Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 02 03, 00:52)
o tai nuo ko cia priklauso, kad tarkim, kaip Alexis19 rase, kad pas ja atsigulus papai beveik nepajuda, o pas MrsNorris tarpas tarp (.)(.) sulig delnu? Implantu firma skiriasi? Gal galit parašyt tuomet kokie pas kuria?  ax.gif  unsure.gif
Mano irgi gana plati nugara dabar, tad idomu kaip bus su krūtine, kai 'istatys'? Nenorėčiau, kad butu didelis tarpas  blink.gif kažkuri dar rase, kad specialiai, jog sumažinti tarpą, riebalus leido papildomai i tarpą tarp (.)(.)?
priklauso nuo implantu. Ir nuo to, kokie audiniai buvo pries op. Jei tarkim buvo pries tai B, ta ir po to ta krutine lieka naturalesne, paslankesne, nes ne vien tik is implanto susideda. O jei nieko nebuvo..tai aisku kad ir stoves daugiau... smile.gif tarpa galima tik labai minimaliai pamazinti. Kokia tavo anatomija, toks ir tarpas po to liks. Implantus daugiau maziau centruoja, o ju ismatavimus gali susirasti internete. Tarkim jei implanto plotis ar skersmuo 12cm, tai gaunasi krastai i sonus po 6cm. Plius pasiziurek kur speneliai "ziuri", jei ne tiesiai o biski i sonus, tai ir po op jie bus "issiskete". Daugiau kazka padaryti galima aisku kai krutine keliama, nes ja kazkiek lipdo is naujo.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 02 03, 07:59)
priklauso nuo implantu. Ir nuo to, kokie audiniai buvo pries op. Jei tarkim buvo pries tai B, ta ir po to ta krutine lieka naturalesne, paslankesne, nes ne vien tik is implanto susideda. O jei nieko nebuvo..tai aisku kad ir stoves daugiau... smile.gif tarpa galima tik labai minimaliai pamazinti. Kokia tavo anatomija, toks ir tarpas po to liks. Implantus daugiau maziau centruoja, o ju ismatavimus gali susirasti internete. Tarkim jei implanto plotis ar skersmuo 12cm, tai gaunasi krastai i sonus po 6cm. Plius pasiziurek kur speneliai "ziuri", jei ne tiesiai o biski i sonus, tai ir po op jie bus "issiskete". Daugiau kazka padaryti galima aisku kai krutine keliama, nes ja kazkiek lipdo is naujo.

Mano buvo labai didelis tarpas tarp krutu ir placios pacios krutys. Rode, kad ranka kiek naturaliai eina papuli viena pastumt i centra, tiek su tuo implantu ir stumia. Mano implanto plotis 12,5 cm, i tarpa ir viena papuli leido riebaliuku del asimetrijos, nes is prigimties viena buvo ilgesne, todel vidini jos pakelima dare, o i kita ir tarpuka leido riebaliuku.
Atsakyti
matai.., pas tave buvo ka stumti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 02 03, 08:32)
matai.., pas tave buvo ka stumti biggrin.gif

Skurikes su minksta mesike smile.gif
O del vaiku - maniskiai mazi dar - 4 ir 7 metu, tai nepastebejo nieko, tik apribojimu prisidejo, kad mamos spaust negalima ir pan.
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 02, 21:37)



Tai va as kai ziuriu albumiuke, nu matau tuos pokycius merginu. Bet nzn ar tas busimas "nusileidimas" mane guodzia, nes kazkaip niekad nenorejau labai as ju "pasmukusiu", bet staciu irgi ne - nu nzn kaip nupasakoti to jausmo. Labai dziaugiuosiu "liemeneles turiniu" ir galimybe ja "uspildyti" apskritai, bet nezinau kaip cia bus tas visas ju formu "valdymas" - tikiuosi bus ok.




Man atrodo reiktu zygiuoti i stript kluby koky ir ten viska issiaiskintumem biggrin.gif tikslei.Nes nuotraukose kitaip atrodo nei naturoj.As pradedu galvoti,kad tas nusileidimas butinas,norint grazios formos..Aisku matyt kiekvienai skirtingas,bet implantas savo vietoj turi buti.Bet svarbiausia isasiskinti savo daktarui sita reikala!

Labas rytas visoms!

Raitausi rankoves,papus i sona nustumus,nes atveza sendie orkaite tai issirinkau tokia kokios norejau,tik pasizadejau dazniau namus kvepinti pyragais ir tt. yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 03 vasario 2017 - 09:32
QUOTE(lindrukas @ 2017 02 02, 21:29)
Jus visos skundziates, kad jie po operacijos taip aukstai stovi, o as to ir noriu-"papu po nosim" ir kaip bijau to ju nusileidimo... 9 metus po vaiku pravaiksciojau su "nusileidusiais", dabar tik apie stacius 24/7 tegalvoju biggrin.gif

Oi kaip man tai pazystama!
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 03, 10:11)
Oi kaip man tai pazystama!

lotuliukas.gif kieciausia, vyras mano nebuvo visiskai pries, bet ir sake - nu kam tau to reikia, gi plika matau tik as, susikeli su liemenukais ten viska, bet pazistamas ir man tas jausmas, kai maskatuoja skurikes zemai kazkur lotuliukas.gif
nu ka, varau i pirma tech apziura po operacijos. ziuresim, ka sakys del dydzio apsitraukimo. matuoju drabuzius, ka galesiu kol kas i darba nesiot, kad nelabai kristu i akis, tai isvados:
1. juoda neblogai maskuoja
2. gerai, kad megau elastingo audinio palaidinukes
3. dali rubu teks atiduot

Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 03, 10:23)
lotuliukas.gif kieciausia, vyras mano nebuvo visiskai pries, bet ir sake - nu kam tau to reikia, gi plika matau tik as, susikeli su liemenukais ten viska, bet pazistamas ir man tas jausmas, kai maskatuoja skurikes zemai kazkur  lotuliukas.gif
nu ka, varau i pirma tech apziura po operacijos. ziuresim, ka sakys del dydzio apsitraukimo. matuoju drabuzius, ka galesiu kol kas i darba nesiot, kad nelabai kristu i akis, tai isvados:
1. juoda neblogai maskuoja
2. gerai, kad megau elastingo audinio palaidinukes
3. dali rubu teks atiduot

Mano mb žodžiai. Nu kam tau to reikia biggrin.gif

Sveikos. 4u.gif
O pas mane rūbai išvis xs dydžio s tai manau tragedies bus po op, galėsiu tikriausiai puse savo rubu jaunesniai sesei atiduoti. Gerai kad vyresnioji sesuo didesnė tai po op nturėsiu iš ko paimt platesni džemperi ir Maike panešiot. Jaučiu Kaip bus vargelio. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 03, 10:30)
Mano mb žodžiai. Nu kam tau to reikia  biggrin.gif

Sveikos. 4u.gif
O pas mane rūbai išvis xs dydžio s tai manau tragedies bus po op, galėsiu tikriausiai puse savo rubu jaunesniai sesei atiduoti. Gerai kad vyresnioji sesuo didesnė tai po op nturėsiu iš ko paimt platesni džemperi ir Maike panešiot. Jaučiu Kaip bus vargelio. unsure.gif


Tai visi vyrai tokie 4u.gif o plius dar pataupyt noretu lotuliukas.gif
pas mane varijuoja nuo XS iki M drabuziai. Sakyciau, geriau buciau emus mazesni dydi, nors ziurejau fotkes savo, tai labai didelio skirtumo (del to, kad visad push up nesiojau) gal ir nebus. Guodziu cia save biggrin.gif Labiausiai gaila bus mano mylimo maudomuko, bandau prisiminti, kur pirkau, gal virsu koki prisitaikyciau unsure.gif
Atsakyti

Šalin visas mintis, sapnus! Sekmės. 4u.gif

Sveikos. mirksiukas.gif

Mano op dar tolokai, bet su sapnais ir nerimu irgi draugauju. biggrin.gif

Alexi19
Ar būtų jau ymanoma prisijungti prie fotoalbumo jei atsiūsčiau nuotrauką? Gan ilgą laiką jau esu čia, būtų malonu jai priimtumet mane. 4u.gif

Aciu  :4u: 

Sveikos, merginos  :4u:  klausykit, o antibiotikus visoms paskiria po op? Vaziuosiu pussesere lankyti, drauges, tai noresis sampes ikalt  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 03, 10:35)
Tai visi vyrai tokie  4u.gif o plius dar pataupyt noretu  lotuliukas.gif
pas mane varijuoja nuo XS iki M drabuziai. Sakyciau, geriau buciau emus mazesni dydi, nors ziurejau fotkes savo, tai labai didelio skirtumo (del to, kad visad push up nesiojau) gal ir nebus. Guodziu cia save biggrin.gif Labiausiai gaila bus mano mylimo maudomuko, bandau prisiminti, kur pirkau, gal virsu koki prisitaikyciau  unsure.gif

Kas geriau save paguos jai tik ne pati. 4u.gif tai bandyk susirasti internete tapaty viršu ar ten su push up? Pas mane irgi visiem maudimukam bus ate turiu viena be push up bet net negaila bus mest, neperlabiausiai jis man patiko.biggrin.gif jai apacia maudimuko juoda ar Balta labai lengva pritaikyti kazka jai ne tai sunkiau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


Užpuolė šeimyną virusai kažkokie, tai vargstu verysad.gif Jau kitas vaikas vėjaraupiais serga ir taip sunkiai, naktį nemiega, o dabar dar ir mergička vemia, viduriuoja, tai ligoninėj tupim.
Bijau biški dėl (. ) (. ), nes tenka daugiau vaikučius panešiot, neįmanoma kitaip. Jau mėnesis praėjo, keliant, nešant nejaučiu nei skausmo, nei tempimo. unsure.gif Tikiuosi, kad viskas bus gerai, nepasmuks papuliai unsure.gif


QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 02 03, 02:52)
Labas vakaras  4u.gif
Beskaitinejant cia iškilo man klausimas - o tai nuo ko cia priklauso, kad tarkim, kaip Alexis19 rase, kad pas ja atsigulus papai beveik nepajuda, o pas MrsNorris tarpas tarp (.)(.) sulig delnu? Implantu firma skiriasi? Gal galit parašyt tuomet kokie pas kuria?  ax.gif  unsure.gif
Mano irgi gana plati nugara dabar, tad idomu kaip bus su krūtine, kai 'istatys'? Nenorėčiau, kad butu didelis tarpas  blink.gif kažkuri dar rase, kad specialiai, jog sumažinti tarpą, riebalus leido papildomai i tarpą tarp (.)(.)?  blink.gif

O kaip pasigražinusios pavyko nuo vaiku nuslėpti ta faktą? Kalbu jau ne apie visiškai mažiukus vaikus? Galvoju ka reiks pasakyt ir pan. Matys juk vistiek, kad skauda po operacijos ir ta spec. liemenėle? Ar visos taip super dangstotes?  ax.gif

Manau, priklauso tarpas nuo anatomijos daugiausiai, pas mane gydytojas sakė tikrai nedidelis, o aš ir nežinau, ar čia skaitosi didelis, ar ne ax.gif

O dėl vaikų (pas mane 7, 4 ir 1 metų ), tai nesakiau tiesos, nes galvoju leptelės kur nors (daržely, mokykloj), tai sakėm , kad pas draugę nakvojau, o paskui, kad negaliu kelt, nes rankas pasitempiau. Vaikai labai nesigilino į tai, daugiau ir nereikėjo meluot ax.gif

QUOTE(DivaZ @ 2017 02 03, 11:23)
lotuliukas.gif kieciausia, vyras mano nebuvo visiskai pries, bet ir sake - nu kam tau to reikia, gi plika matau tik as, susikeli su liemenukais ten viska, bet pazistamas ir man tas jausmas, kai maskatuoja skurikes zemai kazkur  lotuliukas.gif
nu ka, varau i pirma tech apziura po operacijos. ziuresim, ka sakys del dydzio apsitraukimo.

Mano vyras tai dar prieš man užsimanant jau norėjo biggrin.gif tai dabar galėtų kiekvieną vakarą, kaip prieš altorių melstis lotuliukas.gif


O dėl to dydžio, tai ir man buvo vienu momentu pasimaišęs protas biggrin.gif kadangi turėjau daug laiko iki op (3 mėn. ), tai vis svarstydavau, ar gerai, lyg ir norėjau didesnių nei 360, bet gerai, kad netilpo biggrin.gif Apie mažesnius nelabai galvojau, nes buvau skaičius ir gyd.sakė, kad visos paskui tik didesnių užsimano biggrin.gif Dabar jaučiuosi puikiai, kažkaip iškart susigyvenau, nes tokius turėjau per nėštumus. Nepatinka ir man tas kietumas, bet vis laukiu... rolleyes.gif Bet pas mane tokie bumbuliukai irgi, kaip priklijuoti, bet man visai patinka, gyd sakė, kad po metų gali atrodyti jau ir kaip anatominiai, ta prasme, pasidarys natūrali forma. Žiūrėsim kaip bus.
Papildyta:
MissFoxy, man parašė receptą, jeigu kažkas blogėtų, temperatūra ar pan, bet aš net nepirkau. Tik migdomųjų pagal receptą nusipirkau ir kelias naktis po pusę gėriau mirksiukas.gif
Beje, prisiminiau, kad ten man porą kartų po op leido kažkokius antibiotikus. ..
Atsakyti