Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 04, 10:18)
Tai gal ir man tada nesukti galvos, pas mane taip ar taip ju yra ant (.)(.)

Pas mane ju irgi buvo, nesukau galvos...
Man euforijos nebuvo po op, issigandau, kad baisiai dideli doh.gif bet vakarykstis foto paziurejimas ir mamos palaikymas daug dave. O ir sake mama, kad isoriskai neatrodo nenaturaliai, nors man del to jausmo, kad prisiuta prie kuno balioncikai atrodo keistai nejudriai tie papuliai
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 04, 11:18)
Tai gal ir man tada nesukti galvos, pas mane taip ar taip ju yra ant (.)(.)

Pas mane iki op ju buvo, aisku, kai istate implantus ir isitempe oda, senos paryskejo. Atsirado ir kelios naujos.
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 10:29)
Pas mane iki op ju buvo, aisku, kai istate implantus ir isitempe oda, senos paryskejo. Atsirado ir kelios naujos.

Nauju? O kiek laiko po op jos atsirado?
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 04, 11:33)
Nauju? O kiek laiko po op jos atsirado?

Neuzilgo ir atsirado, gal per pora sav. Neatsimenu tikrai. Po kelias ant kiekvieno, mazytes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 04 vasario 2017 - 11:04
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 10:57)
Neuzilgo ir atsirado, gal per pora sav. Neatsimenu tikrai. Po kelias ant kiekvieno, mazytes.

O kiek laiko jau praejo jums po operacijos? Man idomu, o suminksteja tie papuliai, pradeda judet normaliai? Man kuo toliau, tuo daugiau klausimu kyla lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 04, 11:15)
O kiek laiko jau praejo jums po operacijos? Man idomu, o suminksteja tie papuliai, pradeda judet normaliai? Man kuo toliau, tuo daugiau klausimu kyla  lotuliukas.gif

Viskas manau susitvarkys nesuk galvos su blogom mintim. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 04, 12:15)
O kiek laiko jau praejo jums po operacijos? Man idomu, o suminksteja tie papuliai, pradeda judet normaliai? Man kuo toliau, tuo daugiau klausimu kyla  lotuliukas.gif

Man metai po op, minkstet ima po keliu menesiu. Jei gerai atsimenu, nuo kokiu 3-4 men pas mane niekas nebesikeite. Bet man nuo pat pradziu jie buvo gan minksti, nebuvo lyg ikalti smile.gif Mano Motiva impantai tai jie ir siaip minkstesni, juda kruta beveik kaip tikri biggrin.gif

Tavo dar labai sviezia krutine, raumuo pjautas, kietas, tvirtai laiko, audiniai visi nesugije, apspaude ta implanta, patikek, neliks taip, kaip yra dabar 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 04 vasario 2017 - 11:52
Chocolatea išsiųstas slapukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 04, 12:26)
Chocolatea išsiųstas slapukas  4u.gif

Ačiū. 4u.gif prisijungsiu vakare, einu miegoti, puola gripas, nuo vakar blogai jaučiuosi. Dar šianakt y darba. Vargas vargelis. :/

Geros dienos mergaitės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 04, 11:49)
Man metai po op, minkstet ima po keliu menesiu. Jei gerai atsimenu, nuo kokiu 3-4 men pas mane niekas nebesikeite. Bet man nuo pat pradziu jie buvo gan minksti, nebuvo lyg ikalti smile.gif Mano Motiva impantai tai jie ir siaip minkstesni, juda kruta beveik kaip tikri biggrin.gif

Tavo dar labai sviezia krutine, raumuo pjautas, kietas, tvirtai laiko, audiniai visi nesugije, apspaude ta implanta, patikek, neliks taip, kaip yra dabar  4u.gif

O jum motiva ergonominius dejo? Pas mane irgi bus motiva tik apvalus ☺ apvalus man pasirode kiek kietesni nei ergonominiai, as ju ir norejau bet sake netinka mano atveju..
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 04, 14:17)
O jum motiva ergonominius dejo?  Pas mane irgi bus motiva tik apvalus ☺ apvalus man pasirode kiek kietesni nei ergonominiai, as ju ir norejau bet sake netinka mano atveju..

Apvalus smile.gif
Atsakyti
Radau lygiai toki pat kaip turiu maudymuka! ploja.gif ploja.gif ploja.gif Palauksiu kol kas, bet pagal ideja tai per viena dydi turetu but padidejus krutine hmm.gif
Atsakyti