Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 05, 19:06)
Iš Jav mokestis būna. Manau ir Uk yra tokiu, Kaip ji vadinasi? Tikrai graži ir atrodo patogi. smile.gif


Under Armour Bra Protegée
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 05, 19:10)
Under Armour Bra Protegée

Uk out of stock. eBay panaudotos Arba +20£ siuntimas. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 05 vasario 2017 - 19:18
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 05, 10:12)
As irgi taikiau i pilna C, bet kaip ir tu sakai
O man pirmom dienom laisvesni uzsegami labiau tiko, nes per galva kokie laisvi bebutu, man per sunku budavo istiesti rankas kad uzsitempt ant galvos, ne sper pazastis skausmas jausdavosi  unsure.gif

Viskas bus tau grazu,dziaugsies!

Rengtis susegamus buvo itin patogu,nes ir i masazus ejau,ir uzsivilkti per galva tikrai ne iskarto trauke bandyti net.
Atsakyti
Merginos, kuriom nebereik tu specialiu liemeneliu nesiot, gal kas turetu 34c dydzio perleist?
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 05, 19:40)
Viskas bus tau grazu,dziaugsies!

Rengtis susegamus buvo itin patogu,nes ir i masazus ejau,ir uzsivilkti per galva tikrai ne iskarto trauke bandyti net.



Aciu! As tikiu, kad dziaugsiuosi... T.y. As LABAI DZIAUGIUOSI jau, tik kai pradedu analizuot "o kas butu, jeigu butu" tai nusianalizuoju i lankas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 05, 22:50)
Aciu! As tikiu, kad dziaugsiuosi... T.y. As LABAI DZIAUGIUOSI jau, tik kai pradedu analizuot "o kas butu, jeigu butu" tai nusianalizuoju i lankas  biggrin.gif

O kas būtų, jei būtų įdėję tau 25ml mažesnius implantus, tai tų dviejų šaukštų net pajautus nebūtum mirksiukas.gif
Labai gražiai padarė, atsipalaiduok, nurimk ir nebesuk dėl to galvos. Aišku, apskritai sunku priimti tokius staigius kūno pasikeitimus. Nors man kurį laiką (o gal ir gan ilgai) beveik kamavo toks jausmas, kad tuoj vaikai tuos papulius nuvalgys ir vėl nieko neliks biggrin.gif
Pati pabudau vietoj planuotų 280 ar 330 su 380, va 100cc tikrai jau daro skirtumą.
Atsakyti

Sveikos 4u.gif


Wow, kaip faina! Pagaliau. Žinoma, jaudiniesi, bet pagalvok kaip to laukei, ir štai jau netrukus! Dideliausios sėkmės ir taip pat kuo lengviau susitvarkyti su jauduliuku 

Labai aciu!!!!

Nezinau kaip as diena pries op jausiau, bet dabar jum pavydziu kad jau pagaliau bigsmile.gifkol kas jokiu baimiu ner, nebent kad pykins po 

Vakar jauciausi puikiai, bet gal del to, kad labai pavargus buvau, o ir kolkas visai neblogai.

Labas rytas, uz valandos turiu buti grozio chirurgijoj, nekantrauju jau! Prisiduosiu, kai atsigausiu po narkozes .

Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 06, 07:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author=">>Glamourrr<<" data-cid="71416578" data-time="1486234126"><div><p>Sveikos vartotojo įkelta nuotrauka
Wow, kaip faina! Pagaliau. Žinoma, jaudiniesi, bet pagalvok kaip to laukei, ir štai jau netrukus! Dideliausios sėkmės ir taip pat kuo lengviau susitvarkyti su jauduliuku 
</p></div></blockquote><p></p><p>Labai aciu!!!!</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="echmėja" data-cid="71416629" data-time="1486235080"><div><p>Nezinau kaip as diena pries op jausiau, bet dabar jum pavydziu kad jau pagaliau vartotojo įkelta nuotraukakol kas jokiu baimiu ner, nebent kad pykins po 
</p></div></blockquote><p>Vakar jauciausi puikiai, bet gal del to, kad labai pavargus buvau, o ir kolkas visai neblogai.</p><p></p><p>Labas rytas, uz valandos turiu buti grozio chirurgijoj, nekantrauju jau! Prisiduosiu, kai atsigausiu po narkozes .</p>

Laikom kumstukus bigsmile.gif sekmes!
Atsakyti
MissFoxy sekmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 05, 23:56)
O kas būtų, jei būtų įdėję tau 25ml mažesnius implantus, tai tų dviejų šaukštų net pajautus nebūtum  mirksiukas.gif
Labai gražiai padarė, atsipalaiduok, nurimk ir nebesuk dėl to galvos. Aišku, apskritai sunku priimti tokius staigius kūno pasikeitimus. Nors man kurį laiką (o gal ir gan ilgai) beveik kamavo toks jausmas, kad tuoj vaikai tuos papulius nuvalgys ir vėl nieko neliks  biggrin.gif
Pati pabudau vietoj  planuotų 280 ar 330 su 380, va 100cc tikrai jau daro skirtumą.


Tu aisku teisi, cia man moralinis mililitrazas matyt labiau veikia, nei reali situacija biggrin.gif
Aciu uz apraminima 4u.gif
__

As tai vis dar bijau ka sunkesnio pakelti, atrodo susoks visi i guza... Nors neskauda jau seniai niekur unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 06, 07:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author=">>Glamourrr<<" data-cid="71416578" data-time="1486234126"><div><p>Sveikos vartotojo įkelta nuotrauka
Wow, kaip faina! Pagaliau. Žinoma, jaudiniesi, bet pagalvok kaip to laukei, ir štai jau netrukus! Dideliausios sėkmės ir taip pat kuo lengviau susitvarkyti su jauduliuku 
</p></div></blockquote><p></p><p>Labai aciu!!!!</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="echmėja" data-cid="71416629" data-time="1486235080"><div><p>Nezinau kaip as diena pries op jausiau, bet dabar jum pavydziu kad jau pagaliau vartotojo įkelta nuotraukakol kas jokiu baimiu ner, nebent kad pykins po 
</p></div></blockquote><p>Vakar jauciausi puikiai, bet gal del to, kad labai pavargus buvau, o ir kolkas visai neblogai.</p><p></p><p>Labas rytas, uz valandos turiu buti grozio chirurgijoj, nekantrauju jau! Prisiduosiu, kai atsigausiu po narkozes .</p>


Labai lauksim ziniu, sekmes bigsmile.gif
Atsakyti
MissFoxy sekmes 4u.gif
Atsakyti