Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 02, 21:59)
Nu kalbant apie baimes del dydzio, as va vis nerimauju, kad liksiu bomba, nu bet logiskai mastant gi turetu pamazet dar, juk ti 2 sav tepraejo ane?  unsure.gif

Man irgi siule 315 (buvau sutikus, nes atrode tikria ddiesniu nereik), bet pradejau skaityti forume (ir ne tik sitam), kad geriau "imti" didesni siuloma varianta, nes paksui kai viskas "susiguli" skirtumas buna gana nemazas nuo pradinio varianto. Tai va ir laukiu irgi... Kol atslugs viskas ir nu, pamazes  unsure.gif

Bent jau kiek skaiciau ir ziurejau realself tai dauguma po op buna kazkuo nepatenkintos, bet po keliu men ar artejant metams kai viskas nusileidzia ir susiguli vaizdas grazus ir to dydzio nebelieka. Bent as save ruosiu tam kad pirmais menesiais nieko grazaus nebus.
O labai krenta i akis kad papai sudeti? As naiviai tikiuos kad gal nieks nepastebes, ypac darbe, nes tik vyras zino apie mano op.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 02, 21:59)
Nu kalbant apie baimes del dydzio, as va vis nerimauju, kad liksiu bomba, nu bet logiskai mastant gi turetu pamazet dar, juk ti 2 sav tepraejo ane?  unsure.gif

Man irgi siule 315 (buvau sutikus, nes atrode tikria ddiesniu nereik), bet pradejau skaityti forume (ir ne tik sitam), kad geriau "imti" didesni siuloma varianta, nes paksui kai viskas "susiguli" skirtumas buna gana nemazas nuo pradinio varianto. Tai va ir laukiu irgi... Kol atslugs viskas ir nu, pamazes  unsure.gif

friends.gif friends.gif nerimausim kartu, ane?
Nu ir man taip pat sake, imk didesni, nes tipo po to nuslugsta, sumazeja hmm.gif Nors va kaip tik siandien sake mano pazistama, kai uzklausiau, kiek sumazejo, tai sake, kad nu nelabai jau ten daug sumazeja, tik naturaliau atrodo ir pan.
O jums kokius dejo - anatominius ar apvalius?
Atsakyti

QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 02, 21:36)
4u.gif
Supratau! Tave tiesiog pajaunino! Isivaizduoju, kad turetum jau dabar matyti rezultata!

Tiklsiau ne pajaunino,o padare, kad veliau leciau senciau:) tas efektas po 3 men. Su hialuronu but greiciau atsijaunint smile.gif dabar tik patinus siek tiek, kai nueis patinimas liksiu tokia pat, tik tikiuosi paakiai neliks idube...

Ziurekit, o kas korsetas turi verzt taip pakankamai? Ar as cia dar labiau istinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 22:05)
Jus kuriam mieste? Jei Vilniuje, tai galiu rekomenduoti profesoriu Tutku - Onkovitos klinika. Labai atidziai ziuri, turejau bedu anksciau, tai pas ji ne karta buvus  4u.gif

Deja ne Vilniuj.. Klaipedoj. Ryt reiks pagooglint ☺
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 22:07)
Bent jau kiek skaiciau ir ziurejau realself tai dauguma po op buna kazkuo nepatenkintos, bet po keliu men ar artejant metams kai viskas nusileidzia ir susiguli vaizdas grazus ir to dydzio nebelieka. Bent as save ruosiu tam kad pirmais menesiais nieko grazaus nebus.
O labai krenta i akis kad papai sudeti? As naiviai tikiuos kad gal nieks nepastebes, ypac darbe, nes tik vyras zino apie mano op..  biggrin.gif

Oi ir man ta dilema. Pas mane daugiau zinanciu, mama pati mane paskatino susitvarkyti krutine, nes zino, kad kompleksavau del tu razinku, o po vaiku ir isvalgytu skureliu doh.gif
man gavosi atostogos po op va pusantros savaites, tai ner taip, kad trys dienos ir pingviniukas lolo darbe jau vaiksto lotuliukas.gif as perziurejau savo garderoba, pasiieskojau laisvesniu suknyciu tam gijimo laikotarpiui, bet, manau, bus tokiu, kas pastebes, bus ir kas nepastebes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 21:55)
butinai pasidarysiu ☺ jei tik greitai rasiu kur. Man operacija paankstino, bus kovo 9  bigsmile.gif

Ooo musu operacijos skiriasi tik viena diena. smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 22:11)
Deja ne Vilniuj.. Klaipedoj. Ryt reiks pagooglint ☺

Pas ka Klaipėdoje darysiesi?
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 21:07)
Bent jau kiek skaiciau ir ziurejau realself tai dauguma po op buna kazkuo nepatenkintos, bet po keliu men ar artejant metams kai viskas nusileidzia ir susiguli vaizdas grazus ir to dydzio nebelieka. Bent as save ruosiu tam kad pirmais menesiais nieko grazaus nebus.
O labai krenta i akis kad papai sudeti? As naiviai tikiuos kad gal nieks nepastebes, ypac darbe, nes tik vyras zino apie mano op..  biggrin.gif


Jus visos skundziates, kad jie po operacijos taip aukstai stovi, o as to ir noriu-"papu po nosim" ir kaip bijau to ju nusileidimo... 9 metus po vaiku pravaiksciojau su "nusileidusiais", dabar tik apie stacius 24/7 tegalvoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 22:07)
Bent jau kiek skaiciau ir ziurejau realself tai dauguma po op buna kazkuo nepatenkintos, bet po keliu men ar artejant metams kai viskas nusileidzia ir susiguli vaizdas grazus ir to dydzio nebelieka. Bent as save ruosiu tam kad pirmais menesiais nieko grazaus nebus.
O labai krenta i akis kad papai sudeti? As naiviai tikiuos kad gal nieks nepastebes, ypac darbe, nes tik vyras zino apie mano op..  biggrin.gif


Jei nesakyciau, niekas ir nepamatytu dabar (su rubais kalbant). Na darbe tarkim, niekas nemato pokyciu, as aptemptais labai rubais arba giliom iskirptem niekad nevaiksciojau, o jei kazkas labiau prigludusio ir budavo, tai na... anuomet istisai tie storiausi push-up'ai visa vaizda pridedavo, dabar sus portine liemenele "priplota", tai isoriskai skirtumo nera.

Vat vasara su maudymuku gimines tai pamatys... Bet kazkaip as nejauciu labai kazkokios gedos, tai jei paklaus, pasakysiu kaip yra - nemanau, kad kazkokiu "mistiniu priemoniu" padidejimui bandysiu ieskoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 22:08)
friends.gif  friends.gif nerimausim kartu, ane?
Nu ir man taip pat sake, imk didesni, nes tipo po to nuslugsta, sumazeja  hmm.gif Nors va kaip tik siandien sake mano pazistama, kai uzklausiau, kiek sumazejo, tai sake, kad nu nelabai jau ten daug sumazeja, tik naturaliau atrodo ir pan.
O jums kokius dejo - anatominius ar apvalius?


Aha, galesim - i kompanija drasiau 4u.gif

Tai va as kai ziuriu albumiuke, nu matau tuos pokycius merginu. Bet nzn ar tas busimas "nusileidimas" mane guodzia, nes kazkaip niekad nenorejau labai as ju "pasmukusiu", bet staciu irgi ne - nu nzn kaip nupasakoti to jausmo. Labai dziaugiuosiu "liemeneles turiniu" ir galimybe ja "uspildyti" apskritai, bet nezinau kaip cia bus tas visas ju formu "valdymas" - tikiuosi bus ok.

Imant bendrai jauciu laime labai didele, kad PAGALIAU push upams - NE ! Tik baiminuosi, kad busiu pasididinusi perdaug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 02, 22:37)
Tai va as kai ziuriu albumiuke, nu matau tuos pokycius merginu. Bet nzn ar tas busimas "nusileidimas" mane guodzia, nes kazkaip niekad nenorejau labai as ju "pasmukusiu", bet staciu irgi ne - nu nzn kaip nupasakoti to jausmo. Labai dziaugiuosiu "liemeneles turiniu" ir galimybe ja "uspildyti" apskritai, bet nezinau kaip cia bus tas visas ju formu "valdymas" - tikiuosi bus ok.

Imant bendrai jauciu laime labai didele, kad PAGALIAU push upams - NE ! Tik baiminuosi, kad busiu pasididinusi perdaug  unsure.gif

Net neisivaizduoji kaip smagu sutikti zmogu, kuris jauciasi nu LYGIAI TAIP PAT!!! as irgi nenoriu, kad jie leistusi, nes butent pakelimo po vaiku labiausiai norisi gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 02, 22:22)
Ooo musu operacijos skiriasi tik viena diena. smile.gif 4u.gif
Papildyta:

Pas ka Klaipėdoje darysiesi?

Jooo jums kovo 8 ar ne? Galesim kartu pergyvent ar ne per dideli/mazi gavosi 😆😆
As pas Jankuna. Zinau cia nieks pas ji nesioperavo, bet man patiko jo konsultacijoj paprastai ir konstruktyviai viska paaiskino tai ir nebesiblaskiau lakstydama pas kitus dr. ☺

As darbe pagal musu etiketa irgi vaikstau tik dalykiskais uzdarais rubais, tai gal tikrai nekris taip i akis. O vasara jei kas klaus tikrai neskiesiu apie stebuklingas dietas ar kremus ☺
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 22:56)
Jooo jums kovo 8 ar ne? Galesim kartu pergyvent ar ne per dideli/mazi gavosi 😆😆
As pas Jankuna. Zinau cia nieks pas ji nesioperavo, bet man patiko jo konsultacijoj paprastai ir konstruktyviai viska paaiskino tai ir nebesiblaskiau lakstydama pas kitus dr. ☺

As darbe pagal musu etiketa irgi vaikstau tik dalykiskais uzdarais rubais, tai gal tikrai nekris taip i akis. O vasara jei kas klaus tikrai neskiesiu apie stebuklingas dietas ar kremus ☺

Taip mano kovo 8d. smile.gif Nu galėsim bedavotis tuo pačiu metu. biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Beskaitinejant cia iškilo man klausimas - o tai nuo ko cia priklauso, kad tarkim, kaip Alexis19 rase, kad pas ja atsigulus papai beveik nepajuda, o pas MrsNorris tarpas tarp (.)(.) sulig delnu? Implantu firma skiriasi? Gal galit parašyt tuomet kokie pas kuria? ax.gif unsure.gif
Mano irgi gana plati nugara dabar, tad idomu kaip bus su krūtine, kai 'istatys'? Nenorėčiau, kad butu didelis tarpas blink.gif kažkuri dar rase, kad specialiai, jog sumažinti tarpą, riebalus leido papildomai i tarpą tarp (.)(.)? blink.gif

O kaip pasigražinusios pavyko nuo vaiku nuslėpti ta faktą? Kalbu jau ne apie visiškai mažiukus vaikus? Galvoju ka reiks pasakyt ir pan. Matys juk vistiek, kad skauda po operacijos ir ta spec. liemenėle? Ar visos taip super dangstotes? ax.gif
Atsakyti