Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Butri @ 2017 02 10, 20:13)
Priaugus dabar +5kg  unsure.gif  nu ***** per du metus isleidi tiek kiek gaunasi implantas visam gyvenimui...
Papildyta:
Jau esu sakius man grazu extra skinny, bet tuoj neliks tu kg  smile.gif  nusistoves tos mintys...

Man tai kosmosas, kaip tu taip greit priaugi 5 kg ir paskui numeti 8kg.

Tai tu laikaisi dietos, o po dietos organizmas pasiima savo ir negali valgyti sustot, svoris grįžta su kaupu?

Esu kartą priverstinai mažai valgius, nes tiesiog neturėjau pinigų nei pagalbos. Paskui pusę metų kovojau su savimi, tiesiog ėdžiau, rijau viską iš eilės. Jei prieš mane buvo batonas, visą suvalgydavau, jei 500ml lydyto sūrio, negalėdavau padėti tol, kol pakuotė likdavo tuščia, jei dešra, tai nėr dešros visos per kartą. Pykau ant savęs, svoris, savaime suprantama, augo kaip ant mielių, bet nieko sau negalėjau padaryti, kol organizmas apsiprato, kad bado režimas jau baigėsi ir nereikia kaupt kaip išprotėjus kitam kartui.
Atsakyti
Sveikos merginos, as po konsultacijos su TA, sujauke mano mintis ziauriai, tai net nebezinau net ka galvot-tai ko isivaizdavau, kad man reikia, ir ko noriu, stipriai prasilenke su gydytojo rekomendacija...
As buvau visad isikandus apvaliu implantu ir 100% isitikinus, kad man reikia pakelimo (nereikalingos odos pasalinimo). Na noriu as tu staciu aukstos projekcijos papu-ir ka man daryt... Gydytojas siulo mentor anatominius, vidutinio aukstumo projekcijos-350cc, neatsikabinau del pakelimo-tai nezymu vidini (liaukos pakelima) darytu, bet jokiu odos nupjaustymu). Jis savo pasiulyma motyvuoja tuom, kad mano krutine nera baisiai nukarus, atseit ant ribos dar cia, truputi zemiau butu, reiktu kelt, be pakelimo maziausia komplikaciju, ne visai idealaus varianto tikimybe. Is jo kalbu susidariau nuomone, kad tokiu atveju kaip mano jis pries apvalius implantus (jie tik negimdziusuom, su elastinga krutines oda tik-nes tada graziausiai jie ziurisi)

Dar pribloske mane pasiulymas sone, prie pazastu riebalo pasiurbt-as visad maniau, kad virsus pas mane tiek isdziuves, kad ten riebalo ne kvapo biggrin.gif, bet parode mano pacios fotkes-nu matosi ten kazkas, man atrode, kad ten raumuo krutines ax.gif

Nezinau net ka galvot... Kazkaip jis labai pries tuos pakelimus man susirode, daugybe ten foto prirode kiek taisymu turejes butent su apvaliais implantais ir pakelimu. O varianta kur jis siulo-vaizdas naturalesnis, bet komplikaciju, nevisai vienodu krutu tikimybe laikui begant daug mazesne (arba lygi beveik nuliui)
Na ispeike jis motiva implantus, gerai nors tiek kad jis sutinka su mano nuomone del mentoro biggrin.gif Gavau paciupinet abu...
Ai dar pas mane kairioji krutis nezymiai mazesne uz desiniaja, tai siulo siulo ieskot pas mane riebalu ir kazkiek i ta kairiaja privaryt...

Laukia manes dar dvi konsultacijos geguzi (jetau kiek laukt) su kitais gydytojais... Labai noriu ir kitu specu nuomone isgirst.
Siaip gydytojas fainas, tikrai matosi kad ismano apie tai ka kalba, bet as bijau, kad rezultatas neatitiks mano lukesciu (papu po nosim) Ir jei operuociaus pas ji-pasirinkciau saugesni ir naturalesni varianta, bet nebutinai gauciau tokio vaizdo kokio noreciau...

Ar daug cia musu merginu daretes didinima su pakelimu? Kokia jusu nuomone?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lindrukas: 10 vasario 2017 - 23:37
as zinok manau, kad nei vienos is tu, kurios daresi op su pakelimu, papai nestovi kaip barbei po nosim.. g.gif ta pazastu siurbima kaip suprantu jis daug kam siulo/daro.. turbut jam ta vieta estetiskai labai svarbi smile.gif
Atsakyti
As tai labai patenkinta savo pazastu riebalu nusiurbimu biggrin.gif

lindrukas... Gauni daug ka apmastyti kaip suprantu - linkiu nesunkiai nusitaikyti reikiama linkme ir rpadeti igyvendinti plana 4u.gif
Atsakyti
Na žinai gyd sako gyd žino, bet vėl gi jai pati nori visai ne to tai čia sunkiau. Neskubėk, eik y kitas konsultacijas ir sekmės. 4u.gif
Atsakyti
O kodel tik geguze kitos konsultacijos? Pas kokius gyd?
Atsakyti
DenimonDenim, as ne LT, operacija planuoju tik rugpjuti,, Lt trumpam griztu tik geguzi-tada ir buvau uzsirasius konsultacijom, netycia suzinojau, kad TA kelias dienas konsultuoja Londone, tai isiprasiau cia. LT labai trumpai busiu su kitais reikalais-pabijojau, kad nespesiu per pusdieni 3 gydytoju apibegt. Uzsirasius esu pas SV, dar noreciau pas KM papult.

Krutines didinimas mano planuose jau buvo paskutinius 6metus, bet vis iki galo nepasiryzdavau, per tiek laiko jau tiek prisikaicius ir susidarius nuomone ko noriu ir ko reikia, kad sunku gydytojo patarimus racionaliai vertint...

Dar del tu dydziu-as nenoriu ju dideliu, bet noriu iskilaus virsaus. Mano ugis 178, svoris masej 67, pasidziovinus 63-64, gydytojas is kart 350cc pasiule... Cia butu is tuscio C i pilna C. Kadangi didele krutine nera mano prioritetas, tai as del to ir nekamantinejau jo... Dabar galvoju, kad reikejo. Perziurejus sarasiuka merginos daug zemesnes ir smulkesnes didesnius dejos ir ne viena per dideliais nesiskunde biggrin.gif As dabar mastau, kad pradings man tie 350ml su mano ugiu ir svoriu biggrin.gif
Visa nakti man ta konsultacija sapnavos. Beprote biggrin.gif Ir isvis man susirode, kad TA nelabai mano noru paise, bet pagal savo grozio suvokima siule varianta toki koki siule. Ai, nebekankinsiu saves-sulauksiu kitu konsultaciju, o tada ir galvosiu.
Atsakyti
As turiu 425 cc, 173/58, tikrai jie neatrodo dideli smile.gif SV man siule 275 (ar 290, jau neprisimenu gerai, tai butu man tikrai per mazi ir net odos neuzpildytu), tai tiketina kad jis tau dar mazesnius nei TA pasiulys.
O su pakelimu nebus labai stati krutine, ji kaip tik naturaliau ziurisi, nors ir apvalius implantus po pakelimo deda.
As tavo vietoj, jei dr siulo, dziaugciausi tuo vidiniu pakelimu ir imciau aukstos projekcijos implantus, bet virs 400 cc. aisku jei matmenys leidzia ;) parasyk jam emeila del didesnio dydzio pasikonsultuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 11 vasario 2017 - 10:29

ax.gifnusipirkau buta bigsmile.gifdabar vyro truksta ir bus pilnas paketas biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifvaziuojam su draugais ryt i druskininkus,reikia jau truputi is Kauno pabegt... Ir kaip numest 8kg?

Sveikinimai su nauju bustu  :4u:  ateis laikas, bus ir vyras  :P  mane visa gimine jau uzknisa su tuo "tai ar turi koki drauga? Tai kodel ne? Tai kada turesi?" Blyyyyn  :huh2:  nebuvo laiko ir noro vyrui, o dabar su mama juokiames - papai yra, antakiai yra (vakar pasidariau, irgi ilgai svajota ), tai galesiu ir berno ieskot  :D 


Esu kartą priverstinai mažai valgius, nes tiesiog neturėjau pinigų nei pagalbos.

:4u:  zinau, ka tas reiskia... ir pas mane buvo tokia situacija...

Sveikos  :4u: 

Buvau vakar dar pasitikrinti, pries isvaziuodama, tai daktarelis viskuo patenkintas, viskas graziai gyja, sake, galiu bandyt jau ant sono gult, jei patogiai jausiuos, bet palauksi dar nors iki pirmadienio  :hmm:  nors jau kancia ant nugaros gulet  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 11, 09:20)
As turiu 425 cc, 173/58, tikrai jie neatrodo dideli smile.gif SV man siule 275 (ar 290, jau neprisimenu gerai, tai butu man tikrai per mazi ir net odos neuzpildytu), tai tiketina kad jis tau dar mazesnius nei TA pasiulys.
O su pakelimu nebus labai stati krutine, ji kaip tik naturaliau ziurisi, nors ir apvalius implantus po pakelimo deda.
As tavo vietoj, jei dr siulo, dziaugciausi tuo vidiniu pakelimu ir imciau aukstos projekcijos implantus, bet virs 400 cc. aisku  jei matmenys  leidzia ;) parasyk jam emeila del didesnio dydzio pasikonsultuot


Reikes parasyt gydytojui ka jis mano apie didesnius implantus. Nelabai gaudaus as tuos skaiciukuos, bet tikslus matmenys implanto 12x12.5x5,1. Pagal jo paaiskinima cia plotis i sonus x ilgis i auksti ir projekcija. Palei jo lentele kazkur per viduri pagal aukstuma. As galvoju, kad sukist tikrai daugiau sukistu, nes nera taip kad visai netureciau mesos ant krutu-tik tas krutines virsus jau viena skura. As kai paklausiau apie aukstesnes prijekcijos-jis sake nereikia, kruties virsus labai liesas ir stipriau matytuos konturas.
Pries pora dienu apziurejau drauges papulius gyvai-jai su pakelimu apvalus 360ml deti. Po op 3men-dydis mano akim jai tobulas (tik jinai 10kg lengvesne ir 10cm zemesne) Kai maciau ja tik po op-man krutine jos atrode kaip bombos-gerokai per dideli, bet praejus tinimui pats gazas. Tai realiai mastant man tikrai mazoka tu 350ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lindrukas: 11 vasario 2017 - 11:05
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 11, 10:46)
Reikes parasyt gydytojui ka jis mano apie didesnius implantus. Nelabai gaudaus as tuos skaiciukuos, bet tikslus matmenys implanto 12x12.5x5,1. Pagal jo paaiskinima cia plotis i sonus x ilgis i auksti ir projekcija. Palei jo lentele kazkur per viduri pagal aukstuma. As galvoju, kad sukist tikrai daugiau sukistu, nes nera taip kad visai netureciau mesos ant krutu-tik tas krutines virsus jau viena skura. As kai paklausiau apie aukstesnes prijekcijos-jis sake nereikia, kruties virsus labai liesas ir stipriau matytuos konturas.
Pries pora dienu apziurejau drauges papulius gyvai-jai su pakelimu apvalus 360ml deti. Po op 3men-dydis mano akim jai tobulas (tik jinai 10kg lengvesne ir 10cm zemesne) Kai maciau ja tik po op-man krutine jos atrode kaip bombos-gerokai per dideli, bet praejus tinimui pats gazas. Tai realiai mastant man tikrai mazoka tu 350ml

Lindrukas, man lygiai tokius pat TA sudejo 4u.gif Paaukstinto profilio - butent virsutinei daliai papildyt jie 4u.gif Buvo panasiai kaip tu rasei - tuscias C, netgi labiau tarpinis tarp B ir C ir ypac virsus tuscias... Eina tik trecia savaite, dar toli iki galutinio vaizdo, bet bent man atrodo, kad visai gerai atrodys po tu triju-sesiu menesiu, ypac jei nori labiau papildyt, o ne padidint krutine ax.gif
TA labiau naturalistas, jisai labai proporciju ziuri, bet kiek i didesne puse negu SV kaip susidariau vaizda. KM labiau linkes i apvalius implantus - neteko dar is aplinkos susidurt nei su viena, kuriai jis butu dejes anatominius.
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 10, 22:35)
Sveikos merginos, as po konsultacijos su TA, sujauke mano mintis ziauriai, tai net nebezinau net ka galvot-tai ko isivaizdavau, kad man reikia, ir ko noriu, stipriai prasilenke su gydytojo rekomendacija...
As buvau visad isikandus apvaliu implantu ir 100% isitikinus, kad man reikia pakelimo (nereikalingos odos pasalinimo). Na noriu as tu staciu aukstos projekcijos papu-ir ka man daryt... Gydytojas siulo mentor anatominius, vidutinio aukstumo projekcijos-350cc, neatsikabinau del pakelimo-tai nezymu vidini (liaukos pakelima) darytu, bet jokiu odos nupjaustymu).  Jis savo pasiulyma motyvuoja tuom, kad mano krutine nera baisiai nukarus, atseit ant ribos dar cia, truputi zemiau butu, reiktu kelt, be pakelimo maziausia komplikaciju, ne visai idealaus varianto tikimybe. Is jo kalbu susidariau nuomone, kad tokiu atveju kaip mano jis pries apvalius implantus (jie tik negimdziusuom, su elastinga krutines oda tik-nes tada graziausiai jie ziurisi)

Dar pribloske mane pasiulymas sone, prie pazastu riebalo pasiurbt-as visad maniau, kad virsus pas mane tiek isdziuves, kad ten riebalo ne kvapo biggrin.gif, bet parode mano pacios fotkes-nu matosi ten kazkas, man atrode, kad ten raumuo krutines ax.gif

Nezinau net ka galvot... Kazkaip jis labai pries tuos pakelimus man susirode, daugybe ten foto prirode kiek taisymu turejes butent su apvaliais implantais ir pakelimu. O varianta kur jis siulo-vaizdas naturalesnis, bet komplikaciju, nevisai vienodu krutu tikimybe laikui begant daug mazesne (arba lygi beveik nuliui)
Na ispeike jis motiva implantus, gerai nors tiek kad jis sutinka su mano nuomone del mentoro biggrin.gif Gavau paciupinet abu...
Ai dar pas mane kairioji krutis nezymiai mazesne uz desiniaja, tai siulo siulo ieskot pas mane riebalu ir kazkiek i ta kairiaja privaryt...

Laukia manes dar dvi konsultacijos geguzi (jetau kiek laukt) su kitais gydytojais... Labai noriu ir kitu specu nuomone isgirst.
Siaip gydytojas fainas, tikrai matosi kad ismano apie tai ka kalba, bet as bijau, kad rezultatas neatitiks mano lukesciu (papu po nosim) Ir jei operuociaus pas ji-pasirinkciau saugesni ir naturalesni varianta, bet nebutinai gauciau tokio vaizdo kokio noreciau...

Ar daug cia musu merginu daretes didinima su pakelimu? Kokia jusu nuomone?

Zinai gerai ar blogai pasirinkom dazniausia mes taip ir nesuzinom.Isiklausyk,net uzsirasyk ka tau jis supasakojo.Ir idemei isklausyk kitu,ir tada neskubedama priimk sprendima.Jie visi turi savo poziurius taktikas,bet tikiu issirinksi tinkamiausia sau.Man TA irgi sumaise kortas,bet tik tiek.Neparode graziu pavizdziu,tik savo,ar kitu klaidu taisymus,nuotraukos tikrai prisidejo prie to,kad nesirinkciau jo.Pilvo nelietes pasake,kad raumenys neplyse.Na gerai pagalvojus jo siulyti variantai buvo labai naturalus,ir kas zino kaip jie man butu patike..nes dar neaisku kaip dabar baigsis.Yra ka tau pagalvoti,tik kaip suprantu nesieki tu labai naturalaus rezultato!)o TA toks ir yra.Tik kartais mes pacios nezinom ko norim,arba norim to kas mums nebutina,ar netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 11 vasario 2017 - 14:42