Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Ahahaha lotuliukas.gif panasiai lotuliukas.gif
Siaip fainai pakalbejom, prisijuokem, mano nerimus visus nuramino kazkaip lotuliukas.gif ir stebuklingai pegerejo lotuliukas.gif
Atsakyti


Sveikos. smile.gif
O sakykit kiek dienų po op praleidot lovoi? Ten žiūrėjau realself video keliasi vienos po 1d op lovoi kitos po 2d, 3d ir panašiai. unsure.gif

As antra diena nelabai norejau vaikscioti, tai tik po namus ratais sukau, nes nepataria ilgai gulet... siandien jau noriu I akropoli nuvaryt, lyg ir turiu jegu, nieko baisiai neskauda   :)​ 

Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 09, 08:01)
Na tikiuosi, kad jau po op 1d būsiu able kažkur eiti ir kažką padaryti, nenoriu puse savo atostogų Lt praleist lovoi. unsure.gif kaip manai apsimoka po op kai jau jausiu, kad galiu iki parduotuvių eiti pasižiūrėti ir nusipirkti sportinę liemenėlę ar geriau dar palaukti kažkiek kol ten tas tinimas praeis ir visa kita. Nes vistiek po maždaug 4sav planuoju per vestuves dėtis sportinę tai taip ar taip reiks pirkti, tik galvoju gal geriau Lt Akropolyje pavaikščioti po parduotuves.


As antra diena nuvairavau labai atsargiai iki viesbucio netoli klinikos, nuejom su sese iki vynotekos kazko skanaus, i verocafe kavos, i klauku priemoniu parde sampunu ir t.t. Na bet as taip letai koja uz kojos - kad grynam ore pabuti ejau. Apie liemeneliu matavimusis ir buvimus prekybcentryje butu buve net baisu pagalvot unsure.gif Trecia diena parvaziavau is Kns i Vln ir tesiau mamos pareigas tik be nesiojimu biggrin.gif

O siaip tai LT nieko nera pasirinkimo su uztraukiamu priekiu, o per galva maunamos tai kazin ar geras sumanymas taip anksti po op... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 09, 08:26)
Pamenu, vieną sportinę liemenėlę, maunamą per galvą, taip užsimoviau, kad paskui nei pirmyn nei atgal pajudėt negalėjau. Kol liemenėlę nulupau, galvojau ir papus su ja nusilupsiu.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi negaliu 😁
Atsakyti
Na tikiuosi būsiu iš tų kuriom skauda mažiau. O ir šiaip nelabai bijau skausmo tai gal nebus taip baisiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 09, 12:21)
Na tikiuosi būsiu iš tų kuriom skauda mažiau. O ir šiaip nelabai bijau skausmo tai gal nebus taip baisiai. smile.gif

Nusiteik, kad nebus mirksiukas.gif
Beje, lyg nevienodai man leistis pradeda - desinys kaip ikaltas, kietas, medinis kol kas, o kairys ima po biski gyvas darytis rolleyes.gif pasidalinkit patirtim
Atsakyti
as po op isvis supratau, kiek mes kasdien dirbame su raumenu jega, o to net nezinom. Po op man dureles masinoj uzdarinejo, nes paciai tiesti rankas buvo sunku. Jei eidavau i koki pastata, kur durys ne pacios atsidaro, tai laukdavau kol kas nors pries mane eis - nes paciai stumti/traukti buvo labai sunku. O kita diena po op kai mama veze namo su masina, tai jauciau kiekviena duobe ir duobelyte Kaune, galvojau neisvaziuosim gyvos biggrin.gif zodziu.. gali iskilti netiketu sunkumu biggrin.gif beje, manau, kad UK didesnis pasirinkimas sportinukiu ax.gif pvz ir TkMaxx papigiai gali ju rast mirksiukas.gif bet gal ir LT pasiseks 4u.gif
Atsakyti

Jau issimaudziau siandien, tai beplesdama pleistra, odos gabala nusiplesiau  :huh2:  nzn ar varysiu I akropoli,  kazko sunku pasidare..

Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 02 09, 14:23)
Jei eidavau i koki pastata, kur durys ne pacios atsidaro, tai laukdavau kol kas nors pries mane eis - nes paciai stumti/traukti buvo labai sunku.


As buvau uzstrigus kambarely prie siuksliu ismetimo vamzdzio, ieidama duris petim atsistumiau, bet iseiti niekaip biggrin.gif . Gerai, kad vyras buvo namie, po kurio laiko pasigedes atejo isvaduoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 09, 12:47)
As buvau uzstrigus kambarely prie siuksliu ismetimo vamzdzio, ieidama duris petim atsistumiau, bet iseiti niekaip  biggrin.gif . Gerai, kad vyras buvo namie, po kurio laiko pasigedes atejo isvaduoti  rolleyes.gif

Omg, iki apsisiusiojimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As einu šiandien i konsultacija pas TA. Kad tik nepamiršt ko paklausti. Idomu jau baisiai, kokį verdiktą man iškels bigsmile.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(moocho @ 2017 02 09, 12:23)
as po op isvis supratau, kiek mes kasdien dirbame su raumenu jega, o to net nezinom. Po op man dureles masinoj uzdarinejo, nes paciai tiesti rankas buvo sunku. Jei eidavau i koki pastata, kur durys ne pacios atsidaro, tai laukdavau kol kas nors pries mane eis - nes paciai stumti/traukti buvo labai sunku. O kita diena po op kai mama veze namo su masina, tai jauciau kiekviena duobe ir duobelyte Kaune, galvojau neisvaziuosim gyvos  biggrin.gif zodziu.. gali iskilti netiketu sunkumu biggrin.gif beje, manau, kad UK didesnis pasirinkimas sportinukiu  ax.gif  pvz ir TkMaxx papigiai gali ju rast  mirksiukas.gif bet gal ir LT pasiseks 4u.gif

Tai jau tikrai - as irgi visur pirma visad, tad bijau, kad netyčia griebsiu ar stumsiu ka užtikrinta tokia ir prisidirbsiu unsure.gif karta mačiau vienai merginai nutrūko vienas dygsniukas - buvo tik apie 10 dienų po op ar vos savaite. Ji nepamasciusi stumtelejo automobilio dureles uždarant ir truko. Vienas randeliai gražus, o kitas is šono ir pasigarbanojo ir tapo toks raudonas, patino. unsure.gif
Atsakyti

As buvau uzstrigus kambarely prie siuksliu ismetimo vamzdzio, ieidama duris petim atsistumiau, bet iseiti niekaip biggrin.gif. Gerai, kad vyras buvo namie, po kurio laiko pasigedes atejo isvaduoti rolleyes.gif

:D  :)  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 02 09, 13:59)
Omg, iki apsisiusiojimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As einu šiandien i konsultacija pas TA. Kad tik nepamiršt ko paklausti. Idomu jau baisiai, kokį verdiktą man iškels  bigsmile.gif  tongue.gif



Sekmes 4u.gif Papasakok ka pasakys, manes konsultacija su juo ryt laukia... Nors dar tik pirma konsultacija-bet panikuot peadedu kaip pries op biggrin.gif
Atsakyti