Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(moocho @ 2017 01 28, 13:02)
fainiai  4u.gif man panasus i mano  biggrin.gif  SV braizas gal toks  ax.gif

Oi ačiū, sakai fainiai, o tai kai aš kitų nematau, galvoju gal vienas didesnis, ir aukščiau, bet dar tik 2 mėn. Yra dar laiko. Galvoju jau eiti sportuoti, tik bijau, kad daug tempimų darome rankas aukštyn keliant, kažin, ar nepakenks?
Atsakyti
Ačiū, kad įleidote. Na prisižiūrėjau albumėlyje Jūsų nemažai (.)(.), nusprendžiau, kad lyderiauja TA, bet... Na mano daktariuko darbai išties gražūs, nors tik 3, tai nežinau, kodėl jo nesirenka. Bet faktas tas, kad jis mėgsta mažesnius papuliukus dėti. Bet gal dėl to rezultatas natūralesnis gaunasi ir mažiau bėdų dėl visokių ten kontraktūrų ir kitų. Bet, nu norėčiau aš vistiek truputį didesnių, nors kokius 350-360 ml būtų dėjęs, būtų man gana. Nors gal dabar tik atrodo, bet kai plyšta (.)(.) ir trūksta mėsytės, matosi implantas sprogsta, tai man irgi nelabai gražu. Taigi, reziume, man viskas patinka manyje. Labai fainiai buvo jus pamatyti, man pasimąstyti. Tik gaila, kad kai kur nėra daktariukų parašyta.
Atsakyti
QUOTE(vilmoskin @ 2017 01 29, 08:06)
Gal kazkuri daresi krutu pakelima ir didinima pas Karaleviciu Siauliuose? Kokie atsiliepimai? Nes man paciai jau trys men. praejo, ir vaizdas nedziugina, keista forma, vienas auksciau, gydytojas sako, kad cia ne galutinis vaizdas. Ar buvo kazkam pradzioje taip, ar susitvarke viskas veliau? O gal korekcija gydytojas dare?

As dariausi kitur ta patý,nepatiko nuo pirmos dienos,na isskyrus tai,kad betkokiu atveju vaizdas daug geresnis uz pries tai buvusý.Dabar ruosiuos korekcijai,nes kuo toliau tuo blogiau.Kyla net minciu keisti implantus..
Patarimas butu ieskotis foto su tau norimu vaizdu, tureti jas su savim per konsultacijas,kad gydytojas nepamirstu.
.kokio vaizdo tu tikiesi.
Tau dar yra daug laiko tam galutiniam rezultatui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmoskin @ 2017 01 29, 11:21)
Noreciau ikelti nuotrauka, bet paskui istrinti, tik nezinau kaip reikia redaguoti arba istrinti savo pranesimus. Gal padesit?

Kai ikelsi foto cia be galvos nemanau,kad kas pazins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 29, 21:58)
As dariausi kitur ta patý,nepatiko nuo pirmos dienos,na isskyrus tai,kad betkokiu atveju vaizdas daug geresnis uz pries tai buvusý.Dabar ruosiuos korekcijai,nes kuo toliau tuo blogiau.Kyla net minciu keisti implantus..
Patarimas butu ieskotis foto su tau norimu vaizdu, tureti jas su savim per konsultacijas,kad gydytojas nepamirstu.
.kokio vaizdo tu tikiesi.
Tau dar yra daug laiko tam galutiniam rezultatui :4u

O kiek jau laiko praejo po operacijos? Ir kaip supratau, vaizdas ir toliau nepagerejo? Kaip suprasti kuo toliau tuo blogiau? O korekcija pas ta pati gydytoja? (pabandziau nusifotkinti, net silpna pasidare kaip negrazu, nors gyvai taip net neatrodo, is karto istryniau :/ )
Atsakyti
Liida, tavo tik 1 foto ir ta pati neryški, neinformatyvi. Negaliu teigti, kad matosi kažkas blogai. Gal nėra taip baisiai, kaip pačiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(vilmoskin @ 2017 01 29, 20:08)
O kiek jau laiko praejo po operacijos? Ir kaip supratau, vaizdas ir toliau nepagerejo? Kaip suprasti kuo toliau tuo blogiau? O korekcija pas ta pati gydytoja? (pabandziau nusifotkinti, net silpna pasidare kaip negrazu, nors gyvai taip net neatrodo, is karto istryniau :/ )

Oi mergyt tau tikrai dar anksti taip nusiminti!
Forma iskart nepatiko man.Implantai nesileido,krutu apacia visada buvo tustoka,o dabar dar ir pavaziavo oda..pakele iki 19 dabar 22..atrodo tikras bardakas.Siulo vel kelti spenely ir pasalinti apacioj siek tiek odos.Zadu rasyti gydytojui ar nereiktu ir implantu leisti taip pat,ir gal but juos net keisti.Na nera mano stabilios nes buvo sioks toks smugis,per konsultacija.Tijejaus,kad pasakys leisti implantus),kadangi jie pakankamai aukstai like.Bet pasiule kitka.Galimybes vel nueiti nera,nes as ne Lt.Tad viena sau ir bludineju.Butu gydytojas cia pat nueiciau ir daug ko paklausineciau,butu daug aiskiau viskas.O dabar mintys sokineja,i toky klausima ar man gerai tas aukstis pati sau atsakyti nebegaliu,nes norisi vienintelio grazios formos!Tai ir turetu paaiskinti gydytojas,bet tai jau issiaiskinsiu pries korekcija,nes jis ir turi pasakyti kas man labiau tiktu ir kaip reikia daryti.
Taip viskas derinama su tuo paciu gydytoju.Jis atsiprase uz tai net nebeisgirdau tikslei uz ka..nes uze ausyse unsure.gif Jau vien nuo jo sunerimusio veido.Bet as ne vienintele su korekcija,tad viskas bus gerai!Bet ima virsu tos mintys,ar is viso bus grazu..metai bus Balandy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 29 sausio 2017 - 23:15
QUOTE(liida @ 2017 01 30, 00:01)
Oi mergyt tau tikrai dar anksti taip nusiminti!
Forma iskart nepatiko man.Implantai nesileido,krutu apacia visada buvo tustoka,o dabar dar ir pavaziavo oda..pakele iki 19 dabar 22..atrodo tikras bardakas.Siulo vel kelti spenely ir pasalinti apacioj siek tiek odos.Zadu rasyti gydytojui ar nereiktu ir implantu leisti taip pat,ir gal but juos net keisti.Na nera mano stabilios nes buvo sioks toks smugis,per konsultacija.Tijejaus,kad pasakys leisti implantus),kadangi jie pakankamai aukstai like.Bet pasiule kitka.Galimybes vel nueiti nera,nes as ne Lt.Tad viena sau ir bludineju.Butu gydytojas cia pat nueiciau ir daug ko paklausineciau,butu daug aiskiau viskas.O dabar mintys sokineja,i toky klausima ar man gerai tas aukstis pati sau atsakyti nebegaliu,nes norisi vienintelio grazios formos!Tai ir turetu paaiskinti gydytojas,bet tai jau issiaiskinsiu pries korekcija,nes jis ir turi pasakyti kas man labiau tiktu ir kaip reikia daryti.
Taip viskas derinama su tuo paciu gydytoju.Jis atsiprase uz tai net nebeisgirdau tikslei uz ka..nes uze ausyse unsure.gif Jau vien nuo jo sunerimusio veido.Bet as ne vienintele su korekcija,tad viskas bus gerai!Bet ima virsu tos mintys,ar is viso bus grazu..metai bus Balandy

As dar karta isiziurejau, as tavo vietoj daryciau implantu nuleidima... Del to, kad virsutinis konturas labai akivaizdus, bent jau toj nuotraukoj atrodo per aukstai istatyti implantai. Virsutinio konturo neturetu taip matytis g.gif
O kodel svarstai pacius implantus keisti? I kokius?
Nesinervuok, man irgi buvo sunku priimt sprendima del op, bet ki jau priemiau, palengvejo smile.gif

Mano op jau treciadieni bijau.gif
Raso nenaudot plauku balzamo prie op, prie ko cia tas balzamas? Pries pirma op lyg to nebuvo irasyta arba neatsimenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 01 30, 09:18)
As dar karta isiziurejau, as tavo vietoj daryciau implantu nuleidima... Del to, kad virsutinis konturas labai akivaizdus, bent jau toj nuotraukoj atrodo per aukstai istatyti implantai. Virsutinio konturo neturetu taip matytis g.gif
O kodel svarstai pacius implantus keisti? I kokius?
Nesinervuok, man irgi buvo sunku priimt sprendima del op, bet ki jau priemiau, palengvejo smile.gif

Mano op jau treciadieni bijau.gif
Raso nenaudot plauku balzamo prie op, prie ko cia tas balzamas? Pries pirma op lyg to nebuvo irasyta arba neatsimenu g.gif

Suprantama tavo baime!viskas bus gerai!svarbiausia dabar nesusirgti mirksiukas.gif

O del manes tai,kaip ir minejau truksta dabar gero ramaus pokalbio su gydytoju,rasiau laiska,bet atsakymas per padejeja,ir toks tipo kaio nori..yra albume.Aisku ir tas pasitikejimas slopsta,kai reikia antra karta bandyti..ir savo nuomones kisti nebesinori,nors jos ir nejisau pries op.Rezultato grazaus norisi,o leisti implantus ar spenely kekt ar abu kartu tai jis turi patart,ir patartu matyt,per pokalby.Laukiu dabar datos ir laiko kirekcijos kada butu galima,o tada jau rasysiu vel nes isdurnesiu iki to Kovo galo.Kas liecia implantus tai tokios montys lenda nuo pradzios gal reikejo 360 ir labiau i sonus nei i prieky,tarpukas butu mazesnis buves,o ir seip dabar vel truputy odos pasalins,ir pati kai patraukiu i virsu spenelius ir isivaizduoju pasalintos odos plotely krutine lieka nediduke visai.Man norejosi pilnos sultingos..na bent jau tikrai ne mazesnes nei buvo..na ka as cia galiu paistyti protingai viena su savim.Bet minciu tokiu yra.Tikriausia su daug kuom dabar sutikciau,kad tik butu grazu,kad tik nepradeciau gailetis del visko.Ten kai buna didesnis vis vienas ar ciut zemiau neimciau i galva,bet kai prieky randai,kai forma baisi tada jau pradeda uzluzti optimizmas.
Yra foto daugiau,idedu paskui istrinu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 30 sausio 2017 - 12:13
Man taip pat, tariantis su gydytoju atrodė, kad geriau nekišti savo nuomonės, jis gydytojas, mato situaciją ir tikrai geriau turi žinoti kaip kas. Bet antros operacijos, korekcijos jau nesiryžčiau pas tą patį. Bandyčiau per kelis konsultuotis. Tik kiek supratau, nelabai kas nori imtis taisyti svetimų klaidų? Tik po savo operacijos atėjo supratimas, kad čia ne šiaip krūtų operacija, kur merginos negali atsidžiaugti. Laimingos tos, kurioms vien implanto reikia, o va kėlimas ir didinimas kitas reikalas, jau ir randai didesni, ir forma keičiama. Prisipažinsiu, pradžioje paprasčiau viska atrodė, kol nesusidūriau. blink.gif
Aš dabar kaip apsėsta, vien papai galvoje, suprantu, kad pakeisti nieko negaliu, reikia dar laiko. Nu bet sunku matyti ne grožį veidrodyje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoskin @ 2017 01 30, 11:21)
Man taip pat, tariantis su gydytoju atrodė, kad geriau nekišti savo nuomonės, jis gydytojas, mato situaciją ir tikrai geriau turi žinoti kaip kas. Bet antros operacijos, korekcijos jau nesiryžčiau pas tą patį. Bandyčiau per kelis konsultuotis. Tik kiek supratau, nelabai kas nori imtis taisyti svetimų klaidų? Tik po savo operacijos atėjo supratimas, kad čia ne šiaip krūtų operacija, kur merginos negali atsidžiaugti. Laimingos tos, kurioms vien implanto reikia, o va kėlimas ir didinimas kitas reikalas, jau ir randai didesni, ir forma keičiama. Prisipažinsiu, pradžioje paprasčiau viska atrodė, kol nesusidūriau.  blink.gif 
Aš dabar kaip apsėsta, vien papai galvoje, suprantu, kad pakeisti nieko negaliu, reikia dar laiko. Nu bet sunku matyti ne grožį veidrodyje  unsure.gif

Idek foto gal tau vienai taip tik atrodo..ir tikrai laiko yra dar tau!nevertink visko dabar dar 4u.gif
Va man beveik po metu jau nebuvo ir nebus geriau.Kas liecia konsultacijas pas kitus,ar korekcija pas kitus tai to tikrai nedarysiu,nes gyvenimas ties paapais nesibaigia.Jei pradesiu dar daugiau panikuoti tai nei man nei seimai nebus nuo to geriau.As ramei sita situacija priimu ir tikiuosi,kad po korekcijos bus geriau,zymei geriau!Niekur nelakstysiu tikrai.Dabar tik reikia rimto pokalbio su gydytoju,kad sugrazintu pasitikejima,ramybe ir priimtu teisinga sprendima ),o ne klausdamas manes kaip man tas aukstis?)aukstis kaip aukstis,forma negrazi..is kur man zinot kaip bus kai nebus taip aukstai..naturali zema krutine..ka man tas sako?o kaip reikia daryti,ir kaip bus grazu va kur klausimas.Bandziau to paklausti,bet atsakymas vistiek gula man ant peciu.
Na as nesiimu dar vertinti visko taip prastai,nes betkokiu atveju jauciuos geriau nei pries tik randu nebuvo..ir dar ankstoka pradeti galvoti ar man to reikejo.. Nes cia yra merginu kurioms tobulai)(.)(.)ir pakelimas ir didinimas ir randukai..bet yra ir tokiu atveju kur tik didinimas ir rezultatu nera jos patenkintos,taip,kad neliudek,nesinervuok idek foto ir paziuresim ar tau tik tamsi ziema nuotaika gadina,ar ten tikrai taip blogai mirksiukas.gif

Klaidu kiek blink.gif is tel rasau,nepykit tingiu taisyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 30 sausio 2017 - 12:44
liida , o kodel tu neini konsultuotis pas chirurgus UK? Nueitum pas viena ar kelis gydytojus konsultacijai, tiesiog kad parodyti savo dabartine situacija ir papasakoti jiems, ka tavo gyd siulo - vis padetu apsispresti, koki kelia korekcijai rinktis, nesedetum ir nesiparintum, ar kilnoti spenelius, ar implantus unsure.gif . Uztektu i Harley st nuvaziuoti pusdieniui ir kokius 2-3 gyd apeiti, ten desimtys tikrai geru kliniku viena pre kitos ;)
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 30, 12:09)
liida , o kodel tu neini konsultuotis pas chirurgus UK? Nueitum pas viena ar kelis gydytojus konsultacijai, tiesiog kad parodyti savo dabartine situacija ir papasakoti jiems, ka tavo gyd siulo - vis padetu apsispresti, koki kelia korekcijai rinktis, nesedetum ir nesiparintum, ar kilnoti spenelius, ar implantus  unsure.gif . Uztektu i Harley st nuvaziuoti pusdieniui ir kokius 2-3 gyd apeiti, ten desimtys tikrai geru kliniku viena pre kitos ;)

Vienas dalykas konsultacijos kainuoja pinigus,manau uz savo triguba op sumokejau pakankamai.Kitas dalykas bandysiu bendrauti laiskais su savuoju gydytoju iki korekcijos.Gali buti,kad nesusikalbame.Ir trecias dalykas man atrodo,kad visada kuo gilyn i miska tuo daugiau grybu.Ir kai prades visi siulyti savo variantus,gali buti,kad naudos bus maziau nei zalos.O ir kaip sakiau jau esu ne vienintele turesianti korekcija,visi chirurgai deja ju turi ir maniskis ne isimtis,tai zinojau pries op.Jei matysiu,kad is susirasinejimu niekas neaiskeja,tada jau nebegailesiu pinigu ir teks nueiti niekur nedingsiu.Kolkas neforsuoju ivykiu tik ateinu cia patarimo,ir nuomoniu, foto tikrai daug yra ideta.Na aisku yra tos sumaisties viduj,neslepsiu,o kam nebutu..Bet kolkas nesiblaskysiu,dar tikiuosi rasti ta ramybe ir sprendima.
Atsakyti