Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 05, 12:47)
As tai kaip tik nenorejau per apacia (per speneli net nesvarsciau kaip varianto) , tai pirmiausiai emiausi ieskotis speco, kuris specializuojasi per pazasti - tai atsakymas cia ir aiskus matyt kaip TA i mano akirati papuole pirmu numeriu  biggrin.gif

O galiu pasiteirauti kas nulėmė, kad pasirinkote dėti per pažastį? rolleyes.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 05, 16:30)

Papildyta:
As tai "pakaitine" kai pazastyse buvo nepatogu su ta pooperacine va tokia sportinuke su gyd. "palaiminimu" dejausi (nei per aptempta, nei per laisva) ir patogu segtis su uztrauktuku  4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

As turiu viena su užtrauktuku per priekį is VS, manau galima rasti ir ten mirksiukas.gif

Sėkmės MissFoxy !!! : 4u.gif
Atsakyti
mes cia tujinames unsure.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 02 06, 14:12)
O galiu pasiteirauti kas nulėmė, kad pasirinkote dėti per pažastį?  rolleyes.gif
As turiu viena su užtrauktuku per priekį is VS, manau galima rasti ir ten  mirksiukas.gif

Sėkmės MissFoxy !!! : 4u.gif


Paciai teko keleta kartu matyti papludimyje po maudymosi kostiumeliu islindusius randelius, tad tuokart nusprendziau, kad jei kada darysiuosi, tai tikrai ne po krutim pjuviu, nes man asmeniskai tai nebuvo priimtina... Per speneli atmeciau varianta, liko per pazasti arba bamba. Kadangi per bamba LT neteko matyt kad darytu (o ir nzn ar apart fiziologinio skyscio implantu tokiu budu imanoma ideti hmm.gif ) tai liko pazastis. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, priimkit naujoke smile.gif turiu kovo men konsultacija su Kaikariu. Noreciau pakelti krutine ir gal pasisididinti tuo paciu. Tik nenusprendziu riebaliukais ar implantus detis. Neturiu jokio supratimo apie implantus ir ju dydzius tad bandau rinktis informacija is jusu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, sveikinu pasiturbinusias merginas smile.gif

As visgi dar nerimstu ir jau derinu data siurbt riebalus smile.gif nepavyksta man ta pilva sutvarkyt verysad.gif su M pabendravau tai sake turi uztekt nusiurbimo.

Atsakyti
QUOTE(rabuska @ 2017 02 06, 17:02)
Sveikutes, sveikinu pasiturbinusias merginas smile.gif

As visgi dar nerimstu ir jau derinu data siurbt riebalus smile.gif nepavyksta man ta pilva sutvarkyt verysad.gif su M pabendravau tai sake turi uztekt nusiurbimo.



As nusisiurbiau riebaliukus po gimdymo..... Likau patenkinta, plokscias pilvukas liko. Tik reikia sportuoti kad vel neapaukciau riebaliukais.
Atsakyti

Sveikos  :4u:   Jau prisiduodu - gyva ir sveika, tik siek tiek sunku judeti, tai guliu  :D  pasirinkau sau didziausia, galima dydi  (kad butu dideli, bet ne barbiski ), tai KM sake, bus D tikrai  :yahoo:  zodziu, vienas 480ml, kitas 380ml ir kolkas atrodo vienodi, tikiuosi taip ir isliks  :)  nepykina, noriu valgyti, bet dar neduoda  :hmm:  pjuvis po krutimi apie 5cm, implantai Polytech.  Aciu visoms uz linkejimus  :4u:  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissFoxy: 06 vasario 2017 - 16:44
QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 06, 15:41)
<p>Sveikos  4u.gif   Jau prisiduodu - gyva ir sveika, tik siek tiek sunku judeti, tai guliu  biggrin.gif  pasirinkau sau didziausia, galima dydi  (kad butu dideli, bet ne barbiski ), tai KM sake, bus D tikrai  yahoo.gif  zodziu, vienas 480ml, kitas 380ml ir kolkas atrodo vienodi, tikiuosi taip ir isliks  smile.gif  nepykina, noriu valgyti, bet dar neduoda  hmm.gif  pjuvis po krutimi apie 5cm, implantai Polytech.  Aciu visoms uz linkejimus  4u.gif  wub.gif </p>

4u.gif sveikinu
Atsakyti
Sveikinu, MissFoxy!

Didele asimetrija buvo?
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 06, 16:41)
<p>Sveikos  4u.gif   Jau prisiduodu - gyva ir sveika, tik siek tiek sunku judeti, tai guliu  biggrin.gif  pasirinkau sau didziausia, galima dydi  (kad butu dideli, bet ne barbiski ), tai KM sake, bus D tikrai  yahoo.gif  zodziu, vienas 480ml, kitas 380ml ir kolkas atrodo vienodi, tikiuosi taip ir isliks  smile.gif  nepykina, noriu valgyti, bet dar neduoda  hmm.gif  pjuvis po krutimi apie 5cm, implantai Polytech.  Aciu visoms uz linkejimus  4u.gif  wub.gif </p>

Sveikinimai! 4u.gif va aš šito irgi bijau, kad po narkozės norėsiu valgyti. biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2017 02 06, 16:07-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2017 02 06, 16:07)
As nusisiurbiau riebaliukus po gimdymo..... Likau patenkinta, plokscias pilvukas liko. Tik reikia sportuoti kad vel neapaukciau riebaliukais.

Ar labai skaudejo?

QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 06, 16:41)
<p>Sveikos  4u.gif   Jau prisiduodu - gyva ir sveika, tik siek t

Sveikinu ir sveik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 06, 16:40)
Sveikinimai! 4u.gif va aš šito irgi bijau, kad po narkozės norėsiu valgyti.  biggrin.gif

O kodel tu bijei? biggrin.gif as labiau noreciau valgyti,nei,kad pykintu
Atsakyti