Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 02 05, 00:45)
Neskubu, neskubu, tik mastau teoriškai, ar po 20 dienų bus pakankamai paprasta ir tuo pačiu nekenks siūlėms/krūtinei rengimas is per galva. Dydis galimai ir tiks  mirksiukas.gif
Manau įsigysiu del šventos ramybes  biggrin.gif
Papildyta:

As labai panasiai, tik dar 3 cm mažesne  ax.gif  biggrin.gif

Man iš karto po OP buvo gerokai patogiau rengtis laisvesnius rūbus per galvą nei tuos užsegamus. Tokį ir rengiausi - oversized džemperį, maunamą per galvą.
Jokių apribojimų nėra, tik negalima kelti rankų virš galvos. Priglausdavau rankas iki alkūnių prie kūno ir apsirengdavau kaip "surištas" viščiukas. O va į tuos užsegamus jau turi pilnai rankas ištiesti.
Tarkim, paltą apsirengti man ir praėjus dviems savaitėms po OP atrodė nelengva užduotis, kas kart sukelianti vienokį ar kitokį skausmą.
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 05, 10:05)
Laba ryta. As kasdien apziurineju, tai po biski keicias kazkas, bus ok tas dydis, teks susigyvent su juo  lotuliukas.gif
Vis pagalvoju, kad reikejo imt labiau i B, o ne C orientuota dydi, bet as gan auksta ir nesu labai kuda, tai aptirpus ir susistacius i vietas visai proporcingai atrodys  hmm.gif


As irgi taikiau i pilna C, bet kaip ir tu sakai - nesu itin kuda, klubai ir slaunys "israiskingi", tai gal viskas proporcingai ir pasiskirstys. Bet siaip kai nepratus tokiu "bombu" tureti, tai tikrai atrodo, kad gal reikejo mazesniu siek tiek... Na bet gal gi su amzium dar ir svorio kakziek priaugineisu ne savo noru, tai gal ziurek dar ir dziaugsiuos,kad ne per mazi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 02 05, 11:01)
Man iš karto po OP buvo gerokai patogiau rengtis laisvesnius rūbus per galvą nei tuos užsegamus. Tokį ir rengiausi - oversized džemperį, maunamą per galvą.
Jokių apribojimų nėra, tik negalima kelti rankų virš galvos. Priglausdavau rankas iki alkūnių prie kūno ir apsirengdavau kaip "surištas" viščiukas. O va į tuos užsegamus jau turi pilnai rankas ištiesti.
Tarkim, paltą apsirengti man ir praėjus dviems savaitėms po OP atrodė nelengva užduotis, kas kart sukelianti vienokį ar kitokį skausmą.


O man pirmom dienom laisvesni uzsegami labiau tiko, nes per galva kokie laisvi bebutu, man per sunku budavo istiesti rankas kad uzsitempt ant galvos, ne sper pazastis skausmas jausdavosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 05, 11:12)
As irgi taikiau i pilna C, bet kaip ir tu sakai - nesu itin kuda, klubai ir slaunys "israiskingi", tai gal viskas proporcingai ir pasiskirstys. Bet siaip kai nepratus tokiu "bombu" tureti, tai tikrai atrodo, kad gal reikejo mazesniu siek tiek... Na bet gal gi su amzium dar ir svorio kakziek priaugineisu ne savo noru, tai gal ziurek dar ir dziaugsiuos,kad ne per mazi  biggrin.gif
Papildyta:
O man pirmom dienom laisvesni uzsegami labiau tiko, nes per galva kokie laisvi bebutu, man per sunku budavo istiesti rankas kad uzsitempt ant galvos, ne sper pazastis skausmas jausdavosi  unsure.gif

Per pazasti dejo, kad skausmas jautesi? Man ranku visai neskaudejo, baisu net pervertint savo galimybes, stengiuos nekilnoti ju.
O Valen... man atrodo c dydis, gal ne visai pilnas toks hmm.gif bent taip atrodo ivertinus is pirmo zvilgsnio atrodo.
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 05, 11:47)
Per pazasti dejo, kad skausmas jautesi? Man ranku visai neskaudejo, baisu net pervertint savo galimybes, stengiuos nekilnoti ju.
O Valen... man atrodo c dydis, gal ne visai pilnas toks  hmm.gif bent taip atrodo ivertinus is pirmo zvilgsnio atrodo.


Aha, per pazasti man
Atsakyti
As buvau pas kelis gydytojus, tai siule skirtingai - buvo pasiulymas per speneli ir po krutim, pasirinkau po apacia, nes maziausiai matosi ir kiek buvau girdejus maziau speneliu jautruma itakoja hmm.gif kazi nuo ko priklauso, per ka deda?
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 05, 12:17)
As buvau pas kelis gydytojus, tai siule skirtingai - buvo pasiulymas per speneli ir po krutim, pasirinkau po apacia, nes maziausiai matosi ir kiek buvau girdejus maziau speneliu jautruma itakoja  hmm.gif kazi nuo ko priklauso, per ka deda?


As tai kaip tik nenorejau per apacia (per speneli net nesvarsciau kaip varianto) , tai pirmiausiai emiausi ieskotis speco, kuris specializuojasi per pazasti - tai atsakymas cia ir aiskus matyt kaip TA i mano akirati papuole pirmu numeriu biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau pakaitine liemenele panasiai kaip ta speciali, kad galeciau apsidet, kol skalbiasi ir dziusta, tai pervertinau apimti biskiuka, galejau vienu dydziu mazesne imt, pagriebiau M biggrin.gif Nu dzin, cia tik porai menesiu tas daiktas ax.gif
Atsakyti
Nu ***** as irgi mastau kokia cia ta apimtis dabar bus... S ar M unsure.gif

Issirinkau va dabar ateiciai Donna Karan M dydi... Ai nedidele kaina, galvoju pasibandymui. Nes pvz ka turiu CK sportinukes S dydzio, nu man jau pries op buvo labai labai priplojanti, tai dabar nzn net ar ilysciau (bet apimtis tai juk nepasikeitus)... unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 05, 16:22)
Nusipirkau pakaitine liemenele panasiai kaip ta speciali, kad galeciau apsidet, kol skalbiasi ir dziusta, tai pervertinau apimti biskiuka, galejau vienu dydziu mazesne imt, pagriebiau M biggrin.gif Nu dzin, cia tik porai menesiu tas daiktas  ax.gif


As tai "pakaitine" kai pazastyse buvo nepatogu su ta pooperacine va tokia sportinuke su gyd. "palaiminimu" dejausi (nei per aptempta, nei per laisva) ir patogu segtis su uztrauktuku 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 05 vasario 2017 - 17:30
Ta paskutinė graži Kaip ja atrasti? wub.gif
Atsakyti
Kur ta sportine su uztrauktuku rast? hmm.gif
Atsakyti
Cia imeciau is JAV pardes www.6pm.com

O as tai pirkau Kanadoj (mano pilka - fotoalbumiuke yra)
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 05, 18:29)
Cia imeciau is JAV pardes www.6pm.com

O as tai pirkau Kanadoj (mano pilka - fotoalbumiuke yra)

Iš Jav mokestis būna. Manau ir Uk yra tokiu, Kaip ji vadinasi? Tikrai graži ir atrodo patogi. smile.gif
Atsakyti