Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(liida @ 2017 02 02, 11:20)
Teip,dabar jau vienintelis noras,kad buciau patenkinta.Tau toks aciu,kad negaliu! 4u.gif

4u.gif

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 02, 11:27)
Kelvita, aciu smile.gif

Nera cia didele intervencija, cia tas pats kaip hialurono injekcijos i lupas, paakius ar kt rauksles, tik isvis naturalus produktas. Lupu neliete.
Mano idube papurte paakiai isvis genetiskai paveldeti, tokie buvo nuo ankstyvos jaunystes. Tai pasirinkimas arba hialuronu, arba riebalais, riebalais ilgaamziskiau ir plius sustabdo amzinius pakitimus veide.

Man 32 ir dabar butent tas laikas riebalu injekcijom. Kai jau yra veido ovalo nukarimas, zandai nukara, tokia procedura nepadetu, reiktu kazka rimciau daryt.

Supratau! Tave tiesiog pajaunino! Isivaizduoju, kad turetum jau dabar matyti rezultata!


QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 18:10)
O, taip, depresuoju. Vyrui negaliu sakyt, nes gi pati norejau, bet dabar galvoju, gal paskubejau, gal reikejo pasvarstyti ir mazesniu  unsure.gif
Dariau pas Tautrima Astrauska, dejo prailgintus anatominius 350 cc, desines kruties vidinis pakelimas darytas del asimetrijos ir siek tiek pildyta naturaliais riebalais.
Norejau kad butu kaip "su liemenuku be jo" - visada pirkdavau C dydi su push up liemeneles, o realiai mano "razinkos" buvo kazkur tarp A ir B  ax.gif
Siuo metu visiska nesamone pas mane  doh.gif Kojos vis dar melyniuotos nuo riebalu siurbimo, pati krutine kaip paralyziuota ir kaip priklijuota, kazkokia nesamoninga  doh.gif aisku, suprantu - tik 8 dienos dar po operacijos, viskas dar sutine, bet kazkaip pernelyg didele, plati tokia atrodo doh.gif ai, dar viena nuo tu riebalu ileistu didesne ir baisiai skausmingi speneliai  4u.gif

Ei, mergyt, ar tik mes ne drauges;)
Nepergyvek, visoms prazioje buna sokas, po to gailesies, kad didesniu nesidejai 😆 jie tokie kaip ibesti bus bent 3men, po to prades minksteti! Jei kas domina klausk!
Sveikinu!
Ar pameni mane 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 02 vasario 2017 - 20:37
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 20:28)
170 ir buvo 63 kg, po krutine 77 cm buvo  4u.gif
Man jisai siule arba 350 cc, arba net 395, bet to as is karto kategoriskai atsisakiau. O va dabar galvoju, kad reikejo ir koki 315 dar paziuret  unsure.gif nu jau nebeislupsi, teks su savim kazkaip apsiprast  blink.gif
Jei realiai, man labiausiai pakelimo reikejo, su implantais ir tuo daliniu pakelimu vidiniu plius implantu pakilo ta krutine, tik dydzio kol kas neina susigyvent  doh.gif
Ryt vaziuoju i pirma patikrinima po operacijos, sake, kad dar aptirps, pasikeis ta forma  ax.gif

Na aš mažesnė. Tai gal man reikėtu sunerimti su tokiu dydžiu pasirinktu. unsure.gif biggrin.gif bet pas tave matai labiau y B Dudu buvo pas mane AA išvis vien skūra kabo, o ne (.)(.) biggrin.gifD
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 02, 20:36)
Ar pameni mane 4u.gif  bigsmile.gif

As ir galvoju - gi matytas nikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 20:28)
170 ir buvo 63 kg, po krutine 77 cm buvo  4u.gif
Man jisai siule arba 350 cc, arba net 395, bet to as is karto kategoriskai atsisakiau. O va dabar galvoju, kad reikejo ir koki 315 dar paziuret  unsure.gif nu jau nebeislupsi, teks su savim kazkaip apsiprast  blink.gif
Jei realiai, man labiausiai pakelimo reikejo, su implantais ir tuo daliniu pakelimu vidiniu plius implantu pakilo ta krutine, tik dydzio kol kas neina susigyvent  doh.gif
Ryt vaziuoju i pirma patikrinima po operacijos, sake, kad dar aptirps, pasikeis ta forma  ax.gif

Man des 360 cc tai irgi bijau ar nebus per dideli ir kad neatrodytu kaip balionai unsure.gif mano ugis 165 svoris 58. Bet turiu placia krutines lasta ir klubus. Zada kad bus grazu. Dabar kaip apsesta istisai narsau po interneta kaip atrodo su tokio dydzio implantais biggrin.gif o daretes krutu echo pries operacija? Mano gyd sako kad nereikia..
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 02, 20:48)
Na aš mažesnė. Tai gal man reikėtu sunerimti su tokiu dydžiu pasirinktu. unsure.gif  biggrin.gif bet pas tave matai labiau y B Dudu buvo pas mane AA išvis vien skūra kabo, o ne (.)(.) biggrin.gifD

Kadangi pas mane visos, kas buvo deje, kalbejo, kad detu didesnius ir nebuvo su mazesniais ml, tai nelabai svarsciau to kito varianto. Tavo vietoj bent idomumo delei pasiziureciau ir mazesniu varianta 4u.gif bet as tik viena tokia, kur del to, kad dideli pergyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 21:00)
Kadangi pas mane visos, kas buvo deje, kalbejo, kad detu didesnius ir nebuvo su mazesniais ml, tai nelabai svarsciau to kito varianto. Tavo vietoj bent idomumo delei pasiziureciau ir mazesniu varianta  4u.gif bet as tik viena tokia, kur del to, kad dideli pergyvena biggrin.gif

Man bus vietoi ir 315cc dydis tai daktaras realiai apžiūrėjas pasakys kuris geriau, tai labai nesuku galvos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 20:56)
Man des 360 cc tai irgi bijau ar nebus per dideli ir kad neatrodytu kaip balionai  unsure.gif  mano ugis 165 svoris 58. Bet turiu placia krutines lasta ir klubus. Zada kad bus grazu. Dabar kaip apsesta istisai narsau po interneta kaip atrodo su tokio dydzio implantais  biggrin.gif  o daretes krutu echo pries operacija? Mano gyd sako kad nereikia..

Man siuo metu jie kaip balionai biggrin.gif tiesiog ant mano kuno prisiuti balionai lotuliukas.gif mano patys papuliai buvo platus gan, tai ir tarpa mazino siek tiek, pilde riebalais del to.
O echoskopija buvo butina. Ir kraujo tyrimu kruva dariausi, ir kardiograma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 02, 21:03)
Man bus vietoi ir 315cc dydis tai daktaras realiai apžiūrėjas pasakys kuris geriau, tai labai nesuku galvos. smile.gif

Saunu, kad apsidraudet, as va grauziuos siek tiek, kad to nepadariau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 02 vasario 2017 - 21:15
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 20:14)
tiesiog ant mano kuno prisiuti balionai  lotuliukas.gif
4u.gif kantrybes smile.gif pasidaryk kas kelias dienas ar kas savaite fotkiu, bus paciai idomu po pusmecio panagrineti, kaip vyko keitimosi procesas mirksiukas.gif spenelius daug kam skauda, man isvis kazkoks kosmaras buvo gal tris menesius huh.gif , bet praeina visom - praeis ir tau 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 19:56)
o daretes krutu echo pries operacija? Mano gyd sako kad nereikia..
ne pas visus dr butina, bet as tai pasidariau del saves, pasidaryk ir tu smile.gif
Atsakyti
DivaZ
Nepergyvenk perdaug dar yra laiko pasikeitimui. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 02 vasario 2017 - 21:24
QUOTE(moocho @ 2017 02 02, 21:19)
ne pas visus dr butina, bet as tai pasidariau del saves, pasidaryk ir tu smile.gif

butinai pasidarysiu ☺ jei tik greitai rasiu kur. Man operacija paankstino, bus kovo 9 bigsmile.gif
Atsakyti
Nu kalbant apie baimes del dydzio, as va vis nerimauju, kad liksiu bomba, nu bet logiskai mastant gi turetu pamazet dar, juk ti 2 sav tepraejo ane? unsure.gif

Man irgi siule 315 (buvau sutikus, nes atrode tikria ddiesniu nereik), bet pradejau skaityti forume (ir ne tik sitam), kad geriau "imti" didesni siuloma varianta, nes paksui kai viskas "susiguli" skirtumas buna gana nemazas nuo pradinio varianto. Tai va ir laukiu irgi... Kol atslugs viskas ir nu, pamazes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 02 02, 21:55)
butinai pasidarysiu ☺ jei tik greitai rasiu kur. Man operacija paankstino, bus kovo 9  bigsmile.gif

Jus kuriam mieste? Jei Vilniuje, tai galiu rekomenduoti profesoriu Tutku - Onkovitos klinika. Labai atidziai ziuri, turejau bedu anksciau, tai pas ji ne karta buvus 4u.gif
Atsakyti