Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

As sian pagriebiau suknele ir pora laisvai krentanciu megztuku. bus ka rengtis po op bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 04, 17:08)
As sian pagriebiau suknele ir pora laisvai krentanciu megztuku. bus ka rengtis po op  bigsmile.gif

Kaip gerai, kad man Nieko pirktis nereikia turiu sesery kuri stambesnė už mane ir po op bus pats tas jos rūbai. smile.gif aišku kažka gal dasipirksiu bet kai pagalvoju kam išlaidauti jai Seders rūbus galėsiu nešioti ir tai neilgam kol ten (.)(.) susitvarkys viskas. ax.gif

D... Kaip blogai jaučiuosi, nežinau kaip atidirbsiu šianakt. unsure.gif neisiu šendien jau tikrai y fotoalbuma pažiūrėt jusu grožybiu wub.gif sveikatos 0. Pažiūrėsiu rytoi išsimiegojus. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Nereiks jums tu svetimu ar nauju rubu, i tuos pacius tilpsit biggrin.gif Gi nepadvigubesit per visus galus ;)
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 18:53)
Nereiks jums tu svetimu ar nauju rubu, i tuos pacius tilpsit biggrin.gif Gi nepadvigubesit per visus galus ;)

Ne per visus galus kalbu. biggrin.gif o po op kažka laisvesnio maikutės, megztiniai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 04, 20:04)
Ne per visus galus kalbu. biggrin.gif o po op kažka laisvesnio maikutės, megztiniai. smile.gif

Nors man sudejo nemazai - 425cc, bet tilpau i absoliuciai visus, net ir pacius aptempciausius drabuzius biggrin.gif aptempti marskiniai skecia, bet net ir i kelis senus maudymukus susigrudau, aisku, nebenesioju ju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 04 vasario 2017 - 19:13
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 18:53)
Nereiks jums tu svetimu ar nauju rubu, i tuos pacius tilpsit biggrin.gif Gi nepadvigubesit per visus galus ;)

Zinau, kad nepvadvigubesiu, bet ispardavimas buvo..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 19:12)
Nors man sudejo nemazai - 425cc, bet tilpau i absoliuciai visus, net ir pacius aptempciausius drabuzius biggrin.gif aptempti marskiniai skecia, bet net ir i kelis senus maudymukus susigrudau, aisku, nebenesioju ju.

O pries kokia krutine buvo? nemazai sudeta hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 04, 20:50)
O pries kokia krutine buvo? nemazai sudeta  hmm.gif

Tuscias B, o gal tuscias A, zodziu nieko gero nebuvo - skurytes rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos  :4u: 

Isvaziuoju i orouosta sianakt, blyyyyyn, baimes pilnos kelnes  :unsure:  o dar tokius salcius pranesa, kad mirtis alyvose  :blink:  operacija pirmadieni 12val, jauciu, ne bluosto nesudesiu....

Atsakyti
Peržiūrėjau fotoalbumą, nu šaaakes! Kokie grožiai (.)(.) wub.gif wub.gif wub.gif
Dabar dar labiau laukiu savo dienos. bigsmile.gif
Ir kažkaip kolkas pasilieku prie dydžio 350cc. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(echmėja @ 2017 02 04, 16:08)
As sian pagriebiau suknele ir pora laisvai krentanciu megztuku. bus ka rengtis po op  bigsmile.gif

As kai tik užeinu i parduotuves, mane jau traukia tiesiog prie suknelių ir grožybių, kurias nesiot galėsiu kai jau busiu su (.)(.) lotuliukas.gif anakart jau pasiėmiau keletą, bet panesiojusi pusvalandį rankose padėjau atgal tongue.gif tongue.gif anksti dar išprotėti man šitaip tongue.gif
Tiesa, geriausia pooperaciniu laikotarpiu rinktis per priekį susegamus drabužius? As i darbą grįšiu po operacija po 20 dienų, galvoju ar reikia man nusipirkt darbo chalatą susegama per priekį, ar jau ir per galva galėsiu mautis? Dar žinoma neaisku del dydžio unsure.gif

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 18:12)
Nors man sudejo nemazai - 425cc, bet tilpau i absoliuciai visus, net ir pacius aptempciausius drabuzius biggrin.gif aptempti marskiniai skecia, bet net ir i kelis senus maudymukus susigrudau, aisku, nebenesioju ju.

Ohohoho! bigsmile.gif tikriausiai įspūdingai atrodo rolleyes.gif

QUOTE(MissFoxy @ 2017 02 04, 19:22)
<p>Sveikos, merginos  4u.gif </p><p></p><p>Isvaziuoju i orouosta sianakt, blyyyyyn, baimes pilnos kelnes  unsure.gif  o dar tokius salcius pranesa, kad mirtis alyvose  blink.gif  operacija pirmadieni 12val, jauciu, ne bluosto nesudesiu....</p>

Wow, kaip faina! Pagaliau. Žinoma, jaudiniesi, bet pagalvok kaip to laukei, ir štai jau netrukus! Dideliausios sėkmės ir taip pat kuo lengviau susitvarkyti su jauduliuku! 4u.gif

Tiesai, pasimatavau šiandien su metru - nuo duobutes lygiai 21 cm - tai cia greičiausiai nereiks pakėlimo? Po krūtine 78 cm ir tarp speneliu 21 cm. Man kol kas daug nesako tie skaičiai pačiai. ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 20:10)
Tuscias B, o gal tuscias A, zodziu nieko gero nebuvo - skurytes  rolleyes.gif

Pas mane tuscias b buvo. Tilpti tai tilpsi, tik siules grasins saibom iseit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as tai labai jauciu bendra kuno patinima dar
Atsakyti