randukus jau zinau (bent jau daug maz)bet dar yra laiko ir bus galimybe paklausti kodel jis taip isitikines,neleisti implantu,nes yra darbu kur kai viskas vietoj viskas tobula!bet yra darbu kur man nesinoretu taip zemai(naturalei)krutines .Viskas jau sutarta uzsakyta Balandzio 3 korekcija.Man dabar ýdomu kai gr chr kai kurie gydytojai operuoja Sasnausko 19 ar kazkas yra is cia ten jau pasigrazinusiu?idomu ar ten taip pat jauku gera ir silta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 13 vasario 2017 - 10:21
QUOTE(liida @ 2017 02 13, 10:18)
drinks_cheers.gif

Tiesa sakant palikau paskutinei minutei sudeti taskus ant i,bet seip jo manau,kad sutiksiu su jo pasiulymu,del implantu nuleidimo nesu tikra,nes kaip bus pakelus,panaikinus senus randukus jau zinau (bent jau daug maz)bet dar yra laiko ir bus galimybe  paklausti kodel jis taip isitikines,neleisti implantu,nes yra darbu kur kai viskas vietoj viskas tobula!bet yra darbu kur man nesinoretu taip zemai(naturalei)krutines .Viskas jau sutarta uzsakyta Balandzio 3 korekcija.Man dabar ýdomu kai gr chr kai kurie gydytojai operuoja Sasnausko 19 ar kazkas yra is cia ten jau pasigrazinusiu?idomu ar ten taip pat jauku gera ir silta smile.gif

Sasnausko 19 yra Astrausko klinika. Kaip suprantu, kai ner vietu gr chr jie pas ji klinikoj operuoja. Neturiu su kuo palygint, bet normaliai ten man buvo 😁
Atsakyti
uzsirasiau konsultacijai dar pas TA vasario gale, Vilniuje.

Gal iš trijų nuomonių jau susidėliosiu vieną. Tik bijau, kad su mano tempais teks operaciją nusikeltį į vėlyvą rudenį, nes vasarą man kažkaip sudėtinga atrodo per karščius su tais "šarvais". Norisi labiau apsinuoginti kai šilta.
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 13, 10:00)
Sasnausko 19 yra Astrausko klinika. Kaip suprantu, kai ner vietu gr chr jie pas ji klinikoj operuoja. Neturiu su kuo palygint, bet normaliai ten man buvo 😁

Tai ji yra ar buvusi?Ar ten dabar dalinasi tom patalpom ar gr chr pereme jas idomu.
Papildyta:
QUOTE(Kosmita @ 2017 02 13, 10:03)
uzsirasiau konsultacijai dar pas TA vasario gale, Vilniuje.

Gal iš trijų nuomonių jau susidėliosiu vieną. Tik bijau, kad su mano tempais teks operaciją nusikeltį į vėlyvą rudenį, nes vasarą man kažkaip sudėtinga atrodo per karščius su tais "šarvais". Norisi labiau apsinuoginti kai šilta.

Vasara nesidaryciau
Atsakyti

Sasnausko 19 yra Astrausko klinika. Kaip suprantu, kai ner vietu gr chr jie pas ji klinikoj operuoja. Neturiu su kuo palygint, bet normaliai ten man buvo 😁

Astrauskas persikelia nuo kovo i nauja klinika. O kaikari jau ankciau, panos sake, jo klinikoj ji mate.Tai matyt, GR.Ch.pleciasi, gal ima buvusias Astr.ptalpas.

Normalios ten palatos, prieziura puiki.

Atsakyti