Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 07, 13:54)
pjuvis virs rauksles, tai mazas sansas, kad iskris. </p>


Neiskris neiskris biggrin.gif
Lauksim foto bigsmile.gif
__

Kas per ka ir kur labiau norisi / matosi / tinka / nepatinka - juk labai individualu, tai belieka dziaugtis, kad NET tiek visokiu budu yra is kuriu galima rinktis patinkanti ir tinkanti labiausiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 02 07, 13:52)
Va, liks pas MoulinRouge tik siūliukai, sukritę į pažasties raukšlę ir niekas nė neįtars tų pjūvių.


Belieka tiketis kad taip ir bus bigsmile.gif

As ant sono po 2 sav tik isdrysau gultis (tai va jau guliu ant sono), bet iki tol ne tiek kad negalejau, bet bijojau... Kad nenuspausciau ko nors unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 07, 11:48)
Kelvita, aciu, normaliai visai jauciuosi. Tikejausi, kad bus blogiau. Tik toks jausmas, kad man raumenis virsuj patrumpino ir taip ir neissitiesiu biggrin.gif tas raumenu tempimas iskart po krutine tai ziaurus  blink.gif Ryt siulus isims, tikiuosi viskas bus gerai, nes randuka tik klinikoj maciau.
Ai tiesa, ten kur raumenys, kazkaip lyg gumbuota, sake cia normalu ir susitvarkys. Suverze man juos apie 7-8 cm, tai jie patys turbut istine ir suspazmave  blink.gif
Kelvita, o kiek tau laiko pilvas po op keitesi, per kiek tinimas praejo? Ar dabar susilenkus yra "rinkuciu" (logiskai mastant tai kaip ju galetu nebut biggrin.gif)

Taip, tas tempimas ilgai jausis. Man, taip pat apie 8cm susiuvo. As iki dabar sportuojat ir darant tempimo pratimus, jauciu tempima. Nors praejo jau daugiu nei metai.
Mano pilvas nesikeite praktiskai. Tino minimaliai! Po op tilpau i savo dzinsus. Grizau namo su tais paciais. Pilvas buvo visiskai plokscias, net idubes, negalejau atsilenkti 2men! Nejuokauju! smile.gif))) rinkuciu nebuvo jokiu! O va dabar jau atsirado, nes suminkstejo oda, sugrizo jautrumas. Bet ir tai,net ne rinkes, o mano uzaugintas lasinys biggrin.gif
Gumbu jokiu nebuvo. Tik soniukuose, kur siurbe, jauciau nelygumus. Bet jie greitai praejo.
Dziaugiuosi, kad gerai jautiesi! O pati nesikeiti tvarsciu? As kas 3d keiciausi, tai matydavau ta ziauru pjuvi blink.gif biggrin.gif
Papildyta:
O kodel temos niekas neuzdaro? Kaip cia dabar, jau 53psl bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 07, 16:34)
Taip, tas tempimas ilgai jausis. Man, taip pat apie 8cm susiuvo. As iki dabar sportuojat ir darant tempimo pratimus, jauciu tempima. Nors praejo jau daugiu nei metai.
Mano pilvas nesikeite praktiskai. Tino minimaliai! Po op tilpau i savo dzinsus. Grizau namo su tais paciais. Pilvas buvo visiskai plokscias, net idubes, negalejau atsilenkti 2men! Nejuokauju! smile.gif))) rinkuciu nebuvo jokiu! O va dabar jau atsirado, nes suminkstejo oda, sugrizo jautrumas. Bet ir tai,net ne rinkes, o mano uzaugintas lasinys  biggrin.gif
Gumbu jokiu nebuvo. Tik soniukuose, kur siurbe, jauciau nelygumus. Bet jie greitai praejo.
Dziaugiuosi, kad gerai jautiesi! O pati nesikeiti tvarsciu? As kas 3d keiciausi, tai matydavau ta ziauru pjuvi blink.gif  biggrin.gif
Papildyta:
O kodel temos niekas neuzdaro?  Kaip cia dabar, jau 53psl  bigsmile.gif

Jetau, 2 men neatsilenkei blink.gif kaip tu gyvenai? As buciau uzpanikavus, kad jau ir nebeatsilenksiu biggrin.gif gumbai tai ten raumenys, bet jie tokie kazkokie keisti, nemacius tokio dalyko pas save seniai ant pilvo biggrin.gif ir dabar jie tokie "ant itempimo", uzspazmave.
Man sake neliest nieko, nesikeist. Pries isleidziant sutvarke viska, tai taip ir yra.
Atsakyti
Skaitau tema man siandien kazkaip skaudziai viskas skamba, 2 metus neatsilenkt... oho blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 02 07, 18:14)
Skaitau tema man siandien kazkaip skaudziai viskas skamba, 2 metus neatsilenkt... oho  blink.gif

Ne 2 metus lotuliukas.gif 2 men.
Man sake jau imti atsilenkineti, palaispniui, ir per keleta dienu issitiest. Kolkas man nesigauna atrodo nei kiek. Va kas nuo to suslenkimo parejo, tai nugara ir sprandas blink.gif neisivaizduoju, kaip jausciau po ilgesnio laiko, cia jau ir stuburui nelabai gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 07, 16:21)
Ne 2 metus lotuliukas.gif 2 men.
Man sake jau imti atsilenkineti, palaispniui, ir per keleta dienu issitiest. Kolkas man nesigauna atrodo nei kiek. Va kas nuo to suslenkimo parejo, tai nugara ir sprandas  blink.gif neisivaizduoju, kaip jausciau po ilgesnio laiko, cia jau ir stuburui nelabai gerai g.gif

Buvo tikras issukis visa tai praeit!,as anksciau daug atsitiesiau.As klausyciau zinoma rekomendaciju,bet nezinau kaip per prievarta tiesintis blink.gif savaime tai turi ateit,ypac kai prasivaikstai.Bus tos rinkiukes po visko,ir tada tik neuzsileist,kaip ir be jokios op kai moterys prisiziuri.As apleidus sporta siuo metu ir iskart jauciasi.Bet imsiuos veiksmu.
Kaip tavo veidukas?
Atsakyti
Sveikos.

O klausykit tos kurios sportavo ir sportuoja po op jau kaip su lanko sukimu? Kada galima jau?
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 07, 18:26)
Buvo tikras issukis visa tai praeit!,as anksciau daug atsitiesiau.As klausyciau zinoma rekomendaciju,bet nezinau kaip per prievarta tiesintis blink.gif savaime tai turi ateit,ypac kai prasivaikstai.Bus tos rinkiukes po visko,ir tada tik neuzsileist,kaip ir be jokios op kai moterys prisiziuri.As apleidus sporta siuo metu ir iskart jauciasi.Bet imsiuos veiksmu.
Kaip tavo veidukas?

Tai ir sako, kad po truputeli, ne drastiskai smile.gif
Del rinkiu, tai as ir galvoju, kad atsisedus ju turi kazkiek buti, nes kaip tada atsilenksi, jei net sedint viskas ant itempimo smile.gif nors pries vaikus buvau perdziuvus ir riebalo jokio neturejau, odyte buvo grazi, bet atsisedus vistiek pasigaranksciuodavo kazkiek g.gif
Sporte tai as esu apsileidus, geda peleda man, bet sake riebalo nebuvo pas mane jokio ant pilvo, nuo sonu irgi pritruko ant persodinimo, tai dar is kojos kelis ml paeme.
O veidukas gerai, patinus, bet proto ribose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 07, 15:21)
Ne 2 metus lotuliukas.gif 2 men.
Man sake jau imti atsilenkineti, palaispniui, ir per keleta dienu issitiest. Kolkas man nesigauna atrodo nei kiek. Va kas nuo to suslenkimo parejo, tai nugara ir sprandas  blink.gif neisivaizduoju, kaip jausciau po ilgesnio laiko, cia jau ir stuburui nelabai gerai g.gif

Na 2 metus jau sakyciau butu ziauroka biggrin.gif
Man jokiu budu neleido skubeti tiestis, nes galejo randas i virsu pasislinkti unsure.gif .
Noredama, per prievarta tikrai neiisitiesi, jei jausi diskomforta. Po truputeli bandyk. Bet labai atsargiai.
Taip ir jaustums, priprastum, buvo ir man minciu, kad per daug odos 'iseme', bet nu nenumiriau 4u.gif nugarai, tai sakes buvo biggrin.gif Bet kiekvienas atvejis individualus. Tau tikrai taip nenutiks. Cia tik as tokia 'lucky' biggrin.gif ir Liida berods greitai atsitiese. O va as vargau... Pamenu sveciuose buvau, po 2men tai draugai klausinejo kas man yra, ko as susilenkus vaikstau 😂
Papildyta:
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 07, 15:36)
Sveikos.

O klausykit tos kurios sportavo ir sportuoja po op jau kaip su lanko sukimu? Kada galima jau?

Kada pajausi, kadgali, tuomet ir suk sau. Ar tu su krutim ji suki? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 07, 18:44)


Kada pajausi, kadgali, tuomet ir suk sau. Ar tu su krutim ji suki?  biggrin.gif

Ka žinau kai jau turėsiu (.)(.) tai gal ir su krūtim pradėsiu sukti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 07, 17:44)
Na 2 metus jau sakyciau butu ziauroka biggrin.gif
Man jokiu budu neleido skubeti tiestis, nes galejo randas i virsu pasislinkti unsure.gif .
Noredama, per prievarta tikrai neiisitiesi, jei jausi diskomforta. Po truputeli bandyk. Bet labai atsargiai.
Taip ir jaustums, priprastum, buvo ir man minciu, kad per daug  odos 'iseme', bet nu nenumiriau  4u.gif nugarai, tai sakes buvo  biggrin.gif Bet  kiekvienas atvejis individualus. Tau tikrai taip nenutiks. Cia tik as tokia 'lucky'  biggrin.gif  ir Liida berods greitai atsitiese.

Taip nei noredama nepagreitinsi to.As greitai atsitiesiau,bet gal tai ir turejo itakos randui,ir nezinau ziuriu foto ir neiziuriu ar pasislinko jis ar ne.Bet as po tokios op ilgai neskubeciau(pagal galimybes)nei tiestis,nei kilnoti ko,nei jokiu budu sportuoti.
Atsakyti
O tiksliai, gal kuri turite perleisti pooperacine liemenele, kuri nebereikalinga?

Ziuriu, kad butu gerai jau 32C unsure.gif
Atsakyti