Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(liida @ 2017 02 06, 18:06)
O kodel tu bijei? biggrin.gif as labiau noreciau valgyti,nei,kad pykintu

Todėl, kad man valgis yra viskas jai nepavalgau kai noriu valgyti aš pradedu depresuoti ir iškarto bad mood. Tai todėl šito ir bijau labai. Jau geriau mane pykintu, nei norėčiau valgyti ir būčiau nepavalgius. biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti

Sveikinu, MissFoxy!

Didele asimetrija buvo?

Aciu  :4u:  aha, didele buvo, bet kadangi as prie ju pripratus, tai nepastebejau  :hmm:  sake, bande 425 ideti, bet buvo per didelis. 

Sveikinimai! 4u.gifva aš šito irgi bijau, kad po narkozės norėsiu valgyti. biggrin.gif

O as bijojau, kad pykins, tai labai apsidziaugiau, kad ne  :yahoo: 

O kodel tu bijei? biggrin.gifas labiau noreciau valgyti,nei,kad pykintu

Aha, as be proto bijojau pykinimo, bet jie visoms leidzia vaistu nuo to pries operacija, tai manau, padejo man  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(rabuska @ 2017 02 06, 18:46)
Ar labai skaudejo?
Sveikinu ir sveik smile.gif



Skaudejo tik kol drenai buvo, ne labai jau to skausmo ir atsimenu.
Atsakyti
MissFoxy, greito atsigavimo! Man pirmos dvi dienos mirtis buvo, tas negalejimas pasikelt paciai doh.gif prisliauzi prie lovos krasto, isikimbi, tada jau atsikeli. Ir skausmas man buvo tokio verzimo, atrode, kad sprogs tos bombikes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Siandien darbe, atrodo, praslydau. Issitraukiau Adatytes sukneles, jos tokios polaisves, nieko nesimato, dydis tinka bigsmile.gif reiskia, viso garderobo keist nereiks yahoo.gif
Atsakyti

Uoj, as ranku net nenaudoju, uztat pilvo raumenys dirba  :D  spenelius jauciu, sonus jauciu, tik nuo viduriuko iki puses nejauciu.  Dave vaistu miegui, bet neveikia manes  :blink:  nzn, kaip miegot reikes ... 

P.S. Nepykit del klaidu, telefonas "geriau " zino  :P​ 

Atsakyti
Man tai suveike labai gerai "miego" tablete. Kai dejau pirma nakti tai kaip agurcikas pabudau biggrin.gif Sakau blogiau nei 3 vaikai ant galvos paryciais, nebuna, net po op yra lengviau ir kuo saldziausiai miegojosi biggrin.gif
__

O del pykinimo, tai as jau tokia isalkus buvau, kad siaubas atrode. O man buna kai labai peralkstu irgi bloga, tai as maniau, kad del to mane pykina. bet paskui kai vos ka uzvalgius tampiausi ten su tom bonkutem is lovos i kriaukle ir atgal, tai nutariau pristabdyti su maistais, tai pries pat miega suchariku prigrauzus kai uzmigau jau ryte buvo ok savijauta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 06, 14:53)
Paciai teko keleta kartu matyti papludimyje po maudymosi kostiumeliu islindusius randelius, tad tuokart nusprendziau, kad jei kada darysiuosi, tai tikrai ne po krutim pjuviu, nes man asmeniskai tai nebuvo priimtina... Per speneli atmeciau varianta, liko per pazasti arba bamba. Kadangi per bamba LT neteko matyt kad darytu (o ir nzn ar apart fiziologinio skyscio implantu tokiu budu imanoma ideti hmm.gif ) tai liko pazastis.  biggrin.gif  4u.gif


Pjūvis po krūtine daromas ne ant pačios raukšles,o aukščiau,ant krūties,tad paplūdimyje sunkiai pamatysi.Jei ir maudymukas pasitraukia,tai rauksle be jokio rando.
Va,po pažastimi matomas 😄
Kad nebūčiau baisi įsibrovele,įmetu foto 9 m.senumo.Realiai visiškai nesimato,foto patempiau,kad aiškiau butu
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsiprašau,kad įsibroviau,bet karts nuo karto paskaitineju.
Atsakyti
As manau , kad po krutim randukas gali matytis vos vos, kol dar sviezias, iki metu, t.y. Sia vasara dar kazkiek jis ryskesnis bus. Bet siaip priklauso nuo zmogaus. Pas mane po cezario nieko ner, tik kadangi buvo paleide viena siules dygsni, tai tokia mini bangele yra.
Atsakyti

Man tai suveike labai gerai "miego" tablete. Kai dejau pirma nakti tai kaip agurcikas pabudau biggrin.gifSakau blogiau nei 3 vaikai ant galvos paryciais, nebuna, net po op yra lengviau ir kuo saldziausiai miegojosi biggrin.gif
__

O del pykinimo, tai as jau tokia isalkus buvau, kad siaubas atrode. O man buna kai labai peralkstu irgi bloga, tai as maniau, kad del to mane pykina. bet paskui kai vos ka uzvalgius tampiausi ten su tom bonkutem is lovos i kriaukle ir atgal, tai nutariau pristabdyti su maistais, tai pries pat miega suchariku prigrauzus kai uzmigau jau ryte buvo ok savijauta smile.gif

Man irgi kazkiek suveike, bet prabudau 4val ryto :huh2:  siaip ne taip atsiguliau ant sono ir vel uzmigau iki 7.  Kolkas viskas gerai, tik siandien paziurejau, kad vienas spenelis zemiau. Laukiu chirurgo, ziuresim kaip atrodau be liemeneles, bet kolkas dydziu patenkinta, net sakyciau, ne tokie ir dideli, kaip kad 480ml skamba  :P​ 

Atsakyti
QUOTE(Karakumo @ 2017 02 07, 06:33)
Pjūvis po krūtine daromas ne ant pačios raukšles,o aukščiau,ant krūties,tad paplūdimyje sunkiai pamatysi.Jei ir maudymukas pasitraukia,tai rauksle be jokio rando.
Va,po pažastimi matomas 😄
Kad nebūčiau baisi įsibrovele,įmetu foto 9 m.senumo.Realiai visiškai nesimato,foto patempiau,kad aiškiau butu
Atsiprašau,kad įsibroviau,bet karts nuo karto paskaitineju.


Esu anksciau dejusi ir ta randa kuri maciau (po krutim), ir ta randa kurio nemaciau (pazastyje), tai nebesikartosiu.

Yra nereti atvejai kai "neapskaicuotas" randelis po krutim matosi (ar auksciau ant kruties, ar zemiau po krutim),ka as ir esu pastebejusi papludimyje, tai man mazesne beda kai tas "neapskaiciuotas" randas pazastyje, nes pazastis - naturaliai yra rauksletas "organas", todel kokia ten rauksle kur - kas ten supaisys nezinodamas, o va po krutim islindes randas abejoniu nepalieka kaip jis ten atsirado.

Jums atrodo anaip (todel matyt ir rinkotes pjuvi po krutim), o man kitaip.

smile.gif
Papildyta:
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 07, 07:46)
As manau , kad po krutim randukas gali matytis vos vos, kol dar sviezias, iki metu, t.y. Sia vasara dar kazkiek jis ryskesnis bus. Bet siaip priklauso nuo zmogaus. Pas mane po cezario nieko ner, tik kadangi buvo paleide viena siules dygsni, tai tokia mini bangele yra.


As esu linkusi manyt, kad man apskritai gerai organizmas "regeneruoja", nes man po 3 CP praktiskai nematyt nieko, nors paskutinis darytas pries 1,8 metu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 07, 08:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MoulinRouge" data-cid="71421582" data-time="1486412443"><div><p>Man tai suveike labai gerai "miego" tablete. Kai dejau pirma nakti tai kaip agurcikas pabudau vartotojo įkelta nuotraukaSakau blogiau nei 3 vaikai ant galvos paryciais, nebuna, net po op yra lengviau ir kuo saldziausiai miegojosi vartotojo įkelta nuotrauka
__

O del pykinimo, tai as jau tokia isalkus buvau, kad siaubas atrode. O man buna kai labai peralkstu irgi bloga, tai as maniau, kad del to mane pykina. bet paskui kai vos ka uzvalgius tampiausi ten su tom bonkutem is lovos i kriaukle ir atgal, tai nutariau pristabdyti su maistais, tai pries pat miega suchariku prigrauzus kai uzmigau jau ryte buvo ok savijauta vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man irgi kazkiek suveike, bet prabudau 4val ryto huh.gif  siaip ne taip atsiguliau ant sono ir vel uzmigau iki 7.  Kolkas viskas gerai, tik siandien paziurejau, kad vienas spenelis zemiau. Laukiu chirurgo, ziuresim kaip atrodau be liemeneles, bet kolkas dydziu patenkinta, net sakyciau, ne tokie ir dideli, kaip kad 480ml skamba  tongue.gif </p>


Gerai, kad ismiegojai. As tai 8 metus nebuvau tiek miegojus (nuo sunaus gimimo) turbut, kaip issiparpiau po op biggrin.gif
Aha, man dabar skamba labai daug 480, zinant, kad as del savo panikuoju dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 vasario 2017 - 10:40
QUOTE(Karakumo @ 2017 02 07, 07:33)
Kad nebūčiau baisi įsibrovele,įmetu foto 9 m.senumo.Realiai visiškai nesimato,foto patempiau,kad aiškiau butu

bigsmile.gif thumbup.gif

Man kazkaip atrodo, kad ta oda po krutine lengviau gijanti, nei pazasty unsure.gif

Imanomas dalykas, kad pasikeltu kazkaip maudymykas ir atsivertu dalis rando, bet du vienodi randai pazastyse man irgi iskalbingi smile.gif turbut norint, kad papludimy ar baseine isvis niekas nieko nepastebetu, geriausia darytis per speneli g.gif
Ka noriu pasakyt, vistiek kad krutine padidinta, matosi. Ir ar randas vienur, ar kitur, pacio fakto nenuslepsi smile.gif Ir kad mama su keliais vaikais ir staciais pilnais naturaliais papais butu isvis kosmosas, patiketu nebent koks pienburnis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 07 vasario 2017 - 11:10
Kai krutine grazi, tikrai ne i pazastis (ir ne i akis) zvilgsniai sminga lotuliukas.gif
___

O dar klausimas del liemeneliu. Su lankeliais liemeneles kada pradejot detis mazdaug?
Atsakyti