Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(lindrukas @ 2017 02 09, 16:20)
Sekmes 4u.gif Papasakok ka pasakys, manes konsultacija su juo ryt laukia... Nors dar tik pirma konsultacija-bet panikuot peadedu kaip pries op biggrin.gif

Būtinai - man taip pat butu labai idomu jei tu eitum pirma mirksiukas.gif manau vis tiek prašysiu, kad ir tu po savo konsultacijos papasakotum įspūdžius - gal pamiršiu ko paklaust blink.gif

As irgi labai jau aktyviai kazka sapnavau ir nervuojuos kaip mergaite ax.gif nors bandau mąstyti is profesionalios puses, pati panašioje srity juk dirbu, taciau vis vien tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 09, 12:47)
As buvau uzstrigus kambarely prie siuksliu ismetimo vamzdzio, ieidama duris petim atsistumiau, bet iseiti niekaip  biggrin.gif . Gerai, kad vyras buvo namie, po kurio laiko pasigedes atejo isvaduoti  rolleyes.gif
ahahah bigsmile.gif hihihi.gif hihihi.gif

maniskiam sian du metaaaaai! wuhuuu flirt.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 02 09, 21:38)
ahahah bigsmile.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

maniskiam sian du metaaaaai! wuhuuu flirt.gif  flirt.gif

Geras! Vadinasi man metai! Buciau praziopsojus biggrin.gif
Nu tai su sukaktim tave biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 09, 14:49)
Geras! Vadinasi man metai! Buciau praziopsojus biggrin.gif
Nu tai su sukaktim tave  biggrin.gif  4u.gif

Moocho, DenimOnDenim, su gimtadieniais ladies birthday.gif
Jungiuos prie jusu, maniskiams irgi 2 metukai uz keliu dienu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexi19: 09 vasario 2017 - 21:21
juhu na ir didelis balius! keliu sampe uz jus visas clap.gif alc.gif
Atsakyti
Alexi, ir tave lady.gif lotuliukas.gif

As siandien jau isvis gerai jauciuosi, pati net zvengiu, po vizito pas gyd kaip nauja lotuliukas.gif galeciau pirmadieni ir i darba eiti. Bet neisiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 09 vasario 2017 - 22:18
Sveikos. 4u.gif kažkaip pastebėjau, kad dauguma čia iš po visitors pas daktarus pradeda geriau jaustis. ax.gif burtininkai gal tie daktarai. biggrin.gif
Ydomu Kaip sekėsi vienai merginai konsultacija pas T.A bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 02 09, 20:38)
ahahah bigsmile.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

maniskiam sian du metaaaaai! wuhuuu flirt.gif  flirt.gif


Valio! Denim ir tau valio!!!

O as mastau apie lupos implanta rimtai... ax.gif nusipirkau buta bigsmile.gif dabar vyro truksta ir bus pilnas paketas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif vaziuojam su draugais ryt i druskininkus,reikia jau truputi is Kauno pabegt... Ir kaip numest 8kg?
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 02 10, 11:05)
Valio! Denim ir tau valio!!!

O as mastau apie lupos implanta rimtai...  ax.gif nusipirkau buta  bigsmile.gif  dabar vyro truksta ir bus pilnas paketas  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  vaziuojam su draugais ryt i druskininkus,reikia jau truputi is Kauno pabegt... Ir kaip numest 8kg?

Rimtas pirkinys, sveikinu 4u.gif

A tu juokauju? 8 kg??? Tai puse taves neliks unsure.gif

O su fileriais negerai? Issivaiksto?
Atsakyti
Sveikos! smile.gif

Sveikinu su papu gimtadieniais visas smile.gif

Butri, 8 kilus??? Cia tiek priaugus buvai? Nenusikudink ir dabar graziai atrodai!
Nors man irgi reiktu numest 5kilus.

Man is saves paciai juokas ima, viena diena planuoju mintyse, kad tikrai keisiu implantus, o kita jau dziaugiuos esamais.
Savo draugem nesakiau, kad isidejau, tai jos vis apie papus arba plastines tema bando isukt, kad pati issiduociau, nes pasikeitimai tai juk akivaizdus, o as tyliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 10, 10:24)
Rimtas pirkinys, sveikinu 4u.gif

A tu juokauju? 8 kg??? Tai puse taves neliks unsure.gif

O su fileriais negerai? Issivaiksto?


Priaugus dabar +5kg unsure.gif nu ***** per du metus isleidi tiek kiek gaunasi implantas visam gyvenimui...
Papildyta:
QUOTE(Tropic @ 2017 02 10, 18:14)
Sveikos!  smile.gif

Sveikinu su papu gimtadieniais visas smile.gif

Butri, 8 kilus??? Cia tiek priaugus buvai? Nenusikudink ir dabar graziai atrodai!
Nors man irgi reiktu numest 5kilus.

Man is saves paciai juokas ima, viena diena planuoju mintyse, kad tikrai keisiu implantus, o kita jau dziaugiuos esamais.
Savo draugem nesakiau, kad isidejau, tai jos vis apie papus arba plastines tema bando isukt, kad pati issiduociau, nes pasikeitimai tai juk akivaizdus, o as tyliu smile.gif


Jau esu sakius man grazu extra skinny, bet tuoj neliks tu kg smile.gif nusistoves tos mintys...
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 02 10, 20:13)
Priaugus dabar +5kg  unsure.gif  nu ***** per du metus isleidi tiek kiek gaunasi implantas visam gyvenimui...


O ju kaip papu nereikia keisti kas 10 metu? Vis i didesni ir didesni biggrin.gif
Atsakyti