Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Žinoma,kiekvieno pasirinkimas skirtingas ,pro kur jį det biggrin.gif ,ta implantą.O galų galė,ir anatominiai dalykai kartais viską sudelioja.
Mano drauge ,kai aš ruosiaus darytis,prieš metus buvo pasidarius per pažastį pas Vitkų.Matėsi randai.Aš tada iš kart atmečiau tą variantą.O be to,nežavejo pats ,,kelias" nuo pazasties link krūties.
Tiesa,po 4 m.ta draugė,persidarė pas TA operaciją .Pjūvį daresi po krūtine.
Aš dar buvau svarsčius variantą per spenelį,nors skambejo skaudžiai.Bet,kadangi mano spenelių aureole labai maza,tad 350 sukišt niekaip nepajėgtu.Tad liko tiesiausias kelias:)

Vis paskaitinėju,kad nuo naujienų neatitrūkčiau.Žadu netolimoje ateityje keistis,tad vėl rinkimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karakumo: 07 vasario 2017 - 11:55
As jei buciau pries metus dariusis tai buciau pas Vitku per pazasti (buvau uzgausdziusi "dyl'a"), bet tada netrukus suzinojau, kad vel laukiuosi ir kelias po treciosios jau nuvede pas TA ir labai del to dziaugiuosi, nes jau dabar matau, kad randeliu ir vieta idealiai "ikritusi i rauksle", ir i prieki neislenda visai kiek ir gyja gerai wub.gif
O Alexi pavyzdys randelio tai isvis tobulybe bigsmile.gif

Idomu kaip Pikaciu sekasi, as taip laukiu kol ji pasirodys - update'a padarys po op, ale nieko. Musek laiminga su savo naujais ( . )( . ) mus pamirso jau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Karakumo @ 2017 02 07, 11:50)
Vis paskaitinėju,kad nuo naujienų neatitrūkčiau.Žadu netolimoje ateityje keistis,tad vėl rinkimai.


Ka planuoji daryti..? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karakumo @ 2017 02 07, 12:50)
Žinoma,kiekvieno pasirinkimas skirtingas ,pro kur jį det  biggrin.gif ,ta implantą.O galų galė,ir anatominiai dalykai kartais viską sudelioja.
Mano drauge ,kai aš ruosiaus darytis,prieš metus buvo pasidarius  per pažastį pas Vitkų.Matėsi randai.Aš tada iš kart atmečiau tą variantą.O be to,nežavejo pats ,,kelias" nuo pazasties link krūties.
Tiesa,po 4 m.ta draugė,persidarė pas TA operaciją .Pjūvį daresi po krūtine.
Aš dar buvau svarsčius variantą per spenelį,nors skambejo skaudžiai.Bet,kadangi mano spenelių aureole labai maza,tad 350 sukišt niekaip nepajėgtu.Tad liko tiesiausias kelias:)

Vis paskaitinėju,kad nuo naujienų neatitrūkčiau.Žadu netolimoje ateityje keistis,tad vėl rinkimai.

Kaip suprantu, dabartiniams implantams 9 m? Kas operavo? Kodel dabar planuoji keisti, ar matosi, kad jau nusidevejo? Ar per situs metus isvaizda smarkiai keitesi? Ar negimdei per si laika? Labai idomu isgirst butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 07, 12:05)
Papildyta:
Ka planuoji daryti..?  bigsmile.gif

Vat ir nežinau..
Favoritas-TA.Nors dariausi ne pas jį,bet liko jis man labai.
galvoju apie lašo formos.Pas mane dabar apvalūs.Anatomiškai buvau tokiais,tad ir siūle tokius..
Papildyta:
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 07, 12:12)
Kaip suprantu, dabartiniams implantams 9 m? Kas operavo? Kodel dabar planuoji keisti, ar matosi, kad jau nusidevejo? Ar per situs metus isvaizda smarkiai keitesi? Ar negimdei per si laika? Labai idomu isgirst butu smile.gif


Operavaus pas ATA Knėpienę.Pasidariau,o po menesio ji žuvo.Tad buvau likus tokioje nežinioje..Reikia eit į konsutacijas,daug klausimų,implantas vienas ilgai nesileido,tiek streso biggrin.gif Tada jos pacientes trumpai buvo perėmęs Jankūnas( berods,tokia pavardė) .Bet tada buvo ir jis " zalias" ,tad naudos buvo nedaug.
Per šį laiką turėjau neštumą,ilgą maitinimą.Viskas labai puikiai.Krūtine nepakito po visko.Tokia pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karakumo: 07 vasario 2017 - 12:23
QUOTE(Karakumo @ 2017 02 07, 13:20)
Vat ir nežinau..
Favoritas-TA.Nors dariausi ne pas jį,bet liko jis man labai.
galvoju apie lašo formos.Pas mane dabar apvalūs.Anatomiškai buvau tokiais,tad ir siūle tokius..
Papildyta:
Operavaus pas ATA Knėpienę.Pasidariau,o po menesio ji žuvo.Tad buvau likus tokioje nežinioje..Reikia eit į konsutacijas,daug klausimų,implantas vienas ilgai nesileido,tiek streso biggrin.gif Tada jos pacientes trumpai buvo perėmęs Jankūnas( berods,tokia pavardė) .Bet tada buvo ir jis " zalias" ,tad naudos buvo nedaug.
Per šį laiką turėjau neštumą,ilgą maitinimą.Viskas labai puikiai.Krūtine nepakito po visko.Tokia pati.

O kokia priezastis keitimo butent dabar? Neplanuoji didesniu detis?
Manau mano krutine po maitinimo smarkiai pasikeistu, nes pas mane isdideja keliais dydziais ir paskui lieka laisvos odos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 07, 12:28)
O kokia priezastis keitimo butent dabar? Neplanuoji didesniu detis?
Manau mano krutine po maitinimo smarkiai pasikeistu, nes pas mane isdideja keliais dydziais ir paskui lieka laisvos odos doh.gif


Dabar dar neplanuoju,gal po kokiu 2m.
Didesni netilptu,cia max.pagal išmatavimus visus.
Formos norečiau kitos.Mano apvalūs.O kadangi viršutine dalis be riebalinio audinio,tad apvalumas man akis bado.Norėčiau naturaliau atrodančių.

Nepasikeistų gal.Mano krūtine po op.70D ,tad maitinimo metu buvo 75F biggrin.gif Bet juk matinimo metu ji irnebuna visad tokio dydžio.Pusmetis kai buvo arbuzai,po to mazejo,kai pienas susireguliuoja.Tad palaipsniui viskas gražiai i vietas susistato.Žinoma,su naturalia pries tai kažkaip nesusistatė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karakumo: 07 vasario 2017 - 12:35
Sveikos!
DenimOnDenim, kaip jautiesi? Kada siuliukus is pilvelio isims? Ar dejo drenus pirma diena?

MissFoxy, greito gijimo!

Skaitau apie tuos randelius... Ir galvoju, o tai ka daryti toms, kurioms T pjuvis darytas? Jei jau mazytis pjuvis po krutine kazkam 'matesi' papludimyje ir kelia 'siauba' biggrin.gif Matesi, nes liemeneles reikia tinkamas rinktis, tuomet niekas nieko nepamatys biggrin.gif pritariu Denim, kad patobulinta krutine pastebima tikrai ne del randeliu, tiesiog matosi, kad krutine didinta. Ypac kai pati pasitobulini, po to labai atsikreipia demesys i tai.
Mano galva labiausiai matomi yra pjuviai per speneli . O tie po krutim, sugija tobuliausiai. Mano vertikaliu pjuviu, beveik nesimato. Ir dr zodzius pamenu, kad nereikia to pakelimo bijoti, nes vertikalus pjuviai sugija labai graziai! Tikrai taip yra!
Bet zinoma, kiekviena renkames kaip mums graziau ir patogiau.

QUOTE(Karakumo @ 2017 02 07, 10:33)
Dabar dar neplanuoju,gal po kokiu 2m.
Didesni netilptu,cia max.pagal išmatavimus visus.
Formos norečiau kitos.Mano apvalūs.O kadangi viršutine dalis be riebalinio audinio,tad apvalumas man akis bado.Norėčiau naturaliau atrodančių.

Dabar jau tilptu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 07, 12:56)

Dabar jau tilptu  4u.gif

Tilptų? Na,bet kokiu atveju konsultuočiaus.Apie didesnius negalvojau.
Atsakyti
Kelvita, aciu, normaliai visai jauciuosi. Tikejausi, kad bus blogiau. Tik toks jausmas, kad man raumenis virsuj patrumpino ir taip ir neissitiesiu biggrin.gif tas raumenu tempimas iskart po krutine tai ziaurus blink.gif Ryt siulus isims, tikiuosi viskas bus gerai, nes randuka tik klinikoj maciau.
Ai tiesa, ten kur raumenys, kazkaip lyg gumbuota, sake cia normalu ir susitvarkys. Suverze man juos apie 7-8 cm, tai jie patys turbut istine ir suspazmave blink.gif
Kelvita, o kiek tau laiko pilvas po op keitesi, per kiek tinimas praejo? Ar dabar susilenkus yra "rinkuciu" (logiskai mastant tai kaip ju galetu nebut biggrin.gif)
Atsakyti
MisFoxy, jau ant šono guli? Leido Dr?
Oi, kaip buvo sunku negalėt gulėt ant šono kokias tris savaites tai tikrai...

Aš dėjimo per pažastį išsigandau, nes viena mergina rašė, kad jai ranką "atjunginėjo" ir vis turėjo problemų dėl to. Išsigandau, kad negaliu vienos rankos aukot biggrin.gif
Bet ir TA man nepadarė tokio įspūdžio, kaip maniškis Dr, tad daugiau niekas per pažastį nededa.

Per spenelį atmečiau, nes nenorėjau jautrumo prarast.

Nuogais papuliais ar nedengiančiais maudymukais niekur nevaikštau, bet atviromis pažastimis tai taip, tiek ir rizikos.

Kiekviena renkamės pagal save.
Va, liks pas MoulinRouge tik siūliukai, sukritę į pažasties raukšlę ir niekas nė neįtars tų pjūvių.

Pas Alexi nieko nesimato, o įdomu, kaip 3wa laikosi, ji kompleksavo, kad matosi tas pjūvis per pažastį, kad raudonai šviečia... seniai čia buvo
Atsakyti

Gerai, kad ismiegojai. As tai 8 metus nebuvau tiek miegojus (nuo sunaus gimimo) turbut, kaip issiparpiau po op biggrin.gif
Aha, man dabar skamba labai daug 480, zinant, kad as del savo panikuoju dry.gif

Na, kai gausiu rakteli, imesiu fotkes pries is po , bet tikrai nera jie dideli  :D  pjuvis virs rauksles, tai mazas sansas, kad iskris. 

Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 07, 14:52)
MisFoxy, jau ant šono guli? Leido Dr?
Oi, kaip buvo sunku negalėt gulėt ant šono kokias tris savaites tai tikrai...


Pas Alexi nieko nesimato, o įdomu, kaip 3wa laikosi, ji kompleksavo, kad matosi tas pjūvis per pažastį, kad raudonai šviečia... seniai čia buvo


Aha, man irgi pasirode keista, kad jau ant sono guli. Atsimenu, kad nors ir kaip ta nugara skaudejo, bet ant sono atrode dar baisiau turetu skaudet smile.gif

3va del randu pergyveno ir lyg Rabambule norejo eit su lazeriu mazint. Dingo visos verysad.gif
Atsakyti