Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(liida @ 2017 02 02, 09:22)
4u.gif tau uz foto,vat tikrai ne taip isivaizdavau ta jusu su savo graziais naturaleis(.)(.)nuvaziavima iki pazastu..kaip but gerai,kad ir kitos idetu 4u.gif cia as laikyciau alei jokiu nuvaziavimu!tiesiog grazu!


Man tai dar niekas "nenuvaziuoja", kaip ikalti. Tai nelabai ka ten pamatysi, jei desiu... unsure.gif
Atsakyti
MrsNorris, aciu 4u.gif siandien skauda jau labai, nejauciu tik kai guliu ir mazai kvepuoju biggrin.gif

liida, leido pagrinde i paakius, bet ir i visa veida, palei veido kontura, i kakta link smilkiniu, ten kur su amzium mazeja rirbaliuko. Ai dar i lupu-nosies rauksle turbut. Sprendziu pagal tai, kur apklijuota pleistrais, nes gyd sake suleis visur kur reikia pagal savo metodika biggrin.gif

As dziaugiuosi, kad jis man ta pasiule, irgi nebuciau pati niekaip sugalvojus. Norejau injekcijos, o pasiule kaina kaip geru dvieju injekciju. O poveikis labai labai ilgam. Rode nuotraukas moteru 30 metu ir po persodinimo praejus 10-15 m, tai kur 40 grazesne nei 30 smile.gif

As irgi labai bijojau melyniu ir kad busiu apvali ir ispurtus kaip kokia bename prie kiosko, bet nieko panasaus. Gyd toks naturalaus vaizdo ir saikingos chirurgijos salininkas, tai neprifarsiravo riebalais tiek, kad veido bruozai pasikeistu ir nuo to kiekio pameluonuociau, kaip prisiziurejau pries op youtube ir kt. Gali buti melynas taskiukas ties durio vieta, patinimas vos matomas.
Papildyta:
QUOTE(liida @ 2017 02 02, 10:22)
4u.gif tau uz foto,vat tikrai ne taip isivaizdavau ta jusu su savo graziais naturaleis(.)(.)nuvaziavima iki pazastu..kaip but gerai,kad ir kitos idetu 4u.gif cia as laikyciau alei jokiu nuvaziavimu!tiesiog grazu!

As savo foto dabar nekelsiu, kad ir kaip noreciau biggrin.gif
Bet pas mane lb panasiai kaip MrsNorris apibudino, nuvaziuoja kazkur per delna. Tikrai ne taip, kaip buvo be implantu, suvaziuodavo ir pradingdavo taip, kad visiska lenta likdavau, tik kaulai matydavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 02 01, 15:51)
Koki dydi emei, kokia nereali!  bigsmile.gif  wub.gif


XS - USA mokejau 9.99 atrodo bigsmile.gif


QUOTE(Alexi19 @ 2017 02 01, 19:25)
Butriwub.gif
Dydis turetu but M is mano patirties perkant VS ax.gif bet su tom braletem idomiai, as perku M, tai per papulius atrodo lyg ir didesnio noretus, o apimtis laisvoka. Tas pats suds man su kelnem - platus klubai reikalauja rinktis didesni dydi, bet tada per liemeni netinka  rolleyes.gif ir vel teisybes ner  doh.gif


Mano sportinukiu is VS dydis L biggrin.gif


QUOTE(vilmoskin @ 2017 02 01, 21:06)
O kaip sekasi su gydytojum bendrauti? Ar lengvai sutinka, kad kazkas negerai? Iki kiek men. keitesi krutine? Ar is karto buvo nesimetriski, nes man jau po operacijos buvo ne kiek forma skirtinga, kiek viena krutine net nemoku pasakyti, tokia kaip "issigandusi", isitempusi.


Labai puikiai, viska susiderinom, foto per emeila, paskui susitikom viena karta dviese, apziurejo, sako taisom, nuvaziavau taisyt atejo dar 3 gydytojai, apziurejom visi ir nusprendem dar laukti, sake busiu nepatenkinta taisys tikrai. Keiciasi net dabar man. Man buvo vienodi, paskui vienas kazkaip nusileido staigiai po kokiu 3 savaiciu, ir liko taip, o kitas po truputi leidziasi iki siol galeciau taip apibudinti. Cia desine puse zemiau, gali buti, kad as cia pati prisizaidziau nes anksti labai pradejau vairuoti, ir i darba, reikejo gal labiau save pasaugoti... unsure.gif


QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 01, 21:43)
Sveikos!

As sveika gyva, su prareztu pilvu, parakinetais papais ir pririebalintu veidu biggrin.gif

Jauciuosi neblogai, tempia pilva, siutus raumenis, bet isivaizdavau daaaag blogiau.
Kai atsistoju, tada labiau pasijaucia smile.gif

O del papu tai visai kitas jausmas nei per pirma op. Tada jauciau sunkuma, turbut raumenu skausma, o dabar labai gerai jauciu pjuvi, toks astrumas rande.
Bet viskas super, tikiuosi rezultatais liksiu patenkinta  4u.gif


Valio! Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butri: 02 vasario 2017 - 11:07
QUOTE(Butri @ 2017 02 02, 11:06)
XS - USA mokejau 9.99 atrodo  bigsmile.gif
Mano sportinukiu is VS dydis L  biggrin.gif
Labai puikiai, viska susiderinom, foto per emeila, paskui susitikom viena karta dviese, apziurejo, sako taisom, nuvaziavau taisyt atejo dar 3 gydytojai, apziurejom visi ir nusprendem dar laukti, sake busiu nepatenkinta taisys tikrai. Keiciasi net dabar man. Man buvo vienodi, paskui vienas kazkaip nusileido staigiai po kokiu 3 savaiciu, ir liko taip, o kitas po truputi leidziasi iki siol galeciau taip apibudinti. Cia desine puse zemiau, gali buti, kad as cia pati prisizaidziau nes anksti labai pradejau vairuoti, ir i darba, reikejo gal labiau save pasaugoti...  unsure.gif
Valio! Sveikatos  4u.gif


Isreklamavai, visos ir ispirktos jau. O dar vakar dejausi i krepseli M ir S (galvoju palauksiu komentaro, kad dydi pasirinkciau) - dabar va prisedau prie kompo ir ka... sudo - nieko neliko dydziu! angel_sadangel.gif
Atsakyti
moulinRouge sveikinimai. 4u.gif

Sveikos. smile.gif
Aš vis neprisiruošiu padaryti nuotraukas ir nusiūsti Alexi, kad idėtu y albuma. Tingumas aplankė prieš darbo naktis. unsure.gif
O sakykit skaičiau aš čia gyd, Amerikiečiu Anglu ir dar visokiausiu komentarus y kuriuos atsako jie merginom, kad galima nusipirkti po maždaug mėnesio laiko, Gera sportinę liemenėlę ir ja nešioti. Kaip jūs manot apie tai? Ar griežtai pasilikti su spec liemenėle tas 6/8sav Kaip rekomenduoja?
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 02, 10:31)
moulinRouge sveikinimai. 4u.gif

Sveikos. smile.gif
Aš vis neprisiruošiu padaryti nuotraukas ir nusiūsti Alexi, kad idėtu y albuma. Tingumas aplankė prieš darbo naktis. unsure.gif
O sakykit skaičiau aš čia gyd, Amerikiečiu Anglu ir dar visokiausiu komentarus y kuriuos atsako jie merginom, kad galima nusipirkti po maždaug mėnesio laiko, Gera sportinę liemenėlę ir ja nešioti. Kaip jūs manot apie tai? Ar griežtai pasilikti su spec liemenėle tas 6/8sav Kaip rekomenduoja?

As po trigubos op turejau visa kostiuma ne tik liemenele,tai vargau ir kai man reikejo iseiti i zmones ziurejau rubus,kad butu kaip tunikas ilgesnis toks.Bet budavo,kad tekdavo uzsideti savo paprasta korseta ilgesny toky.Tas pats ir su liemenele jei reikdavo uzsidedavau sportinuke,patogia gerai prilaikancia.Kiekvienas savaip rekomenduoja,bet visada geriausia ir laikytis tu rekomendaciju.
Pvz mano daktaras parase kad geriausia po krutu pakelimo parinkti implantus tik po puses metu.Ta pamini per konsultacijas(ir man minejo,matyt praleidau),bet tai atsieina daug brangiau ir dvi operacijos..tad zinant kiek daug yra korekciju,ypac po pakelimo reiktu susimastyti.Matyt isgirdau brangiau ir neisiklausiau visai,o reikejo.Dabar vistiek reiks gultis,ir ziurek ar nekainuos brangiau viska kartu sudejus..
Ikeliau savo gulincios foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 02 vasario 2017 - 11:52
QUOTE(liida @ 2017 02 02, 11:50)
As po trigubos op turejau visa kostiuma ne tik liemenele,tai  ar nekainuos brangiau viska kartu sudejus..
Ikeliau savo gulincios foto

Hmmm. unsure.gif na jo geriausia laikytis gyd nurodimu. Bet va ko aš norėčiau, kad mano gyd bent leistu po 4 sav uzsidet sportine liemenėlę 2 parom nes vestuvės, o po jugrįžti prie specialios liemenėlės. Tikiuosi viskas bus gerai. O tau tikrai atrodo daug vargelio turi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 02 02, 07:35)
MrsNorris, aciu  4u.gif siandien skauda jau labai, nejauciu tik kai guliu ir mazai kvepuoju biggrin.gif

liida, leido pagrinde i paakius, bet ir i visa veida, palei veido kontura, i kakta link smilkiniu, ten kur su amzium mazeja rirbaliuko. Ai dar i lupu-nosies rauksle turbut. Sprendziu pagal tai, kur apklijuota pleistrais, nes gyd sake suleis visur kur reikia pagal savo metodika biggrin.gif

As dziaugiuosi, kad jis man ta pasiule, irgi nebuciau pati niekaip sugalvojus. Norejau injekcijos, o pasiule kaina kaip geru dvieju injekciju. O poveikis labai labai ilgam. Rode nuotraukas moteru 30 metu ir po persodinimo praejus 10-15 m, tai kur 40 grazesne nei 30 smile.gif

As irgi labai bijojau melyniu ir kad busiu apvali ir ispurtus kaip kokia bename prie kiosko, bet nieko panasaus. Gyd toks naturalaus vaizdo ir saikingos chirurgijos salininkas, tai neprifarsiravo riebalais tiek, kad veido bruozai pasikeistu ir nuo to kiekio pameluonuociau, kaip prisiziurejau pries op youtube ir kt. Gali buti melynas taskiukas ties durio vieta, patinimas vos matomas.
Papildyta:

As savo foto dabar nekelsiu, kad ir kaip noreciau biggrin.gif
Bet pas mane lb panasiai kaip MrsNorris apibudino, nuvaziuoja kazkur per delna. Tikrai ne taip, kaip buvo be implantu, suvaziuodavo ir pradingdavo taip, kad visiska lenta likdavau, tik kaulai matydavosi biggrin.gif

Sveikute, sveikinu!
Labai dziugu, kad pakankamai gerai jautiesi. Pilveli, zinoma, kad skaudes. Butu keista, jei nieko nejaustum. Kaip pavyko op? kokio ilgio pjuvis, kiek val viskastruko?
Ant veido melynes, dar gali atsirasti. Po krutu korekcijos, melynes ant kruties, kur buvo leisti riebaliukai, pasirode tik 3a para. O lupu nelietei? Labai idomu butu pamatyti, O kiek tau metu, kad jau prireike tokios intervencijos i veida? unsure.gif Na 40m tau tikrai dar nera?
Papildyta:
QUOTE(liida @ 2017 02 02, 09:50)

Pvz mano daktaras parase kad geriausia po krutu pakelimo parinkti implantus tik po puses metu.Ta pamini per konsultacijas(ir man minejo,matyt praleidau),bet tai atsieina daug brangiau ir dvi operacijos..tad zinant kiek daug yra korekciju,ypac po pakelimo reiktu susimastyti.Matyt isgirdau brangiau ir neisiklausiau visai,o reikejo.Dabar vistiek reiks gultis,ir ziurek ar nekainuos brangiau viska kartu sudejus..
Ikeliau savo gulincios foto

Tikrai taip! Viskas priklauso nuo nukarimo. Jei jis labai didelis, rekomenduoja daryti dvi atskiras operacijas. Bet cia labai individualu.
Na, jei man dr pasiulytu dvi brangias op, ir viena pigesne. Tai zinoma, kad rinkciausi viena. Juk ne tau zinoti, kaip kas gali pavykti. Pasamoneje galvociau, na jei galima viska sutvarkyti graziai vienos op metu, kam moketi 2k?
Tau kainuos tik narkoze, apie 200eur, berods. Aisku, ta kelione, laikas. Sudetinga, ypac kai gyvenam ne Lt. Bet sarbiausia, kad korekcija pavyktu ir butum patenkinta.
Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 02, 12:06)
Sveikute, sveikinu!
Labai dziugu, kad pakankamai gerai jautiesi. Pilveli, zinoma, kad skaudes. Butu keista, jei nieko nejaustum. Kaip pavyko op? kokio ilgio pjuvis, kiek val viskastruko?
Ant veido melynes, dar gali atsirasti. Po krutu korekcijos, melynes ant kruties, kur buvo leisti riebaliukai, pasirode tik 3a para. O lupu nelietei? Labai idomu butu pamatyti, O kiek tau metu, kad jau prireike tokios intervencijos i veida? unsure.gif Na 40m tau tikrai dar nera?
Papildyta:

Tikrai taip! Viskas priklauso nuo nukarimo. Jei jis labai didelis, rekomenduoja daryti dvi atskiras operacijas. Bet cia labai individualu.
Na, jei man dr pasiulytu dvi brangias op, ir viena pigesne. Tai zinoma, kad rinkciausi viena. Juk ne tau zinoti, kaip kas gali pavykti. Pasamoneje galvociau, na jei galima viska sutvarkyti graziai vienos op metu, kam moketi 2k?
Tau kainuos tik narkoze, apie 200eur, berods. Aisku, ta kelione, laikas. Sudetinga, ypac kai gyvenam ne Lt. Bet sarbiausia, kad korekcija pavyktu ir butum patenkinta.
Viskas bus gerai 4u.gif

Teip,dabar jau vienintelis noras,kad buciau patenkinta.Tau toks aciu,kad negaliu! 4u.gif
Atsakyti
Kelvita, aciu smile.gif

Nera cia didele intervencija, cia tas pats kaip hialurono injekcijos i lupas, paakius ar kt rauksles, tik isvis naturalus produktas. Lupu neliete.
Mano idube papurte paakiai isvis genetiskai paveldeti, tokie buvo nuo ankstyvos jaunystes. Tai pasirinkimas arba hialuronu, arba riebalais, riebalais ilgaamziskiau ir plius sustabdo amzinius pakitimus veide.

Man 32 ir dabar butent tas laikas riebalu injekcijom. Kai jau yra veido ovalo nukarimas, zandai nukara, tokia procedura nepadetu, reiktu kazka rimciau daryt.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Kaip jus įdomiai cia bendraujant visos. bigsmile.gif Džiugu del naujai pasitobulinusias merginas ir tuo pačiu tiek daug naujovių cia prisiskaitau.
Jau ir as norėčiau rinktis ir matuotis visokius VS gražius wub.gif taciau savuosius dabartinius VS liemenukus mesiu be gailesčio biggrin.gif
Vel perkalbejau su administratore TA, minėjau, kad atvykstu atostogų i lt pirmąja savaite, tai jau man rezervavo laiką operacijai balandžio 3-ciai dienai! Tai is tikruju vyksta! bigsmile.gif wub.gif kaip viskas gerai susiklostė, nes nuo 5 dienos TA išvyksta - per plauką spėjau. Laikysiu tai geru likimo ženklu biggrin.gif

O jus su savo užuominomis apie įkeltas nuotraukas tai stipriai paeerzinat naujokes biggrin.gif lisiu internete pasižiūrėti, kokie pokyčiai suleidus riebalų i veidą - labai jau idomu. Pas kokį cia chirurgą atlikta buvo?

Visom lengvo sveikimo 4u.gif
Atsakyti
Nu va, išsiunčiau Alexi nuotraukas, tikiuosi pakliūti y fotoalbumą. 4u.gif

Glamourrr
Šaunu, sveikinimai. 4u.gif
Atsakyti