Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 02, 03:35)
MrsNorris, aciu  4u.gif siandien skauda jau labai, nejauciu tik kai guliu ir mazai kvepuoju biggrin.gif
Papildyta:
Bet pas mane lb panasiai kaip MrsNorris apibudino, nuvaziuoja kazkur per delna. Tikrai ne taip, kaip buvo be implantu, suvaziuodavo ir pradingdavo taip, kad visiska lenta likdavau, tik kaulai matydavosi biggrin.gif

Ouch! Laikykis grozi 4u.gif

Siandien ryte bandziau nufotkint gulint, tai sulyginus su MrsNorris papuliais gulint, mano beveik nepajuda smile.gif o galvojau, kad labai jau tokie naturalus minksti, pasirodo nifiga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 02 02, 05:06)
XS - USA mokejau 9.99 atrodo  bigsmile.gif
Mano sportinukiu is VS dydis L  biggrin.gif

tiksliai, tu gi US buvai? kur lankeis? itariu IL smile.gif
Kaip gali buti sportinukiu L, o braletes XS??? blink.gif mano ir tu ir anu M smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 02 02, 19:43)
Ouch! Laikykis grozi 4u.gif

Siandien ryte bandziau nufotkint gulint, tai sulyginus su MrsNorris papuliais gulint, mano beveik nepajuda  smile.gif o galvojau, kad labai jau tokie naturalus minksti, pasirodo nifiga biggrin.gif

Aciu, grozi smile.gif
Kur ten pas tave pajudes, kai papai visa krutines lasta uzima wub.gif

Glamourrr, pas GP ;)
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 02, 05:31)
moulinRouge sveikinimai. 4u.gif
Aš vis neprisiruošiu padaryti nuotraukas ir nusiūsti Alexi, kad idėtu y albuma. Tingumas aplankė prieš darbo naktis. unsure.gif
O sakykit skaičiau aš čia gyd, Amerikiečiu Anglu ir dar visokiausiu komentarus y kuriuos atsako jie merginom, kad galima nusipirkti po maždaug mėnesio laiko, Gera sportinę liemenėlę ir ja nešioti. Kaip jūs manot apie tai? Ar griežtai pasilikti su spec liemenėle tas 6/8sav Kaip rekomenduoja?

Gavau foto ir jau ikeliau smile.gif bekit prabalsuot!
Lietuviu daktarai (gal ne visi), bet leidzia sarvus pasikeisti i sportinuke. As op dariausi US, tai mano gyd man sarvu ne nedejo, sake, turet kelias per prieki susegamas sportinukes, bet ir tai tik nakciai dedavaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 02 02, 19:11)
Gavau foto ir jau ikeliau  smile.gif bekit prabalsuot!
Lietuviu daktarai (gal ne visi), bet leidzia sarvus pasikeisti i sportinuke. As op dariausi US, tai mano gyd man sarvu ne nedejo, sake, turet kelias per prieki susegamas sportinukes, bet ir tai tik nakciai dedavaus  smile.gif

Dėkui. 4u.gif na jai mano gyd sakys ne tai tiek to bet manau po beveik 4sav operacijos leis porai dienu užsidėti ja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 02, 13:06)
Aciu, grozi smile.gif
Kur ten pas tave pajudes, kai papai visa krutines lasta uzima wub.gif

Glamourrr, pas GP ;)

biggrin.gif nu neuzima, MrsNorris bombioskes kokios!!! mano jie tokie pabliuske blynai dabar, net issigandau i foto beziuredama, sakiau nepasikeite, o is tikruju pasmuke gerokai unsure.gif gaila kad nesimatavau anksciau, idomu butu sulygint skaiciukus
Papildyta:
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 02, 13:18)
Dėkui. 4u.gif na jai mano gyd sakys ne tai tiek to bet manau po beveik 4sav operacijos leis porai dienu užsidėti ja. smile.gif

po 4 savaiciu galesi uzsideti normalia liemenele, nieko tiems papukams tikrai nenutiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 02 02, 18:20)
biggrin.gif nu neuzima, MrsNorris bombioskes kokios!!! mano jie tokie pabliuske blynai dabar, net issigandau i foto beziuredama, sakiau nepasikeite, o is tikruju pasmuke gerokai  unsure.gif gaila kad nesimatavau anksciau, idomu butu sulygint skaiciukus
Papildyta:

po 4 savaiciu galesi uzsideti normalia liemenele, nieko tiems papukams tikrai nenutiks  mirksiukas.gif

Ar idesi foto?
Atsakyti
Sveikos, mergaites, neskaiciau temos pries operacija, dabar va savaite ir dvi dienos po jos. Bandau apsiprast su savo naujom formom, kazkaip atrodo per daug, neivertinau, kad tieeeeek prisides, sumise jausmai labai, o ner su kuo pasikalbet. Ateinu pasilabinti, gal priimsit, patarsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 02 02, 13:26)
Ar idesi foto?

idesiu gal rytoj, reik dienos sviesoj nufotkint smile.gif
Papildyta:
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 13:43)
Sveikos, mergaites, neskaiciau temos pries operacija, dabar va savaite ir dvi dienos po jos. Bandau apsiprast su savo naujom formom, kazkaip atrodo per daug, neivertinau, kad tieeeeek prisides, sumise jausmai labai, o ner su kuo pasikalbet. Ateinu pasilabinti, gal priimsit, patarsit  4u.gif

Sveika prisijungus 4u.gif pooperacine "depresija" uzpuole? visiskai normalu, daug kam taip buna, kam per dideli, kam per mazi, kam apskritai svetimkuniai jaucias. Nenusimink, reik kazkiek laiko ir viskas susidelios i vietas, dziaugsies juos turedama 4u.gif
Pasakok, kiek dejais, pas ka, kur pjuvius darei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexi19: 02 vasario 2017 - 20:00
O, taip, depresuoju. Vyrui negaliu sakyt, nes gi pati norejau, bet dabar galvoju, gal paskubejau, gal reikejo pasvarstyti ir mazesniu unsure.gif
Dariau pas Tautrima Astrauska, dejo prailgintus anatominius 350 cc, desines kruties vidinis pakelimas darytas del asimetrijos ir siek tiek pildyta naturaliais riebalais.
Norejau kad butu kaip "su liemenuku be jo" - visada pirkdavau C dydi su push up liemeneles, o realiai mano "razinkos" buvo kazkur tarp A ir B ax.gif
Siuo metu visiska nesamone pas mane doh.gif Kojos vis dar melyniuotos nuo riebalu siurbimo, pati krutine kaip paralyziuota ir kaip priklijuota, kazkokia nesamoninga doh.gif aisku, suprantu - tik 8 dienos dar po operacijos, viskas dar sutine, bet kazkaip pernelyg didele, plati tokia atrodo doh.gif ai, dar viena nuo tu riebalu ileistu didesne ir baisiai skausmingi speneliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 02 vasario 2017 - 20:11
QUOTE(DivaZ @ 2017 02 02, 20:10)
O, taip, depresuoju. Vyrui negaliu sakyt, nes gi pati norejau, bet , bet kazkaip pernelyg didele, plati tokia atrodo doh.gif ai, dar viena nuo tu riebalu ileistu didesne ir baisiai skausmingi speneliai  4u.gif

Sveika prisijungusi. smile.gif
O koks pas tave ūgis sudėjimas? Aš planuoju dėtis 350cc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 02 vasario 2017 - 20:24
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 02, 20:23)
Sveika prisijungusi. smile.gif
O koks pas tave ūgis sudėjimas? Aš planuoju dėtis 350cc

170 ir buvo 63 kg, po krutine 77 cm buvo 4u.gif
Man jisai siule arba 350 cc, arba net 395, bet to as is karto kategoriskai atsisakiau. O va dabar galvoju, kad reikejo ir koki 315 dar paziuret unsure.gif nu jau nebeislupsi, teks su savim kazkaip apsiprast blink.gif
Jei realiai, man labiausiai pakelimo reikejo, su implantais ir tuo daliniu pakelimu vidiniu plius implantu pakilo ta krutine, tik dydzio kol kas neina susigyvent doh.gif
Ryt vaziuoju i pirma patikrinima po operacijos, sake, kad dar aptirps, pasikeis ta forma ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 02 vasario 2017 - 20:30