Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos 4u.gif
QUOTE(Alexi19 @ 2017 01 31, 19:04)
Sveikute! Po truputi ;) labai sekmingai sustorejau po svenciu, tai dabar dealinu su savim, kaip ir kada pradet uzsiimt  tongue.gif nepatikesi, bet ir (.)(.) jau ne per mazi biggrin.gif i kai kurias foto kai pasiziuriu, tai sakyciau didoki  bigsmile.gif dar pora savaiciu ir svesim dvieju metuku gimtadieni smile.gif
Kaip pati?

Labas, nesuprantu... Gal gramatine klaida padarei? Patenkinta dydziu? 'Suaugai' pagaliau biggrin.gif
Sustorejau ir as.... ir dar labiau sustorejau nuo sausio 1d. kai neva kudeti pradejau biggrin.gif
Deal'inu ir as su savim, sunkiai sekasi ax.gif O tu gal ir nekudek, nes juk pati zinai, nuo kur dazniausiai svoris krenta pirmiausiai 4u.gif

QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 01, 03:51)
Whaaaaaaat  blink.gif . Motin, gal susirgai...?  biggrin.gif Man tai briedas kazkoks gaunasi su posventinio lasinio metimu, su vyru susitarem biski ant dietu sest, tai as per 2 sav numeciau 500g, o tas padla 4kg, sededamas minkstoj ofiso kedej ir neidamas i jokias sporto sales doh.gif Zo, ner gyvenime teisybes.

Tai gal jam buvo nuo ko kristi! Kai nuo 100kg -4kg, ir nuo kokiu 60kg -500g.
Bet taip tu teisi, teisybes tikrai nera biggrin.gif



QUOTE(liida @ 2017 02 01, 07:33)

Dekui Blueta tikiuosi viskas bus ok.Mes cia dar ne visos,kiek yra uz forumo sienu merginu.Bet ju (.)(.)abieju kokie grazus gavosi jau nuo pradziu buvo grazu,su bedelem,bet grazus..O mano nuo pirmos dienos bulkos,o man reikia staciu ir apvaliu biggrin.gif


Koks skirtumas kaip jie tau dideli ar mazi,bet uztai kokio grozio!!!!gal tu zinai koks dabar pas tave atstumas nuo duobutes iki spenelio?ta prasme kiek buvo idedant ir kiek yra dabar?praejo nemazai laiko ar nutempe oda implantas zemyn nors kiek?ir kaip yra kai tu atsiguli ar krutys issiskiria ir nuvaziuoja link pazastu?idomu kaip yra kitoms nes turbut vienintelis mano dziaugsmas kodel man nesiblogeja,kad implantai aukstai yra tai,kad jos lieka vietoj niekur nenuvaziuoja..dariusios pakelima ypac mane supras.Bet gal ne visom nuvaziuoja?

Parasiau tau i az 4u.gif
Tu pati sau priestarauji. Gal esi svarstykles biggrin.gif ??? Jei norejai staciu ir apvaliu, manau tokius ir gavai. Bet plius, niekada nepamirsk, kad tai yra tavo krutys. Jos niekada nebus kaip mile, alexi ar kitos mergaites. Juk yra ir tavo naturali forma. ir visi kiti rodikliai.
Manieji implantai nusivaziuoja. Gal tavieji yra 'pakibe'? arba tie priaugantys?
Papildyta:
Deinim, sekmes, lauksim ziniu!
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 02 01, 12:49)

Manieji implantai nusivaziuoja.


Mano irgi, bet juk ir naturali krutine sukrenta i sonus atsigulus. As asmeniskai tikrai nenoreciau, kad papai visalaik stovetu, kaip ikalti - kokiam papludimy iskart visiems aplinkiniams butu akivaizdu, kad su implantais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 31, 23:31)
Man irgi 2 dydziai paruosti  biggrin.gif </p><p></p><p>Sveikos, merginos  4u.gif  jau pradeda delnai drekti ir kosmarai sapnuojasi, kad vis kazkas sutrukdo man operuotis  biggrin.gif o pirmadienis jau ne uz kalnu  yahoo.gif​  </p>

Šalin visas mintis, sapnus! Sekmės. 4u.gif

Sveikos. mirksiukas.gif

Mano op dar tolokai, bet su sapnais ir nerimu irgi draugauju. biggrin.gif

Alexi19
Ar būtų jau ymanoma prisijungti prie fotoalbumo jei atsiūsčiau nuotrauką? Gan ilgą laiką jau esu čia, būtų malonu jai priimtumet mane. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 01 vasario 2017 - 13:36
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 01, 14:35)
Ar būtų jau ymanoma prisijungti prie fotoalbumo jei atsiūsčiau nuotrauką? Gan ilgą laiką jau esu čia, būtų malonu jai priimtumet mane. 4u.gif

Siųsk jai foto, o mes nubalsuosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusiūsiu vakare jei nedirbsiu, man dabar 3 naktinės tai jai visas dirbsiu atsiūsiu po mano darbo naktų. 4u.gif Nemėgstu ir nesėdžiu prie kompiuterio kai naktinėse dirbu, zombiu jaučiuosi o kompiuteris dar labiau tik vargina. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoskin @ 2017 01 30, 12:21)


Labas, as operavausi pas Karaleviciu, nedarys tau niekas korekcijos taip greitai, reikia laukti, bent jau puse metu ir tai geriausia dar ilgiau, manau jeigu busi nepatenkinta pataisys uz dyka reikes tik narkoze susimoket, o jeigu taisysi pas svetima reikia pilna kaina moket... Kantrybes, pas mane viena zemiau vos, man balandi metai, ziurejom su chirurgu ir 4 chirurgais, bijo lyst nes gali but dar blogiau paskui, nenorekit visiskai simetrisku papu, as lauksiu metu, jeigu nepatiks vaizdas bus dar vienas vizitas, ir vel kalbesim, laukiam gal dar kas keisis, neskubekit smile.gif


QUOTE(liida @ 2017 02 01, 09:33)
?ir kaip yra kai tu atsiguli ar krutys issiskiria ir nuvaziuoja link pazastu?idomu kaip yra kitoms nes turbut vienintelis mano dziaugsmas kodel man nesiblogeja,kad implantai aukstai yra tai,kad jos lieka vietoj niekur nenuvaziuoja..dariusios pakelima ypac mane supras.Bet gal ne visom nuvaziuoja?


Man nuvaziuoja...

Ikeliau foto su VS bralete wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butri: 01 vasario 2017 - 14:57
QUOTE(Chocolatea @ 2017 02 01, 15:30)
Nusiūsiu vakare jei nedirbsiu, man dabar 3 naktinės tai jai visas dirbsiu atsiūsiu po mano darbo naktų.  4u.gif  Nemėgstu ir nesėdžiu prie kompiuterio kai naktinėse dirbu, zombiu jaučiuosi o kompiuteris dar labiau tik vargina. unsure.gif

Ji Amerikoje gyvena, tai taip ar taip, kai mes plepam - miega, o kai ji nemiega, mes snaudžiam smile.gif
Tad kada atsiųsi, tada bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 02 01, 14:55)
Ikeliau foto su VS bralete  wub.gif



Koki dydi emei, kokia nereali! bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 02 01, 15:48)
Ji Amerikoje gyvena, tai taip ar taip, kai mes plepam - miega, o kai ji nemiega, mes snaudžiam smile.gif
Tad kada atsiųsi, tada bus gerai.

Super tada. Nusiūsiu jai vakare nuotraukas. Nes nedirbu šianakt.
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 02 01, 11:20)
Mano irgi, bet juk ir naturali krutine sukrenta i sonus atsigulus. As asmeniskai tikrai nenoreciau, kad papai visalaik stovetu, kaip ikalti - kokiam papludimy iskart visiems aplinkiniams butu akivaizdu, kad su implantais  schmoll.gif

Gal butu nepatinginciu ir imestu foto pvz atsigulus? Aciu
Mano naturali taip nuvaziuodavo,kad matyt igavau beda pasigrazinus,nenoriu,kad tiek jau butu naturali..gal nenormali as biggrin.gif
O del pliazo man vienodai dzin,aisku malonumas mazas,kai akys visu issproge i tave,bet seis laikais nuogais guli pilna tai manau i mano aprengtus demesio butu nedaug,o jei ziuri tai as aky pamerkiu biggrin.gif aisku juokauju.
Man labiau rupi mano asmenine laime su(.)(.)bandziau nusifotkinti ir nepavyksta paciai unsure.gif lauksiu vyro
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 31, 23:51)
Whaaaaaaat  blink.gif . Motin, gal susirgai...?  biggrin.gif Man tai briedas kazkoks gaunasi su posventinio lasinio metimu, su vyru susitarem biski ant dietu sest, tai as per 2 sav numeciau 500g, o tas padla 4kg, sededamas minkstoj ofiso kedej ir neidamas i jokias sporto sales doh.gif Zo, ner gyvenime teisybes.

lotuliukas.gif
Ner ner tos teisybes doh.gif biggrin.gif
cia del to, kad tu sportuoji, raumuo tavo riebala po truputi valgo smile.gif
Atsakyti
jei kas idesit foto gulinciu papuliu busiu labai dekinga mirksiukas.gif
Su papuleis daug maz viskas aisku korekcija Balandy.Planuoju pasirupinti ir dantukais tuo pat metu kol ten busiu kiek pavyktu.Gal yra ten susitvarkiusiuju?pvz dariusiuju estetiny plombavima?ar patenkintos ar vis gi laminates?Zinau,kad ne I tema,visa tai,bet vistiek gal trumpai pakomentuosit?bent jau apie grozio.ch
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 01 vasario 2017 - 18:50