Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 04, 20:22)
<p>Sveikos, merginos  4u.gif </p><p></p><p>Isvaziuoju i orouosta sianakt, blyyyyyn, baimes pilnos kelnes  unsure.gif  o dar tokius salcius pranesa, kad mirtis alyvose  blink.gif  operacija pirmadieni 12val, jauciu, ne bluosto nesudesiu....</p>

Nezinau kaip as diena pries op jausiau, bet dabar jum pavydziu kad jau pagaliau bigsmile.gif kol kas jokiu baimiu ner, nebent kad pykins po narkozes....

Glamour mano darbo apranga irgi chalatas, gerai kad visi uzsegami ☺ gal neskubekit pirkt nauju, matysit po visko telpat ar ne 😉 apskritai kai reikia naujo chalato man issukis rast normaliai pasiuta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo echmėja: 04 vasario 2017 - 21:13
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 04, 20:44)
Peržiūrėjau fotoalbumą, nu šaaakes! Kokie grožiai (.)(.) wub.gif  wub.gif  wub.gif
Dabar dar labiau laukiu savo dienos. bigsmile.gif
Ir kažkaip kolkas pasilieku prie dydžio 350cc.  smile.gif


Koks tavo ugis / svoris? Man irgi atrodo, kad tau 350 bus pats tas (bent jau is foto sprendziant) bigsmile.gif O siaip patarimas is savo varpines butu, gyd ka pasiulys, tai svarstyk apie "viduriuka" biggrin.gif
__

Jetus atsimenu as ta laukima, kuo arciau vizito, tuo nervai itemptesni... Bet tas jausma stai geras buvo kai nuvykau. Atrode va, pagaliau kazka darausi, ko labai labai norejau ir laukiau ir tai tik SAU wub.gif
Papildyta:
Jei po narkozes pykintu - man labai gelbejo dziuveseliai, sausainiai ir kt "sucharikai". Tai siaip darve ten klinikoje man ju, bet jei savu pasiimsit, blogiau nebus 4u.gif
__

Del striju... Pas mane ju nebuvo ir kol kas nera. Kazin kiek ilgai trunka joms rastis, JEI rasis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 04, 21:34)
Koks tavo ugis / svoris? Man irgi atrodo, kad  tau 350 bus pats tas (bent jau is foto sprendziant)  bigsmile.gif O siaip patarimas is savo varpines butu, gyd ka pasiulys, tai svarstyk apie "viduriuka"  biggrin.gif
__

Jetus atsimenu as ta laukima, kuo arciau vizito, tuo nervai itemptesni... Bet tas jausma stai geras buvo kai nuvykau. Atrode va, pagaliau kazka darausi, ko labai labai norejau ir laukiau ir tai tik SAU  wub.gif
Papildyta:
Jei po narkozes pykintu - man labai gelbejo dziuveseliai, sausainiai ir kt "sucharikai". Tai siaip darve ten klinikoje man ju, bet jei savu pasiimsit, blogiau nebus  4u.gif
__

Del striju... Pas mane ju nebuvo ir kol kas nera. Kazin kiek ilgai trunka joms rastis, JEI rasis?  unsure.gif

Man buvo visai dinges apetitas, o ir niekas neskanu buvo. Nepykino manes po narkozes, tik troskino ir iki siol troskina.
Kelis sucharikus sugrauziau ir tiek, pagnaibydavau lekstej maista ir tiek. Bet cia individualu labai.
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 20:12)
Nors man sudejo nemazai - 425cc, bet tilpau i absoliuciai visus, net ir pacius aptempciausius drabuzius biggrin.gif aptempti marskiniai skecia, bet net ir i kelis senus maudymukus susigrudau, aisku, nebenesioju ju.

Kaip tu laikais?
Kaip savijauta?

Be vargo tilpau į vientisą maudymkę, kurią pirkau, kai maitinau, bet į kitas tai ne.
Pradžioje galvojau, kad rūbų keisti nereiks, bet yra striukė, į kurią neįlendu, paskui keli marškiniai, kurie taip skečiasi, kad kad ir kur segtum žiogelį, vis viena skėsis. Ir šiaip, jei anksčiau pirkdavau beveik be išimties XS viršų, dabar gerokai dažniau perku S.
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 04, 22:47)
Kaip tu laikais?
Kaip savijauta?


Puse bedos as smile.gif Sunkiau si karta gerokai, bet vis geryn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 04, 21:34)
Koks tavo ugis / svoris? Man irgi atrodo, kad  tau 350 bus pats tas (bent jau is foto sprendziant)  bigsmile.gif O siaip .  unsure.gif

Ūgis 161, svoris 53/54kg. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 04, 20:04)

Glamour mano darbo apranga irgi chalatas, gerai kad visi uzsegami ☺ gal neskubekit pirkt nauju, matysit po visko telpat ar ne 😉  apskritai kai reikia naujo chalato man issukis rast normaliai pasiuta...


Neskubu, neskubu, tik mastau teoriškai, ar po 20 dienų bus pakankamai paprasta ir tuo pačiu nekenks siūlėms/krūtinei rengimas is per galva. Dydis galimai ir tiks mirksiukas.gif
Manau įsigysiu del šventos ramybes biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 04, 21:22)
Ūgis 161, svoris 53/54kg. smile.gif

As labai panasiai, tik dar 3 cm mažesne ax.gif biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 04, 22:22)
Ūgis 161, svoris 53/54kg. smile.gif


Tai ko gero apie didesnius nei 350 cc nesvarstyciau (cia as is savo varpines kalbu). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 05, 09:27)
Tai ko gero apie didesnius nei 350 cc nesvarstyciau (cia as is savo varpines kalbu).  4u.gif

Tai čia jau ir taip persvarstytas dydis. Apie didesni jau ir negalvoju. smile.gif
Atsakyti
Laba ryta. As kasdien apziurineju, tai po biski keicias kazkas, bus ok tas dydis, teks susigyvent su juo lotuliukas.gif
Vis pagalvoju, kad reikejo imt labiau i B, o ne C orientuota dydi, bet as gan auksta ir nesu labai kuda, tai aptirpus ir susistacius i vietas visai proporcingai atrodys hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 05, 10:05)
Laba ryta. As kasdien apziurineju, tai po biski keicias kazkas, bus ok tas dydis, teks susigyvent su juo  lotuliukas.gif
Vis pagalvoju, kad reikejo imt labiau i B, o ne C orientuota dydi, bet as gan auksta ir nesu labai kuda, tai aptirpus ir susistacius i vietas visai proporcingai atrodys  hmm.gif

Aisku kad proporcingai. Po metu gal dar didesniu noresis biggrin.gif As laukiu savo pilno C bigsmile.gif
Atsakyti
As tai vis nerimstu į Astos Valen...tes (.)(.) žiūrėdama biggrin.gif
Noriu būtent tokių, tik kaip sužinoti, kiek pas ją ml? unsure.gif
Galvociau pakalbinti FB, bet kazkaip nedrasu ir vargu ar atsakys - klausineja cia kazkokia apie krutines dydzius biggrin.gif
Atsakyti