Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(ruta-dute @ 2016 12 19, 15:08)
Bet velgi tikiu kad atsiras motera kuri sakys, laisvai. 


Kad visai laisvai, tai nesakysiu, bet tikrai imanoma smile.gif As 3-ia d. po op vaziavau namo, virs 12 val lektuvuose ir oro uostuose. Aisku, kad skaudes, bet is kitos puses sedeti kavinej tai ne maratona begti - atejai, igriuvai i kede porai val ir isejai, nei ranku kilnot reikia, nei nieko tongue.gif
Atsakyti
Aš 3 dieną irgi buvau ligonė. Nenorėjau niekur eiti.
Iš pleistrų naudoju Mepiform kol kas. Nusipirkau ir Dermatix.
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2016 12 19, 11:52)
Sveikos mergytes, kreipiuosi i jau apsidariusias papulius. Man opercija turejo buti 16 diena bet nukelem nes smarkiai kosejau, ake neiskesit ir bus kankyne. dabar gydytojas siulo si ketvirtadieni, 22 diena, bet esu kaledom kevinej seimai 25 dienai vakarui rezervavus staliuka. Kas jau esat viska iskentusios pasakykit prasau ar imanoma yra tiketis kad 3cia deina po operacijos turesiu sveikatos sedet bare? ar tik guleti tesinores?

Jei nori kad kitiems mažiau kiltų klausimų tai siūlyčiau atideti po švenčių, na nebent niekaip neišeina. Aš asmeniškai tai savaitę laiko ir nieko nenorėjau tik kaip gulėti 4u.gif
Atsakyti
Man tik drenus 4ta diena istrauke, tai niekaip nebuciau galėjusi prie stalo sedeti laidais apraizgyta..
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2016 12 19, 12:52)
Sveikos mergytes, kreipiuosi i jau apsidariusias papulius. Man opercija turejo buti 16 diena bet nukelem nes smarkiai kosejau, ake neiskesit ir bus kankyne. dabar gydytojas siulo si ketvirtadieni, 22 diena, bet esu kaledom kevinej seimai 25 dienai vakarui rezervavus staliuka. Kas jau esat viska iskentusios pasakykit prasau ar imanoma yra tiketis kad 3cia deina po operacijos turesiu sveikatos sedet bare? ar tik guleti tesinores?

As manau kad absoliuciai viskas priklausys nuo tavo organizmo ir is anksto to niekaip nenuspesi. Daug kas ilgai kankinosi, as 3dienas po operacijos nieko nuo skausmo nebervartojau, nes nebeskaudejo. Sokiu sokti dar neeiciau, bet kelias valandas prie stalo galejau laisvai praleisti.
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2016 12 19, 11:52)
Sveikos mergytes, kreipiuosi i jau apsidariusias papulius. Man opercija turejo buti 16 diena bet nukelem nes smarkiai kosejau, ake neiskesit ir bus kankyne. dabar gydytojas siulo si ketvirtadieni, 22 diena, bet esu kaledom kevinej seimai 25 dienai vakarui rezervavus staliuka. Kas jau esat viska iskentusios pasakykit prasau ar imanoma yra tiketis kad 3cia deina po operacijos turesiu sveikatos sedet bare? ar tik guleti tesinores?


Neriziuok, gulejau lovoj ax.gif
Atsakyti

As svieziai operuota. Smarkiai pakankinta.

Sedet trecia diena galeciau bet vistiek ligoniukas busi. Jausi. 

Siandiena 5 paros ir visa diena ant koju darbe ir masinoj apsiblioviau. Nes pavargau ir viska skauda kaista niezti.

Tai yra as galiu bet jei galeciau nedirbt tai pagulet butu sveikiau ir protingiau.

Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2016 12 19, 16:19)
<p>As svieziai operuota. Smarkiai pakankinta.</p><p>Sedet trecia diena galeciau bet vistiek ligoniukas busi. Jausi. </p><p>Siandiena 5 paros ir visa diena ant koju darbe ir masinoj apsiblioviau. Nes pavargau ir viska skauda kaista niezti.</p><p>Tai yra as galiu bet jei galeciau nedirbt tai pagulet butu sveikiau ir protingiau.</p>

Sveikos mergaites!
Sveikinu su 'pakankinimu' biggrin.gif 4u.gif Sitokia operacija ir dar tiek pat laukia, saunuole! Kaip jautiesi? Kai parasei, kad ketini pirmadieni dirbti, susimasciau, kad veltui i ta darba skubi, tai sudetinga op, as bent savaite laiko namie praguleciau. Po trigubos operacijos, man labiausiai skaudejo siurbtas vietas, nors siurbe tai simboliskai, tik 300ml, bet tie sonai kaip gerai sumustos atrode. O ka kalbeti po tokios op kaip tavoji. Neverta skubeti i darbus ir t.t.. Geriau duoti laiko savo kuno atsigavimui. Kaip bebutu tai sudetinga operacija, nesvarbu, kad neskauda. Bet silpnumas jausis, taip ir nualpti galima darbo vietoje. As kai mama litanija pavariau biggrin.gif Bet saugoti save tikrai reikia.

Butri, kokiu ten siulus i lupytes dejaisi/. Pirma karta girdziu ax.gif Tu berods jau 3k lupytes putlinaisi, kodel per toki trumpa laika tiek daug kartu? Man labai idomu, nes as planuoju vasari truputeli, bet galvoju, kad visai be reikalo noriu 'truputi' biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ar priimsite naujoke? ax.gif Esu uzsiregistravus (.)(.) didinimo operacija su Maslausku, Vasario 6 d., tai labai domina laikotarpis po operacijos....
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2016 12 19, 19:11)
Sveikos mergaites!


Butri, kokiu ten siulus i lupytes dejaisi/. Pirma karta girdziu ax.gif  Tu berods jau 3k lupytes putlinaisi, kodel per toki trumpa laika tiek daug kartu? Man labai idomu, nes as planuoju vasari truputeli, bet galvoju, kad visai be reikalo noriu 'truputi' biggrin.gif


Sveikute kaip gyvuoji?ir as ta pat pamaniau,kad ji visai nesenai grazino lupytes.Nerizikuok daug pirmam kartui..geriau zinoti draugausi po to su veidrodziu ar ne.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2016 12 19, 21:45)
Sveikute kaip gyvuoji?ir as ta pat pamaniau,kad ji visai nesenai grazino lupytes.Nerizikuok daug pirmam kartui..geriau zinoti draugausi po to su veidrodziu ar ne.

Sveikute 4u.gif
Aciu, as labai gerai. Laukiam svenciu 4u.gif Manau, tai paskutinieji metai, kai sunus dar tiki Kaledu seniu, tai norisi, kad jie butu ypatingi wub.gif
Kaip tu? Vakar dar kaip tik apie tave pagalvojau, kad dingus. Bet po to prisiminiau, kad lyg i Lt sventems vyksit.

Papildyta:
QUOTE(irmulina @ 2016 12 19, 09:52)
Sveikos mergytes, kreipiuosi i jau apsidariusias papulius. Man opercija turejo buti 16 diena bet nukelem nes smarkiai kosejau, ake neiskesit ir bus kankyne. dabar gydytojas siulo si ketvirtadieni, 22 diena, bet esu kaledom kevinej seimai 25 dienai vakarui rezervavus staliuka. Kas jau esat viska iskentusios pasakykit prasau ar imanoma yra tiketis kad 3cia deina po operacijos turesiu sveikatos sedet bare? ar tik guleti tesinores?

Jei yra galimybe, tai atideciau op. Bent jau man tai trecia diena labai sutino viskas, tiesiog dege krutys. Manau tikrai nesinores baliavoti 4u.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 20 gruodžio 2016 - 09:15
QUOTE(KELV'ita @ 2016 12 20, 08:14)
Sveikute 4u.gif
Aciu, as labai gerai. Laukiam svenciu 4u.gif  Manau, tai paskutinieji metai, kai sunus dar tiki Kaledu seniu, tai norisi, kad jie butu ypatingi  wub.gif
Kaip tu? Vakar dar kaip tik apie tave pagalvojau, kad  dingus. Bet po to prisiminiau, kad lyg i Lt sventems vyksit.

Papildyta:

Jei yra galimybe, tai atideciau op.  Bent jau man tai trecia diena labai sutino viskas, tiesiog dege krutys. Manau tikrai nesinores baliavoti 4u.gif  Sekmes 4u.gif


Nesioperuociau,atideciau
Papildyta:
QUOTE(KELV'ita @ 2016 12 20, 08:14)
Sveikute 4u.gif
Aciu, as labai gerai. Laukiam svenciu 4u.gif  Manau, tai paskutinieji metai, kai sunus dar tiki Kaledu seniu, tai norisi, kad jie butu ypatingi  wub.gif
Kaip tu? Vakar dar kaip tik apie tave pagalvojau, kad  dingus. Bet po to prisiminiau, kad lyg i Lt sventems vyksit.

Papildyta:



Laimingas vaikas!
Taip ruosiames jau i Lt.Tai zaraza kimba tik..tikiuos neisirgsim visi..pikta,kad suima tada kai tikrai nereikia.Panasu,kad mano dukra irgi panasei del senio...ir man netiketai gavosi taip,kad turesim(tikiuosi)laabai tikroviskas sventes..nesulaukiu.
Atsakyti