Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Labuka! Vakar lupas dar prisipuciau biggrin.gif suleido 0.5 alergano, ir ivere du mezo siulus viena i apatine kita i virsutine lupa.

QUOTE(ingriduska @ 2016 12 15, 15:48)
<p>Sveikos.</p><p>Vskar po 6 val.operacijos ir as kazka turiu.</p><p>Operavo TA sake viskas pagal plana. Riebalu prileido pakele 12cm krutis. Rankas apipjauste.</p><p>Liko sveikri.</p><p>As kantri tai skausmas pajenciamas. Tiek kiek supjaustyta  tai viskas ok</p>


Sveikinu, sitiek atkentejai 4u.gif

As jau po konsultacijos, tai taisysim, paziurejo is visu pusiu ismaige mane, sake kazkaip prikabins ta viena kruty su kazkuo ir tik su vietine nejautra blink.gif nes speneliai vienodam auksti viskas tvarkoj, tik tas laisvumas vienoj kruty. Po nauju sake paskambint susitarsim data bigsmile.gif nieko nesake apie pinigus, tai manau bus for free.
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2016 12 16, 16:00)
Labuka! Vakar lupas dar prisipuciau biggrin.gif suleido 0.5 alergano, ir ivere du mezo siulus viena i apatine kita i virsutine lupa.

Kiek viskas kainavo? Kip tie siulai?
Pasirodyk bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos!
Kada jum praėjo papu nutirpimas apacioje? Man jau virs menesio o dar nejauciu apatines dalies nuo spenelio zemyn.
Atsakyti

As jau nuo vakar namie.

Siandiena perklijavi pleistrus vyras. Sake graziau daug nei buvo tik mazi. B dydis manau toks pilnas.

As noriu didesniu bet cia su pilvu kartu padidinsim dar tikiuosi.

Skauda aisku siek tiek.

Labiausiai tai vietas kur bande siurbti.

Sake labai nesisiurbe riebalai.

Graziai esu melyna ir violetine. 

Ir 4kg sunkesne. Tikiuosi nuo sutinimu.

Visom kurios ruosiasi skubu nuramint. Tikrai nera nepakeliamai skauda ir 10000 kartu verta.

Net as tai sakau nors dydis ne toks koki galeciau turet jei tiktu implantas.

Gydytojas profas. Nekalba bet daro kaip dievas.

Jis yra tarp 5 proc viso pasaulio plastikos chirurgu kurie gali implanta idet per pazasti.

Nieko nebijokit.

Atsakyti
QUOTE(SevenEleven @ 2016 12 17, 16:17)
Sveikos!
Kada jum praėjo papu nutirpimas apacioje? Man jau virs menesio o dar nejauciu apatines dalies nuo spenelio zemyn.

Man yra 5 men.ir yra dar nejautru,vienos krutines spenelio isvis nejauciu.atsistatyti gali ir po metu gali ir isvis ne..
Atsakyti
QUOTE(SevenEleven @ 2016 12 17, 18:17)
Sveikos!
Kada jum praėjo papu nutirpimas apacioje? Man jau virs menesio o dar nejauciu apatines dalies nuo spenelio zemyn.

Menuo dar mazai. As gal po 3 men pradejau jausti.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2016 12 17, 18:41)
<p>As jau nuo vakar namie.</p><p>Siandiena perklijavi pleistrus vyras. Sake graziau daug nei buvo tik mazi. B dydis manau toks pilnas.</p><p>As noriu didesniu bet cia su pilvu kartu padidinsim dar tikiuosi.</p><p>Skauda aisku siek tiek.</p><p>Labiausiai tai vietas kur bande siurbti.</p><p>Sake labai nesisiurbe riebalai.</p><p>Graziai esu melyna ir violetine. </p><p>Ir 4kg sunkesne. Tikiuosi nuo sutinimu.</p><p>Visom kurios ruosiasi skubu nuramint. Tikrai nera nepakeliamai skauda ir 10000 kartu verta.</p><p>Net as tai sakau nors dydis ne toks koki galeciau turet jei tiktu implantas.</p><p>Gydytojas profas. Nekalba bet daro kaip dievas.</p><p>Jis yra tarp 5 proc viso pasaulio plastikos chirurgu kurie gali implanta idet per pazasti.</p><p>Nieko nebijokit.</p>

Gal zinai, kokia tavo baze?
Sveik 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, jau seniai nebuvau uzsukus pas jus. Norejau paklausti ar dar egzistuoja musu papuciu albumas ? 🤔
Atsakyti

As nezinau kokia baze. Zinau kad riebalu i viena 300ml i kita 180ml. 

Po pakelimo ju beveik neliko😊 dabar ta liemenele B.

Kazin ar cia tie sarvai. Nes man jj laisva.

Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2016 12 17, 17:04)
Kiek viskas kainavo? Kip tie siulai?
Pasirodyk  bigsmile.gif


180E bet cia pas mano drauge salone, ir ejom dviese, tai mums allergana leido, man puse svirksto i virsutine lupa, ir siulus i apatine ir virsutine. O draugei ta puse svirksto per visas lupas paskirste ir i apacia siula ivere. Cia kaina su Kaledinem ir dar, kad pas drauge salone pigiau. Pasirodysiu vakare smile.gif siula tai jauciu dar, tuoj turetu praeiti, sutino veidas sekancia diena, bet siandien jau normaliai, labai dziaugiuosi smile.gif

kalinka1980 yra albumas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butri: 18 gruodžio 2016 - 10:32
Sveikos mergytes, kreipiuosi i jau apsidariusias papulius. Man opercija turejo buti 16 diena bet nukelem nes smarkiai kosejau, ake neiskesit ir bus kankyne. dabar gydytojas siulo si ketvirtadieni, 22 diena, bet esu kaledom kevinej seimai 25 dienai vakarui rezervavus staliuka. Kas jau esat viska iskentusios pasakykit prasau ar imanoma yra tiketis kad 3cia deina po operacijos turesiu sveikatos sedet bare? ar tik guleti tesinores?
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2016 12 19, 11:52)
Sveikos mergytes, kreipiuosi i jau apsidariusias papulius. Man opercija turejo buti 16 diena bet nukelem nes smarkiai kosejau, ake neiskesit ir bus kankyne. dabar gydytojas siulo si ketvirtadieni, 22 diena, bet esu kaledom kevinej seimai 25 dienai vakarui rezervavus staliuka. Kas jau esat viska iskentusios pasakykit prasau ar imanoma yra tiketis kad 3cia deina po operacijos turesiu sveikatos sedet bare? ar tik guleti tesinores?

Kad ir kaip noreciau pasakyti kad taip,deje mano patirtis sako ne grieztai, as buvau visiskai ligonine kokia savaite, nes skausmas buvo didelis ir norejau tik guleti. Bet velgi tikiu kad atsiras motera kuri sakys, laisvai. rolleyes.gif
Nu nebent sakau prisipumpuosit vaistu tik tada mirksiukas.gif
Papildyta:
Sakyk papingosios kokius kremukus naudojat randams? 4u.gif Gal kuri naudojo ir pastebejo gera poveiki? tongue.gif
Atsakyti