Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos!

Del striju mano visi papuliai isvagoti strijom baisiai, net nezinau ar nauju atsirado po implantu. Jau per nestuma atsirado striju, nors aciu D ant pilvo nieko. Atrodo, turetu buti tas pats odos elastingumas, bet nee
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2017 02 03, 20:05)
Sveikos!

Del striju mano visi papuliai isvagoti strijom baisiai, net nezinau ar nauju atsirado po implantu. Jau per nestuma atsirado striju, nors aciu D ant pilvo nieko. Atrodo, turetu buti tas pats odos elastingumas, bet nee

Pas mane irgi tik ant papu. Sunku pasakyt kodel, nors ir pilvas pas mane didžiulis buvo tongue.gif o (.)(.) is C dydžio i E, F gal kokį buvo isdideje biggrin.gif bet Tadas pamenu nepatiko man labai tie dideli ir kieti, aukšti (.)(.), kai neistraukdavo. Tiesiog negalėjau sulaukt, kada turėsiu jau normalia krūtine, nes, nors 9 mėnesių po gimdymo tesveriau 41 kg, su E dydžio (.)(.) tokia sau gremėzdiška atrodžiau doh.gif lotuliukas.gif tikiuosi implantai sudarys kitokį įspūdį tongue.gif

Tiesa, vis nepaklausiu - kiek pas TA laiko ligoninėje po op?
Atsakyti
Pas mane irgi yra striju ant (.)(.) tai buvau pagalvojus Kaip bus po op ar dar labiau neišryškės ar dar kokiu ne atsiras ko tikiuosi nebus. unsure.gif
Atsakyti
Pas Astrauska laiko para 4u.gif
Po tech apziuros guliu patenkinta pas mama. Sake, kad dar tikrai aptirps mano bambioskes, per mazai laiko dar, riebalai rezorbuojas, prigija per du menesius gal, dar ir tinimas laikosi - apie menesi jis buna, nuramino, kad ner ko panikuot, tai lauksiu ramiau 🚺
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 03, 21:49)
Pas Astrauska laiko para  4u.gif
Po tech apziuros guliu patenkinta pas mama. Sake, kad dar tikrai aptirps mano bambioskes, per mazai laiko dar, riebalai rezorbuojas, prigija per du menesius gal, dar ir tinimas laikosi - apie menesi jis buna, nuramino, kad ner ko panikuot, tai lauksiu ramiau 🚺

Aciu 4u.gif

Dziugu , kad viskas gerai. Bet dabar susimasciau - ar ateina tas pasitenkinimas ir kada? nes pastebejau tendencija, kad laukiam, pergyvenam, abejojam del dydzio etc. iki operacijos, po operacijos vel - kol skaudq, kol apziura, kol nusileis, kol suminkstes, kol kol kol kol... ar siaip taip atrodo tik todel, kad cia tokia tema ir is esmes mes cia to ir susirinkom - pasidalinti eiga, bei aktualiausiais klausimais/atsakymais/problemom, o realiai, visos vienareiksmiskai gali teigti, jog tai vienas geriausiu gyvenimo sprendimu ir is esmes esat patenkintos? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Liida, idejau foto, bet jau buvo pas mane albume gulincios. Tiek to, sulyginau dabar ta ligota papuli, puse metu atgal ir dabar.. lyg ir blogiau nepasidare unsure.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif


Užpuolė šeimyną virusai kažkokie, tai vargstu verysad.gif







MissFoxy, man parašė receptą, jeigu kažkas blogėtų, temperatūra ar pan, bet aš net nepirkau. Tik migdomųjų pagal receptą nusipirkau ir kelias naktis po pusę gėriau mirksiukas.gif
Beje, prisiminiau, kad ten man porą kartų po op leido kažkokius antibiotikus. ..

Sveikateles ligoniukams  :4u: 

Tu butum tiek per atostogas suedus, irgi bombioskes turetum smile.gif. Mano ir pries op nebuvo pasmuke, nors man graziau kai biski pakare, naturaliau atrodo


Man nedave jokiu antibu, kita diena po op siurbiau sidra ;)

Tikiuosi, ir as galesiu siurbcioti  :D 

Si kartu NYC buvau ax.gifkazinau, galetu sportinuke ir M buti, o bralete jau labai suspaudzia, bet man patinka smile.gif
Papildyta:
MissFoxy as geriau antibus 4u.gif

O gerei prevencijai?

QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 03, 10:22)
Man nedave jokiu antibu, kita diena po op siurbiau sidra ;)
na bet tavo ir op kitokia, nepjauste tiek audiniu kaip kitom su silikonu, nereikejo tiek sugyti ir manau, kad uzkrata pasigauti mazesne tikimybe..
bet aisku nuo taures sampano nieko neatsitiks. Kitas klausimas, ar jo noresis - buna kas blogai jauciasi..

Kad sampanas labai geras nuskausminamasis  :P  :rolleyes:  :4u: 

Ai as primeciau, kad alkoholis skausma malsina, tai blogiau nebus, nes nu ziauriai skaudejo biggrin.gif

Manai, su silikonu daugiau gijimo? As cia siaip garsiai svarstau, bet kisene implantui bet kokiu atveju reikia ispjauti, gi nedaro taip, kad prapjauna 2 cm, sukisa tuscia implanta ir tada ji pripumpuoja, o aplinkiniai audiniai jam pleciantis plysta bele kaip unsure.gif. Tai teoriskai turetu skirtis tik isorinio pjuvio dydis - nors ka as zinau smile.gif

:sutinku:  ir man atrodo, kad visgi darant kisene implantui, nemazai pagramdoma... 

As savo septynmeciui nieko nesakau, kad neisplepetu visiems  :nono:  :lol:  bet siaip darbe visi zino, nes grizus skirtumas labai matysis, tai geriau, kad zinotu ir uz nugaros nekalbetu  :mirksiukas:  boso reakcija isvis nereali buvo - statys mane kuo daugiau su klientais bendrauti  :lol:  aisku, tai buvo tik juokelis  :mirksiukas:​ 

Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 02 04, 00:09)
Bet dabar susimasciau - ar ateina tas pasitenkinimas ir kada? nes pastebejau tendencija, kad laukiam, pergyvenam, abejojam del dydzio etc. iki operacijos, po operacijos vel - kol skaudq, kol apziura, kol nusileis, kol suminkstes, kol kol kol kol... ar siaip taip atrodo tik todel, kad cia tokia tema ir is esmes mes cia to ir susirinkom - pasidalinti eiga, bei aktualiausiais klausimais/atsakymais/problemom, o realiai, visos vienareiksmiskai gali teigti, jog tai vienas geriausiu gyvenimo sprendimu ir is esmes esat patenkintos? ax.gif  rolleyes.gif


Kad vienareiksmiskai geriausias gyvenimo sprendimas, tikrai negaliu sakyti, daugiau kaip ticking off another box in my bucket list. O tikrai patenkinta pradejau jaustis po gero pusmecio, kai viskas nusileido, suminkstejo ir pagaliau nustojo spenelius skaudeti smile.gif .
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

As tai tikrai jauciuosi padarius gera sprendima ir va beveik 2 savaites pabusdavau jau su sypsena veide - visiska euforija. biggrin.gif

Dabar jau euforija atslugsta ir pradedu nagrinetis kaip matot... dydi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 04 vasario 2017 - 08:36
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 04, 08:36)
Labas rytas  4u.gif

As tai tikrai jauciuosi padarius gera sprendima ir va beveik 2 savaites pabusdavau jau su sypsena veide - visiska euforija.  biggrin.gif

Dabar jau euforija atslugsta ir pradedu nagrinetis kaip matot... dydi  biggrin.gif

Aš buvau euforijoi pirma mėnesi Kai nusprendžiau darytis, dabar atslūgo. Bet tuoj tuoj vėl ta euforija atkeliaus. bigsmile.gif

Sveikos. 4u.gif
Tai Kaip ten dėl tu striju gal kuri pasakys jau kad pasidarė, atsiranda ju? Išryškėja jai buvo išankščiau? Gal kuri žino. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 04, 10:05)
Aš buvau euforijoi pirma mėnesi Kai nusprendžiau darytis, dabar atslūgo. Bet tuoj tuoj vėl ta euforija atkeliaus. bigsmile.gif

Sveikos. 4u.gif
Tai Kaip ten dėl tu striju gal kuri pasakys jau kad pasidarė, atsiranda ju? Išryškėja jai buvo išankščiau? Gal kuri žino. smile.gif

Maciau klausima, bet negaliu atsakyt, nes mano strija matosi, bet vaizdas negalutinis 😂 bet ji ir taip matesi, tai nesuku galvos.
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 04, 10:12)
Maciau klausima, bet negaliu atsakyt, nes mano strija matosi, bet vaizdas negalutinis 😂 bet ji ir taip matesi, tai nesuku galvos.

Tai gal ir man tada nesukti galvos, pas mane taip ar taip ju yra ant (.)(.)
Atsakyti