Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(liida @ 2017 02 07, 18:17)
Taip nei noredama nepagreitinsi to.As greitai atsitiesiau,bet gal tai ir turejo itakos randui,ir nezinau ziuriu foto ir neiziuriu ar pasislinko jis ar ne.Bet as po tokios op ilgai neskubeciau(pagal galimybes)nei tiestis,nei kilnoti ko,nei jokiu budu sportuoti.

Pamenu, liida, kaip tu,praejus gal savaitei po op, po prekybcentri lakstei su savo nepatogiais batais biggrin.gif Pagalvojau, nieko sau, na ir varo mergaite biggrin.gif
po op kai pas dr i perrisimus vazinejau, jiar pasake ' oi oi oi stabdykit arklius biggrin.gif , nes irgi sast nuo to stalo per pilvo raumenis kaip syga ir sedziu. Tai sudrausmino, paaiskino, kad negalima, reikia atsargiai, neskubeti, saugotis ir t.t... O kai paverkdavau, kad 'bijau, kad nebeissitiesiu, tai dr pajuokavo, kad pati labai norejau, nebuvo ka 'pjauti, tai teko 'ektra' isimti biggrin.gif Zinoma, jis juokavo, bet jo minti supratau...
O kas tavo pilvelio randukui? jis aukstai? siandien bandziau issimatuoti jo ilgi, tai toks juokas sueme, nes neradau rando galo!!! Tiek sugijo graziai, kad neiziurejau kur pradzia, o kur pabaiga bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 07 vasario 2017 - 21:29
Oho, kaip smagiai šiandien įsiplepejot bigsmile.gif labukas 4u.gif

Džiugu girdėt, kad naujai pasitobulinusios patenkintos. Daug klausimu man kilusiu jau per šiandien ir atsakėt.

--> Taciau ka pastebėjau žiūrinėdama nuotraukas (ne jūsų žinoma), kad speneliai pries ir po lyg ir skiriasi - ar ne isdideja? Gal pakomentuokite pasitobulinusios? rolleyes.gif

--> Dar Fb mačiau kalbėjo apie drenus po op - vienos teigė, kad lengvesnis gijimas kai sudeda drenus ( sąsajoj su tuo, kad nereikalingi skysčiai: kraujas, pūliai, krešuliai etc., pasisalina per drenus ir nereikia pačiam organizmui šalinti kepenų pagalba - nežinau kiek teisingas šis teiginys), o kitos gi atvirkščiai pasisakė. unsure.gif
Atsakyti
Matau, kad irgi klause del mazesnes liemeneles - man reiktu 34c. Gal kas turi nebenaudojama?
Atsakyti
o kam jum cia visom ta antra liemenele? nusipirkit kokia patogia sportine liemenele, galesit ir toliau naudot, kam tie antri bobutiski sarvai smile.gif

man speneliai nei kiek nepakito/nepadidejo.

temos dabar kiek zinau be galo, be pabaigos..nieko gero unsure.gif i nauja versija dar nebuvau pasijungus kad informacija paskaityt, bet kaip suprantu, reiktu del uzdarymo pas moderatores kreiptis..

sveikatos ir greito gyjimo visom wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 07, 19:52)
Ka žinau kai jau turėsiu (.)(.) tai gal ir su krūtim pradėsiu sukti.  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif iki asaru

QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 02 07, 23:36)
Taciau ka pastebėjau žiūrinėdama nuotraukas (ne jūsų žinoma), kad speneliai pries ir po lyg ir skiriasi - ar ne isdideja? 


Man kazkuriuo metu atrode padideje, bet neturiu foto pries op, tai negaliu palyginti smile.gif . Teoriskai idejus implanta oda tempiasi visur tolygiai, tai gali ir areoles ciut platesnes pasidaryt, nors ka as zinau unsure.gif

QUOTE(moocho @ 2017 02 08, 00:10)
o kam jum cia visom ta antra liemenele? nusipirkit kokia patogia sportine liemenele, galesit ir toliau naudot, kam tie antri bobutiski sarvai 


drinks_cheers.gif ta pati pagalvojau. As valandai dviems tiesiog aptempta maikute uzsidedavau, kol sarvai skalbesi ir dziovinosi.
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 07, 20:27)
Pamenu, liida, kaip tu,praejus gal savaitei po op, po prekybcentri lakstei su savo nepatogiais batais biggrin.gif  Pagalvojau, nieko sau, na ir varo mergaite biggrin.gif
po  op kai pas dr i perrisimus vazinejau, jiar pasake ' oi oi oi stabdykit arklius biggrin.gif , nes irgi sast nuo to stalo per pilvo raumenis kaip syga ir sedziu. Tai sudrausmino, paaiskino, kad negalima, reikia atsargiai, neskubeti, saugotis ir t.t... O kai paverkdavau, kad 'bijau, kad nebeissitiesiu, tai dr pajuokavo, kad pati labai norejau, nebuvo ka 'pjauti, tai teko 'ektra' isimti  biggrin.gif  Zinoma, jis juokavo, bet jo minti supratau...
O kas tavo pilvelio randukui? jis aukstai? siandien bandziau issimatuoti jo ilgi, tai toks juokas sueme, nes neradau rando galo!!! Tiek sugijo graziai, kad neiziurejau kur pradzia, o kur pabaiga bigsmile.gif

Vazinejau ir as tongue.gif parde buvo kitoj kelio pusej salia klinikos visai,is leto palengva ir nulinguodavau,ir namo zinoma su taxi ne per didziausius norus nebutu kitaip iseje.Tas antpludis jegu budavo po masazu.2 sav pragulejau praktiskai tai galvoju,kad ten gerai viskas buvo,o va gryzus namo reikejo dar pagulineti.Yra kaip yra nera ir nebus kaip pas tave grazus tie randukai,bet kiek zinau tau isskirtinai graziai ir sugijo,retai kam taip sugyja.

Merginos nereikia antros liemeneles jums,isigykite paprastas sportinukes prieky su uztrauktukais bis tas pats pasikeitimui kol pradzius.

Labas rytas visoms!
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 02 07, 23:10)
o kam jum cia visom ta antra liemenele? nusipirkit kokia patogia sportine liemenele, galesit ir toliau naudot, kam tie antri bobutiski sarvai  smile.gif


Aš pirkau per priekį kabliukais sukabinamą,o po to ją sportui naudojau ir naudoju .
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 08, 09:19)

Merginos nereikia antros liemeneles jums,isigykite paprastas sportinukes prieky su uztrauktukais bis tas pats pasikeitimui kol pradzius.


As turiu sportine, noriu antros, o "bobutiska" jau per didele pirkti, bet kol nerandu patinkancios antros sportinukes, galvoju gal kuri perleistu mazesne savo "isaugta" - greiciau butu vietoj...

Bet jeigu gaila, tai taip ir sakykit... lotuliukas.gif
__

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 08, 10:54)
As turiu sportine, noriu antros, o "bobutiska" jau per didele pirkti, bet kol nerandu patinkancios antros sportinukes, galvoju gal kuri perleistu mazesne savo "isaugta" - greiciau butu vietoj...

Bet jeigu gaila, tai taip ir sakykit...  lotuliukas.gif
__

Labas rytas  4u.gif

Man tai tikrai ne gaila, galiu duoti savo 32C, tik nesmagu siūlyti, nes ji jau tokia "panešiota", dėvėjau ją ištisai 10 savaičių.
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 08, 11:43)
Man tai tikrai ne gaila, galiu duoti savo 32C, tik nesmagu siūlyti, nes ji jau tokia "panešiota", dėvėjau ją ištisai 10 savaičių.


Labas rytas, kokios firmos liemenele? Ieskausi nusipirkimui. planuoju operacija pas Kaikari.
Atsakyti
smile.gif+2017 02 08, 10:55-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2017 02 08, 10:55)
Labas rytas, kokios firmos liemenele? Ieskausi nusipirkimui. planuoju operacija pas Kaikari.


As jau nulekiau pas ja i PM "rezervuotis" biggrin.gif
Atsakyti
Bent jau mano per 6 sav ties (.)(.) taip isdilo, isretejo, ir ta apatine guma tokia susiraukslejus, issitampius, tai akivaizdu, kad tokia ir prilaiko gerokai maziau. Man atrodo, jus nusipirkit naujas, tai bent naudos is tokios bus unsure.gif
Atsakyti