Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(liida @ 2017 01 30, 11:40)
Klaidu kiek blink.gif is tel rasau
rasyk leciau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 24, 20:26)
Gaila,bet nera to svento tokio..kitaip visos tik pas toky ir grazintusi.Visi jie klysta ir korekcijas daro.Maniskis ne isimtis.Tikiuosi viskas gerai baigsis,esu ir busiu dar laimingesne.

Taip visi drinks_cheers.gif , labai atsiprasau, jei as labai grieztai savo nuomone issakiau verysad.gif ji tokia liko, po jo konsultacijos! Uzsirasiau echo ir glutiniai konsultacijai pas pas savo gyd, nes tik juo pasitikiu istikruju.
O kai kurie Vk zodziai tiesiog suglumino! Ir paliko ispudi, kad jis nera pakankamai korektiskas ir profesionalus!

QUOTE(Alexi19 @ 2017 01 25, 17:28)
Sveikos gyvčiukes  wub.gif
Eikit prabalsuot balsingosios  4u.gif

Sveika!! Kaip gyvuoji???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 30 sausio 2017 - 23:11
Sveikos visos, 4u.gif
Prasausi ir as i jūsų būrį. Perskaičiau visa tema nuo pradžių, daug informatyviu nuomoniu ir patirčių cia. Mano planavimas dar tik pačioj pradinėje stadijoje, seniai noriu, bet gal dar labai netikiu ir neskubu. Nors norėčiau jau balandį pasidaryti, kadangi turėsiu atostogų - naivu gal, kad dar net nebuvau konsultacijoj. Taciau sunku apsispręsti del chirurgo. Jau kaip ir apsistojusi buvau del Dr. G.G. Klaipėdoje - grynai tik del keleto patikusių jo darbu nuotrauku, kuriom merginos pasidalino. O, bet, taciau - perskaičius 35 psl cia jau noriu pas TA. Susidariau nuomone, jog dauguma jūsų ji giria, ar bent kitos nepaminėdavo saviškio. Tad vis dar dilema. blink.gif
Pirmiausia domina žinoma, kaip ne lt gyvenančios viska susiprganizavote - gal pasidalinsite savo patirtimi rolleyes.gif
Skraidote konsultacijai ir vėliau jau sukrėtė diena ar buvo tokiu drąsiu, kurios iškart viska vienu kartu atliko? Nors tai ne visai mano būdui...
jei visgi rinksiuosi TA, tai jis atvyksta ir i uk - gal taip ir dar geriau. Tuomet mergaites, kokios preliminariai eiles pas ji gal žinote? Kaip greitai pavyko susitarti del operacijos?

Butu taip pat vis del to malonu, jei kuri nors pasisakytų ir apie GG. ax.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 01 31, 02:51)
Sveikos visos,  4u.gif
a.  blink.gif
Pirmiausia domina žinoma, kaip ne lt gyvenančios viska susiprganizavote - gal pasidalinsite savo patirtimi  rolleyes.gif
Skraidote konsultacijai ir vėliau jau sukrėtė diena ar buvo tokiu drąsiu, kurios iškart viska vienu kartu atliko? Nors tai ne visai mano būdui...
jei visgi rinksiuosi TA, tai jis atvyksta ir i uk - gal taip ir dar geriau. Tuomet mergaites, kokios preliminariai eiles pas ji gal žinote? Kaip greitai pavyko susitarti del operacijos?


Sveika. Aš gyvenu ne LT. Suplanavau viską labai paprastai. Pagalvojau užsinorėjau ir viskas. biggrin.gif
O šiaip tai pirmiausia aš buvau nusprendusi darytis pas T.A Londone tik viena pažįstama darėsi pas jy ir gyrė ir aišku atsiliepimai iš interneto, bet kai pradėjau tuom domėtis daugiau nei viena pažįstama išgyrė R.B tik jis LT daro operacija čia UK tik atlieka konsultacija o T.A ir operacija manau čia daro Londone nesu tuo tikrai. Na ir pakeičiau savo nuomone dėl gyd, nes ir MB sako geriau važiuok y LT nes nebuvau ilgai buvus jau, darytis ten nei važiuot y Londoną kai mum irgi toli nuo mano miesto tai nusprendžiau y LT ir ištikrųjų man prieitiniau buvo Klaipėdos miestas nes mano puse giminės ten gyvena, o VIlnius Kaunas tik draugai. Susiradau internete numerį klinikos paskambinau administratorei ji pasiūlė ka daryt kaip gyvenančiai UK. Atvykti y Londoną ta diena kada daktaras R.B atvaziuoja konsultacijom arba susisiekti su gyd, prisegti nuotraukas išmatavimus ir pageidavimus tai taip ir padariau atsakė iskarto tapačia diena paaiškino papasakojo patarė ir galiausiai nutarėm dėl datos. Viską susiplanavau jau prieš gal maždaug 4/5 mėnesius bendravau su mergina iš jų klinikos kuri gyvena Londone su man norimais klausimais, visa ta laiką jai man ko reikėjo bendravau su daktaru laiškais ir su administratore labai malonus daktaras apie merginas tapaty galiu pasakyti labai padėjo su viena kuri gyvena čia Uk net kalbėdavau telefonu ilga laiką su klausimais atsakymais patarimais daug papasakojo daug paaiškino tikrai apie visa pagalba tik geri atsiliepimai. Mačiau jo darbus internete, kad ir keli bet patiko ta pati mergina kuri dirba pas jy tik čia Uk darėsi pas jy krūtų didinimą. Jai ieškai Klaipėdoje operacijos tikrai siūlyčiau bent nueiti y konsultacija pas gyd, R.B o jai nori konsultuotis realiai jis atvyksta kekviena mėnesį kiek pamenu y Londoną gali ten nuvykti jai tau yra galimybė. Man operacija kovo 8d. Jai nebūsi apsisprendusi dėl gyd, parašysiu po visko įspūdžius. 4u.gif sunku tikrai apsispresti Kai tiek daktaru ir dar Kai gyveni kitoi šalyje tikrai visa tai prideda sunkumu. Aš pamenu verčiausi per galva koki mėnesi darytis pas T.A ar pas R.B bet viska apsvarsčiau pakalbėjau su MB ir nusprendžiau pas R.B. Tad sekmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 01 30, 22:10)
Taip visi drinks_cheers.gif ,  labai atsiprasau, jei as labai grieztai savo nuomone issakiau verysad.gif  ji tokia liko, po jo konsultacijos! Uzsirasiau echo ir glutiniai konsultacijai pas pas savo gyd, nes tik juo  pasitikiu istikruju.
O kai kurie Vk  zodziai  tiesiog suglumino! Ir paliko ispudi, kad jis nera pakankamai korektiskas ir profesionalus!
Sveika!! Kaip gyvuoji???

Oi tu matyt juokauji cia!kad tik kuo daugiau ir butu tu atviru savo nuomoniu!as isvis tave labai gerbiu uz kartais astrius,bet labai teisingus zodzius,nepabijojima.!)
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 01 31, 03:51)
Sveikos visos,  4u.gif
Prasausi ir as i jūsų būrį.

jei visgi rinksiuosi TA, tai jis atvyksta ir i uk - gal taip ir dar geriau. Tuomet mergaites, kokios preliminariai eiles pas ji gal žinote? Kaip greitai pavyko susitarti del operacijos?

Butu taip pat vis del to malonu, jei kuri nors pasisakytų ir apie GG.  ax.gif

Ačiū  4u.gif

Sveika.
Drąsiai junkis mirksiukas.gif

Kai buvau pas TA konsultacijoje, OP dieną jis galėjo pasiūlyti jau už poros savaičių. Tikiu, atsirastų ir greičiau vieta, jei kas atsisakytų/susirgtų/negalėtų atvykti, o tau tiktų bet kuris laikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 01 31, 08:53)
Sveika. Aš gyvenu ne LT. Suplanavau viską labai paprastai. Pagalvojau užsinorėjau ir viskas. biggrin.gif

Man operacija kovo 8d. Jai nebūsi apsisprendusi dėl gyd, parašysiu po visko įspūdžius. 4u.gif sunku tikrai apsispresti Kai tiek daktaru ir dar Kai gyveni kitoi šalyje tikrai visa tai prideda sunkumu. Aš pamenu verčiausi per galva koki mėnesi darytis pas T.A ar pas R.B bet viska apsvarsčiau pakalbėjau su MB ir nusprendžiau pas R.B. Tad sekmės. 4u.gif

Sveika,

Ačiū uz išsamiai pasidalinta patirti. Labai jaučiasi, kad nekantrauju jau. Užkrečiama biggrin.gif
Būtinai lauksiu tavo atsiliepimu!

4/5 men bendrauji - gan ilgai - del dydžio kyla abejonių ar kodel cia taip? rolleyes.gif

Vakar TA puslapyje susiradusi kontaktus parašiau email - teiravausi, kada artimiausiu metu atvyksta i uk. Radau info 9/10/11 dienom - turiu pakliūt būtinai, noriu!!! bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 01 31, 12:11)
Sveika.
Drąsiai junkis  mirksiukas.gif

Kai buvau pas TA konsultacijoje, OP dieną jis galėjo pasiūlyti jau už poros savaičių. Tikiu, atsirastų ir greičiau vieta, jei kas atsisakytų/susirgtų/negalėtų atvykti, o tau tiktų bet kuris laikas  4u.gif


Dėkoju! mirksiukas.gif

Dabar jau esu tikra, kad pavyks susitarti, dar nebeluoju su terminais, ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 01 31, 14:04)
Sveika,

Ačiū uz išsamiai pasidalinta patirti. Labai jaučiasi, kad nekantrauju jau. Užkrečiama  biggrin.gif
Būtinai lauksiu tavo atsiliepimu!

4/5 men bendrauji - gan ilgai - del dydžio kyla abejonių ar kodel cia taip?  rolleyes.gif


Pradžioi skaitinėjau internete apie viską, bet žinai kiek žmonių tiek nuomonių, kiek daktarų tai pat tiek nuomonių ir nusprendžiau klausti tų žmonių kurie pažysta daktarą pas kury operuosiuosi, kurie operavosi pas jy tai pat ir aišku bendravau su daktaru, kad jo pačio paklausti kas mane neramina, kas mane domina ir pan. Jug operacija darysiuosi pas jy tai ir logiškiausia, kad klausiu jo nes kaip ir minėjau kiek daktarų tiek nuomonių. O dėl dydžio viskas buvo gerai iki preitos savaitės, preitą savaitę pati pradėjau nerimauti ar tinkamą dydi pasiemiau nes prisižiūrėjau internete nuotraukų kad su 315cc dydžiu ir panašiais duomenim kaip mano tie papuliai atrodo visai maži mano akim tai ir dar kartą susisiekiau su gyd, ir nusiunčiau nuotraukas ko norėčiau ir tikiuosi iš jo tai pasiūlė truputį didesnį variantą, bet prieš operaciją pasakė, kad turės abu dydžio implantus pirmają kury buvau pasirinkus ir antrajį kury vėl pasiūlė tai bus aišku operacijos dieną kury dės dydi. smile.gif Tai dabar jau tikrai esu rami, dėl dydžio dėl pačio omplanto pasirinkimo formos jo ir dėl man reikiamų klausimų visko išsiklausinėjau o jai reiks dar ir prieš ir po operacijos klausiu antrą kartą, kai tiek klausimų ir informacijos sunku įsisavinti viską ir tikrai iki Kovo 8d kažką pamiršiu. biggrin.gif
O beje pati kuriame mieste čia UK gyveni? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 31 sausio 2017 - 14:36
QUOTE(Chocolatea @ 2017 01 31, 13:35)
Tai dabar jau tikrai esu rami, dėl dydžio dėl pačio omplanto pasirinkimo formos jo ir dėl man reikiamų klausimų visko išsiklausinėjau o jai reiks dar ir prieš ir po operacijos klausiu antrą kartą, kai tiek klausimų ir informacijos sunku įsisavinti viską ir tikrai iki Kovo 8d kažką pamiršiu. biggrin.gif
O beje pati kuriame mieste čia UK gyveni? smile.gif


Super! As pati norėčiau tikriausiai D dydžio, apvaliu. Kiek tai mililitrais butu dar nežinau. Mano ūgiui ir svoriui tavo duomenys atrodo artimiausi. Dar žinoma krutines dydis svarbu. Bet jau konsultacija paskirta vasario 9 dienai pas TA, tad viska bus aiškiau netrukus smile.gif

As Londone. O tu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 01 31, 15:52)
Super! As pati norėčiau tikriausiai D dydžio, apvaliu. Kiek tai mililitrais butu dar nežinau. Mano ūgiui ir svoriui tavo duomenys atrodo artimiausi. Dar žinoma krutines dydis svarbu. Bet jau konsultacija paskirta vasario 9 dienai pas TA, tad viska bus aiškiau netrukus  smile.gif

As Londone. O tu?  ax.gif


Zinok, TA pasiulys tau dydzius kurie naturliai jo manymu atrodytu, isidesi dar "muliazus" pasibandymui, matysi kaip jautieis ir t.t.

As pradzioj pasirinkau 315, bet paskui apsimasciau i 375. Kol kas atrodo man didoki... Bet tikiuosi, kad dar palsugs, nes dar nera 2 sav jiems.... Gal reikejo 350 rinktis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 31, 16:14)
Zinok, TA pasiulys tau dydzius kurie naturliai jo manymu atrodytu, isidesi dar "muliazus" pasibandymui, matysi kaip jautieis ir t.t.

As pradzioj pasirinkau 315, bet paskui apsimasciau i 375. Kol kas atrodo man didoki... Bet tikiuosi, kad dar palsugs, nes dar nera 2 sav jiems.... Gal reikejo 350 rinktis...  unsure.gif

Grazu pas tave,o tas 350 ir 375 nieko nekeicia nebent ju forma ir aukstis.
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 31, 17:14)
50 rinktis...  unsure.gif

Koks tavo ūgis ir svoris? Aš planavau 315cc bet pakeičiau y 350cc.

Glamourr
Aš iš Leeds.
Nu va šaunu nebeužkalnu jau. 4u.gif
Atsakyti