Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos.

Vskar po 6 val.operacijos ir as kazka turiu.

Operavo TA sake viskas pagal plana. Riebalu prileido pakele 12cm krutis. Rankas apipjauste.

Liko sveikri.

As kantri tai skausmas pajenciamas. Tiek kiek supjaustyta  tai viskas ok

Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 14, 22:23)
O man ydomu pasidarė prieš operacija klausia kraujo grupės ar ne? Man atsiuntė prieš operacinę sveikatos anketa ir ten buvo Lyg ir irašyti kraujo grupę. Nebegaliu pažiūrėti tos anketos nes dingo iš mano gmail. Laukiu kol nauja atsiūs.

Pas mane anketoj tikrai nebuvo ir pries op nlb pamenu ar kas klause.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2016 12 15, 16:48)
<p>Sveikos.</p><p>Vskar po 6 val.operacijos ir as kazka turiu.</p><p>Operavo TA sake viskas pagal plana. Riebalu prileido pakele 12cm krutis. Rankas apipjauste.</p><p>Liko sveikti

Oho kokia ilga op. Na stiprybes, kantrybes, kad viskas gerai sugytu ir prigytu 4u.gif
Atsakyti
Nėra to anketoi, gavau šendien tai tikriausiai pasivaideno. smile.gif
Atsakyti
Ingriduska, sveikinu su Papuliais 4u.gif

Panickos jergau nesuprantu, turiu 11dienu po op.Baiginejasi didieji skausmai, liko ryte, bet.....dienos metu tarp krutu nerealus tempimas ir skausmas kai ikvepiu. Nu niekaip nesuprantu gal kam taip buvo ilgai blink.gif
Please help, nes pradejau galvot kad cia taip ir liks, prasau motereles apraminkit mane ziople ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta-dute @ 2016 12 15, 19:21)
Ingriduska, sveikinu su Papuliais  4u.gif

Panickos jergau nesuprantu, turiu 11dienu po op.Baiginejasi didieji skausmai, liko ryte, bet.....dienos metu tarp krutu nerealus tempimas ir skausmas kai ikvepiu. Nu niekaip nesuprantu gal kam taip buvo ilgai  blink.gif
Please help, nes pradejau galvot kad cia taip ir liks, prasau motereles apraminkit mane ziople  ax.gif

Sveika 4u.gif o nera stipraus patinimo, melynes?
Man isvis sunkesne buvo pirma para, paskui vis lengvejo, jokiu dideliu tempinu nejauciau. Gal as visgi esu kantri? biggrin.gif
Jei labai panikuoji, pasitark su daktaru, bet visi skausmai ar tempimai anksciau ar veliau praeis.

Man pries op reikejo daryt kraujo grupes tyrima, bet anesteziologas sake, kad jei kazkas ir atsitiktu, jie butinai pasitikrintu vietoj.

Ingriduska, sveikinu, sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta-dute @ 2016 12 15, 18:21)

Panickos jergau nesuprantu, turiu 11dienu po op.Baiginejasi didieji skausmai, liko ryte, bet.....dienos metu tarp krutu nerealus tempimas ir skausmas kai ikvepiu. Nu niekaip nesuprantu gal kam taip buvo ilgai  blink.gif
Please help, nes pradejau galvot kad cia taip ir liks, prasau motereles apraminkit mane ziople  ax.gif

Man tempia irgi, kai vairuoju, kai pradėjau dirbti, pasunkėjo, būna tikrai, kentėk, tikrai ne tau vienai.
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2016 12 15, 21:40)
Man tempia irgi, kai vairuoju, kai pradėjau dirbti, pasunkėjo, būna tikrai, kentėk, tikrai ne tau vienai.


Man ir dar kartais buna,o jau tuoj mėnuo...dar jaučiasi kaip svetimos smile.gif ne taip greit merginos smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2016 12 15, 22:33)
Man ir dar kartais buna,o jau tuoj mėnuo...dar jaučiasi kaip svetimos smile.gif ne taip greit merginos smile.gif)

Sveikutes, man jau 5 men ir vis dar skauda viena krutine... po menesio padirodysiu gyd.ziuresim ka sakys ar tai normalu.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2016 12 15, 15:48)
<p>Sveikos.</p><p>Vskar po 6 val.operacijos ir as kazka turiu.</p><p>Operavo TA sake viskas pagal plana. Riebalu prileido pakele 12cm krutis. Rankas apipjauste.</p><p>Liko sveikri.</p><p>As kantri tai skausmas pajenciamas. Tiek kiek supjaustyta  tai viskas ok</p>



Sveika, labai lauksiu iš tavęs toliau naujienų, nes ir man artėja pas T.A, ir pradedu kuo toliau, tuo labiau bijot blink.gif
O tu implantų nedėjai, tik riebalais ir pakėlimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Indrulka*: 16 gruodžio 2016 - 06:27
QUOTE(ingriduska @ 2016 12 15, 16:48)
<p>Sveikos.</p><p>Vskar po 6 val.operacijos ir as kazka turiu.</p><p>Operavo TA sake viskas pagal plana. Riebalu prileido pakele 12cm krutis. Rankas apipjauste.</p><p>Liko sveikri.</p><p>As kantri tai skausmas pajenciamas. Tiek kiek supjaustyta  tai viskas ok</p>

Laikykis 4u.gif Šaunuolė, po tokios operacijos puikiai laikaisi biggrin.gif Raportuok, kaip sekasi toliau mirksiukas.gif



Labryt 4u.gif

Vis nesulaukiu V.K. atsakymo dėl hemoglobino, užvakar parašiau, kad paskui nebūtų man staigmena, kad atideda operaciją ar pan...
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2016 12 15, 19:56)
Sveika 4u.gif o nera stipraus patinimo, melynes?
Man isvis sunkesne buvo pirma para, paskui vis lengvejo, jokiu dideliu tempinu nejauciau. Gal as visgi esu kantri? biggrin.gif
Jei labai panikuoji, pasitark su daktaru, bet visi skausmai ar tempimai anksciau ar veliau praeis.

Man pries op reikejo daryt kraujo grupes tyrima, bet anesteziologas sake, kad jei kazkas ir atsitiktu, jie butinai pasitikrintu vietoj.

Ingriduska, sveikinu, sveik 4u.gif

Yra melynes tik sonuose unsure.gif, o va tarp krutu tarpe tai ten nera patine, bet kai ikvepiu oro tai toks jausmas kad plesia blink.gif. Taigi labai tikiuosi kad praeis, cia gal jautresne vieta. O šiaip nesu lepi, skausmai nera baisu, tik supanikavau kad perilgai unsure.gif.
Sarmata to gydytojo bekankinti, bu ir taip klausineju as jo visko doctor.gif , bet jei dar savaite tesis tai jau reiks kankinti, beje gydytojas grazus vertas greho bigsmile.gif užtat gaila daug kankint tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2016 12 15, 21:40)
Man tempia irgi, kai vairuoju, kai pradėjau dirbti, pasunkėjo, būna tikrai, kentėk, tikrai ne tau vienai.

Aciu 4u.gif aprimau ax.gif
Atsakyti